Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół pw. Bożego Ciała w Modlnej
Autor Wiadomość
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 11:20 am   Kościół pw. Bożego Ciała w Modlnej

Chciałabym polecić Wam ten Kościół. Co prawda znajduje się poza Łodzią, ale wesele zawsze można wyprawić w Sokolnikach w Nostalgii, tak jak ja, lub gdzieś w Ozorkowie. Przede wszystkim Ksiądz jest bardzo sympatycznym i pełnym życzliwości człowiekiem, jego kazanie podczas ślubu zrobiło niezwykle pozytywne wrażenie. Organistka obdarzona jest pięknym krystalicznym głosem, a dodatkowo istnieje opcja zamówienia skrzypaczek, które również śpiewają wraz z organistką na głosy. Tak więc oprawa muzyczna chwyta za serce.
Sam kościół jest skromny wewnątrz, utrzymany w wiejskim stylu, natomiast na zewnątrz jest obity nowym jasnym drewnem i otoczony jest dużą ilością drzew, zapewniając chłód nawet w upalne dni. Jeśli chodzi o ilość osób to jest w stanie pomieścić ok 80-100 osób w środku, ale na pewno nie więcej. Na dworze są jeszcze łąweczki, na których wg mnie zmieści się ok 50 osób.
Poniżej zamieszczam zdjęcia kościoła, dekoracji wykonanych przeze mnie, oraz naszego pojazdu, który również za niewielkie pieniądze jest dostępny w okolicy.















[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 12:22 pm ]
no proszę, tradycyjnie nic nie widać :) ))
przy próbie załadowania bezpośrednio z komputera też nie widać, choć robię wszystko wg instrukcji

[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 12:24 pm ]
może teraz?

[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 12:27 pm ]
już kiedyś prosiłam o pomoc, ale jeśli ktoś potrafi załączać pliki z kompa to proszę o pomoc. Robię załącz plik - w nazwie załącznika wybieram plik np 01.jpg - i jak klikam wyślij to nie ma tego pliku w moim poście, a jak klikam przed tym dodaj załącznik to się pojawia komunikat "nie wybrano pliku"

z imageshack już kiedyś wysyłałam a teraz nic nie widać. czy ktoś wie dlaczego?

[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 12:28 pm ]


[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 12:31 pm ]












_________________
KAROOSIA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl