Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Venus
Autor Wiadomość
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 1:21 pm   Venus

czy bylyscie w tym salonie????

jest on przy czerwonej na piotrkowskiej

dzisiaj przejezdzalam obok tego salonu i na wystawie byly piekne suknie slubne


jakie macie opinie na temat tego salonu??????
jakie sa tam ceny itd....
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Maj 30, 2012 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 1:26 pm   

Kupiłam tam moją suknię ślubną.
Zerknij do tematu "Salony sukien ślubnych" - tam piszemy opinie o poszczególnych salonach ślubnych.
_________________
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 3:14 pm   

Asiek napisał/a:
Kupiłam tam moją suknię ślubną.

Ja również.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 11:53 am   

Bardzo miła obsługa a to się liczy :mrgreen:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 9:06 pm   

Też tam byłam i faktycznie dziewczyny są bardzo miłe. Moja koleżanka kupowała tam suknię i była zadowolona. :) Poza tym są tam też fajne i bardzo tanie suknie w komisie (szkoda że jest ich tak mało :( )
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 12:00 am   

ja tam chyba wszystkie sukienki przymierzyłam a niektóre po kilka razy..
panie bardzo miłe!!
nic nie narzekały!!
Polecam
_________________
 
 
 
dorka 

Dołączyła: 05 Mar 2005
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 05, 2005 4:27 pm   

Ja też tam zamówiłam swoją sukienkę. Panie powiedziały ze zrobią mi stoik na szyję i do włosów idealnie dopasowany do sukienki oraz wyszyją rękawiczki...jak narazie jestem zadowolona :lol:
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:08 pm   

To gratuluję wyboru.

i dobrych układów z paniami.."salonowymi"

Super z tymi dadatkami idealnie do sukni zrobionymi!!
też bym tak chciała
_________________
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 10:22 pm   

Byłam tam w sobotę bardzo ładne sukienki nie aż takie drogie, a obsługa przemiła ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:29 pm   

obsługa bardzo miła. spędziałam tam chyba... 1,5 godziny:) na koniec Pani sama zaproponowała założenie jeszcze raz mojego numeru 1. proponowała bolerka, biżuterię, ozdoby do włosów. spędziłam tam fajnie czas. i było ciepło!!:) moze to śmieszne ale przy ostatnich pogodach to dość ważna kwestia:)
myślę, że pojawię się tam znów niebawem
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 6:51 pm   

ja również skorzystałam z usług tego salonu. Teraz w styczniu zamówiłam tam suknie. panie faktycznie przemiłe, nie było problemu z przymiarkami. Zdjęcie wymiarów mam dopiero w lipcu, ale już dostałam wszystkie wytyczne z czym przyjść, jak się do tego przygotować. Troszkę zestresowałam się kiedy dowiedziałam się że ostatnia przymiarka jest na 3 dni przed ślubem, ale na forum doczytałam że to raczej normalne.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 10:46 pm   

Zamówiłam suknię w styczniu właśnie w tym salonie ;) zdam relacje po weselu ;)
ni_kola napisał/a:
3 dni przed ślubem

3 tygodnie przed ślubem, a nie 3 dni ;)

Ja mam miarę za 2 tyg ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:36 am   

sloneczkoo pierwsza przymiarka jest na 3 tygodnie przed ślubem, a ostatnia na 3 dni przed ślubem. Domyślam się że wtedy suknia będzie gotowa, tylko chodzi o ewentualnie jakieś małe poprawki. Mam ślub pod koniec września a miarę zdejmują u mnie w pierwszych tygodniach lipca.
Ostatnio zmieniony przez ni_kola Sob Lut 05, 2011 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 11:32 am   

ja w tym salonie przerabiałam sukienkę i tez bardzo polecam :)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 2:02 pm   

aniaw napisał/a:
jest on przy czerwonej na piotrkowskiej


Na Piotrkowskiej przy Czerwonej jest salon Venus. Wenus jest na Piotrkowskiej 50.
_________________
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:07 pm   

ni_kola napisał/a:
a ostatnia na 3 dni przed ślubem

a to nie wiem... bo Panie mówiły o jednej że raczej będzie pasować a jak nie to druga może być tydzień wcześniej lub dzień wcześniej ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 7:51 pm   

Moja http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg suknia ślubna kupiona w salonie Venus na Piotrkowskiej 287 Panie w tym salonie są bardzo miłe,pozwoliły mi przymierzyć wszystkie suknie,które mi się podobały.A tę,którą w końcu kupiłam przymierzałam w sumie 4 razy.Za swoją(model komisowy)zapłaciłam 1150zł.

[ Dodano: Wto Maj 24, 2011 8:26 pm ]
Ja jestem już po pierwszej przymiarce w salonie Venus.Panie tam pracujące są aniołami,pomagają przy wyborze dodatków.Cierpliwie podawały mi welony,przy których marudziłam najdłużej.A sama suknia...cudna i nawet gdybym miała dużo pieniędzy nie a zmieniłabym jej na inną.Poprawki wykonane bardzo profesjonalnie,super wyczyszczona.Polecam wszystkim ten salon!!!! :super:
_________________
 
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 9:47 pm   

Ja jestem już po swoim weselu. Suknię oczywiście zamówiłam w salonie Venus o czym wcześniej pisałam. Suknia była idealna. Na pierwszej przymiarce okazało się że suknię należy jedynie skrócić. Reszta była idealnie uszyta. Druga przymiarka polegała na upinaniu trenu. Panie w salonie cierpliwe, bardzo miłe, uśmiechnięte i bardzo pomocne. Udzieliły mi kilku bardzo cennych rad, które w żaden sposób nie były związane z suknią :D Suknię z salonu odebrałam w piątek przed ślubem. Zero stresu ani w trakcie przymiarek, ani przed samym odbiorem sukni. To bardzo ważne bo same przygotowania ślubne pochłaniają dużo energii i są stresujące.
Z całego serca mogę polecić salon Venus wszystkim przyszłym Pannom Młodym.
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 5:41 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
aniaw napisał/a:
jest on przy czerwonej na piotrkowskiej


Na Piotrkowskiej przy Czerwonej jest salon Venus. Wenus jest na Piotrkowskiej 50.


dokładnie to samo Wenus co na Piotrkowskiej 50 jest też na Ptaku w Rzgowie.



A co do tego salonu koło Katedry czyli Venus, znalazłam go w sumie przez przypadek- szukając w/w - i jestem bardzo zadowolona, bo moja sukienka właśnie tam zostala zamówiona :D decyzja podjęta prawie odrazu, o 10 pierwsza przymiarka, o 16 druga i podpisanie umowy :cool:

...zgadam sie w 100% z wszystkim co powedziałyście wczesniej, miła atmosfera, baardzo sympatyczne Panie, i duzy wybór sukienek i do tego naprawdę ładnych - w tym salonie przymierzyłam ich najwiecej i większość mi sie podobała, i na dodatek w chwili obecnej mają wyprzedaże i ceny sa NAPRAWDE KORZYSTNE.



także szczerze polecam Salon Venus, a po weselu też dam znać jak suknia.
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 5:23 pm   

Ja także zamówiłam suknię w salonie Venus. Moje wrażenia jak dotąd również bardzo pozytywne :) Teraz tylko czekać do kwietnia i pierwszej przymiarki, oby szybko zleciało... :smile:
_________________
 
 
jolajasmin 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: Mikołajewice kolonia
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:38 pm   

Kurczę, w tym temacie są mieszane 2 salony sukni ślubnych :kwasny: .. no, ale cóż... Teraz jestem w trakcie sesji i całkowicie nie mogę się skoncentrować na tym na czym powinnam, czyli na nauce, bo ciągle myślę o sprawach slubno - weselnych..
No ale wracając do wątku, w niedzielę 5.02 wybieram się z moim D do ptaka by ostatecznie obejrzeć suknie które są szyte przez panie z Wenus na Piotrkowskiej 50, żeby upewnić się co do decyzji którą podjęłam o szyciu sukni..
Moja wymarzona w salonie kosztowała ok 5000 zł i po rozmowie z Paniami z Wenus podjęłam decyzję o uszyciu kreacji właśnie tam... ale utwierdzę się w tej decyzji dopiero w lutym.. :-?
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 9:25 am   

Swoją suknię ślubną kupiłam w salonie Venus na Piotrkowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Czerwoną.
Łączyłam dwa modele (dekolt z innej sukni) i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z samej sukni.

Wszystko zostało uszyte na czas (suknia, bolerko, welon), obsługa była cierpliwa przy wybieraniu przeze mnie sukni (odwiedziłam salon chyba w sumie z 5-7 razy przed zamówieniem sukni), na przymiarkach wszystko przebiegało sprawnie a suknia została uszyta na wymiar tak, że w sumie już na pierwszej mogłabym iść w niej bez wstydu na wesele. Jako, że niestety trochę przytyłam od zdejmowania miary sukienka dla mojego komfortu (czyli żebym mogła oddychać :P ) została poszerzona. Nie zmienił się przez to ani fason ani jakość wykonania sukni - jednym słowem, pełen profesjonalizm.

Na weselu niestety poszło mi mocowanie do podpinanego trenu, ale panie z obsługi rzetelnie ostrzegały, że w niektórych przypadkach (tutaj - nadepnięcie) może się tak zdarzyć, więc byłam na to przygotowana (agrafki oraz nitka i igła - nitkę w kolorze sukni dostałam w salonie przy odbiorze sukni). Poza tym suknia bardzo wygodna i dość lekka, dobrze dobrana halka.

Szerze polecam salon Venus z racji miłej i fachowej obsługi oraz dobrego wyboru sukien ślubnych, które bardzo dobrze szyją na wymiar. Salon ma także sezonowe wyprzedaże modeli sklepowych.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:45 am   

Teraz po ślubie mogę napisać na świeżo opinię... niby początkowo do ostatniej przymiarki, po której Panie nie poprawiły nic co miały do poprawienia.. ramiączka nie odprute, wiązanie nie skrócone a wypożyczona halka zaciasna, no i jeszcze wpięta szpilka... a najgorsze że o tym wszystkim przekonałam się n w dniu ślubu...!!!!! Ogólnie średnio godny polecenia...
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 11:06 pm   

MałaMi napisał/a:
Swoją suknię ślubną kupiłam w salonie Venus na Piotrkowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Czerwoną.
Łączyłam dwa modele (dekolt z innej sukni) i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z samej sukni.


Tzn, że można tak łączyć? góra z jednej i dół z innej?

P.s pozwalają tam robić zdjęcia?
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 10:20 am   

wiolancia napisał/a:
Panie w tym salonie są bardzo miłe,pozwoliły mi przymierzyć wszystkie suknie,które mi się podobały.

Tak i dodatkowo potrafią dobrze doradzić- poprzynosiły mi mnóstwo sukni, zarówno komisowych jak i nowych.
Nie ma żadnych ochów i achów jak w salonach na Jaracza...uważam, że suknia pasuje do mojej figury (duuuży rozmiar).
Suknie są polskie, eleganckie, gustowne i w większości skromne.

Minus- salon nie jest duży i jeśli już ktoś mierzy suknię to jest tłok, ale mnie to nie zrażało.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 2:54 pm   

Fakt, salon może niewielki, ale są dwie przymierzalnie i da sie to zorganizowac, jesli dwie osoby mierzą jednocześnie suknie.
Ponieważ byłam w kilku salonach , m.in na Jaracza, Sienkiewicza, Piłsudskiego, to muszę powiedzieć, ze klimat w Venus (na Piotrkowskiej przy Czerwonej, zdecydowanie mnie ujął. Niezwykle sympatyczna obsługa - Pani Karolina to Anioł, niezwykle pomocna, uprzejma, nienachalna, uwzględniająca wszystkie zachcianki. Przymierzałam tam kilka modeli, nie było żadnych problemów ze zdejmowaniem sukien z wystawy, można było na spokojnie, bez pośpiechu wszystko obejrzeć i przymierzyć. Naprawdę w tym salonie czułam, że "Klient to nasz Pan".
Suknie w rozsądnych cenach, a Szefowa potrafi zachęcić do kupna bonusem, albo rabatem.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i ceny. Tutaj kupiłam moją wymarzoną suknię. Gorąco polecam.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 8:29 pm   

Podwiązki i welony które wykonały dla nas pracownice salonu były GENIALNE i wykonane z niesamowitą dokładnością - POLECAM :)







_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 7:06 pm   

Byłam dzisiaj :) Z czystym sumieniem i z całego serca POLECAM! :-)
To była moja pierwsza wizyta w jakimkolwiek salonie z sukniami i myślę, że już tam dokonam ostatecznego wyboru. I chyba nawet znalazłam już TĘ jedyną, ale jeszcze wstrzymam się, bo ślub dopiero we wrześniu...
Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami o obsłudze i nie zawiodłam się!
Mimo tego, że nie miałam sprecyzowanego nawet fasonu, bo generalnie ciężko było mi wyobrazić się w jakiejkolwiek sukni ;) Panie cierpliwie i obiektywnie pokazywały, pomagały przymierzyć.
Było naprawdę świetnie! :) ))))) <3
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 1:59 pm   

_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 3:58 pm   

Czy ktoś ost. kupował w tym salonie swoją suknie? Czy to prawda że za cała suknie trzeba zapłacić z góry? Jaka jest obsługa :?:
_________________

 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 6:35 am   

emi87 napisał/a:
Czy ktoś ost. kupował w tym salonie swoją suknie? Czy to prawda że za cała suknie trzeba zapłacić z góry? Jaka jest obsługa :?:

Z góry to nie. Z tego co pamiętam to płaciłam jakąś tam zaliczkę i nikt nie nalegał na płatność całej sumy.

Obsługa fachowa,byłam dobrze zmierzona i suknia trafiła tak odszyta,że nie było tak naprawdę czego poprawiać,a to wszystko było bardzo na szybko,bo niecały miesiąc przed ślubem.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl