Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy trzeba wybrać orkiestrę?
Autor Wiadomość
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:40 pm   Kiedy trzeba wybrać orkiestrę?

Mam pytanko
Slub mamy 16.08.2008, salę już mamy zarezerwowaną (u Boryny) i tak się zastanawiamy, czy już mamy rozglądać sie za muzykami, czy jeszcze na to za wcześnie. Proszę napiszcie mi na ile wczesniej załatwialiście orkiestrę?
Pozdrawiam
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:47 pm   

nie zbyt sie na tym znam, ale np moja kolezanka ktora ma slub we wrzesniu 2008 juz zamawia orkiestre tlyko ze taka upatrzona ... wie ze trzeba ja zamaiwac z wyprzedzeniem do1,5 roku bo maja juz pozamawiane terminy ... z reszta to nie wiem ... pewnie im wczesnij tym bedziesz miala wiekszy wybor zespolow :wink:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:52 pm   

Wydaje mi się, że w przypadku bardziej rozchwytywanych rok to może być za mało.
A ja asekurantka jestem, więc uważam, że im wcześniej, tym lepiej - jeśli już znacie termin i macie zaklepaną salę, to na co czekać?
_________________
chez alma |
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 5:25 pm   

Dzieki dziewczyny:)
Mnie też wydaję się, że chyba powoli trzeba zacząć się rozglądać;) Macie może jakieś sprawdzone,fajne zespoły i kontakty do nich?
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 6:20 pm   

Oczywiście, że powoli możesz się rozglądać, ale gdy ja zamawiałam swój zespół w wakacje, powiedzieli mi, że nie zapisują jeszcze na 2008 rok. Myślę jednak, że to zależy od zespołu.
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:49 pm   

mysle ze jest juz czas zeby miec to co sie naprawde chce a tak dla porównania ja mam ten termin juz zajety ale szczerze mówiac to sam sie zdziwiłem jak podpisywałem umowe
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 8:09 pm   

Ja mam slub 28.07.2007 i podpisalam umowe z zespolem w lipcu br. i mysle ze to nie jest za wczesniej, wydaje mi sie ze jezeli rozejzysz sie wczesniej za zespolem to bedziesz miala wiekszy wybor w srod zespolow. Gdy ja zaczelam szukac zespolu tu juz niektorzy mieli pozajmowane terminy do konca 2007 roku.
 
 
izuśka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 10:47 pm   :(

a ja mam slub 07.07.07 i nie mam jeszcze zespołu:( i sie boje ze trudno mi bedzie znalezc cos fajnego....... ale nie mieszkam na codzien w Lodzi i to jest jednak duze utrudnienie przy organizacji wesela....
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 10:57 pm   

Ja swój zespół zamawiałam 1,5 roku wczesniej; zaraz jak zaklepaliśmy sale.
Też mi sie wydawało ze to dużo czasu, ale jak sie okazało juz mogłam miec problem jakbym jeszcze troche zwlekała :?

Także jak masz termin to na co czekac, zawsze bedziesz miała większy wybór :wink:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:01 pm   

My musimy wreszcie odezwać się do zespołu (ten sam co Lucky ;) ). Myślę jednak, że Nam nie ucieknie :mrgreen:
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:05 pm   

Fionka czyżbyście zrezygnowali z zespołu przypisanego do zacisza :shock:
Umknęło mi cos albo Tobie :?: :niepewny:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:07 pm   

Tak czekałam, aż się skapniesz ;) ?art to był.
Jasne, że nie zrezugnowałam. Dlatego Nam nie ucieknie :D
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:08 pm   

No No koleżanka dowcipna się zrobiła :wink:
A już myślałam ze mi sie cos przeoczyło :wink:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:45 am   

no a ja tu czytam i przez moment tez sie za glowe zlapalam...

fionka.......... ufffffffffffff............ bez takich numerow ;P
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:48 am   

Człowiek w stresie ma różne pomysły :roll:
Takie "Mamy Cię" zrobiłam i udało się ;)
Oczywiście, że Gadget i tylko Gadget. Tak, musimy wreszcie do nich zadzwonić tzn. zielony frędzel musi :mrgreen:

Fionka_Nieprzewidywalna ;P
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 4:13 pm   

Ja zespół wybrałam jeszcze przed salą i kościołem. Tym samym wybór sali miałam troszkę zawężony - odpadały wszystkie z przypisaną orkiestra. Ale ja wiedziałam od początku czego, a właściwie kogo dokładnie chcę.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 6:29 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Ja zespół wybrałam jeszcze przed salą i kościołem.


My tez. Wiedzielismy, ktory zespol chcemy i okazalo sie, ze jedynym wolnym terminem w 2006, byl 12.08. To "wzielismy" i reszte zamawialismy "pod zespol" :wink:

Zespol rezerwowalismy w lipcu 2005.
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:19 pm   

Jak tylko moj narzeczony pojawi sie w Łodzi to zaczniemy przesłuchania:)
Mam prośbę, czy moglibyście podpowiedzieć mi pare fajnych zespołow z jakimiś do nich kontaktami. Z góry dziękuje
Pozdrawiam
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:26 pm   

Ja zamawiałam połtora roku wczesniej i juz wiele kapel miało porezerwowany mój termin
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 8:59 am   

my, ten właściwy zespół wybraliśmy mniej niż rok przed. powiem, że mieliśmy spore szczęście.

ja stawiam na conajmniej rok przed imprezą. tym bardziej jeżeli zespół jest polecany.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 11:26 am   

żenia napisał/a:
Mam prośbę, czy moglibyście podpowiedzieć mi pare fajnych zespołow z jakimiś do nich kontaktami


Namiary na zespoły możesz uzyskać tutaj

Jeśli chodzi o opinie - trzeba poszukać w wątkach dotyczących konkretnych zespołów :D
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 10:05 am   

my możliwe że mieliśmy szczęscie... organizując wszytsko zaledwie trzy miesiące przed ślubem udało nam sie zamowic te orkiestre, ktora chcielismy :)

uwazam ze rezerwacje ze zbyt duzym wyprzedzeniem nie sa dobrym pomyslem :roll:
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 10:33 am   

Ja jestem na etapie wybierania orkiestry. Mamy właściwie jedna upatrzoną i chyba ją weźmiemy. Bylismy na weselu gdzie garli i było na prawde rewelacyjnie. Jest ich 5- sami faceci, ale jeden ma taki głos że z łatowścia spiewa partie kobiece. Bawią duzo przy stołach i mają świtny reperuar. Dla każdego coś miłego. Są drodzy, ale na orkiestrze nie warto oszczędzać. Przesłuchaliśmy juz kilka innych grup m.in Zakazz, Magnum, weekend i jeszcztam jakies lae nie dorównuja im. Zespół jest z Białej Rawskiej a kosztuje...3400zł. Sporo ale chyba warto... :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 10:48 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Ja jestem na etapie wybierania orkiestry. Mamy właściwie jedna upatrzoną i chyba ją weźmiemy. Bylismy na weselu gdzie garli i było na prawde rewelacyjnie. Jest ich 5- sami faceci, ale jeden ma taki głos że z łatowścia spiewa partie kobiece. Bawią duzo przy stołach i mają świtny reperuar. Dla każdego coś miłego. Są drodzy, ale na orkiestrze nie warto oszczędzać. Przesłuchaliśmy juz kilka innych grup m.in Zakazz, Magnum, weekend i jeszcztam jakies lae nie dorównuja im. Zespół jest z Białej Rawskiej a kosztuje...3400zł. Sporo ale chyba warto... :D


o matko! jaka cena! :zdziwko: nasz zespół bylo o tysiąc zł tańszy :D jest ich tylko trójka - dwóch mężczyzna i jedna kobietka, graja rewelacyjnie, profesjonalni muzycy po szkołach muzycznych... wokalistak dostała 4 dni przed weselem nasz wymarzony utwór - zaśpiewałą jak oryginał, aż łza zakręciła mi sie w oku :D polecam... są z Ozorkowa.

dodam że oboje moi rodzice są zawodowymi muzykami i nie pozwoliliby mi wybrać jakiegoś kiepskiego zespołu... teraz juz po fakcie sa baaaaaaaaardzo zadowoleni. goście tez byli zachwycenni bo grali wszytsko :D
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 12:05 pm   

My szukaliśmy orkiestry zaraz jak była sal i podpisaliśmy umowę, nie wiem czego szukać najpierw czy sali czy orkiestry.Najpiewr mielismy salę a jak dzwoniłam o orkiestre to większość miała pozajmowane terminy.dostałam kilka adresów dobrych orkiestr i te byływ większości zajęte a le nam sie udało.I orkiestre zanleźliśmy 11 miesięcy przed weselem.
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:49 pm   

Agnieszko 19 i Motylico, czy mogłybyście dać mi namiary na te zespoły? To mój adres zzk@toya.net.pl
ps. Jeśli ktoś z forumowiczów ma też zespół godny polecenia proszę napiszcie do mnie.
Pozdrawiam
_________________
16.08.2008 - NASZ DZIEŃ :)
 
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 6:29 pm   

No to moja informacja może przestraszyć wszystkich którzy póki co sie zastanawiają nad ślubem i weselem. Na 17 miesiecy!!! przed ślubem nie ma dla mnie zespołu takiego jaki sobie wymarzyłam. Dlatego przyszle panny młode Najpierw zaklepujcie orkiestrę potem kościół i salę. To moja dobra rada

Moze w mniej obleganych miesiacach jak listopad marzec itp sale bywaja wolne ale w tych obleganych od czerwca do wrzesnia to marne szanse
_________________
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 8:25 pm   

My umowę z orkiestra podpisalismy 16 miesięcy przed ślubem.
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 8:44 pm   

a my co prawda Slub był rok tamu ale umowe spisaliśmy około 8 miesięcy wcześniej :)
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 10:17 pm   

My umowę z zespołem spisaliśmy rok przed ślubem.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 4:23 pm   

Magda M. napisał/a:
Najpierw zaklepujcie orkiestrę potem kościół i salę. To moja dobra rada

My dokladnie tak zrobilismy - najpierw skontaktowalismy sie z zespolem, a potem pod wybrana date "skompletowalismy" reszte. Dodam tylko, ze z zespolem (Cappella) rozmawailismy pod koniec lutego i z czerwcowo-lipcowych terminow (2009) mieli wolny juz tylko jeden.
 
 
kejtlin 

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 11:13 am   

Magda M. napisał/a:
No to moja informacja może przestraszyć wszystkich którzy póki co sie zastanawiają nad ślubem i weselem. Na 17 miesiecy!!! przed ślubem nie ma dla mnie zespołu takiego jaki sobie wymarzyłam. Dlatego przyszle panny młode Najpierw zaklepujcie orkiestrę potem kościół i salę. To moja dobra rada


No to jestem przerażona:( Zaczynam dopiero przygotowania i zacznę od orkiestry. Sprowadzam ich ze świętokrzyskiego i nie wiem czy znajda wolny termin:( Mam nadzieję że tak. Sprawdzili sie rewelacyjnie na weselu mojego wujka. ?lub za rok a tu juz stres!



edit: poprawiłam cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Cze 23, 2008 11:17 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 11:53 am   

Fakt o dobry zespół trudno, ale tak samo jest np z salą. Coraz częściej słyszę, że młodzi mają problemy z zarezerwowaniem na rok do przodu. Co lepszi grajkowie mają już zlecenia na 2 lata do przodu. Przecież to jakiś obłęd!!!

Jeszcze troche i dojdzie do tego, że najpierw trzeba będzie sobie zarezerwować wszystko, a dopiero później szukać narzeczonego/narzeczonej!
Ostatnio zmieniony przez evelinka Pon Cze 23, 2008 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 12:46 pm   

My zespół na 5 września 2009r. zamówiliśmy w marcu, czyli ok. półtora roku przed ślubem- niby został nam jeszcze szmat czasu, ale:
- przy nas inna para podpisywała umowę z tym zespołem na 29 sierpnia 2009r.
- chcieliśmy inny zespół, ale kiedy w styczniu (!) dzwoniliśmy to okazało się, że nasz termin jest już zajęty :(

Także ja również radzę zabrać się za szukanie zespołu jak najwcześniej :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Cze 23, 2008 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 4:09 pm   

My również załatwialiśmy zespół na nasze wesele 1,5 roku wcześniej a dopiero potem całą resztę. Gdyby nie to, że zdecydowaliśmy się na październik to ani sali, ani zespołu byśmy nie mieli. Dlatego uważam, że im wcześniej, tym lepiej.
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 9:11 pm   

To chyba zależy od daty. Miesiące najbardziej oblegane, czyli letnie z r i grudzień na pewno należy rezerwować z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Z tym 1,5 roku i historiami o rezerwowaniu najpierw zespołu, a potem sal - nie jestem pewna, do naszego ślubu został niecały rok, a zespołu dopiero szukamy, spotkaliśmy się już z 6, które miały naszą datę wolną, a zapewne znalazłoby się jeszcze trochę wolnych terminów u tych, do których nie dzwoniliśmy. Tak więc wybór jest i nie ma co panikować, z salą był większy problem, a szukaliśmy jej rok i 3 miesiące przed ślubem. A data ta co w podpisie, pierwszy weekend czerwca, więc niby powinna być oblegana :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Sierek1986 

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 11:05 pm   

Zespół najlepiej wybrać 2-2,5 roku przed weselem. Większość ma zarezerwowane terminy na okres 1 roku w górę.

pozdrawiam
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 10:06 am   

Sierek1986 napisał/a:
Zespół najlepiej wybrać 2-2,5 roku przed weselem.


Jak długo gram, a już trochę minęło to 2 lata wcześniej to bardzo mało osób rezerwowało termin. Sporadyczne przypadki. Wiele osób się dowiadywało około dwóch lat przed i później około półtora roku - roku przed weselem się decydowała.

A są przypadki, że ktoś się pyta o termin za 2-3 miesiące :)

Ostatni słyszałem, że kucharka ma takie "branie", że na 4 lata ma terminy pozajmowane. Jeżeli ktoś planuje wesele z takim wyprzedzeniem, to ja nie wiem co tam się będzie działo :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Imprezowo 

Dołączyła: 11 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 11:06 am   

Myśle że tak 1 rok do 1,5 to spokojnie można znaleść zespół oczywiście te dobre zespoły mają większość terminów pozajmowane.
Koleżanka właśnie wruciła w poniedziedziałek z wesela gdzie grał zespół i to 90% imprezy Disco polo i się nie wybawiła bo ileż można się razy bawić przy ona tu jest ale ponoć mają pozajmowane już terminy na cały przyszły rok.
Nie wyobrażam sobie swojego wesela całego w takim gatunku co się dzieje z gustem muzycznym w tym kraju ?
A może ja się nie znam .
_________________
Imprezowo
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 11:10 am   

mnie niestety nie będzie dane mieć mojego wymarzonego zespołu. Wesele mam co prawda za rok, ale w piątek, czyli niestandardowo, a mimo to... jak to oni powiedzieli - u nich rezerwować trzeba 2-3 lata wcześniej (soboty) - ale są warci tego.
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 12:25 am   

Ze względu na to że mój zespół należy również do obleganych zespołów to postanowiliśmy podpisać z nimi umowę aż 2,5 roku przed ślubem wiem że to trochę przesada tak wcześnie ale bardzo zależało nam żeby ich mieć na swoim weselu nie chciałam poczuć rozczarowania jakby ktoś mi ich z przed nosa zwędził :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pią Lip 25, 2014 12:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 4:46 pm   

My podpisaliśmy umowę z orkiestrą 7/8 miesięcy przed ślubem. Wesele było w piątek, mogliśmy jeszcze trochę "przebierać" wśród zespołów. Dwa z gorąco polecanych na Forum już miało zaklepaną datę, ale kilka innych równie chwalonych mogliśmy rozważać.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2014 12:24 am   

Nam się udało zarezerwować 1,5 roku przed ślubem, ale totalnym fartem, ponieważ jak dzwoniłam do nich to nasz termin wesela to był ostatni wolny jaki im został w tamte wakacje :smile: :smile:
Moja radość nie miała granic :) :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl