Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam Salon sukien ślubnych "Lusi"
Autor Wiadomość
K_J 

Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Nie Lip 31, 2011 10:47 pm   Polecam Salon sukien ślubnych "Lusi"

Polecam wszystkim salon sukien ślubnych "Lusi" przy ul. Tuwima 34 w Łodzi. Pani Lucynka potrafi wybrać suknię idealnie pasującą do charakteru Panny Młodej i przyjęcia weselnego :) Dodatkowo jej zmysł artystyczny i umiejętności stylizacji potrafią dokonać cudów. Pan Młody też znajdzie wszystko dla siebie. Wysoka jakość i klasa! Wszyscy goście byli zachwyceni jak pięknie wyglądaliśmy :)
 
 
Małgorzata2012 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:54 am   

Hejka Dziewczyny :-)
Podpisuje się pod tym !
Ostatnio byłam w tym salonie :-) Coś niesamowitego. Pani Lucyna (właścicielka salonu) popatrzyła na moją figurę i pierwszą suknie, którą mi podała - to było to!. W katalogu suknia wyglądała beznadziejnie i nigdy nie zwróciłaby na nią uwagi ale na mnie wygląda super!!
Do tej pory szukałam w Warszawie ale nie spotkałam się z tak indywidualnym, trafnym i poważnym podejściem.

Postanowiłam zaoszczędzić na butach, bukiecie, fryzjerce, kosmetyczce i kupić tę jedyną.
Z porad praktycznych 4 miesiące przed ślubem to minimum potrzebne do uszycia sukienki w tym sklepie.
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 10:23 am   

hejka małgosiu :-) a jaka sukienka? może napiszesz coś w innych wątkach, wkleisz zdjęcia itd? no chyba, że to taka słodka reklama właścicielki we własnej osobie? :)
Ostatnio zmieniony przez grejpfrut Pon Mar 12, 2012 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 11:27 am   

dokładnie odniosłam takie samo wrażenie, 2 opinie od osób których był to pierwszy post... podejrzane... ;) chociaż nie twierdzę, że tak nie jest w tym salonie bo tam nie byłam ;)
 
 
Małgorzata2012 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 11:35 am   

Witaj grejpfrut :-)

Sukienka to Citadine Allure, w katalogu naprawdę wygląda mało korzystnie. Co do własnego zdjęcia nie chciałabym go zamieszczać przed ślubem nie chę aby poza rodzicami i swiadkami było wiadomo jak będę wyglądać.
Napisałam o tym salonie bo właścicielka potraktowała mnie bez żadnych uprzedzeń, podając sukienkę jej zdaniem najlepiej pasującą do mnie. W innych sklepach czy komisach na dzień dobry - "do jakiej kwoty? "skąd jestem?", "co mnie interesuje ?" a tu jesteś ważna Ty i twoja sukienka.
To wszystko.
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 12:19 pm   

Akurat pytanie "do jakiej kwoty" i "co panią interesuje" jest jak najbardziej uzasadnione moim zdaniem, ale to tak na marginesie ;)

Chciałam po prostu zwrócić uwagę na fakt, iż dla mnie wartość ma opinia osoby, która udziela się na forum. Z rezerwą za to traktuję wpisy takie jak np. K_J.
 
 
Małgorzata2012 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 12:53 pm   

Grejpfrut masz do tego prawo.
Ja nie mam czasu udzielać się na forach - poza tym wątkiem (wciągnęłaś mnie :-) kosztem czasu pracy) . Ale bardzo często czytam je kiedy szukam odpowiedzi. Dla mnie niepokojące i bardziej wiarygodne są negatywne i potwierdzone opinie.

Odnośnie pytań - każdy z nas jest inny. Ja miałam fałszywe wyobrażenie o sobie i myślałam, że jeśli w katalogu super wygląda to na mnie też i może dlatego nie mogłam do tej pory znaleźć tej właściwej. Cena - uważałam, że nie warto przekroczyć zakładanej kwoty na jeden dzień ale w tym przypadku kiedy zobaczyłam jak wyglądam ten 1000 więcej uda mi się zaoszczędzić.
Pozdrawiam i życzę abyś Ty także znalazła tę swoją jedyną
 
 
Ryjkonos 

Dołączyła: 23 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Czudec
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 12:13 pm   

Jeśli ktoś szuka na forum profesjonalnego salonu ślubnego to polecam salon "Lusi" przy ul Tuwima 34 i właścicielkę panią Lucynę. Dziwię się, że tak mało informacji o tym salonie jest na tym forum.

Ja z początku zbagatelizowałam wzmianki o tym salonie do czasu kiedy poleciła mi go moja teściowa
a jej z kolei córka koleżanki.. Salon i strona wyglądają niepozornie ale można znaleźć tam sukienki inne niż w sąsiednich salonach a byłam w 10ciu. Pani Lucyna ma świetne poczucie stylu, elegancji, proporcji. Warto wybrać się tam nawet po samą poradę w czym wyglądamy dobrze.


Jestem już po pierwszej przymiarce, sukienka przyszła z Francji zgodnie z podanym terminem miesiąc przed ślubem. Wymagała skrócenia do moich obcasików. Jeszcze jedna przymiarka gdyż zdecydowałam się na szarfy osłaniające ramiona i może troszkę w tali (jeśli schudnę )
:-)

Zdecydowałam się także na charakteryzację ślubną u pani Lucyny ale o tym po ślubie czyli 11 sierpnia 2012
_________________
Ryjkonos.
 
 
Ryjkonos 

Dołączyła: 23 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Czudec
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 8:02 am   

Nie wiem jak była skonstruowana umowa ale szkoda, że pani z salonu pozostawia po sobie przykre wrażenie. Ślub to mimo wszystko wielkie wydarzenie i panna młoda jest szczególnie wrażliwa na detale zwłaszcza takie które pozostawiają niesmak.

Ja miałam obdarte krzesła w kościele i do tej pory mam to w głowie - ale to już inny temat :-)

[ Dodano: Wto Sie 28, 2012 10:54 am ]
Obiecałam, że napiszę jak po ślubie 11 sierpnia :-) .

To był najpiękniejszy dzień mojego życia. Suknie odebrałam dzień wcześniej i jeszcze raz ją przymierzyłam czy aby na pewno wszystko jest ok - było :-)

Pani Lucyna towarzyszyła mi do dnia ślubu kiedy robiła mi makijaż. Przyjechała do mnie, bez pośpiechu, w miłej atmosferze uczyniła ze mnie na bóstwo. Styl i klasa :-)

Ma bardzo dobre kosmetyki - makijaż utrzymał się niezmienny do dnia następnego , podobnie z fryzurą, dopasowała mi biżuterię, stroik we włosach i woalkę. Jestem jej bardzo wdzięczna. Może to mało skromnie zabrzmi ale widziałam zdumienie i zachwyt w oczach przyszłego męża i znajomych (oczywiście poza opiniami że świetnie wyglądam, że wszystko idealnie pasuje do mnie, łał ! zostaw koniecznie mi namiary itp. :-) )

Zaufałam Pani Lucynie i nie zawiodłam się .
Polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym Panią Lucynę Hayek (właścicielkę salonu "Lusi")
_________________
Ryjkonos.
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 8:49 am   

Czytałam sporo pochlebnych opinie na ten temat, chodź są bardzo odległe. Dlatego mam pytanie czy ten salon nadal istnieje? jeśli tak to czy ktoś zamawiał tam suknie jakoś niedawno i może coś powiedzieć na jego temat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl