Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Szoker
Autor Wiadomość
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 9:20 am   DJ Szoker

Mam podpisaną umowę na swoje wesele z DJ Szokerem. Jak będzie wyglądała moja impreza napewno napiszę bo widzę, że na tym forum nie ma jeszcze żadnego wpisu o nich. Widziałem ich jak grali na innym weselu i bardzo nam się podobało - coś innego niż tylko sama muzyka z cd.

Może ktoś się z nimi już spotkał i ma jakieś rady, opinie?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Paź 06, 2016 2:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kinga123 

Dołączyła: 12 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 1:06 pm   

Hej.
U nas na weselu zagrali DJ Szoker i DJ Chojaqs - dlaczego ten drugi to "dj" to nie mam pojęcia bo grał cały czas na akordeonie.
Było to w Sokolnikach w Nostalgii 4 maja. Wszyscy goście cały czas na parkiecie. W przerwach kiedy szliśmy "na jednego" było granie na akordeonie + od czasu do czasu przyśpiewki: gorzka wódka, sto lat czy szła dzieweczka.
Bardzo dobre nagłośnienie i światła oraz bardzo fajny - taneczny repertuar. Zabawy też bardzo fajne prowadzili - najfajniejsza "you can dance" - gorąco polecamy.

Bardzo dobre opinie słyszane od gości na ich temat potwierdzają słuszność wyboru DJ Szoker'a. Cenowo też są konkurencyjni.

Pozdrawiamy
Kinga i Kamil
 
 
Matex 

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 2:04 pm   

Bawiłem się niedawno na weselu, na którym grali. Nie są laikami, z tego co mi wiadomo mają również zespół, a dj-ejką rozszerzyli w takim razie działalność. Bałem się, że dj na weselu nie rozkręci towarzystwa, ale przyznam się, że byłem zaskoczony pozytywnie, wybawiłem się w 100%. Akordeonista oprócz tego, że dogrywa na żywo do dj-a, w przerwach gra również przy stołach, dj śpiewa. Fajny pomysł, bardzo dobre wykonanie, polecam :)
 
 
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Sro Lip 03, 2013 8:04 am   

a faktycznie - na ich stronie jest link do strony zespołu.

Ostatnio podglądałem ich jeszcze na "18" i też mi się podobało. Była inna muzyka niż na weselu ale to chyba klientela też była inna oraz wymagania - tak czy siak - tam też się dobrze ludzi bawili, wyglądało to i brzmiało bardzo dobrze tak więc jestem spokojny o wybór DJ Szoker.
Po naszej imprezie napiszę co i jak - jak wytrzeźwieję oczywiście!!!
 
 
Tomasz SY 

Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 8:37 am   

Dj Szoker grali na naszym weselu. Obawialiśmy się o wiele spraw jednak nasze obawy były zupełnie niezasadne. Wszystko odbyło się fantastycznie, cały czas parkiet pełny - czyste szaleństwo. Polecamy z całego serca. Dużo naszych znajomych brało namiary co chyba jest najlepszą rekomendacją.
Tomasz i Karolina.
 
 
Joannaaa 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: WEST
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 2:40 pm   

Wystawiamy Panu Marcinowi (Dj Szoker ) najwyższą ocenę za poprowadzenie naszego wesela.
Wszyscy goście wraz z nami wspaniale się bawili i zachwalali wybór Dj-a.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
 
 
mariola.styl 

Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 12:10 pm   

U nas zagrał DJ Szoker z akordeonistą. Super prowadzenie, zabawy, dobór piosenek. Rodzice przeciwni Dj'owi wybawili się jak nigdy - polecam.
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 2:42 am   

Czyli mam nadzieję, że się nie zawiedziemy. Podpisaliśmy z tym DJ'em umowę (on sam, bez akordeonisty).

[ Dodano: Sob Sie 08, 2015 12:38 am ]
I nie zawiedliśmy się:D A było tyle obaw jak będzie to wyglądać na 30 osób. Pan Marcin sprawił, że wyglądało jakby się bawiło 60 osób. Naprawdę super poprowadzone wesele, profesjonalnie od początku do końca. Każdy z gości mówił że wybawił się jak nigdy. Pan DJ podołał gustowi muzycznemu wszystkich, umiejętnie dopasowywał muzykę pod aktualnie bawiące się na parkiecie towarzystwo i ich nastroje, uwzględniając nasze wcześniejsze prośby. Naprawdę super wspomnienia nam zostały. I chyba pierwsze wesele z heavy metalową i rockową muzyką (oczywiście nie tylko, to takie wstawki były), które dało radę do końca. Ludzie nie pouciekali, bawiliśmy się prawie do 5:30. Bo wtedy ostatecznie zdechliśmy. :smile: Dziękujemy i polecamy:)
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl