Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OBIAD W RESTAURACJI
Autor Wiadomość
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 3:37 pm   OBIAD W RESTAURACJI

Postanowiliśmy nie robić wesela, tylko obiad w restauracji, tzn taki "dłuższy obiad" mniej więcej 4-5 godzinny. Zapraszamy najbliższą rodziną Razem będzie ok 30 osób.
Na forum widze że prawie wszyscy wyprawiają wesele... Ciekawe ilu z was jeszcze nie robi wesela????
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 3:50 pm   

Też się nad tym zastanawiamy. Ile wyniesie Was całkowity koszt takiego obiadu ?? ??
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 4:01 pm   

Jeszcze dokładnie nie wiemy ponieważ menu wybierać będziemy we wrześniu.
Ale mamy się zamknąć w cenie 100 zł/os już ze wszystkim - alkoholem i tortem, które zamawiamy we własnym zakresie.
Jeśli chce się 2-3 ciepłe posiłki i planujecie obiad jak my na 4-5 h to wszędzie wychodzi to właśnie tyle lub nieco drożej. Chyba że zamówicie serwowane posiłki i przystawki - wtedy wychodzi znacznie taniej ale goście siedzą przy pustym stole no i przez cały czas ma się nad głową kelnera.
Pozdrawiam
Napisz co postanowiliście, ok? Ciekawa jestem...

PS A najfajniejsze jest to że wracacie sobie do domku ok 24 i możecie nacieszyć się sobą, być razem :) Mnie taka opcja bardzo odpowiada
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 8:16 pm   

my tez nie robimy tradycyjnego wesela. bedzie przyjecie z tancami i djem, bez orkiestry. i co najwazniejsze goscie beda wiedziec, ze impreza konczy sie z wybiciem polnocy. dokladnie jak piszesz: wracamy i mamy jeszcze troche czasu dla siebie :oops: :D
szacowane przez wlasciciela restauracji koszty ok 80 zł od osoby z tortem, ale bez alkoholu
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 24, 2005 8:26 pm   

Malgoosia napisał/a:
my tez nie robimy tradycyjnego wesela. bedzie przyjecie z tancami i djem, bez orkiestry. i co najwazniejsze goscie beda wiedziec, ze impreza konczy sie z wybiciem polnocy. dokladnie jak piszesz: wracamy i mamy jeszcze troche czasu dla siebie :oops: :D
szacowane przez wlasciciela restauracji koszty ok 80 zł od osoby z tortem, ale bez alkoholu



Przybijam piątkę :graba:
U nas będzie taki sam schemat :)
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 10:16 am   

:) Dzięki za odpowiedź Widze że jednak nie jesteśmy jedyni.
Co do muzyki - to u nas też będzie oczywiście no i jeśli tylko goście będą chcieli tańczyć, to się będziemy bardzo cieszyć. Zapisujemy się z moją połówką na kurs tańca lub prywatne lekcje (wszystko się okaże w ciągu następnych paru dni). Chcielibyśmy choć ten pierwszy taniec zatańczyć razem :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 11:36 am   

Ja mogę powiedzieć tyle, że jak moja siostra brała ślub, to też robili tylko obiad w restauracji.... tyle że jakaś potwornie droga restauracja (nie w Łodzi) bo za całe przyjęcie na 40 osób zapłacili 10000
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 11:59 am   

za 10000 zrobiliby calonocną zabawę!
:shock:
jestem w szoku!
Zabawa weselna bylaby zabawniejsza i mieliby więcej wspomnień!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 1:23 pm   

W Warszawie za 10000 nie zrobisz calonocnej zabawy :) Zwłaszcza jeżeli ślub planujesz z niewielkim wyprzedzeniem :) Takie miasto...
_________________

 
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 2:31 pm   

Polecam opcje wesela skroconego dla tych, ktore nie lubia balowac :-) Ja sie wlasnie do nich zaliczam... U nas po polnocy zostali tylko nasi znajomi (tzw. mlodziez), rodzice, troche osob, ktore nocowaly u nas... Oficjalna impreza zakonczyla sie wlasnie okolo polnocy. Wtedy lepiej jest tez brac slub wczesniej (my bralismy o 15.00).
_________________
 
 
Akane 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Sie 2005
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 2:37 pm   

Ja z moim narzeczonym też nie robimy wesela. Uznaliśmy, że obiad dla najbliższych w zupełności wystarczy :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 3:30 pm   

?aneta napisał/a:
Zabawa weselna bylaby zabawniejsza i mieliby więcej wspomnień!

Ale nie każdy lubi wesela. Dla takich osób to męczarnia i gwarantuję że nie będą mieli wspaniałych wspomnień z tortur. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 4:00 pm   

To była ich druga ceremonia zaślubin (wcześniej był cywilny w Niemczech, gdzie mieszkają), więc gdyby mieli za każdym razem organizować coś większego, to by im kasy nie starczyło, a jeszcze w planach mieli trzecie zaślubiny według obrządku wietnamskiego w Wietnamie :) Więc uznali że obiad wystarczy :)
A faktem jest, że nie wszyscy lubią wesela, i o ile goście mają tę możliwość, żeby nie przyjśc, o tyle państwo młodzi niestety nie :)
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 4:13 pm   

Pusiak napisał/a:
To była ich druga ceremonia zaślubin (wcześniej był cywilny w Niemczech, gdzie mieszkają), więc gdyby mieli za każdym razem organizować coś większego, to by im kasy nie starczyło, a jeszcze w planach mieli trzecie zaślubiny według obrządku wietnamskiego w Wietnamie


W takim razie rozumiem!
I zgadzam się! Nie wzięlam takiej opcji (że ktoś nie lubi wesela) pod uwagę!
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 3:57 pm   

jest tu jeszcze jeden aspekt: gdy robi się wesele to albo się zaprasza całą rodzinę albo naraża sie na to ze połowa się obrazi ;)
Gdy robi się przyjęcie, można zaprosić mniej osób - to dla tych którzy nie mają tyle pienięzy lub po prostu nie lubią zabaw w gronie 100-150 osób

14 grudnia 2005
Nasze przyjęcie trwało do 24. Goście tańczyli, było świetnie :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
zorris 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:29 pm   

Dziewczyny a znacie jakies fajne resteuracje w łodzi gdzie można zrobić takie małe przyjęcie na góra 30 osób?
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:52 pm   

w tym wątku gdzie nie gdzie są informacje o wielkości organizowanych przyjęć weselnych
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 5:54 pm   

Odkurzam wątek :smile:
Dziewczyny, możecie polecić jakieś miłe miejsce na zorganizowanie obiadu weselnego dla ok 20 osób? Najlepiej w okolicach Teofilowa :)
 
 
esska 

Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 10:59 am   

podłączam się pod pytanie:) tak sobie pomyślałam, że może yuka albo złota kaczka?, moja siostra miała taki obiad we florze parę lat temu, bardzo w porządku, jednak mi ta lokalizacja wybitnie nie odpowiada
my planujemy obiad dla 15 góra 20 osób
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 1:12 pm   

Może nie Teofilów ale w centrum i dobry dojazd - koło Teatru Wielkiego jest restauracja Empatia z bardzo dobrą kuchnią polską. Wystrój bardzo ładny a obsługa miła. Podają pyszne obiady, w tym np. rosół (prawdziwy - z kury - a nie "udawany" jak w większości miejsc), różne mięsa, sałatki etc. oraz desery. Z tego co widziałam, organizują także przyjęcia okolicznościowe. Lokal mały - na 20 osób idealny i nie będzie wrażenia pustki.

Reklamuję go jak najęta, bo niedawno tam jadłam i - co rzadko mi się zdarza w przypadku lokali gastronomicznych - jestem naprawdę zadowolona :) http://www.restauracja-empatia.pl/index.html
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Misia2405 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 5:55 pm   

Już miałam w planach zakładać nowy temat... Ale w porę natknęłam się na ten wątek i chciałabym go podbić i uaktualnić.

Ja i mój narzeczony również planujemy obiad po ślubie. Jestem właśnie na etapie poszukiwania w internecie (na razie bo jeszcze mamy do załatwienia różne sprawy kościelne) sal godnych uwagi.. ;) Wyliczyliśmy, że będzie nas łącznie 30 osób.

Drogie forumowiczki, powiedzcie czy któraś z Was w ostatnim czasie organizowała taki obiad i jakie są mniej więcej aktualne ceny w łódzkich lokalach?
Bardzo zależy mi na Waszych opiniach i w miarę jak najtańszych opcjach, ponieważ organizujemy wszystko z własnej kieszeni i nie stać nas na 140zł za talerzyk. Wiem, że musimy liczyć się z kosztem mniej więcej 100zł/os ale może ktoś zna miejsca gdzie jest jeszcze nieco taniej? ;) Proszę Was bardzo o porady :)
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 1:23 am   

Także podłączam się do tematu. Z narzeczonym stwierdziliśmy, że jednak nie chcemy dużego wesela. Pieniądze zamierzamy odłożyć na remont wspólnego mieszkanka, a obiad z najbliższymi w zupełności nam wystarczy. Tylko problem, że nie wiem zupełnie gdzie taki obiad zrobić. Szperam po internecie, może Wy miałyście już jakieś doświadczenie i możecie coś doradzić?
Pozdrawiam :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 10:31 pm   

My 2 lata temu byliśmy na przyjęciu weselnym w Qubusie. Wprawdzie we Wrocławiu, ale organizują takie imprezy we wszystkich hotelach. Ceny nie znam, ale ponoć nie była wyjątkowo porażająca.
_________________

 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 10:44 pm   

jeśli chodzi o elegancki obiad "ślubny" to polecam Restaurację "Nowa Łódź" (www.nowalodz.pl.). Bardzo smaczne jedzenie i bardzo ładnie podane. Można tam zrobić przyjęcie do 30-35 osób. Ja co prawda robiłam tam inna imprezę ale wiem że przyjęcia czy obiady weselne też robią. Naprawdę polecam.Doradzą, podpowiedzą - Pan Przemek - super!!! bez problemowy i pomocny. Lokal jest tylko do waszej dyspozycji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl