Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczepiny-zabawy
Autor Wiadomość
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:36 am   

ja tez wolalabym ich uniknac
 
 
djdamian 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:33 am   

Gdy prowadzę wesele to szkoda mi czasu na takie zabawy jak kareta, słoń, krzesełka. Kiedyś były bardzo fajne, ale od tego czasu minęło już 10 lat jak nie więcej. Odpowiedzcie sobie na pytanie ile razy widzieliście to samo? Ja stawiam no atrakcyjniejsze i świeższe zabawy.
_________________
DJ na wesele Wielkopolska
 
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 2:44 pm   

nie wyobrażam sobie wesela bez zabaw, oczywiście wszystko zależy od gości. ale nie podoba mi się zbieranie na wózek, bo jak mówią poprzedniczki, kasę goście dali, zamiast zbierania na wózek można zatańczyć z Młodą/ Młodym za dobrą radę małżeńską - może być więcej chętnych ;) a zabaw kilka, nie na siłę, jeśli jest mało chętnych.
 
 
Jolanta_18 

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 7
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 1:30 pm   

Nie bawią mnie oczepiny i inne weselne konkursy. U mnie tego nie będzie !
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 9:25 pm   

u mnie tez najchetniej bym nie robiła, ale zostałam przegłosowana. Będą więc, ale tylko w okrojonej formie. Tylko rzucanie welonem / krawatem i wykupne pantofelków.
_________________


 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 4:52 pm   

pewnych elementow sie nie przeskoczy,wesele zadzi sie swoimi prawami i juz
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 2:19 pm   

Kwestia zabaw na weselu jest zależna od gości, którzy będą się bawić. Każdy mniej więcej zna upodobania swojej rodziny/przyjaciół i na tej podstawie można podjąć decyzję-organizować zabawy czy nie.
Moim zdaniem jest tyyle ciekawych konkurencji, że nawet osoby, którym takie rzeczy kojarzą się źle coś wybiorą. A po kilku godzinach tańczenia/jedzenia/rozmawiania miło jest popatrzeć i się pośmiać z zabaw :)

U mnie będzie ok 110 osób, które lubią się bawić i się nie krępują uczestnictwa w różnych konkurencjach, ale zamierzam wybrać coś znośnego, np. popularną karetę, zabawę w dwie rodziny, może też coś dla par-szukanie spinaczy(brałam w tym kiedyś udział razem z narzeczonym :D ). Będzie też coś dla nas, pary młodej-test zgodności i losowanie przyszłych obowiązków(w ramach oczepin). Za wykupienie butów jeszcze nie mam pomysłu, jakie dać zadania, ostatnio byłam na weselu, gdzie dwie dziewczyny musiały zjeść talerzyk chrzanu i cebuli :D ja bym chyba wymiękła, ale one dały radę :)

Ja osobiście nie lubię zabaw perwersyjnych-spuszczanie gwizdka na sznurku, jedzenia banana na czas(trzymanego przed chłopaka w wiadomym miejscu...) czy przebijania balona za pomocą różnych sprośnych pozycji :/

Zabawy nie muszą być tylko domeną dużych wesel. Byłąm na skromniejszym przyjęciu, gdzie wodzirejem był Dj i zorganizował ciekawe muzyczne konkurencje, typu zgadnąć z jakiego filmu jest dana melodia.
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 11:11 pm   

herbatnik napisał/a:
może też coś dla par-szukanie spinaczy

Nie kojarzę tej zabawy. Możesz ją opisać?
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 9:18 am   

Terry, chłopakowi nakłada się opaskę na oczy, żeby nic nie widział. Potem Panna Młoda przypina dziewczynom spinacze takie do ubrań(np. po 5 sztuk) w różnych miejscach na kreacji(np. na ramiączkach, rękawkach, u dołu sukienki). I na znak panowie szukają tych spinaczy na ciele partnerki :) wygrywa ta para, która najszybciej pozbędzie się spinaczy. Panie nie mogą podpowiadać panom, gdzie ci mają szukać.
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 5:48 pm   

herbatnik napisał/a:
Terry, chłopakowi nakłada się opaskę na oczy, żeby nic nie widział. Potem Panna Młoda przypina dziewczynom spinacze takie do ubrań(np. po 5 sztuk) w różnych miejscach na kreacji(np. na ramiączkach, rękawkach, u dołu sukienki). I na znak panowie szukają tych spinaczy na ciele partnerki wygrywa ta para, która najszybciej pozbędzie się spinaczy. Panie nie mogą podpowiadać panom, gdzie ci mają szukać.


Widziałam tą konkurencje niedawno w Rozmowach w Toku :D
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 10:09 pm   

herbatnik napisał/a:
Terry, chłopakowi nakłada się opaskę na oczy, żeby nic nie widział. Potem Panna Młoda przypina dziewczynom spinacze takie do ubrań(np. po 5 sztuk) w różnych miejscach na kreacji(np. na ramiączkach, rękawkach, u dołu sukienki). I na znak panowie szukają tych spinaczy na ciele partnerki :) wygrywa ta para, która najszybciej pozbędzie się spinaczy. Panie nie mogą podpowiadać panom, gdzie ci mają szukać.


Na weselu mojego kuzyna, braliśmy udział w takim zadaniu... Zapięto mi jeden spinacz do paseczka buta. Został jako pierwszy zdjęty :P Bardzo fajna zabawa :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Sty 19, 2015 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 10:13 pm   

Fajny pomysł z tymi spinaczami. Może wykorzystam :)
_________________


 
 
tititdk 

Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 04, 2016 11:01 am   

my nie mieliśmy oczepin
 
 
Kama99 

Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2016 5:10 pm   oczepiny

U siostry dj Maciej z Playdjs zrobił jedną konkurencję karaoke, przedłużyło sie nam troche, ale zabawa była niesamowita :D polecam karaoke na weselu jako ogólnie taka atrakcja :)
 
 
Adrian231 

Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 11:37 am   

Pokusa ze zbieraniem kasy jest zawsze, no ale chodzi chyba o to, żeby się dobrze bawic :)
_________________
aasadlabiznesu.pl
 
 
nagnieszka2001n 

Dołączyła: 08 Mar 2022
Posty: 12
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Mar 08, 2022 12:48 pm   

A mi się podoba test zgodności :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl