Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent na rocznicę ślubu
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 1:35 pm   Prezent na rocznicę ślubu

Moja siostra ma w tym roku 10 rocznicę ślubu i zastanawiam się co jej kupić na prezent, nic nie mogę wymyślić. Może Wy macie pomysł na taki prezent?
_________________
 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:29 am   

wydaje mi się, ze to zależy co Twoja siostra razem z mężem lubią, czym się interesują. ;) Nie znam ich, ale mogę zaproponować, np. prezent praktyczny: zawsze przyda się coś co będzie pomocne w domu, np. blender, zestaw jakichś naczyń, eleganckie patery lub misy na owoce/słodycze itp. Jeśli nie lubią takich prezentów to może coś o ozdobi im dom: np. jakiś obraz (w marketach budowlanych bywają łądne (Leroy Merlin, Ikea itp.), może zegar, albo jakiś piękny obrus? albo filiżanki dla nich? A może jakiś alkohol elegancki ?

wszystko zależy co lubią i co sprawiłoby im przyjemność no i jakimi dysponujesz funduszami ;)
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 4:47 pm   

marciami napisał/a:
no i jakimi dysponujesz funduszami

Od tego chyba trzeba zacząć :) Według mnie świetnym prezentem byłoby ufundowanie im jakiegoś wyjazdu, nawet krótkiego, tylko we dwoje, ale zdaję sobie sprawę, że mało kogo stać na takie prezenty :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:47 pm   

ja bym poszła w stronę romantyczną - są strony z fajnymi pakietami prezentow dla dwojga, może coś, na co sami nie wydaliby kasy, jakis masaz w spa itp?

http://www.wyjatkowyprezent.pl/

tu sa fajkne propozycje w roznych przedzialach cenowych:)
Jakbys podała budżet, byloby latwiej podpowiedziec.
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:10 am   

Malena napisał/a:
Jakbys podała budżet, byloby latwiej podpowiedziec.


niestety zbyt dużej kwoty nie mogę przeznaczyć, 60 zł maksymalnie. Ja myślałam o ręcznikach z haftem, coś tego typu:



albo o kieliszkach/wazonie z grawerem
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:29 am   

Dosia_Zosia napisał/a:
zbyt dużej kwoty nie mogę przeznaczyć, 60 zł maksymalnie


Wiesz co, jak dla mnie, skoro chcesz uhonorować ich rocznicę, to warto wydać więcej..ręczniki są niezle, ale ja nie widziałam takich naprawdę ładnych, puszystych, z wyszywanymi imionami, poniżej 100zł. To jest jednak ważna okazja, na każde urodziny przyjaciół wydajemy mniej więcej tyle na prezent, a to jest w końcu najbliższa rodzina...Nie uda się troszkę więcej odłożyć?
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:54 am   

Malena napisał/a:
Nie uda się troszkę więcej odłożyć?


no niestety ale nie, jestem na urlopie wychowawczym więc żyjemy tylko z pensji męża

Malena napisał/a:
ale ja nie widziałam takich naprawdę ładnych, puszystych, z wyszywanymi imionami, poniżej 100zł.


zdjęcie,które zamieściłam jest z aukcji Allegro, tam są po 33 zł rozmiar 70x140.
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:45 pm   

No tak, ale nie wiesz, jak wyglądają, mi zawsze zalezy, żeby dać porządny prezent, a tu trochę ryzyko, jakiej są grubości itp, wiem, że takie ręczniki sprzedaje się też w sklepach na zywo i ja bym wybrała tę drogę, jeśli już.
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 6:53 pm   

Malena napisał/a:
mi zawsze zalezy, żeby dać porządny prezent,


A czy tańszy oznacza nieporządny? Pracujesz, zarabiasz, stać cię na prezent za 100zł - ok ale ja dysponuję mniejszymi środkami i na ile mnie stać to taki kupię, w końcu sama pamięć też się liczy.
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 7:39 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
Malena napisał/a:
mi zawsze zalezy, żeby dać porządny prezent,


A czy tańszy oznacza nieporządny?


chodziło mi o to, żeby ręczniki były dobrej jakości, bo jak się w ciemno zamawia to nie do końca wiadomo...
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 7:48 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
Malena napisał/a:
mi zawsze zalezy, żeby dać porządny prezent,


A czy tańszy oznacza nieporządny? Pracujesz, zarabiasz, stać cię na prezent za 100zł - ok ale ja dysponuję mniejszymi środkami i na ile mnie stać to taki kupię, w końcu sama pamięć też się liczy.


Moim zdaniem najważniejszy jest dobry( ciekawy, śmieszny, zaskakujący- zależy co kto lubi) pomysł a prezent może kosztować na prawdę nie dużo...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Sro Sty 26, 2011 7:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 8:51 pm   

Malena napisał/a:
żeby ręczniki były dobrej jakości,


no wiesz moja siostra jest oszczędną osobą i takie zwykłe ręczniki to ona kupuje u pudełkowców, gdzie ręcznik 50x100 kosztuje jakieś 6zł więc te z Allegro na pewno gorsze nie będą.
_________________
 
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:51 pm   

a ja statnio dla moich dziadków z okazji 50 rocznicy ślubu zrobiłam wiązankę z ręczników:)samodzielnie wykonaną:)
_________________

 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 12:40 pm   

Wszystko kwestia budżetu. Z bratem zrzucamy się na takie coś:
http://prezentmarzen.com/...arij-rvi-2.html
Zrezygnowaliśmy z klasycznych prezentów - sądzę, że coś takiego łatwiej zapamiętają ;-)
 
 
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 8:32 pm   

Nie jest to najtańszy prezent ;-) Ale faktycznie fajny – z jakim wyprzedzeniem coś takiego trzeba zamówić? W tym roku będę miała podobny problem zakupowy i w sumie to nie mamy pojęcia, na co się zdecydować ;/
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 12:21 pm   

Pewnie to zależy od okresu w roku - ale konkretnie to nie mam pojęcia. Sezon na śluby jest na wiosnę i latem, więc wtedy pewnie najdłużej trzeba czekać, ale jeśli cię interesuje konkret, to po prostu zadzwoń i zapytaj ;-)
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 9:33 pm   

my na ostatnia naszą rocznicę dostaliśmy:
od przyjaciół (on - był naszym świadkiem) elektroniczną ramkę do zdjęć
od drugich przyjaciół - kupon na kolację połączoną z degustacją wina
od rodziny (rodzice, dziadkowie) - dostaliśmy pieniążki, bo wiedzieli, że zbieramy na porządne głośniki (głośniki już kupione i grają całkiem-całkiem)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 11:44 am   

Macie jakieś pomysły na rocznicę ślubu dla męża? co zazwyczaj kupujecie na rocznice?
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 7:15 pm   

Mi ciężko powiedzieć co zazwyczaj, bo dopiero rok :P Ale z okazji rocznicy ślubu mąż chciał zabrać mnie w ramach niespodzianki do restauracji. Niestety sam się wydał :D Ostatecznie wspólnie odłożyliśmy kasę i idziemy na wypasioną kolację w naszym ulubionym sushi barze! Mniami :D
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 9:12 pm   

ola88, no właśnie, podobnie jak marciami - ciężko mówić o "zazwyczaj" 8) My na naszą pierwszą rocznicę (za miesiąc) jedziemy na weekend do przyjemnej willi (taka agroturystyka w nowoczesnym wydaniu) jakieś 100 km od Wrocka, trochę połazimy po górach, potem pyszna kolacja, winko, wieczorem pooglądamy sobie zdjęcia i film z wesela :) Taka alternatywa dla wyjścia do knajpki na kolację i kupowanie prezentów :wink:
_________________


 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 9:14 pm   

my najprawdopodobniej pójdziemy do manu odkryć nowe knajpki, na pewno będzie piwo w bierhalle, wcześniej jakieś jedzenie i deser lodowy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Sro Sie 29, 2012 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 3:03 pm   

Nasza rocznica wypadła w trakcie urlopu - zaplanowaliśmy więc cały dzień na Gibraltarze! A potem była pyszna kolacja w McDonalds ;P
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 5:20 pm   

Naszą drugą rocznicę ślubu świętowaliśmy tortem specjalnie wykonanym na tę okazję, wieczorem puszczaliśmy lampiony w niebo i mąż mój dostał ode mnie koszulkę "Najlepszy mąż i tata na świecie" :-)
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 6:58 pm   

A mój Mąż zaprosił mnie z okazji 2 rocznicy ślubu na rockowy koncert, który organizuje w klubie motocyklowym- trochę przed samą rocznicą, ale tylko wtedy nie mam zjazdu w szkole,dostosował termin do moich możliwości, co mnie bardzo zaskoczyło i ucieszyło ]:)
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:57 pm   

Mam juz prezent dla mojego męża z okazji 7 rocznicy ślubu, napiszę jaki po fakcie, bo kto go tam wie, gdzie on w necie zagląda :) Ale jak mu się nie spodoba, to zamorduje i pokroję :)
_________________

 
 
 
jolka22 

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 17
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 10:21 am   

My podarowaliśmy naszym rodzicom ich wspólny ołówkowy portret :) Wysłaliśmy ich wspólne zdjęcie i zamówiliśmy taki portret przez internet u pewnego artysty. Szkoda, że nie mam zdjęcia, żeby Wam pokazać ale efekt na prawdę był piękny :) No i najważniejsze rodzicom bardzo się podobało :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 09, 2014 9:31 pm   

A co podarowałyście mężom z okazji pierwszej rocznicy ślubu? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sob Sie 09, 2014 10:02 pm   

Na pierwszą rocznicę kupiłam Mężowi 0,7 l Vratyslawii i jego ulubione perfumy. Butelka (pełna!) stoi do tej pory w barku, bo jakoś nie było okazji jej skonsumować :wink:
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 10, 2014 8:59 pm   

ewa.krzys napisał/a:
Butelka (pełna!) stoi do tej pory w barku


Okazja będzie już niedługo ;) I w sumie prezent, troszkę wcześniejszy, na drugą rocznicę masz już prawie "gotowy" :wink:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Nie Sie 10, 2014 10:22 pm   

Paolina napisał/a:
w sumie prezent, troszkę wcześniejszy, na drugą rocznicę masz już prawie "gotowy"
miał być rocznicowo-urodzinowy, ale trochę za wcześnie Młoda się pojawi :wink:
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sie 15, 2015 11:33 am   

Nie miałam pomysłu na prezent dla Męża, dopiero na 2 dni przed rocznicą mnie olśniło. Kupiłam mu koszulę, do której dawno już się przymierzał, ale była za droga. Brakowało mi osobistego akcentu, więc zrobiłam dla Niego prezentację ze zdjęć, które mamy ze ślubu i wesela.

Mąż mnie zaskoczył całkowicie, przywitał mnie w smokingu z bukietem róż, dostałam biżuterię i zrobił mi kolację czyli zamówił sushi. :)

Poprosił jeszcze żeby założyła suknię i tak siedzieliśmy na tarasie oglądając spadające gwiazdy. Piękna to była rocznica
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 8:27 am   

My sobie przedłużamy rocznicę i jedziemy do Białki Tatrzańskiej na 3 dni :smile: A rodzice nam zarezerwowali niespodziankę w Łaźni Piwnej w następny weekend, więc stwierdziliśmy, że nie będziemy robić sobie prezentów w tym roku, tylko cieszyć się sobą ;)
_________________
 
 
pamcia23 

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 14
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:39 am   

Voucher na wyjazd, wizytę spa, romantyczną kolację itp - myślę, że się ucieszą.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 9:25 am   

Mieliśmy niedawno pierwszą rocznicę ślubu, czyli papierową. Oboje sprezentowalismy sobie książki na temat wychowywania dzieci :D ja mężowi "pomocy,jestem tatą" a ja dostałam "w Paryżu dzieci nie grymaszą". Mam postanowienie,zeby prezenty na rocznicę miały związek z jej nazwa(bawełniana, skórzana etc).
_________________

 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2016 12:52 pm   

Ja również mam taką sytuację że mąż pracuje i całkowicie rozumiem autorkę tematu. Niestety porządnego ręcznika, dobrze tkanego nie kupisz za 60 zł. Może i będzie to komplet fajny ale np po praniu może się wysiepiać, czyli wyjdą ci nitki frotte lub co gorsza ręczniki nie będą chłonąć wody i będą do wyrzucenia. Ja bym pogadała z nimi i powiedziała że chcę im dać coś fajnego na rocznicę i dałabym prezent w formie dołożenia do. Ja tak wiele prezentów gwiazdkowych kupuję, bo inaczej za 60 zł nie kupisz zbyt dużo poza chińskimi tandetami. Jak piszecie o vouczerach, rzeczach fundowanych przez rodziców - to czasem aż mi się przykro robi że nigdy czegoś takiego nie doświadczę. Musi to być coś wspaniałego.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Sob Paź 29, 2016 1:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 3:08 pm   

Wszystko zależy, jaka jest twoja siostra. Możesz kupić coś śmiesznego, przydatnego, albo coś zaskakującego, fajną opcją i przyjemną byłby hotel spa nad jeziorem, dla niej i dla męża. Wspólne chwile w wyjątkowym miejscu, nie wątpliwie byłyby zapamiętane na długo:)

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Polander12 

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 14, 2017 9:42 pm   

Myślę, że warto kupić prezent, który tak naprawdę w jakiś sposób będzie pasował właśnie do osoby
_________________
https://www.aasapolska.pl
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Pon Sty 16, 2023 1:30 pm   

A co myślicie o takiej zmysłowej bieliźnie damskiej na prezent https://maybella.pl/collections/bielizna-damska ? :) wydaje mi się, że to byłby bardzo miły gest, co nie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl