Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Rózga filmowanie
Autor Wiadomość
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 8:38 pm   Michał Rózga filmowanie

Witam
Przeglądając już od jakiegoś czasu internet w poszukiwaniach kamerzysty, natrafiłam na stronę www.filmowanie.fwl.pl
Czy miał już ktoś z Was okazję współpracować z tym Panem?
Na forum nie znalazłam żadnego wątku...

[ Dodano: Czw Sty 24, 2013 10:30 am ]
Wygląda na to, że w takim razie będę pierwszą osobą z forum, która skorzysta z usług tego kamerzysty :)
Wczoraj razem z narzeczonym byliśmy na spotkaniu z Panem Michałem i powiem Wam, że nie żałujemy :)
W bardzo sympatycznej atmosferze obejrzeliśmy fragmenty innych filmów ślubnych, przedstawiliśmy swoje propozycje, jak mniej więcej byśmy chcieli, by nasz film wyglądał, no i w ten sposób kamerzystę mamy zaklepanego :)
I co równie ważne filmowanie przygotowań, ślubu, wesela, poprawin i pleneru mamy wg mnie w przystępnej cenie (daje się ponegocjować) :) i będzie to na blurayu.
Także narazie jesteśmy zadowoleni i polecamy :)

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Lut 12, 2013 5:11 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
padres22 

Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 8:42 pm   

siemanko.....no niestety mam dla ciebie przykra wiadomosc!!!!!nie jestes jedyna osoba ktora skorzysta z uslug pana Michała............we wrzesniu robił nam film ze slubu i powiem szczerze ze to co obejrzalem na plycie przeroslo moje najsmielsze oczekiwania!!!!!!!!!!!!pelen profesjonalizm w pracy i bombowa niestandardowa obrobka filmu,..............warto tez dodac ze podczas pracy jest niezauwazalny:nikomu nie przeszkadza nie wchodzi w droge,bardzo grzeczny i subtelny!!!!!!!!!!!!!w jednym slowie zaje.........y fachowiec godny polecania!!!!!!uwazam osobiscie ze przyszlosc go czeka owocna w tej branzy...........pozdro
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 11:05 pm   

Widzę, że nie tylko ja skorzystałam z usług filmowych Pana Michała :)
Przygotowany przez niego nasz film jest wspaniałą pamiątką :) Świetna jakość obrazu i dźwięku, ciekawy montaż, wspaniałe pokazy zdjęć i teledyski oraz zabawne wstawki :D Całość taka, jak sobie wymarzyliśmy.
Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem Pana Michała, gorąco polecam! :)

A i z tego, co widzę, jest tu podany przeze mnie w pierwszym poście zły adres jego strony internetowej.
Aktualny to www.michalrozga.pl

Pozdrawiam :)
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 9:37 am   

Nasz kamerzysta! Co prawda umowa nie była bezpośrednio z Michałem, ale on nagrywał i montował film. Jesteśmy baaaardzo zadowoleni z efektu, ale już w trakcie nagrywania byłam spokojna o efekt, bo bardzo fajnie złapaliśmy kontakt. Polecam :)
Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam że jest na forum jakiś watek o nim :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl