Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
oglądanie narzeczonej w sukni przed ślubem
Autor Wiadomość
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 5:33 pm   

Dziewczyny, nasi Panowie też niech mają coś z tego dnia, niech czekają na swoją wybrankę serca. Nie pokazujcie sukien!

Mój Mąż oniemiał jak mnie zobaczył, to było niesamowite.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 10:32 pm   

Nie wyobrazam sobie wybierania i kupowania sukienki z facetem, ale wynika to z faktu, ze moj juz ;) maz NIENAWIDZI chodzic po sklepach. Dostaje bialej goraczki jak ma ze mna gdzies isc, nawet po 1 drobna rzecz. Zreszta sam tez zakupow sobie nie robi, chyba ze bardzo musi :roll:

Poza tym... kurde, niespodzianka musi byc! Mnie tez korcilo, zeby pokazac mu na zdjeciu, zwlaszcza, ze sam chcial zebym mu pokazala, ale nie ugielam sie :P

Tzn pokazalam mu zupelnie inna :D
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 12:07 am   

Mój nie widział sukni i o mało z butów nie wyskoczył jak mnie zobaczył :) Nie mógł oderwać ode mnie wzroku, a nawet powiedział, że nie chce ze mną wychodzić do willi, bo od razu by zerwał ze mnie tą suknię, a szkoda by było, bo ślicznie w niej wyglądam :)

Pokazanie się w tej jedynej sukni dniu ślubu to najpiękniejsza niespodzianka dla mężczyzny :razz:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Sie 23, 2014 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:47 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Mój nie widział sukni i o mało z butów nie wyskoczył jak mnie zobaczył :) Nie mógł oderwać ode mnie wzroku, a nawet powiedział, że nie chce ze mną wychodzić do willi, bo od razu by zerwał ze mnie tą suknię, a szkoda by było, bo ślicznie w niej wyglądam :)

Pokazanie się w tej jedynej sukni dniu ślubu to najpiękniejsza niespodzianka dla mężczyzny :razz:
mój zobaczył dopiero przed ołtarzem i mamy piękną fotke jak prawie płacze :smile:

ale przyznam że jej stres jak się tak przyjedzie do kościoła osobno i nie widzi do ostatniej chwili :kwasny:
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 9:58 pm   

lovinlizard napisał/a:

ale przyznam że jej stres jak się tak przyjedzie do kościoła osobno i nie widzi do ostatniej chwili :kwasny:


Jest (my się rozstaliśmy jeszcze poprzedniego dnia - najdłuższe 24 h w moim życiu :razz: ) , ale warto dla tej miny młodego i dla efektu WOW :smile: :mrgreen: także polecam :smile: :smile: :smile:
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 5:29 am   

Rusałka_Maja, pamiętam tą rozanieloną minę R. :buja w oblokach:

[ Dodano: Sob Sie 30, 2014 6:43 am ]
U mnie suknia wisiala centralnie w salonie, tylko w jedwabnej poszwie na kołdrę
Męża korciło, ale nie podejrzał przed ślubem:)
_________________


 
 
nolisz 

Dołączyła: 24 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:41 am   

Mój mnie nie widział, i z pewnością nie zobaczy. Nasz ślub jest dopięty na ostatni guzik. O sukni ślubnej rozmawialiśmy wiele razy.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 7:05 pm   

Cytat:
Pokazanie się w tej jedynej sukni dniu ślubu to najpiękniejsza niespodzianka dla mężczyzny :razz:
Zgadzam się w 100% ;) Mieszkaliśmy z mężem razem przed ślubem, ale suknia wisiała u moich rodziców. Nie zamierzałam zepsuć niespodzianki ;) Zresztą u rodziców się ubierałam ;) Mój mąż, chociaż bardzo ciekawy, też chciał mieć niespodziankę.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 7:34 pm   

Ja będę mieć suknię robioną na wzór z 2 innych i na pewno jej nie pokażę :) Pierwsze widzenie będzie w dniu ślubu. Niespodzianka musi być ;)
_________________
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 1:56 pm   

Przesądna nie jestem, ale chcę mojemu Mężowi zrobić niespodziankę, dlatego zobaczy mnie dopiero przed ołtarzem ;)
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:53 am   

A mi Narzeczony pomaga wybrać sukienkę, oglądając w internecie. Chcę się Jemu podobać, czasem oglądamy chwilkę jakieś (ja bym mogła cały dzień), albo na Targach pytałam co sądzi o każdej:) więc znam jego typ i mam nadzieję, że będzie zachwycony ;)
_________________


 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 1:57 pm   

dorotka0603 napisał/a:

A mi Narzeczony pomaga wybrać sukienkę, oglądając w internecie. Chcę się Jemu podobać, czasem oglądamy chwilkę jakieś (ja bym mogła cały dzień), albo na Targach pytałam co sądzi o każdej:)


U mnie jest podobnie. Na targach wybadałam co mu się podoba, na szczęście mamy podobny gust. Ale wybraną suknię zobaczy dopiero na mnie w dniu ślubu. :smile:
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:23 am   

Mój narzeczony sam powiedział, że nie chcę mnie zobaczyć w sukni ślubnej przez ślubem. Nie z powodu przesądów, nie dlatego, że nie lubi chodzić ze mną do sklepów (bardzo często robimy razem zakupy), oglądać katalogów, ale dlatego, że chce być całkowicie zaskoczony. Ja w pełni szanuje jego decyzje.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl