Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najlepiej kupić alkohol?
Autor Wiadomość
Elwood 

Wysłany: Nie Lut 09, 2014 7:59 pm   

Witam
mam na sprzedaż 6 kartonów wódki Navigator w butelkach 0.5L. W kartonie jest 12szt. Sprzedam całość lub cześć po 19zł za butelke(tak jak sam kupiłem) Wódka zakupiona w hurtowni Janus w Łódzi, posiadam paragon. Moze jest ktoś zainteresowany ? Tel 789 336 320 lub Proboszcz696@wp.pl
Pozdrawiam

JuliaBydg 

Wysłany: Pon Mar 24, 2014 3:19 pm   

Uważam, że nie warto korzystać z opcji kupna alkoholu w hurtowniach. Obecnie markety oferują konkurencyjne ceny za dobry jakościowo trunek :)

ManaMana 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 9:23 pm   

NO ja kupowałam absolwenta w supermarkecie, akurat trafiłam na promocję i bardzo korzystnie wyszło, jeśli chodzi o czystego absolwenta, brałam jeszcze cytrynówkę.=, bałam się, że nie zejdzie bo nie wszyscy lubią, ale goście byli zadowoleni.

AK 08.2015 

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:35 am   

my slyszelismy ze makro to najpewniejsze zrodlo

sabina789 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 4:52 pm   

My kupowaliśmy w makro , selgros też super pomysł lub hurtownie z alkoholem.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lis 13, 2015 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Skyler 

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 6:05 am   

W przypadku Makro czy Selgrosa nie jest tak do końca różowo jakby się wydawało można częściej trafić u nich na trefną wódkę niż by się wydawało, że to jednak na 100% tak nie będzie. My po tym co się dowiedzieliśmy jak trefne alkohole trafiają na półki marketów, stwierdziliśmy po wyborze wódki, że dzwonimy do siedziby i prosimy o kontakt z przedstawicielem na Łódzkie. Już po 10 minutach wiedziałam do których hurtowni dostarczana jest wódka i gdzie teraz jest promocja.

Polecam jednak samemu dokopać się do źródła, czasem wystarczy email do siedziby firmy aby otrzymać kontakt do handlowca.

My kupiliśmy naszą wódkę już w hurtowni w Pabianicach, po tym jak nas tam skontaktowano przez siedzibę dystrybutora wódki. Faktura jest, wódka pewna tez jest bo już testowana :smile: :smile:

Misia2405 

Wysłany: Sro Lip 09, 2014 9:20 pm   

W naszym przypadku wyszło tak, że możemy zamówić alkohol u Pana który współpracuje z właścicielem wybranej przez nas sali. Butelka wychodzi chyba ok 20 zł a my nie musimy się już martwić o dostarczenie i chłodzenie alkoholu

zbranzy 

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:23 pm   

duze sieci makro makrocash :)

Catylyn89 
Szczera forumka

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:53 pm   

Braliśmy z hurtowni, grubo po cenie :)

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoja przyszłość, więc zrób wszystko byś na starość niczego nie żałował.

ithanielle 

Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 11:58 am   

Wódkę kupowaliśmy w hurtowni w Andrespolu, wina w Makro, natomiast szampana w Biedronce (kupiliśmy duże białe Dorato - w styczniu, kiedy była promocja) :)

Odpowiedz do tematu