Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
czy któryś zespoł was tak potraktował ??
Autor Wiadomość
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
  Wysłany: Sro Mar 08, 2006 10:17 am   czy któryś zespoł was tak potraktował ??

witam. wczoraj wstępnie wybraliśmy zespół na weselę, a co za tym idzie zrezygnowaliśmy z poprzedniego i tu właśnie zostaliśmy nie miło potraktowani.
A sytuacja wyglądała tak: w zwszłym tygodniu spotkaliśmy się z zespołem, wstępnie zarezerwowaliśmy termin, który dla nas miał być przytrzymany przez 4 dni. Po 4 dniach zadzwonił pan z orkiestry i zapytał czy już podjęliśmy decyzję. Grzecznie powiedziałam że cena którą zaproponowali jest dla nas nie do przyjęcia i na weekendzie będziemy szukać dalej. Pan powiedział że z ceny można zejść, bo może grać 4 a nie 5 osób i cena z 3200 zmieni się na 2500. taką opcje podał nam też na rozmowie i miał by odejść saksofonista, który jest też perkusistą- dla mnie to od razu wiązało się z graniem z dyskietek. W rozmowie tel mu o tym powiedzialam i pan powiedział że może to być jednak 2 klawiszowiec. powiedziałam że w takim razie przyjedziemy z rodzicami i porozmawiamy jeszcze. dla mnie było oczywiste że jeszcze nie podjeliśmy decyzji i potrzebujemy czasu, pan to chyba innaczej zroumiał.
Wczoraj byliśmy na przesłuchaniu innego zespołu, po tej wizycie mieliśmy się udać do tego pana żeby oddać płytę i podziękować. w trakcie moj 'k' jeszcze dzwonił do tego pana żeby powiedzieć że się spóźnimy. próba się jeszcze przedłużyła, było juz późno i wysłałam sms-a o treści że dziękuję za przetrzymanie terminu, jednak znaleźliśmy inną orkiestrę i nie zdecydowaliśmy się na pańską. Płytę możemy zwrócić jutro po 17.
To co dostaliśmy w sms-owej odpowiedzi przeszło nasze wszystkie oczekiwania :shock: :shock: :shock: a brzmiało to tak, cytuję

" jesteście niepoważni, bo ja chciałem Was traktować FAIR i na Wasza prośbe wstrzymałem do dziś do 20.30 innego i poważnego klienta, po czym po Pana telefonie, ze przyjedziecie po 21 klient ponownie do mnie dzwonił i ja mu odmawiam. Brak słów!!! to predzej czy pozniej sie na Was zemsci!!! My i tak jeszcze bedziemy mieli prace, bo do 2007 duzo czasu. Szkoda tylko ze pokontakcie z Wami pozostaje smro o niesmak. życze zdrowia!!

drugi sms brzmiał tak:
"Materiał reklamowy mozecie oddac jutro po 18, a moze lepiej odeslijcie poczta. Uklony L..... T........."

mam nadzieję że za bardzo nie pokręciłam.
czy wy miałyście podobne sytuacje??
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 10:27 am   

Takiej nie miałam, ale naciski, żeby koniecznie wpłacać zaliczkę, podpisywać umowę liestownie (bez spotkania z zespołem :shock: ), czy "obawy", że termin na za półtora roku zostanie na pewno zajęty w przeciągu najbliższych godzin - owszem :roll: Cóż, ktoś przyjmuje takie podejście do klientów - jego sprawa. Może na niektórych to działa, na nas nie ma szans, za dużo tego widzimy na codzień :?

A Ty nula nie przejmuj się w ogóle i nie daj się wpędzić w wyrzuty sumienia, nie wiem, co chciał osoągnąć ten Pan, bo chyba nie przekonać Was, żebyście jednak go zatrudnili? :?

Mimo całego szaleństwa w tym sektorze rynku nie zapominajmy, kto tu jest klientem, a kto usiłuje sprzedać swoje usługi :roll:
_________________
chez alma |
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 10:57 am   

dzięki Alma, ale wiesz na początku faktcznie myślałam że to z mojej winy, ale ja tak z każdym zespołem się umawiałam tzn z 3 pozostałymi, ze jak się przez tydzień my nie odezwiemy tzn że już nie muszą dla nas tego terminu trzymać, a w razie jak by ktoś się zgłosił w tym czasie to zostawiliśmy nr telefonów do nas więc sztuczne trzymanie odpada. z żadnym innym zespolem nie mieliśmy takiej sytuacji. Dodam że jeden zespół z góry powiedział że nie uznają trzymania terminów, więc popostu się umówiliśmy z nimi że jak się zdecydujemy, oni będą mieli termin nadal wolny, to się spotykamy i podpisujemy :lol:
tu nas zniechęcił fakt że wszystkie inne zespoły u których byliśmy wypowiadali się wspaniale w asmych superlatywach o wokalistce, ale wszyscy zgodnie przyznali ze nie grają na żywo, więc my uznaliśmy że za taką cenę znajdziemy kogoś kto jednak gra na żywo.
wydaje mi się że zespół nie dość że nie zysał nas, to potencjalnie straci kilku klientów, bo napewno go nie polecę nikomu. W tej chwili jestem zadowolona, że ich nie wybrałam bo napewno nie są profesjonalistami, a brak klientów właśnie u nich dostatnie widać po tym zachowaniu.
aż się boję pomyśleć jak dalej będą trwaly poszukiwania fotografa i filmowca :(
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 11:32 am   

Nula, a zdradzisz nam, co to był za zespół?
_________________
chez alma |
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 11:53 am   

hmm zespół z Radomia więc chyba nic wam dziewczyny nie grozi, oczywiście nie jestem taka jak oni i nie będę się mściła publicznie, a dla zainteresowanych oczywiście prześlę informację na priva. Dodam, że jeszcze nie oddałam płytki z piosenkami. Może uda mi się ją wgrac na komputer, bo powiem wam że muzyka bardzo mi się podobała. ale jak sobie pomyślę że oni mogli by jeszcze mi coś głupiego wypalić w czasie wesela, to juz jestem spokojniejsza że jednak się na nich nie zdecydowałam :lol: :lol: :lol:

p.s grali na wielu ogólnopolskich imprezach, typu gala mistrzów sportu itp.
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 12:03 pm   

nula22 napisał/a:
grali na wielu ogólnopolskich imprezach, typu gala mistrzów sportu itp.


tzn., że muszą być w miare dobrzy, no cóż może to jednorazowe takie niestosowne zachowanie, ale dla Ciebie Nula lepiej, że masz kogoś innego
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 12:28 pm   

no też sądzę że są dobrzy, tylko napewno brak im ogłady i kultury. Wrócili z zagranicy i ciężko im powrócić na ziemię i polskie realia. zespół się częsciowo zmienił, u mnie będzie grał jeden z muzyków pana L. :lol: więc chyba nie każdy mógł z nim wytrzymać :lol:
p.s jeżeli zespół nie gra na żywo, to czemu próbują wcisnąć że jednak grają live?? uważam że to nie jest w porządku. Powinno się w umowie określać czy zespół będzie się posługiwał, podkładem, czy ścieżkami bądź playbackiem, wtedy było by mniej rozczarowanch. Ja widziałam już zespoły z playbacku śpiewające- to się teraz nazywa grać profesjonalnie.
a ja szukam miłośników muzyki. hmm wybrałam zespół w takiej samej cenie tyle że mam nadzieję że zagrają na żywo- próba była świetna :lol: :lol: oby się nie dorobili w międzyczasie podkładów muzycznych :lol: :lol: :lol:
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 8:38 pm   

Czego ludzie nie zrobią żeby podpisać umowę. :roll:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 8:51 pm   

Nula ale może jadnak podaj nazwe a nóż widelec ktoś też trafi do nas z Radomia. Dobrze mówisz bajeczko czego to ludzie nie zrobią dla kasy. **** i tyle
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 9:38 pm   

Lepiej publicznie nie podawać danych zespołu. Tak jak nula22 proponowała - zainteresowanym ewenutalnie wyśle informację na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 9:44 pm   

To ja jestem zainteresowana
 
 
anna_b 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Gru 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 10:05 pm   

Ha, jak widać niektórym "artystom" woda sodowa udeża do głowy!!!
nula22 - dobrze, że z nich zrezygnowałaś :)
Nawet jeśli grają fajnie, ale nie mają za grosz kultury, to tak na prawdę do końca nie wiadomo jak mogłoby wypaść wesele w ich wykonaniu :noway:
_________________
Ściskam Cię serdecznie Gość !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl