Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NASI DJ'e
Autor Wiadomość
olkos 

Dołączyła: 05 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Londyn
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 12:51 pm   

olkos napisał/a:
Czy ktos zna DJ'a ktory dobrze (lub nawet bardzo dobrze) mowi po angielsku i moglby prowadzic impreze zarowno po polsku jak i angielsku? Nasze wesele bedzie miedzynarodowe i jest to wymog konieczny....

Dziekuje z gory za pomoc. Jesli to zly watek prosze go przeniesc gdzie trzeba, dopiero jestem tu poczatkujaca :)

Dzieki!!


Moj post juz nieaktualny, wczoraj zaklepalismy DJ'a - DJ Jacek (Jacek Grzegorzewski). Jak na razie wyglada wszystko bardzo profesjonalnie i widze z komunikacji dotychczasowej ze pan Jacek naprawde przyklada sie do swojej pracy. Prosze dodac moj nick na liscie na gorze. Po weselu wyglosze opinie :) ))
_________________
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 11:36 am   

DJ MAR (Marcin Włodarczyk), grał u nas, polecam bardzo!!! :) strona www.djwesela.com
_________________
 
 
Arletta 

Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 11:14 pm   

My polecamy DJ Krzysia, czyli pana Krzysztofa Szczepaniaka. W tę sobotę 13.09.2014r. grał u nas na weselu i był rewelacyjny. Wszystko można z nim ustalić, muzyczkę gra bardzo fajną. Można mieć wszelkie zachcianki:) Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem. My wiedzieliśmy, że pan Krzysztof to profesjonalista, bo 5lat temu grał również na weselu brata mojego męża. Nie męczy z oczepinami, ma świetne pomysły. Gorąco polecamy!!!!
_________________
Mężatka od 13.09.2014r
 
 
pannanawydaniu 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 2:00 pm   DJ którego polecam

Polecam Rafała Wodza Wodzińskiego z Radia WAWA. Na naszym weselu grał razem z saksofonistą. Niezapomniana impreza i duża radocha weselników. Rafał prowadzi agencję Soundtras. Numer do nich to 692 698 773

Pozdrawiamy 8)
 
 
PiotrekS 

Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 1:45 pm   Dj Krzys (Krzysztof Szczepanik)

Bardzo, bardzo polecam Pana Krzystofa który zabawiał gości w trakcie naszej uroczystości 11.10.2014. Dj świetnie dobierał muzykę do preferencji naszych gości którzy praktycznie nie schodzili z parkietu. Wielkim atutem pana Krzysztofa jest radiowy głos (teściowa była zachwycona :) ) a także elementy wodzirejstwa które wplatał w trakcie spożyania posiłków.
Bardzo polecam, według nas profesjonalista w każdym calu
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 9:25 pm   

DJ-WODZIREJ PIOTR PAJĄK - najlepszy wybór jakiegokolwiek mogliśmy dokonać :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Karollka Nie Gru 14, 2014 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 11:29 pm   

U mnie będze DJ Jacek (Jacek Grzegorzewski) jak na razie kontakt jest świetny, super porozumienie :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2014 8:29 am   

Na naszym weselu zagra Dj Lukas (Łukasz Kulawiak).
_________________


 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 6:56 pm   

Karollka napisał/a:
DJ-WODZIREJ PIOTR PAJĄK - najlepszy wybór jakiegokolwiek mogliśmy dokonać :D


to również nasz wybór i nie żałujemy!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Irmine Wto Gru 16, 2014 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marylin 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: widzew
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 7:28 pm   

no dokładnie, w końcu to my jesteśmy klientami
ja jestem zadowolona ze swojego wyboru. Wybraliśmy dj Tomka z flesh agency, on gra właśnie w Łodzi. Okazało się, że grał także na imprezie firmowej u nas, zabawa była świetna i upewniłam się, że to dobry wybór.
Ogólnie nie mogę się już doczekać :D
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:08 pm   

Dj-a Rafała i całą Agencję Muzyczną LENA
 
 
SławekSławko 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2015 9:49 am   

U Nas grali ostanio DJe z firmy PRO DJ's. Było dwóch dj i konferansjer, wodzirej. Spełnili wszystkie nasze oczekiwania i dostosowali się muzycznie. Porwadzą biesiadę na żywo z akordeonem a także skrzypcami, jeden z DJ jest również instrumentalistą. Fajne konkursy. Goście bawili się świetnie! Polecamy z czystym sumieniem. Cena może nie jak za DJa amatora ale za taki profesjonalizm naprawdę warto. Namiar na chłopaków
509-357-603
_________________
Sławek
 
 
donka 

Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 5:21 pm   

ja chcę, żeby na naszym weselu dj'em i wodzirejem był Tomek z Flesh Agency :) widziałam go już na dwóch imprezach i urzekł mnie jego profesjonalizm i konkretne podejście. kontakt z nim przez stronę, która wyskoczy jak wpiszecie w wyszukiwarkę nazwę :)
 
 
migotka_79 

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Radom / Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 11:29 am   Najlepszy DJ na wesele - polecam!

Kochani,
Polecam DJ'a z mojego wesela: rewelacyjna muzyka, prowadzenie, klimat imprezy. Było super!
DJ z klasą ogromnym doświadczeniem.
Kontakt do Niego: 514 599 100
www.djnamojewesele.pl

Udanych wesel! :-)
 
 
fiber 

Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 8:48 pm   

Już ktoś o nim wspominał, ale również polecam DJ Tomka z Flesh Agency, bardzo miły i sympatyczny człowiek, zna się na rzeczy. Na naszej imprezie, oprócz niezłego nagłośnienia, miał również własne oświetlenie itp. Prawdziwy profesjonalista jak wszyscy z tej agencji muzycznej :)
 
 
Darin28 

Dołączyła: 16 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: z internetu
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 11:21 am   

Polecamy świetnego Dj Marko( Marcin i Adam Kubasiewicz), super prowadzili nasze wesele 08.08. Profesjonalne prowadzenie, mega zabawa i konkursy naprawdę super:):) Świetne ekrany świetna obsługa i wszystko naprawdę w świetnej atmosferze:) Wszystko co chcieliśmy było, piosenki, które wysłaliśmy, prezentacje dla rodziców :)
 
 
Julix 

Dołączyła: 11 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 12:21 pm   Duet Bonita - znacie?

hej, znalazłam w necie dj + wokalistkę "duet bonita".
Nie mogę jednak znaleźć żadnych opinii o nich. Ktoś ich zna? Dziewczyna ma super głos. Zastanawiam się tylko jak się z nimi pracuje?
 
 
AgnieszkaGrzela 

Dołączyła: 14 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 8:10 pm   

Mogę polecić dj Rafała i Irka z agencji Playdjs, jeden grał u znajomego,a drugi u siostry ciotecznej. Wspaniale sie wybawiłam na obu weselach. Zawsze wydawało mi się, ze zespół to podstawa,a to były moje pierwsze wesela z dj i bardzo mi sie spodobało, muzyka była różnorodna, mieli swój sprzęt, światła, które ozdabiały salę, super impreza.
 
 
djhannah 

Dołączyła: 29 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 4:06 pm   

Witam!
Z tej strony Dj na wesele - Hannah.

Zapraszam wszystkich poszukujących dja na wesele do kontaktu i na moją stronę internetową (link w stopce).
W ofercie oprócz oprawy muzycznej w wykonaniu dja znajdziecie także oświetlenie dekoracyjne sali, wyświetlanie imion Państwa Młodych, ciężki dym na pierwszy taniec, bańki mydlane.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Dj Hannah - jedna z 3 djek w Polsce, dj z 15 letnim doświadczeniem w pracy na scenie w charakterze wokalistki w zespole muzycznym, pracujący wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych marek.

podpis z linkiem usunięty. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Kwi 29, 2016 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kama99 

Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 7:01 pm   dj

Też znam Playdjs, niedawno jakoś Maciej Wilkanowksi od nich była w TVP2 ciekawe wystąpienie, polecam posłuchać - pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale
 
 
ana_bullfinch 

Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:05 pm   

A polecacie kogoś, kto mógłby być na moim weselu w Kielcach?
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 9:27 pm   

ana_bullfinch, nasz duet DJ + Wodzirej pochodzą właśnie z Kielc! Wystąpili na weselu koleżanki i wiedzieliśmy, że nie chcemy nikogo innego. Nazywają się "Art Expert", wodzirej to Marcin Brodziński - http://www.wodzirej.net.pl/wodzirej.php#bale. Potrafią zabawić gości ale nie zmęczyć, nie wyciągają nikogo na siłę. Oferują poloneza, świetlisty walc po północy, obertasy, rożne układy w kółeczku i świetną atmosferę. W razie pytań zapraszam na priv :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
krewetka32 

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 2:54 pm   

Polecam DJ Thomas - Thoma Sound z Poznania 8)
 
 
Malwine 

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 9:20 am   

My z mężem wybraliśmy na wesele DJ Macieja Wilkanowskiego z www djmw pl - zdecydowanie mogę go wam polecić, goście bawili się znakomicie, tak samo zresztą jak my ;)
 
 
Aggnieszka 

Dołączyła: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 03, 2018 4:17 pm   

ja tez polecam Dj Rafala
_________________
Agniesia
 
 
MonikaS 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2018 1:37 pm   

Witam w temacie z Dj

My wybraliśmy Dj i Wodzirejkę - są w pakiecie. Nie mają jako takiej nazwy ponieważ jest to firma eventowa dokładnie EM-FUN - można ich znaleźć w google mają też fb oraz profil na youtube

Wybraliśmy ich bo na spotkaniu nas do siebie przekonali - bardzo otwarci (Pani Wodzirejka trochę bardziej :) ) uśmiechnięci i widać, że mają doświadczenie w różnych imprezach.

Ustaliśmy - jaka muzyka, jak mają wyglądać oczepiny, zabawy itp.

Podczas wesela prowadzą parę zabaw z gośćmi, prowadzą biesiadowanie przy stołach oraz co nam się bardzo podobało przygotowują ze zdjęć małą prezentację dla gości - my z mężem wzruszyliśmy się mimo jak i nasi rodzice.

Ja osobiście polecam ale wiadomo, każdy ma swoje wymogi i wizje :)
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 10, 2018 5:53 pm   

U mnie będzie DJ Anna Panter GetLight. Ania przyjedzie do nas z kujawsko-pomorskiego, wraz z konferansjerem i świetną dekoracją światłem :-) Znalazłam ją przypadkiem na facebooku, ale można ją też było spotkać na ostatniej edycji Off Wedding na Fabrycznym.

Poza Anią, rozmawialiśmy też z Wodzirejem Arkiem, Wodzirejem Radkiem Wojtysiakiem oraz ProDJs Group. Wszystkich polecam, bo tak naprawdę kogo byśmy nie wybrali, to na pewno byłoby to udane wesele.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
djandre 

Dołączył: 13 Lut 2020
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: Nie Lut 16, 2020 4:28 pm   DJ na wasza imprezę.

Witam. Polecenie DJ-a, poleceniem ... wiadomo to już coś, ale najlepiej jest posłuchać DJ-a w akcji jak prowadzi imprezę. Jak nie ma nic do ukrycia zgodzi się na taka wizytę. Wystarczy, że gdzieś sobie cichaczem staniecie na imprezie weselnej, na pewno państwo młodzi nie będą mieć nic przeciw. pozdrawiam
_________________
Wynajem podnośników koszowych, zwyżek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl