Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LORIS
Autor Wiadomość
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 11, 2005 9:42 am   LORIS

Właśnie wczoraj zwiedziłam z mamą salony na Jaracza i miła pani w Lorisie :D powiedziała ze jeżeli nie zdecyduję się na żadną suknię to ona mi może uszyć jaką będę chciała. Mam tylko wyszukać w katalogu i przynieść jej pokazać. Mam prośbę i pytanie zarazem, czy któraś z Was zdecydowała się na uszycie tam sukni i dół wzięła z innego modelu i górę też z innego, do tego jakieś zmiany koronek itp... Proszę o opinie...
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Wrz 25, 2014 10:42 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 10:25 am   

ja nie korzystam z takiej ewentualności, ale wiem, że tak robią w wielu miejscach.
Niestety efektów nie znam,
ale z tego co się orientuję, to może bardzo różnie wyjść...
_________________
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 10:26 am   

Ja tak zrobiłam. Sama narysowałam sobie sukienkę. Jutro mam pierwsz przymiarkę, więc wkrótce będą relacje. Mam nadzieję, że pozytywne.
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 11:12 am   

Droga Filomeno, napisz koniecznie o swoich wrażeniach.... :)

Pozdrawiam. Jola
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 11:22 am   

ja ci powiem, ze to nie problem pokombinować góra inna czy dół inny to jest poprostu inna mozliwosc, jak by mieli trzymac kazda taka kombinacje w sklepie to by sie nie pomiescile, przeciez z jednej koronki mozna odszyc 10 innych gorsetow, a w salonie wisi tylko jeden! kombinuj i sie nie mart, tylko z umiarem! hehehee :lol: :lol:










Pozdrawiam Gość
_________________

 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 2:28 pm   

Pokombinuję więc :D
 
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 6:52 pm   

Wiem, że takie manewry robią też w Galerii ?lubnej (pewnie też w Poezji na Sienkiewicza 35). Moja koleżanka w zeszłym roku szyła tam suknię, która była połączeniem 3 innych i w ogóle z innych niż oryginały aplikacji i wyszło CUDO!!! Nikt się nie spodziewał takiego efektu. Ale oni tam sprzedają firmy, gdzie szyją plastycy i mają pojęcie co można z taką suknią zrobić. Nie wiem jak to natomiast wygląda w Lorisie, ale różne mnie opinie dosięgały o nich i niestety nie zawsze pozytywne :( Cóż, ale może Twoja próba tę opinię zmieni. Powodzenia!
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 12:56 pm   Dalsza relacja z szycia w Loris

No to jestem po pierwszej przymiarce. Było bardzo pozytywnie. Oczywiście jak to na pierwszej przymiarce suknia nie jest wykończona, zresztą ja mam dość skomplikowaną górę, więc panie musiały pokombinować, jak ją dobrze dopasować. To, co w projekcie sukni nie było do konca ustalone, dzisiaj sprawdziłam na żywo, np. próbowałam typ rękawka i rodzaj wykończenia górnej warstwy spódnicy. Panie dobrały mi też welon i stroik. Na welonie mogą zrobić aplikacje z tej samej koronki, która będzie naszyta na sukni. Nadal moja opinia o tym salonie jest jak najlepsza. :D


[ Dodano: Pon Cze 27, 2005 1:11 am ]
Sukienka skończona. Mama jest zachwycona, ja wpadam w panikę, że utyję, bo suknia jest piękna, jednakowoż perfekcyjnie (aż za perfekcyjnie) dopasowana. Dostrzegłam moim okiem krótkowidza kilka usterek, które mają być poprawione (zaciągnięta nitka, błąd w wątku tkaniny - 3 centymetry za grubej przędzy - jestem straszna ). Mój projekt, któremu panie z salonu nadały kształt realny tak się podoba, że klientka, która odbierała suknię dla córki wyraziła swoją pozytywna opinię i dopytywała się mamy, czy przypadkiem nie mam zawodu związanego z projektowaniem ( a nie mam ). W Loris zamówiłam też sukienkę na przebranie. Szycie w trakcie. Panie zamówiły mi u modystki nietypowe kwiaty do dekoracji -coś na kształt gardenii, a nie wszechobecne róże. Apeluję - dziewczyny - nie bójcie się zlecać wykonania indywidualnych projektów. U mnie zabieg ten zmierza do szczęśliwego zakonczenia
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 3:28 pm   

Filomeno gratuluję! Cieszę się, że przygoda z szyciem sukni zakończyła się pełnym sukcesem. A może masz już jakieś zdjęcie sukni?

Wiem z własnego doświadczenia, że warto jest "zaryzykować" realizację własnych marzeń co do sukni ślubnej, nie trzeba ograniczać się do tego co oferują salony :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:01 pm   

Nie mam zdjęcia :cry:
Co do szczegółów: wierzch z szyfonu, stanik drapowany z szyfonu, spod pęknięcia wystaje satyna, na brzegach naszyte elementy koronki tej samej, z której są rękawki i pokrycie dekoltu i pleców. Z tyłu wzdłuż środkowego szwu jeden rząd guziczków przez całą długość. Tren około 70 cm. Koronka typu alencon, nie na tiulu, tylko na cienkiej tkaninie typu pajęczynka, z platynowym połyskiem.

Sukienka na zmianę - ale moja jest trochę dłuższa, wierzchnia warstwa przezroczysta też jest dłuższa, niz podszewka, a kwiaty mają niektóre płatki z koronki.

Ostatnio zmieniony przez Filomena Nie Gru 10, 2006 1:07 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:03 pm   

Bardzo mi się podoba ta na przebranie :D
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:07 pm   

już zobaczyłam

obie uknie piękne

bombowa ta na przebranie a jaki kolor będzie miała? taki jak na zdjęciu?
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:13 pm   

Obie sukienki mają ten sam kolor - ecru w ciepłym odcieniu. Zdjęcie raczej dobrze oddaje ten odcień, ale jak wiadomo wszystko zależy od monitora :D .
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 7:31 am   

Filomeno sukienki pięne z racji, że ta pierwsza jest tylko narysowana więc ta druga strasznie zyskuje i jest cudna, faktycznie dłuższa chyba będzie bardziej elegancka
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 7:47 am   

Filomena - super suknie. :D Co prawda ślubną muszę sobie trochę wyobrazić, to ta na przebranie mnie zupełnie zachwyciła. Już sobie zgrałam ją na dysk, może kiedyś wykorzystam. :dance: Napiszesz mi na priv ile kosztuje uszycie tej sukienki?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 12:07 pm   

piękna ta druga naprawde! :lol:
_________________

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 12:13 pm   

megi napisał/a:
piękna ta druga naprawde! :lol:


to już wiesz nad czym tak wzdychałyśmy wczoraj :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 12:48 pm   

Cieszę się, że się Wam podoba. Po ślubie wkleję zdjęcie tej narysowanej. Na żywo oczywiście robi lepsze wrażenie :D .
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 9:06 pm   

No już nie możemy się doczekać ;) i oczywiście zdjęć obu nie tylko tej narysowanej :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 6:04 pm   Uszycie sukni w Loris

Hej, widzę, że wątek zakończył się dawno temu, postanowiłam go reaktywować :) Zamierzam zamówić w salonie Loris suknię, panie obiecały, że uszyją na podstawie zdjęcia. Macie może jakieś nowe doświadczenia z szyciem sukni w tym miejscu? Polecacie, odradzacie?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
goodnight 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 10:33 am   

Też mam pytanie odnośnie tego salonu: w jakich cenach są tam suknie? Czy jeśli wybiorę jakiś model katalogowy to te panie będą szyły nieoryginalną suknię, czy też to będzie oryginał?
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 9:26 pm   

Nie wiem, jak dokładnie wyglądają ceny, ale sukienki, które przymierzałam kosztowały ok.2200 złotych. W tym salonie część sukienek jest od producentów (czyli tak jak w innych), ale istnieje też możliwość uszycia sukni na wzór.
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 5:13 pm   

Salon ten jest obecnie w likwidacji są tam teraz bardzo dobre ceny. Ja np.: przymierzałam suknię, która mi sie podobała i kosztowała tylko 1300 zł
dodatkowym plusem jest bardzo miła Pani, która pomaga w przymerzaniu, naprawdę bardzo fajna atmosfera.. najlepsza jak dla mnie wsród pozostalych salonów na Jaracza
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Gru 03, 2011 10:13 am   AKTUALIZACJA

niestety od wczoraj salon Loris zakończył swoją działalność
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 12:22 am   

Salon Loris jest znowu otwarty :-)
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:16 am   

dagmara napisał/a:
Salon Loris jest znowu otwarty


ale właścicielka inna więc wcześniejsze wpisy o tym salonie tyczą się starego Loris - nowy dopiero będzie musiał zapracować na swoją renomę ;)
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 3:20 pm   

Szczerze polecam ten salon- choc nie wiedziałam, że zmienił się właściciel. Był on na mojej liście, bo siostra i kuzynka tam się ubierały do ślubu i były bardzo zadowolone.
Panie bardzo miłe, pomocne, doradzają, atmosfera bardzo miła. Polecam
_________________

 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 8:28 pm   

Loris i Venus mają wspólną stronę internetową to i właściciel pewnie ten sam :) To 2 salony na mojej liście koniecznie do odwiedzenia.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 9:49 am   

Odwiedzialam zarówno VENUS jak i LORIS (btw. w Loris znalazłam swoją aktualną nr 1)

VENUS

miałam wrażenie że mam przepraszać za to że weszlam do salonu - zero zainteresowania, rady nic... wyszłam zniesmaczona

LORIS

Obsługa PRZESYMPATYCZNA - pani (BLONDYNKA) od razu wzięła nas w obroty i stwierdziła że ona już nam coś wynajdzie bylebyśmy się tylko rozebrały :D kupa śmiechu i faktycznie. Babka ma pojęcie co jak i gdzie powinno leżeć...
zresztą sam fakt że tą co mi się tak spodobała nigdy sama bym nie wybrała :) o czymś świadczy

jeśli zdecyduję się stamtąd zamówić kieckę to opiszę dalsze szczegóły współpracy
_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 4:53 pm   

ja również znalazłam w LORIS póki co swój nr 1 ;)
zgodzę się w 100% z koniczynka84 ;) Pani blondyneczka mega sympatyczna, życzliwa, umie doradzić, znosi nasze marudzenia ;) z tego salonu aż nie chciało się wychodzić ;)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 6:41 pm   

Jeśli to suknia Annais bridal to info się może przydać, bo 15.09.12-22.09.12 - Łódź - Salon Loris wszystkie suknie będą w jednej atrakcyjnej cenie - 1790zł.

http://www.annaisbridal.p...romantyczna.php

Szkoda, że ja mam jeszcze dużo czasu na zakup,bo cena jest ok i suknie ładne.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 7:24 pm   

Byłam ostatnio w salonie Loris, bardzo miła obsługa, suknie ładne i w przystępnych cenach, polecam :)
_________________
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 8:54 am   

kaledonia, ja mam slub 3 miesiace po Tobie i suknię juz mam ;)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 2:29 pm   

No dziewczyny... salon sukni ślubnych VENUS & LORIS zechciał wziąć udział w organizowanym przeze mnie WIECZORZE (przed-) PANIEŃSKIM 2013.

Ufundują welony i podwiązki dla wszystkich Uczestniczek Imprezy

_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Czw Kwi 04, 2013 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:49 pm   

podwiązki i welony, które dostałyśmy na nasz wieczór przed-panieński, prezentują się cudnie na zdjęciach :D Zdecydowanie byłyśmy rozpoznawalne na ulicy i w klubie ;) może niekoniecznie zdecydowałabym się na taki welon w dniu ślubu :wink: ale pamiątka jest pierwszorzędna :smile:
_________________

 
 
afrodyta19877 

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 3:30 am   

Moja siostra brała suknie w tym salonie. Suknia cudo. Obsługa miła i sympatyczna. A jakie są Wasze opinie?
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 8:13 pm   

Podwiązki i welony które wykonały dla nas pracownice salonu były GENIALNE i wykonane z niesamowitą dokładnością. Zresztą nie spodziewałam się niczego innego, gdyż w tym salonie zamówiłam swoją wymarzoną suknię :)









[ Dodano: Czw Sty 30, 2014 8:33 am ]
_________________
 
 
Kala12 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: łodź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 10:03 pm   CHERRY

Dziewczyny mierzyłyście może suknie CHERRY albo PRINCESSE w Loris?

Albo oglądałyście?

Podoba się?
Jakieś pozytywy? negatywy?
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 9:31 pm   

Byłam w tym salonie z ogromną nadzieją, że znajdę tutaj tą jedyną. Niestety okazało się, że ten salon był chyba największą porażką. Panie w ogóle nie umiały zaproponować mi sukni pasującej do mojej figury, mimo moich wskazówek. Mówiłam, że nie mogę mieć księżniczki, ponieważ jestem szeroka w biodrach i taka mnie tylko pogrubia. Mówiłam, że nie podoba mi się jak jest za dużo dekoracji. Natomiast panie na siłę próbowały wcisnąć mi suknię typu princessa z milionem blink blinków i brokatem, m.in. wspomnianą wyżej cherry z zapewnieniem, że na pewno mi w niej będzie pięknie. No cóż, gdybym ją wzięła, mój narzeczony szedł by z dwa metry obok mnie. Ale przynajmniej się uśmiałyśmy razem z siostrą :-)
_________________
 
 
nikaart 

Dołączyła: 24 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:37 pm   

salon Loris został przeniesiony na PIOTRKOWSKĄ 287 PRZY CZERWONEJ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl