Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Mazurowicz - po prostu piekne !!!
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 10:05 am   

My jestesmy już po weselu i z czystym sumieniem mogę polecić Michała. Jestesmy zachwyceni zdjęciami, mają to "coś", są magiczne, pokazują emocje. Michał potrafi uchwycić najciekawsze momenty zabawy i ceremonii, będąc przy tym praktycznie niewidocznym, co nie krępuje gości. Do tego uchwycił na zdjęciach wszystkich gości w bardzo fajnych sytuacjach, są zdjęcia i zabawne i romantyczne. Do tego bardzo miły, kontaktowy, trochę zajęty, więc na fotki trzeba chwilkę poczekać, ale naprawdę warto. Miałam swoje pomysły na plener, zrealizował je super, dodając swoje pomysły na ciekawe kadry, jest otwarty na propozycje. Zdjęcia są soczyste, mają piękne kolory, bedą dla nas świetną pamiątką!
Dziękujemy i pozdrawiamy!
Paulina & Łukasz

Trochę fotek:

ceremonia:






wesele:












plener 1 :









plener 2:







Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Wrz 27, 2011 11:27 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:13 pm   

Malena, świetne zdjęcia, uważam, że łódzki lunapark jest naprawdę wyjątkowo niefajny, ale na zdjęciach wyszedł super :) no i plener 2 rewelacja Mąż grający na gitarze - super!
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 6:55 pm   

justinaa napisał/a:
uważam, że łódzki lunapark jest naprawdę wyjątkowo niefajny, ale na zdjęciach wyszedł super

prawda? Dobry fotograf potrafi wydobyc czar z każdego miejsca:)
justinaa napisał/a:
plener 2 rewelacja Mąż grający na gitarze - super!

dziękuję justinaa:) mnie te zdjęcia chyba najbardziej się podobają:)

A to tylko próbka, więcej zdjęć Michała w moim dzienniczku.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Wrz 27, 2011 6:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 4:53 pm   

Zgadzam się co do lunaparku, wyjatkowo niefajny ten lunapark...i do stwierdzenia że dobry fotograf potrafi wydobyć czar z każdego miejsca...ale Wasze fotki sa mega urocze!!!! Hm to mam dylemat teraz bo myślałam nad innymi fotografami..(no ale zajrzeć do dzienniczka Maleny to wszystko moze sie jeszcze zmienić;-))
_________________
Marti
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 5:13 pm   

martinka napisał/a:
Wasze fotki sa mega urocze!!!! Hm to mam dylemat teraz bo myślałam nad innymi fotografami..(no ale zajrzeć do dzienniczka Maleny to wszystko moze sie jeszcze zmienić;-))

dziękuję:)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Mar 22, 2012 5:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 9:12 pm   

justinaa napisał/a:
no i plener 2 rewelacja Mąż grający na gitarze - super!


i jak romantycznie :)
_________________

 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 3:11 pm   

Rozważam też zdjęcia u p. Michała, głównie za sprawą pięknych fotek maleny, bo niestety galeria "ślubna" na stronie nie praży. Ciekawa jestem też jak kształtują się ceny i właśnie czekam na przesłanie cennika.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2012 9:08 pm   

Czas na opinie o naszej pracy z Michałem. Jesteśmy zachwyceni zarówno zdjęciami, atmosferą jaką tworzy, wyczuciem chwili i pomysłowością. Wszystkie zdjęcia są niesamowite, świetnie wyłapał wszystkie ciekawe momenty zarówno w kościele jak i na weselu - przy stołach i na parkiecie. Co do pleneru to w 100% pomógł mi zrealizować moją wizję, cierpliwie wyszukiwał ruin w pobliżu Łodzi i to te znalezione przez niego były idealne. Zdjęcia są bardzo różnorodne, znajdzie się coś i w guście młodych ludzi i rodzinnej starszyzny:) Michał cierpliwie kilka razy modyfikował fotoksiążkę wg moich wskazówek:) Co do ceny to nie jest wyższa od innych ofert na rynku, a zdjęcia są warte każdej złotówki, które za nie zapłaciliśmy. Także ja badzo serdecznie polecam i wiem, że przy kolejnej okazji nie będziemy szukać innego fotografa:)
















_________________

 
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 9:52 am   

zdjęcia są boskie :)
_________________
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 8:02 pm   

Dziękuję bardzo za miłe słowa i cieszę się że nadal moje zdjęcia po prostu podobają się :)

Przygotowałem mała niespodziankę dla Młodych Par - krótki poradnik ślubny okiem fotografa ;]

Wystarczy mnie odnaleźć w internecie i wszystko będzie jasne :)
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 9:25 pm   

Dołączam do grona zadowolonych z usług fotografa Michała Mazurowicza :)
Na początku września wykonał dla nas zdjęcia na sesji plenerowej, z której ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni.
Oprócz ślicznych zdjęć mamy jeszcze więcej fantastycznych wspomnień ponieważ sesja z Michałem to po prostu świetna zabawa.
Michał Mazurowicz gwarantuje miłą i swobodną atmosferę, lecz jest przy tym w pełni profesjonalny; słucha swoich klientów,
a zarazem ma wiele własnych pomysłów i propozycji.

Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć bardzo dobrej jakości,z których kilka prezentuję poniżej.
Michał - serdecznie dziękuję, a wszystkim młodym parom szczerze polecam!

15197712931_d652e75159_o.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 546 raz(y) 73.98 KB

15014177057_04404d7082_o.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 504 raz(y) 69.43 KB

15014073560_5e587c1cc2_o.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 491 raz(y) 67.51 KB

15013954329_38d5429181_o.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 517 raz(y) 50.52 KB

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 11:45 am   

Gdzie zrobiliście pierwsze zdjęcie?
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 7:24 am   

Terry, to jest chyba skansen koło Białej Fabryki :)
_________________
 
 
MałgosiaZ 

Dołączyła: 08 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 9:57 pm   

Wprawdzie wesele mamy dopiero w przyszłym roku, ale już trzeba było decydować się na fotografa - nie ukrywam, że wydawało mi się, iż będzie to trudna decyzja, ale po zobaczeniu zdjęć Michała i opiniach znajomych na jego temat długo się nie wahaliśmy:). Robi naprawdę rewelacyjne zdjęcia i zna się na rzeczy. Po rozmowie z nim utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to dobry wybór. Wprawdzie nie obgadywaliśmy jeszcze szczegółów bo nie ma sensu już teraz, ale jego wstępne pomysły po wysłuchaniu naszych oczekiwań zdecydowanie przypadły mi do gustu. Naprawdę polecam! Warto się z nim spotkać, zobaczyć jego zdjęcia i pogadać. Już nie mogę się doczekać efektu naszej współpracy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl