Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wybierał pierścionek?
Autor Wiadomość
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 10:03 am   

Sisska, jak to??? nie padl??? przed Pania swoja??? ja bym mu nie zaliczyla... Pala!!!!! :p :smile:
_________________
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 10:27 am   

Cytat:
Sisska, jak to??? nie padl??? przed Pania swoja??? ja bym mu nie zaliczyla... Pala!!!!! :p :smile:



padłam :D :D:D

ale znając siebie pewnie przed odpowiedzią spytałabym czemu nie klęknął :D
_________________
Tosinka
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:50 am   

nooooo kiedys w klotni jakies wypomnialam mu, ze tego nie zrobil i ze zareczyny sie nie licza :D na co on stwierdzil, ze moze rzczywiscie to byl blad, ale nie wiem czy powiedzial tak tylko, bo tak myslal, czy tylko dlatego, ze chcialam to uslyszec ;)
niedlugo mamy pierwsza rocznice zareczyn, wiec juz mu zapomknelam, ze jakas powtorke powinien zrobic :D

zareczyny byly w restauracji, a jak juz gdzies wspomnialam nie jest typowem osoby, ktora lubi byc w centrum uwagi, wiec moze dlatego... ale ogolnie tak mnie calymi zareczynami i pierscionkiem zaskoczyl, ze zaniemowilam (co jest prawie niemozliwe :D )
_________________
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 10:09 pm   

Pierścionek zaręczynowy wybierał mój PM ;) ale trafił idealnie nawet z rozmiarem ;) zaręczyny odbyły się w miejscu gdzie na początku naszej znajomości chodziliśmy na długie spacery ;) później poszliśmy na kolacje do naszej ulubionej restauracji.
_________________
 
 
NataliaG 

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 9:19 pm   Bez pierścionka

U nas nie było problemu z pierścionkiem zaręczynowym ponieważ nie lubię biżuterii i w ogóle jej nie noszę. Zawsze powtarzałam mojemu P., że jeżeli będzie chciał się kiedyś oświadczyć to bez żadnych pierścionków i widowisk:)
_________________
Data ustalona: 26.07.2014,
Sala zamówiona,
Zaproszenia ślubne wybrane: http://www.parka.com.pl/z...lubne-lilly.php
Przygotowania pełną parą ;)
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:35 am   

Czyli w ogóle nie masz pierścionka? W sumie dziwne ponieważ jest to także symbol,miły gest ze strony narzeczonego. Nie chodzi o te bardzo wymyślne wzory tylko raczej coś prostego,klasycznego co nam się podoba. Kamień szlachetny to zawsze piękna ozdoba która zachowa swój blask przez lata. Warto postawić tutaj na jakość i solidność wykonania.
_________________
.
 
 
aqa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:12 am   

A ja rozumiem, że jak ktos nie nosi bizuterii to nawet pierścionek zaręczynowy by przeszkadzał. Tylko co potem z obrączka? To ciekawe
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:08 pm   

Wydaje mi się,że to taka "specyficzna" biżuteria i jej rodzaj,trudno stwierdzić aby ktoś nie lubił nosić pierścionka czy obrączki,w końcu to pewien symbol,prawda?
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 8:17 pm   

Ja z kolei mam odwrotnie bo mam dwa pierścionki :D pierwszy dostałam przy oświadczynach (takich w naszym dwuosobowym gronie), natomiast drugi z okazji oficjalnych zaręczyn (będących jednocześnie spotkaniem rodziców), choć od początku mówiłam, że jeden w zupełności wystarczy. Aha, no i obydwa wybierał Mój Przyszły Mąż.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2014 1:28 pm   

droga do pierścionka nie była łatwa :) mój kochany bardzo się obawiał, że nie spodoba mi się taki, który on sam wybierze, więc chciałam mu pomóc, oglądałam mnóstwo pierścionków i pokazywałam, jakie mniej więcej mi się podobają, a jakie nie. w końcu wysłał mi kilkanaście przykładów i miałam je ocenić od 1 do 10 :) koniec końców-nie dostałam takiego, którego oceniałam najwyżej, co mnie cieszy, bo nie byłoby niespodzianki. no i stwierdzam, że pierścionek na zdjęciu w internecie a na żywo wygląda zupełnie inaczej, dużo lepiej prezentują się na palcu. no i kochany postawił na swoim, chciałam jeden większy kamień, mam 9 małych, nie chciałam brylantów, a dostałam ;) i teraz tak sobie myślę, że najważniejszy jest sam fakt zaręczyn, cała otoczka, bo pierścionek jaki by nie był, będzie zawsze miłą pamiątką.
_________________

 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 5:31 pm   

pierścionek wybierał sam narzeczony. Z teściową poszedł po odbiór :)
_________________


 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 1:21 pm   

jasne, że wybierał sam, a pierścionek był dla mnie 100% niespodzianką. nie spodziewałam się oświadczyn, więc nie miałam okazji popodtykać mu pod nos tego, co mi się podoba :-) raczej nie noszę biżuterii (nie miałam do tej pory żadnego pierścionka), więc zadanie było z gatunku trudnych, ale... sama nie wybrałabym lepiej. pierścionek jest prosty, z białego złota, z jednym brylantem. z relacji wiem, że pojechał do sklepu po inny, ale ten wpadł mu w oko już na miejscu. był droższy, ale akurat tego dnia S dostał niespodziewaną premię. przeznaczenie :-) :-)
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
Amadeo 

Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 11:27 am   

Pierscinek Wybrałem sam. Znam moja druga połowę wiec widziałem co jej się podoba. Była zadowolona.
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:52 am   

Z tym aby dostać dwa pierścionki jeszcze się nie spotkałam,dla mnie jeden jest w zupełności wystarczający:) Też wybieraliśmy wspólnie,tzn ja nakierowałam narzeczonego na ogólny typ pierścionków które mi się podobają,a on później dopełnił formalności:)
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:58 am   

Ja nakierowywałam i mówiłam, jakie mi się podobają. Narzeczonemu podobały się inne i wiem, że gdyby nie wiedział jaki mi się marzy to wybrałby dla mnie inny.
_________________


 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:46 pm   

Grunt że Tobie się podobają bo w końcu Ty będziesz go nosiła:) Poza tym uważam ze 2 pierścionki to za dużo,w zupełności wystarczy jeden dobry,solidny i ładny zamiast 2 z okazji podwójnych zaręczyn z udziałem rodziców.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 6:19 pm   

ZlotaLinia_com napisał/a:
Poza tym uważam ze 2 pierścionki to za dużo,w zupełności wystarczy jeden dobry,solidny i ładny zamiast 2 z okazji podwójnych zaręczyn z udziałem rodziców.


Ja też byłam (i właściwie to ciągle jestem) takiego zdania, ale mój narzeczony ma inne podejście. No a skoro już kupił to przecież mu go nie oddam :razz:
_________________


 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:36 am   

Pierścionek zaręczynowy wybrał mój narzeczony. Bardzo dobrze zna mnie i mój gust, byłam (i jestem) nim zachwycona. Z pewnością gdyby zaproponował mi wspólny wybór nie odmówiłabym i nie poczułabym się w żaden sposób urażona.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 5:18 pm   

A mnie pytał jaki mi się podoba jak przechodziliśmy obok Apartu, czy innych tego typu sklepów:) i w końcu Narzeczony kupił taki, jaki pokazywałam za pierwszym razem, idealny! :)
_________________


 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 5:36 pm   

Nie pamiętam czy rozmawialiśmy o wyglądzie pierścionka ale chyba coś było. Ale nie wiedziałam jaki N wybierze pierścionek jeśli się już zdecyduje na ten krok. Sam wybierał a wie że jak już noszę biżuterię to raczej skromną i wybrał idealnie :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:39 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:48 pm   

Mój B. wybierał sam (chociaż duuużo wcześniej konsultował się z moją przyjaciółką, ale ostatecznie wybierał sam). Ode mnie usłyszał tylko, że ma być z białego złota, bo innego nie lubię :razz:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:52 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:54 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 7:58 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:14 pm   

U nas to było tak:

Kiedyś w luźnych gadkach pokazałam 3 typy pierścionków, które mi się podobają. Więc jak nadszedł pewien moment poszliśmy do apartu zobaczyć jak wyglądają na moim paluszku a mój M miał zdecydować w tajemnicy przede mna który:) Tajemnica nie wyszła bo znalazłam go w szafie jak chciałam wyciągnąć ciuchy do prania:P
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:17 pm   

Martusia90 napisał/a:
Tajemnica nie wyszła bo znalazłam go w szafie jak chciałam wyciągnąć ciuchy do prania:P

:D słaby konspirator z Twojego M.
_________________


 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:35 pm   

No ogólnie prosiłam żeby mi daj swoje ciuchy do prania a tego nie zrobił wiec sama je wyciągnęłam jak wyszedl do pracy. Leżał tak jeszcze 3 miesiące w tej szafie a ja juz nie mogłam się doczekać. Do tego ze znalazłam pierścionek przyznałam się dopiero niedawno :P
kapatka, albo że mnie dobry detektyw 8)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 1:05 pm   

Faktycznie ciekawa historia:) Pytanie tylko czy któraś z nas też chciałby wiedzieć o tym gdzie leży nasz przyszły pierścionek oraz kiedy go dostaniemy,każdy dzień jest wówczas pełen emocji,ja wolałabym nie mieć takiej "planowanej niespodzianki".
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:47 pm   

Martusia90 napisał/a:
No ogólnie prosiłam żeby mi daj swoje ciuchy do prania a tego nie zrobił wiec sama je wyciągnęłam jak wyszedl do pracy. Leżał tak jeszcze 3 miesiące w tej szafie a ja juz nie mogłam się doczekać. Do tego ze znalazłam pierścionek przyznałam się dopiero niedawno :P
kapatka, albo że mnie dobry detektyw 8)


I tak cierpliwa byłaś:)
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:57 pm   

ZlotaLinia_com, oczywiście, że nie chciałabym ale nie moja wina ze znalazł byle jaką kryjówkę:/

Sajgonka, Już myślałam, że tego nie zrobi:P Dostawałam doła, że może się zdecydować nie może...
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 5:01 pm   

No też bym myślała:) w najgorszej wersji że trzyma go dla innej heh
 
 
Electric 

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 10:23 pm   

Ja dokładnbie wiedziałąm, że to zrobi, a pierścionek wybierał sam :) Co nie zmienia faktu że jest cudowny :)

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 26, 2015 11:29 am   

A u nas już dużo dużo wcześniej mój T wybrał pierścionek i idealnie wręcz trafil w mój gust - byla wczesniej konsultacja ze mna, przymiarka, wybraliśmy razem rozmiar kamienia i sprawdziliśmy rozmiar, a potem temat umarł jako "sprawa na przyszłość" :D a po jakimś czasie zostalam szczesliwa narzeczoną :-)
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 16, 2015 11:37 am   

Pierścionek oczywiście wybierał mój R., jak się po czasie okazało z tajną pomocą mojej młodszej siostry, która maczając we wszystkim palce przez dobre 3 miesiące przed faktycznymi zaręczynami nie puściła pary z ust :D Oboje wiedzieli, że powinien być z białego złota, bo nie przepadam za tradycyjnym żółtym i to w zasadzie wszystko, bo co do wyboru modelu i kamieni - popłynęli oboje :) Myślę, że wyszło fajnie, bo dzięki temu nie noszę super klasycznego pierścionka zaręczynowego identycznego jak tabuny moich koleżanek, grunt, ze bardzo mi się podoba, jest w moim stylu - delikatny i oryginalny :)
Rozmiar dobierany był ponoć podczas snu (na co dzień noszę tylko jeden pierścionek i nie zdejmuję go praktycznie nigdy), specjalnie pożyczoną na tę okazję suwmiarką - szacun!
Ja nie spodziewałam się nic a nic - do ostatniej chwili :D
Kiedy R. uklęknął na rynku w Pradze przez dobre dwie minuty byłam przekonana, że taki ma zamysł artystyczny i chce zrobić zdjęcie panoramy miasta z tej perspektywy :P
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 12:49 pm   

Ja już przed zaręczynami, podsyłałam mojemu P. propozycje pierścionków ze stron internetowych (oczywiście bez żadnej aluzji 8) ) ale jeden z nich wpadł mi szczególnie w oko...
Oczywiście P. nic nie obiecywał, że kupi mi własnie ten pierścionek, ale jak się później okazało to właśnie on zabłysnął na moim palcu parę miesięcy później :mrgreen:
Z relacji moich koleżanek, wiem że to nie zawsze tak działa. Również niejednokrotnie pokazywały upatrzone pierścionki swoim lubym, ale nie wszystkie miały tyle szczęścia co ja :) Ja jestem w swoim zakochana
[smilie=icon_syda.gif]
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
piotrgawel 

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2016 10:46 am   

Cytat:
Ja np. znam gust mojej żony, więc pierścionek spokojnie mogłem wybrać sam. tym bardziej, że nie uznaję planowanych zaręczyn, bo dla mnie to wygląda transakcyjnie. Mężczyzna decyduje o odpowiedniej chwili i daje pierscionek swojej kobiecie. Chyba tak to powinno wyglądać...

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 20, 2017 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 17, 2016 6:44 pm   

zawsze powinien facet sam
 
 
kkatiaa90 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 10:29 am   

Ja myślę, że facet :)
 
 
Bartek_Z 

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: www
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:05 pm   

Szwagierka :-)

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2016 11:06 pm ]
a przy drugiej żonie - brat :-)
 
 
jjusti18 

Dołączyła: 11 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Lip 05, 2017 6:24 pm   

u mnie wybierał mój facet typowo
 
 
Marta23 


Dołączyła: 10 Lip 2017
Posty: 12
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 9:43 am   

U mnie też mój facet. Bardzo mile mnie zaskoczył.
 
 
Staviori 

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:39 pm   

Moim zdaniem wybór czegoś tak ważnego jak pierśconki zaręczynowe powinien odbyć się po wspólnych ustaleniach, żeby potem nie narażać się na nieporozumienia.

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Sie 16, 2017 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Sie 06, 2018 4:11 pm   

My udaliśmy się razem do kilku salonów, żeby sprawdzić mój rozmiar i ustalić, co najbardziej mi się podoba. Później mój narzeczony dokonał zakupu sam i wybrał pierścionek, którego wcześniej nie oglądaliśmy, ale który spełniał ustalone kryteria :-)
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 04, 2019 9:18 am   

Ja swój pierścionek wybrałam poniekąd sama, ale całkiem nieświadomie :lol: Mój M. poprosił moją przyjaciółkę, żeby podpytała mnie jakie pierścionki mi się podobają. Jako że rozmawiałyśmy czasami na temat zaręczyn, nie wzbudziło to we mnie żadnych podejrzeń, więc podsyłałam jej linki. Jak się okazało jakiś czas później, dostałam dokładnie taki pierścionek jaki mi się najbardziej podobał :) A moja przyjaciółka nie puściła pary z ust :)
_________________


 
 
jupil 

Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 2
Skąd: Zakliczyn
Wysłany: Sro Kwi 28, 2021 6:57 am   

jak ma być to niesodzianką to lepiej żeby kupił facet :) liczy sie gest :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl