Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gotowanie
Autor Wiadomość
skuszka 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 9:37 pm   

Zdecydowanie ja zajmuję się gotowaniem, super odstresowujące zajęcie. Mąż przygotowuje śniadania (przeważnie :wink: )
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 6:32 am   

W domu to ja gotuje, tradycja jest że mąż robi sniadania w niedziele do łóżka i w tym ma mistrza.
_________________
malinka1984


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 7:07 am   

Z zasady ja gotuję, choć nie powiem, Jemu też się to zdarza i nawet nieźle mu to wychodzi :cool:
_________________


 
 
kamila-s 

Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 12:07 pm   Strona z prostymi przepisami kulinarnymi + DUŻA ILOŚĆ ZDJĘĆ

ava napisał/a:
U nas z gotowaniem jest największy problem :( Po pierwsze dlatego, że ja nie umiem gotować właściwie WCALE, S. średnio, no i nie mamy na to czasu. Wychodzę z domu o 6 rano, wracam po 18.00 i nie mam wtedy ochoty na naukę gotowania. Ale wspierają nas dosyć często nasze Mamy, za co jestem im bardzo wdzięczna :)


Ja bardzo lubię gotować, choć przyznam się, że nie zawsze mi to wychodziło :D . Ponieważ moja mama za wiele mnie nie nauczyła, informacji musiałam szukać w internecie. W końcu znalazłam stronkę z dużą ilością zdjęć do każdego przepisu + dokładny opis. Jeżeli ktoś potrzebuje to można wpisać w wyszukiwarkę- "sukceswkuchni".
Pozdrawiam :)
 
 
zbroziu 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 8:01 pm   

niestety ja w zdecydowanej większości zajmuje się gotowaniem. Mówię niestety gdyż nie lubię tego robić, ale ktoś musi.
_________________
 
 
delicja 

Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 9:50 am   

ja gotuję, ale nie ukrywam, ze czasami mam już tego dość i chciałabym rzucić tym wszystkim, ale skończyłoby sie to pewnie jedzeniem pizzy zamówionej na telefon :/
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 8:01 am   

gotuję ja bo lubię ale też dlatego, że mój mąż ma dwie lewe ręce do gotowania, śmiejemy się że nawet wodę na herbatę potrafi przypalić
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 1:18 pm   

Szefem kuchni jestem ja :smile: ale mój T. chętnie pomaga w drobniejszych sprawach kulinarnych :D
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 5:57 pm   

Lubię gotować ciągle coś nowego, a nie robiłam nigdy tak tradycyjnej rzeczy jak schabowy czy rosół- rosół i inne zupy tradycyjnie polskie gotuje S.
Brzydzę się mięsem surowym, z kurczaka tylko piersi kupuję.
Po 30tce nauczyłam się robić kotlety mielone,ale tylko dlatego,że mięso mielone od teściowej zalegało nam w zamrażalniku :evil:
Nienawidzę obierać ziemniaków :lol:

Na szczęście oboje lubimy ryby i warzywa zielone z ryżem. No i oczywiście spagetti i pizzę :D
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 10:23 pm   

W zależności od obowiązków zawodowych... Ale większość czasu ja spędzam w kuchni, mąż od czasu do czasu ugotuje swoje specjały :)
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 7:57 am   

Większość czasu ja spędzam w kuchni, czasami gotujemy razem :) Ale jak mnie nie ma lub z jakiegoś powodu nie mogę ugotować to wiem,że na pewno sobie poradzi i obiad będzie w domu :) i do tego smaczny :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl