Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszka - Ines make-up studio
Autor Wiadomość
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 10:39 am   Agnieszka - Ines make-up studio

Dziewczyny ja miałam ślub 13.09.2014 r. i malowała mnie Agnieszka. Trafiłam do niej zupełnie przez przypadek na 2 tyg. przed moim ślubem (moja poprzednia wizażysta mnie wystawiła, a wszystkie inne „dobre” miały wszystko zajęte), poleciła mi ją moja fryzjera. Nie powiem, że nie miałam obaw, bo miałam i to duże (w końcu makijaż jedna z najważniejszych rzeczy, do tego nie wiedziałam jak ona maluje bo miałam tylko tel.), ale zupełnie niepotrzebnie. Agnieszka oprócz tego, że jest wizażystką skończyła kosmetologię więc jak się spotkałyśmy na próbnym makijażu to od razu powiedziała mi co mam zrobić a czego absolutnie nie robić żeby zarówno skóra jak i makijaż wyglądały jak najlepiej (miałam lekkie problemy z trądzikiem). Już po próbnym makijażu wiedziałam, że dobrze trafiłam bo nie dość że bardzo fajnie się rozmawiało to Agnieszka dokładnie słuchała tego co mówię i czego oczekuję i właśnie to robiła. W dniu ślubu Agnieszka zapytała czy może zrobić makijaż ciut inaczej niż na próbnym, zgodziłam się bez wahania i po spojrzeniu w lusterko byłam zachwycona. Makijaż trzymał się całą noc, nic nie spłynęło, nie pokruszyło itd. Agnieszka pracuje na kosmetykach różnych firm od tych najtańszych do tych z „wyższej” półki. Dojeżdża do klientki. Jeśli chodzi o namiary to od razu piszę, że nie ma ani strony www ani fb z braku czasu. Jedyne co mogę podać do numer tel. A tym bardziej zainteresowanym mogę przesłać swoje zdjęcie, jako dowód ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl