Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharz Artur R. z Łodzi
Autor Wiadomość
pabloz7 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 8:28 pm   Kucharz Artur R. z Łodzi

prosze o opinie na temat pracy pana Artura R. interesują nas wszelkie uwagi na temat dań, obsługi i całej współpracy z ww. kucharzem. Za wszystkie informacje dziękujemy

Kalina81 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:02 pm   

Moje zdanie o moim kucharzu:
Ja byłam na weselu, na którym gotował p.Artur, i zapewniam cię, że jedzonko było naprawdę super. cieszę się bardzo, że będzie gotował na moim weselu. Jak pisałam już wcześniej zasięgnęłam opinii bo to znajomy znajomego kucharza z którym byli razem na konkursie gastronomicznym. Opinie są bardzo pozytywne. Poza tym to człowiek z którym można dogadać się w każdym temacie i cierpliwie znosi wszystkie zmiany decyzji, chętnie podpowiada co i jak zrobić, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Ja i z tego co wiem inne osoby na forum nie miałam wątpliwości, że to właściwa osoba, która w profesjonalny sposób zajmie się wszystkim. Co go wyróżnia: każde menu układa indywidualnie(a jego oferta jest naprawdę bardzo bogata), a nie leci szablonami. Jego zespół zajmuje się przygotowaniem obsługą i sprzątaniem po imprezie, nie zostawia młodych z całym bałaganem po weselu nad ranem. z mojej listy zakupów wynika, że zamawia tylko to, co jest mu potrzebne, a porównując ilości zamówionego towaru z ilościami zamawianymi przez inne kucharki (przykład w rodzinie) od razu widać, że że podchodzi do sprawy bardzo uczciwie, a na stołach jest naprawdę bardzo dużo jedzenia.

rene244 

Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 1:58 pm   

na mnie również zrobił bardzo dobre wrażenie. a ponieważ ja już mam jedno zdecydowanie nieudane wesele za sobą, niełatwo było spełnić moje oczekiwania. zdecydowałam się na usługi p.Artura, ponieważ chce mieć wpływ na wszystko i kontrolę nad wszystkim, a w restauracjach czy salach nie mam wpływu na wiele rzeczy. chcąc sprawdzić jakość potraw, zamówiłam u p.Artura catering na małe przyjęcie i na święta. wszystko było dokładnie tak jak sobie życzyłam. pyszne, świeże i pięknie podane, a przy tym niedrogie. ja nie bardzo mam czas, żeby organizować wszystko samemu, więc zakupy oraz wszystko co będzie potrzebne łącznie z alkoholem załatwia za mnie kucharz. jestem z nim w ciągłym kontakcie zawsze chętnie służy pomocą.

Kalina81 

Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:02 pm   

my też ostatecznie wybraliśmy opcję z zakupami p.Artura. Idziemy na łatwiznę :)

anita433 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 11:28 am   

poproszę o kontakt do tego pana i ewentualne opinie nt. jego pracy

Frotka 

Wysłany: Pią Maj 22, 2009 2:28 pm   

Ja również podjęłam współpracę z panem Arturem i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona :) . Jest rzeczowy i konkretny, elastyczny i przede wszystkim przemiły. Mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Relację zdam po 1 sierpnia :)

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 3:30 pm ]
anita433 napisał/a:
poproszę o kontakt do tego pana i ewentualne opinie nt. jego pracy

Anito, bardzo chciałabym wysłać do Ciebie kontakt, ale niestety masz zablokowane wiadomości prywatne :(

anita433 

Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:16 pm   

przepraszam bardzo, już odblokowałam wiadomości. Jeśli mogę prosić jeszcze raz o kontakt, to byłabym bardzo wdzięczna. Jak do tej pory nie znalazłam nikogo, kto byłby godny uwagi :-?

rene244 

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:17 am   

Kalina81 napisz szybko jak udało się wesele i czy wszystko wypaliło

Kalina81 

Wysłany: Pią Cze 19, 2009 6:52 pm   

Wszytko wypaliło. Było SUPER SUPER SUPER

anita433 

Wysłany: Sro Lip 08, 2009 1:09 pm   

Cieszę się Kalinko, ze wszystko się udało. My też zdecydowaliśmy się na usługi Pana Artura. Dziękuję wszytkim za kontakt.

Frotka 

Wysłany: Pon Sie 03, 2009 3:27 pm   

Pan Artur to prawdziwy profesjonalista. Nie mogliśmy trafić lepiej. Jesteśmy mu naprawdę wdzięczni za wszystko, za to, że nasze wesele było naprawdę świetne. Przepyszne dania i miła, uczynna oraz profesjonalna obsługa. Bez zarzutu! Wszystko, ale to wszystko nam się podobało. Zaskoczyli nas mile, bo pomiędzy weselem, a poprawinami posprzątli całą salę, łącznie z toaletami, co przeciez nie należało do ich obowiązków.
Gorąco wszystkim polecam Pana Artura!

rene244 

Wysłany: Pon Sie 17, 2009 3:46 pm   

Ja również gorąco polecam Pana Artura! Wszystko było naprawdę dopięte na ostatni guzik! Pięknie udekorowane stoły, pyszne jedzenie, znakomita obsługa, fantastyczna organizacja. Pan Artur organizując wesele doskonale łączy tradycję z nowatorskim spojrzeniem wysokiej klasy szefa kuchni. My oraz nasi goście jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Dla nas to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Uważam, że jeżeli ktoś chce zorganizować wesele na naprawdę bardzo wysokim poziomie, chce mieć wpływ na to co i jak będzie zrobione, a przy tym zapłacić za to wszystko rozsądne pieniądze to absolutnie powinien skorzystać z usług Pana Artura.

karwasia 

Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:50 pm   

ja również poproszę o kontakt do Pana Artura :)
z góry dziękuję

viktoria 

Wysłany: Czw Paź 29, 2009 8:22 pm   

Dziewczyny, jakie miałyście menu, bo wybór dań, jaki przedstawił nam Pan Artur jest tak ogromny i różnorodny, że kompletnie nie wiemy na co się zdecydować. Czasu mamy jeszcze sporo, ale nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Pomóżcie!

rene244 

Wysłany: Pią Paź 30, 2009 8:01 pm   

dobór menu zależy od wielu czynników, zdaj się na pomoc Pana Artura, na pewno doradzi i pomoże wybrać najlepszą opcję. masz rację, że ilość pozycji, którą daje do wyboru, może sprawić kłopot, a widząc jak pięknie to wszystko wygląda ja najchętniej zamówiłabym wszystko. moje menu wysyłam ci na prv

lilijka 

Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:50 am   

rene244, czy mogłabyś mi również przesłać swoje menu? Chciałam się zorientować, co p. Artur ma w swojej ofercie :-)
Z góry dziękuję

viktoria 

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 4:21 pm   

chociaż było trudno się zdecydować wybraliśmy menu. chciałam mieć to już załatwione i wcześniej dostać listę zakupów. faktycznie Pan Artur potrafi świetnie doradzić we wszystkim, ma naprawdę fajne pomysły i widać, że zna się na tym co robi.

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 5:43 pm   

Dziwnym zbiegiem okoliczności prawie wszystkie osoby piszące w tym wątku mają identyczne IP:

rene244
Kalina81
viktoria
calipso1000
anita433

Osąd zostawiam czytającym.

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem

rene244 

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 9:05 pm   

nierozumieniem co sugerujesz kryszko? ja poza Kalina81 nie znam pozostałych osób. a chyba mam prawo wyrażać swoją opinię i polecać osobę, która na to załguje. a poza tym ja nie mam stałego adresu IP więc nie wiem jak mogę mieć taki sam jak ktoś inny, ale ja nie administruję tego forum

Aleksandra35 

Wysłany: Sro Gru 02, 2009 10:02 pm   

czy możecie mi podać namiary na tego pana Artura z góry dziękuję

[ Dodano: Czw Gru 03, 2009 2:43 pm ]
kurczę podałyscie mi linka na strone do tego kucharza pana Artura ale strona nie działa :(

zuzi 

Wysłany: Sro Sty 13, 2010 6:41 pm   

Witam wszystkich.

Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z organizacją wesela. Myślałam na początku o wynajęciu sali z całym że tak powiem zapleczem tj. kucharz, kelnerzy, osoby które sprzątną po weselu itd. Jednak po odwiedzeniu kilkunastu lokalu zrezygnowaliśmy z tej opcji. Nie mogliśmy dojść do porozumienia w sprawie menu. Zależy nam na tym, aby potrawy były smaczne, wyglądały apetycznie a przede wszystkim, żeby były inne niż tradycyjny schabowy czy krokiety. Więc zdecydowaliśmy się na wynajęcie samej sali i osobno obsługi. Poza tym mamy z narzeczonym małe swoje fobie dotyczące jedzenia i jak ja należę do osób bardzo wybrednych w jedzeniu i wielu rzeczy nie wezmę do ust, tak on nie zje niczego co choć trochę będzie pachniało czosnkiem czy cebulą. A z racji tego, że ma to być nasze wesele i to my w tym dniu być najbardziej zadowoleni, to również jedzenie musi sprawić nam w tym dniu radość. Spędziłam już trochę czasu czytając wypowiedzi rożnych osób na temat kucharek i kucharzy. Rozmawiałam z kilkoma kucharkami. Natomiast nie miałam jeszcze nigdzie możliwości zobaczenia jak wyglądają potrawy przygotowane przez te osoby.

W tym wątku znalazłam informację iż podobno ten p. Artur ma swoją stronę internetową.

Bardzo proszę osoby, które coś o tym wiedzą o info na priv. Jeśli ktoś ma jakieś namiary na inne osoby, które zajmują się pełną obsługą wesel oraz mogą pokazać w postaci jakichś zdjęć swoją ofertę to chętnie przyjmę.

Z góry dziękuję za pomoc.

Małgoś 

Wysłany: Sro Sty 20, 2010 8:01 pm   

ja tez bym poprosila namiary na tego Pana Artura, bo wlasnie zaczelam sie zajmowac naszym weselem i normalnie ile tego jejku :D z gory dziekuje

beatka22 

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 3:19 pm   

hej prosze o namiary na tego pana Arura lub jakies inne sprawdzone kucharki :!: :!: :!: pozdraiwam

izabelka 

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 3:38 pm   

Hej,

My niedawno podpisaliśmy umowę na zorganizowanie naszego wesela z panem Arturem. Wydaję mi się że będziemy zadowoleni z jego usług. Pan Artur ma bardzo zdrowe podejście do spraw organizacyjnych.

Pan Artur ma swoją stronę internetową. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać: artur rosak kucharz.
Pozdrowionka

zuzi 

Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:55 pm   

Witam po dłuższej ale pracowitej przerwie.

Mam już za sobą wybór osoby, która będzie przygotowywać potrawy na moje wesele. Po wielu rozmowach z różnymi osobami, zdecydowałam się na P. Artura.
Zastosowaliśmy jednak mały wybieg. Z uwagi na fakt, iż moja mama będzie miała niedługo ładną okrągłą rocznicę urodzinek, postanowiliśmy jako niespodziankę przygotować Jej małe przyjęcie, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym i sprawdzić w rzeczywistości wszystkie umiejętności P. Artura (dostaliśmy na tą usługę ładny upuścik :cool: ).
Na pewno podzielę się po konsumpcji z Wami swoją opinią na temat współpracy i "smaczności" potraw P. Artura.

gorąco pozdrawiam :)

mrofka_z 

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:44 pm   

Chciałabym se zapytac, jesli to nie tajemnica. Ile płaciłyście za osobę??

zuzi 

Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:11 pm   

Witam.
Obiecałam podzielić się z Wami moją opinią na temat współpracy z Panem Arturem. Więc tak, przyjęcie było bardzo udane. Potrawy przygotowane przez P. Artura były pyszne. Cieszyły nie tylko podniebienie ale również i wzrok. Pięknie przybrane i podane. Upewniłam się w dokonanym wyborze i cieszę się, że kucharza mam dobrego, sprawdzonego i w tej kwestii mogę spać spokojnie.
A informacja dla mrofka_z - ja jestem umówiona na 130 zł za osobę, cena z poprawinami, a wesele na 120 osób.
Pozdrawiam wszystkie zaganiane kobietki ;)

Ewakarpinska 

Wysłany: Nie Paź 17, 2010 1:01 pm   

Pan Artur Rosak organizował w ubiegłym tygodniu moje wesele. Wszyscy jesteśmy bardzo, ale to naprawdę bardzo zadowoleni. Pan Artur oraz jego współpracownicy dołożyli wszelkich starań, aby nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła i fantastyczna organizacja i podejście do gości. Widać, że to naprawdę profesjonalna forma, która wie co robi i jest w tym naprawdę bardzo dobra. Serdecznie go wszystkim polecam.

zuzi 

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 7:11 pm   

Przygotowania, przygotowania i już po weselu :)
Gdybym od początku wiedziała, że samo wesele tak szybko przeleci mi przez palce, to bym się tak nie stresowała w trakcie jego organizowania.
Wszystko było super, super impreza, super jedzono i super goście. I tu w tym miejscu chciałabym podziękować P. Arturowi i jego załodze, że zdjęli ciężar zajmowania się i przejmowania jedzonkiem z moich barków, a mnie zagonili do świętowania i chwytania tych chwil ulotnych, które tak szybko mijały. Miałam więcej czasu dla siebie i męża no i dla naszych gości :lol:
Teraz mogę już na 100 % powiedzieć, że warto było zatrudnić p. Artura, bo spełnia tak te małe jak i duże wymagania :)
Pozdrawiam wszystkie osóbki, które mają to dopiero przed sobą. Nie denerwujcie się tak i zaufajcie choć trochę profesjonalistom.

myszka113 

Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:24 pm   

Witam. Mam do odstąpienia usługi p. Artura w terminie 15 września 2012. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

ronyns 

Wysłany: Sro Paź 22, 2014 5:56 pm   

czy mogła bym prosić o namiary na kucharki i ew. ceny jakie proponowały ?

Odpowiedz do tematu