Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WEDDING STORY
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 11:09 am   WEDDING STORY

Kochane, jako organizatorka Wieczoru (przed-) Panieńskiego 2013 nawiązałam współpracę z firmą WEDDING STORY która zgodziła się uruchomić podczas naszej imprezy czekoladową fontannę i przygotować dla Uczestniczek imprezy słodkie przystawki.

Czy macie może jakieś doświadczenie ze współpracy z tą firmą? Bo kilka osób pytało mnie już o tą nich bo nigdzie nie mogą znaleźć opinii o świadczonych przez nich usługach.



DO MODERATORÓW FORUM:
ze względu że impreza którą organizuję promuje Ślubny Portal mam pozwolenie od ADMINISTRATORA na umieszczenie tego typu postów, proszę więc ich NIE USUWAĆ!!!


[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 10:33 am ]
CZEKOLADOWE FONTANNY W RÓŻNYCH ODSŁONACH:



_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:22 pm   

Czekoladowe fundee domowej roboty jadłam nie raz, ale dopiero na Wieczorze Przed-Panieńskim 2013 poznałam smak prawdziwej czekolady (zdaje się że belgijskiej). Czekolada przepyszne, przekąski do niej też, wszystko palce lizać! Tego nam właśnie było trzeba, mniam!:) Polecam!
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:51 pm   

wspominam ciągle tą fontannę :smile: :smile: :smile: co ja bym dała, żeby mieć taką w domu :D czekolada przepyszna, nie żaden wyrób czekoladopodobny, co niestety czasami się zdarza. Owoce świeżutkie, pianki, rurki i czekolada, czego można więcej chcieć :smile: :smile: warto było odstawić dietę ;)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 8:09 pm   

Sceptycznie podeszłam do fontanny czekoladowej, gdyż w zeszłym roku na targach ślubnych jakaś cukiernia wystawiała również ją i nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia... ale po imprezie.... gdzie mieliśmy fontannę od Wedding-Story...

przez NICH moja przedślubna dieta poszła do boru... bo tak genialnej czekolady w życiu nie jadłam... a połączenie jej z owocami - brak słów do opisania doznań smakowych jakie były moim udziałem :)

_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 6:42 pm   

Fontanna to świetna atrakcja..a jaka pokusa... nie mozna przejsc obojetnie!!
Dziekuje Wedding Story za taką możliwość, było cudownie!!
Gorąco polecam!!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Malinka85 Pią Maj 03, 2013 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wellies 

Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 4:41 pm   

Moj brat mial na swoim weselu taka fontanne.
Mial byc dwa rodzaje czekolady, niestety cos sie popsulo i polowa fontanny nie dzialala :) .
Ale i tak jest to moim zdaniem fajne urozmaicenie dla gosci.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 2:04 pm   

_________________
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 3:04 pm   Dzielimy się wrażeniami ...

Chcieli byśmy serdecznie podziękować WEDDING STORY za cudowne przystrojenie miejsca w którym mogliśmy powiedzieć sobie tak. Do tej pory oglądając zdjęcia mamy uśmiechy na twarzy .
Stworzyliście cudowny nastrój i dzięki wam nasi goście byli zauroczeni atmosferą .Było Magicznie . Polecamy w 100%.Jeszcze raz wielkie dzięki za profesjonalizm ,zaangażowanie i świetną współpracę !
Kinga i Przemek
27.09.2014
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl