Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DEXTER z lodzi
Autor Wiadomość
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 3:03 pm   

W święta Wielkanocne byłam na weselu na którym grał zespół DEXTER i szczerze powiedziawszy nie podobało mi się. Pan nie potrafil nawiązać większego kontaktu z goścmi.
Bardzo duża część utworów była wolna i w dodatku przynajmniej przezemnie nieznane utwory. Człowiek nie mógł się do końca wyszaleć. Czułam się jakby to był recital rozkapryszonej gwiazdy. Dopiero na koniec poprawin się rozkręcił. A te jego przebieranki też szału nie robiły bardziej wprawiło gości w osłupienie. Piszę ten post ponieważ czuje rozczarowanie występem tego zespołu.
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 3:35 pm   

misimisia, zdaje się, że w Twoim poście jest sama prawda... Dokładnie to samo usłyszałam od innych gości którzy byli na weselu, na którym grał ten zespół.
No i repertuar... ponoć panowie zatrzymali się na epoce disco polo a zapytani o nowsze przeboje typu "radio hello" czy chociażby klasykę czyli Rynkowskiego "jedzie pociąg" odpowiadają, że oni takiego repertuaru nie grają bo "nikt się przy tym nie bawi"...
Słyszałam również o 45-minutowych (i dłuższych) przerwach "na jednego" podczas których panowie nie puszczali w tle żadnej muzyki.
_________________
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 12:38 pm   

Mi osobiście disco polo nie przeszkadza. Choć na co dzień nie słucham. Powiem też, że jakoś przesadnie dużo go nie było. Świat jest tak zbudowany, że ile ludzi tyle opinii. Zdania są podzielone. Z tego co słyszałam Młodzi byli zadowoleni z występu zespołu Dexter. Myśle, że ich opinia jest również ważna. Tego samego zdania są ich rodzice. Każdy ma prawo do swojego zdania. Jak to mówią są gusta i guściki.
_________________

 
 
 
wesele syberia 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 2:10 pm   

witam wszystkich.bylismy z mezem na weselu w swieta wielkanocne na ktorym gral zespol Dexter.troche jestesmy zdziwieni poprzednimi wpisami.nam sie bardzo podobalo.lubimy sie bawic a na tym weselu zespol radzil sobie bardzo dobrze.raczej nie chodzimy na poprawiny ale ten zespol tak nam przypadl do gustu ze pomimo obolalych nog przyszlismy na poprawinki.zaskoczona jestem ze ktos uwaze ze zespol nie nawiazal kontaktu z goscmi... wokalista zespolu to swietny wodzirej.moj maz lubi rocka a taka muzyka tez byla.jak na zespol weselny chlopaki graja sporo zachodnich numerow same standarty.jedyny minus tego wesela to obsluga ktora bardzo ociagala sie z wydawaniem.
bardzi fajne oczepiny , z jajem i gustem można bylo sie pośmiać.
ogólnie super zabawa
Ostatnio zmieniony przez wesele syberia Wto Kwi 17, 2012 2:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
chomik111 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: łódź i okolice
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:11 pm   

pozwole sobie napisac swoje spostrzeżenia
byłem gościem na tym weselu i bawiłem sie świetnie z narzeczoną
Rozkapryszona Gwiazda ... ?? ? chyba ktoś żartuje...bardzo miły pan prowadzący , byliśmy u niego ze 3 razy prosząc o dedykacje i piosenke i nie było najmniejszego problemu , chciałem nawet zapłacić a pan co śpiewa w zespole nie wziął żadnej kasy.
bardzo fajna orkiestra , wzięliśmy wizytówkę a szef zespołu kazał nam obejżeć filmy na youtube i obejżeliśmy.super chłopaki grają. jak bedziemy miec termin to ich bierzemy i kwita !
a co do disco polo , jeśli dla ludzi muzyka k.krawczyka,czerwonych gitar,cz.niemena i inna polska muzyka dla kogoś to discopolo to jego kłopot , ja nie zgadzam sie z tym że było dużo discopolo bo ja słyszałem zachodnie kawałki orbisona , presleya , bitelsów , itp.

a misimisia raz krytykuje a raz się tłumaczy , bez sensu ,
 
 
sylvieee87 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:38 pm   


Witam serdecznie wszystkich,
Chcialabym z gory wyjasnic, iz pisze tego posta po to, aby wszystkim narzeczonym ulatwic wybor orkiestry weselnej.
Zaczne od samego poczatku;D. Dnia 8 kwietnia 2012 roku odbyl sie moj slub no i oczywiscie huczne wesele. Jak wiadomo przygotowania do tego wydarzenia trwaly dosc dlugo, glownie dlatego, iz obecnie na rynku branzy weselnej jest taki szeroki wybor wszystkiego...<szok> no a po drugie kazda panna mloda chce zeby bylo perfekcyjnie;D <nie oszukujmy sie dziewczyny>.
Przechodzac do sedna przed ta spora imprezka;))) zalozylismy sobie wybor orkiestry za priorytetowy<jak dla mnie zaraz po sukni slubnej zeby nie bylo...my kobiety;D>. Po przetrzasnieciu calego neta oraz dwoch toreb z ulotkami z 2 targow slubnych, aaa no i 3 spotkan z wyselekcjonowanymi zespolami. Wybor padl na ZESPOL DEXTER Z LODZI Z PANEM KRZYSZTOFEM JANKOWSKIM NA CZELE;D. No i kochani szczerze mozemy stwierdzic, iz zespol nas nie zawiodl bo bylo czadowo!!! :D Ja wkoncu idealna panna mloda nie mialam kiedy poprawic make up'u bo normalnie parkiet mnie przyciagal <wkoncu fotograf mnie opierdzielil zebym sie przypudrowala hehe> Nieskromnie mowiac nie bylam na tak dobrym weselu jak to moje <jesli chodzi o muzyke> chlopaki wymiataja na scenie;P caly czas cos sie dzialo a to Krzysiu wskoczyl na balkon przebrany za Krawczyka;)))no nie mowiac juz o boskim Elvisie;) oczywiscie poza wizja fonia byla rowniez przy tym bez zarzutu;). Chcialabym zaznaczyc, ze ja i moj maz mamy po 25 lat i zespol na nas zrobil bardzo pozytywne wrazenie, ale nasi rodzice oraz dziadkowie rowniez byli zachyceni i stwierdzili, ze w zyciu sie tak nie wytanczyli;) Reasumujac naprawde szczerze polecam zespol Dexter Krzysztof Jankowski z Łodzi (obejrzyjcie sobie Krzysia wyczyny na yt;) ) aaa chcialabym powiedziec ze zespol nie ma strony bo najwyrazniej wcale jej nie potrzebuje;) np po naszym weselu nasi znajomi oraz wlasciciel sali poprosili kontakt do zespolu. Uwazam, ze jak cos sie robi z pasja i wklada sie w cos troche serducha to samemu jest sie reklama dla siebie;D Mysle, ze wystarczy bo pomyslicie czytelnicy, ze ja cos za to dostane od zespolu;P Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Sylwia P-P [/b][/center]
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:46 pm   

sylvieee87 napisał/a:
8 kwietnia 2012 roku odbyl sie moj slub no i oczywiscie huczne wesele

W niedzielę?
Hmm... A panowie posiadają zdolność bycia jednocześnie na dwóch imprezach? Bo z tego co widzę to w tym terminie grali na poprawinach, na których była misimisia.

Niezbyt udana kryptoreklama :roll:
_________________
 
 
sylvieee87 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 11:49 pm   

PS WOGOLE NIE ROZUMIEM O CO CHODZI TEJ OSOBIE, KTORA TAK SKRYTYKOWALA ZESPOL PO NASZYM WESELU. EWIDENTNIE CHCIALA IM ZASZKODZIC;/ BO NIE SLYSZALAM ANI JEDNEGO ZLEGO SLOWA NA TEMAT ZESPOLU BO O INNYCH NIEDOCIAGNIECIACH MI WIADOMO OD GOSCI;)....HMMM ALE WIECIE SA ROZNI LUDZIE;)
JAK ZLEJ BALETNICY PRZESZKADZAL RABEK U SPODNICY TO CHYBA NIE JEST WINA ZESPOLU;P

[ Dodano: Pią Kwi 20, 2012 11:51 pm ]
Nasze wesele bylo w niedziele wielkanocna 8 kwietnia a poprawiny 9 kwietnia w poniedzialek;) Bo jak mi wiadomo a niektorym nie to w sobote byl jeszcze post i wesela sie wtedy nie odbywaja;D

[ Dodano: Pią Kwi 20, 2012 11:52 pm ]
Nasze wesele bylo w niedziele wielkanocna 8 kwietnia a poprawiny 9 kwietnia w poniedzialek;) Bo jak mi wiadomo a niektorym nie to w sobote byl jeszcze post i wesela sie wtedy nie odbywaja;D

[ Dodano: Pią Kwi 20, 2012 11:57 pm ]
Pozatym agulka89 nie bylas nawet na weselu z udzialem tego zespolu a zabierasz glos. Mysle, ze nie interesuja ludzi Twoje domysly ani co uslyszalas poczta pantoflowa. Pzd
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 10:20 am   

agulka1989, tak w Wielkanoc śluby odbywają się w niedzielę :wink:
_________________

 
 
acorp453 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 7:35 pm   

Witamy wszystkich forumowiczów szukających dobrego zespołu na wesele,

W dniu 2 czerwca 2012r. odbyła się inauguracja Naszej Nowej Drogi Życia. Przygrywał nam do niej zespół DEXTER, z Krzysztofem Jankowskim na czele. Zabawa była niesamowita, goście wspominają ją z ogromnymi uśmiechami na twarzach... a kto jak kto ale zadowoleni goście to sam dowód na to jak dobra była impreza i zespół. Kontakt z liderem zespołu bez żadnych zastrzeżeń. Jednym słowem polecamy:) Nic dodać, nić ująć:)
_________________
Łukasz i Karolina (02.06.2012r.)
 
 
Ala i Tomasz 

Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: zdw
Wysłany: Sob Cze 30, 2012 2:33 pm   

Panowie i Panie powiem jedno, jeśli szukacie zespołu na wesele, na którym goście wybawią się na całego - to Dexterzy z Łodzi 8) są jedyni, którzy staną na wysokości zadania, a przy tym stworzą niepowtarzalny klimat !! Naprawde ekipa zespołu daje takiego czadu, że ludzie nie chcieli schodzić z parkietu. Mimo, że widzieliśmy się przez dwa dni, kontakt jaki nawiązaliśmy jest naprawdę super przez co współpraca jest dużo łatwiejsza :) Dodatkowo zespół ma kilka niespodzianek w zanadrzu, które wzbudziły zachwyt wśród gości oraz nas Młodych :] Są odpowiednimi ludźmi na odpowiednim miejscu, a najważniejsze robią to co lubią w sposób niezwykle profesjonalny. Jeszcze raz polecem, bo naprawdę warto ! ! ! ! 8)

23.06.2012r. ATM :cool:
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:23 am   

To musi być świetny zespół skoro tylu nowych użytkowników się rejestruje tylko po to aby go polecić ;)
Taka nachalna reklama mnie tylko odrzuca...
_________________
 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 12:59 am   

hmm...no cóż , mnie natomiast odpycha wypowiedź MILI . popraw mnie jeśli się myle ale czy forum nie polega na tym lub może ( tak mi się wydaje przynajmniej )powinien polegać że mogą się tutaj zalogować osoby tylko po to aby zopiniować tylko jedno wydarzenie lub jeden konkretny temat... ?? ?
czy jeśli 10 lub 15 opiń o jakimś zespole byłoby negatywne , to rozumiem że wzięła byś ich wtedy w obronę ?? ?
co złego w tym że ktoś się loguje i wyraża zdanie tylko na temat zespołu , lub tylko na temat sali ....czy tak nie wolno ?? ? chyba mam prawo wystawić tyle komentarzy ile chcę , nawet jeśli wystawię komentarz dotyczący tylko jednej kwestii...
tak jak pisałam wcześniej , Dexter grał wesela niejednokrotnie dla naszej rodziny i co złego w tym że zasugerował abyśmy opisali na tym forum swoje zdanie i odczucia jakie nam przyszły do głowy ?? ?
jak widać poraz kolejny zasłużyli na pochwały i super !! !
naprawdę czasem mam wrazenie ze ten ma racje kto głośniej krzyczy...
_________________
martyna piotr
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 11:29 am   

martyna piotr., oczywiście, że
martyna piotr. napisał/a:
mogą się tutaj zalogować osoby tylko po to aby zopiniować tylko jedno wydarzenie lub jeden konkretny temat...


Ale mam prawo nie wierzyć postom osób, które na całe forum, na którym jest mnóstwo ciekawych tematów wybrało tylko ten jeden i tylko ten odwiedza (jeśli w ogóle zagląda taki użytkownik drugi raz) ;) nie sądzisz, że to nieco dziwne? Dla mnie nie jest to wiarygodna opinia ;)

martyna piotr. napisał/a:
naprawdę czasem mam wrazenie ze ten ma racje kto głośniej krzyczy...

Nie to żebym coś Ci wypominała, ale to Ty tutaj najgłośniej krzyczysz i najczęściej się wypowiadasz yyyy bronisz ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez =MiLi= Pon Lip 02, 2012 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 8:03 pm   

bronie ponieważ jak wspomniałam znam zespół bo Dla nas grali , i sam pan Krzysztof poprosił że jeśli to dla nas nie kłopot to czy możemy sie wypowiedzieć na temat ich pracy , wspomne tylko ze zapytał o to podczas spotkania przed weselem a nie po weselu kiedy wiedział jak mozemy ich ocenic a to świadczy o tym że nie mają nic do urycia.Opinia ma pomóc innym czytającym w doborze zespołu na ich wesele , a skoro pisza tu młode pary dla których Dexter grał to nie widze w tym nic złego , a czy dla ciebie MILI zespół grał , lub chociaż widziałaś ich na żywo w pracy ?? ? jeśli nie to poco robisz im czarną robotę wypisując swoje insynuację że coś ci się nie zgadzaj , proponuję wpisz sobie w wyszukiwarkę youtube Dexter zobacz o wtedy oceń a nie w ciemno jak dotychczas zajmujesz stanowisko na temat chłopaków z Dextera.
Bez urazy ... MiLi
Pozdrawiam
_________________
martyna piotr
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 1:15 am   

martyna piotr. napisał/a:
jeśli nie to poco robisz im czarną robotę

Ale ja nie robię czarnej roboty, stronę wcześniej poczytaj - tam tez się wypowiedziałam.

Nie byłam na żadnym weselu, na którym grał ten zespół. Moja Siostra niedawno szukała zespołu na swoje wesele i przeglądałam z Nią filmy na youtube, pewnie widziałam też te zespołu dexter, ale nie zostały mi w pamięci, więc widocznie szału nie było ;) Poza tym tego czy zespół jest dobry nie da się ocenić tylko po krótkim filmiku na yt.

Naprawdę takie nudne jest to forum, nie ma innych ciekawych wątków, że ktoś zostawia wpis w tym temacie i znika? Sama zobacz jak to wygląda. Dla mnie i myślę, że dla wielu osób szukających zespołu takie opinie nie będą wiarygodne... mało tego, ja to odbieram w ten sposób, że zespół jest tak kiepski, że musi się ratować nachalną reklamą na forach. Ale to TYLKO MOJE odczucie :)
_________________
 
 
promyczek:) 

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:57 pm   

agulka1989; hmm tak przeglądam fora weselne i prawie na każdym się udzielasz dziewczyno wtykając swoje 5gr, widziałaś tych ludzi w pracy bądź słyszałaś, że wydajesz bezmyślne opinie?? ile ślubów miałaś, że pracę tylu ludzi jesteś w stanie ocenić, bo krytykujesz sale weselne, orkiestry, salony sukien ślubnych itd. tylko wszystko u ciebie było cudowne i idealne wnioskując z Twoich wypowiedzi na forach-dziecinada, zresztą sądząc po wieku za wiele w życiu nie przeżyłaś a tak wiele masz do powiedzenia!!!skoro taki rynek weselny jest slaby i konkurencja licha.... może ty powinnaś wziąć się do roboty i zacząć organizować wesela..... tyle wiesz buheheh:) .Płacą Ci za wypisywanie tych bzdur na forach?czy takie twoje życie nudne,że traktujesz jako rozrywkę poniżanie ludzi, których nie znasz, nigdy na oczy nie widziałaś, bądź słyszałaś opinie innych wyssane z palca a teraz żeby się pokazać jaka to jesteś mądra i rozeznana- wypisujesz bzdury na forach!! moja rada nie oceniaj ludzi ,z którymi nigdy nie miałaś do czynienia a do wszystkich czytających apeluje, żeby nie sugerowali się opiniami bezmózgowców, bo tracą na tym tylko Ci którzy wykonują masę dobrej roboty, a przez takie osoby jak koleżanka są postrzegani jako beznadziejni!!! zespół Dexter jest był i będzie super, polecam wszystkim serdecznie ze szczerego serca a na pewno Ci, którzy wybiorą ich oprawę muzyczną w tak cudownym dniu jak własne wesele będą zadowoleni i nie pożałują swojego wyboru! ps; pozdrawiam tych, którzy szczerze wyrażają swoje opinie a szydzę tymi, którzy bezpodstawnie piszą bzdury, bo cierpią na brak zajęć :)
Ostatnio zmieniony przez promyczek:) Pon Lip 16, 2012 2:04 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
tomek177 

Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:28 pm   

Witam wszystkich
Nasze wesele odbyło się 15.09.2012r i grał zespół DEXTER, z Krzysztofem Jankowskim na czele. Szczerze mówiąc ja jako Pan młody nie rozumiem tych negatywnych komentarzy Zabawa była super wszyscy goście bawili się do rana Zespół potrafił zabawić młodszą cześć uczestników jak i starsze ciotki Podczas przerwy na jedzenie do stołów dochodził Pan z harmonią i wszyscy śpiewali
Szczerze mogę polecić wszystkim ten zespół Ja ciągle jestem zapracowany i brakuje mi czasu przed weselem Pan Krzysztof zadzwonił do mnie i ustaliliśmy każdą minutę przyjęcia repertuar (mogą zagrać wszystko na co klient ma ochotę) o której robimy przerwy jak długie , oczepiny i.t.d Muszę przyznać Pan Krzysztof to profesjonalista i jest dobry w tym co robi Kiedyś kiedy będę już zbyt stary by pracować z przyjemnością siądę z Żona przed telewizorem przy kominku z butelką wina i przypomnę sobie te miłe chwile Jeszcze raz polecam wszystkim nie zdecydowanym
 
 
BartoszZg 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 2:22 pm   

W Dniu 8 września 2012 r. zespół grał w Zgierzu na moim weselu. Każdej Młodej Parze życzę tak elastycznego zespołu. Panowie z Dexter'a grają bardzo dużo i w zróżnicowanym klimacie- od disco polo po utwory z grupy wymagających czyli: "Hello" Lionela Richie a nawet "Zaopiekuję się mną" Rezerwatu. Zamawiający występ Dexter'a otrzymują dokładnie to co uzgodnią. Jestem bardzo zadowolony, że potrafili pewne standardowe elementy wesela poprowadzić według uzgodnionego scenariusza. Oznacza to tyle, że jeśli młoda para chce aby pewne elementy poprowadzić szybko i sprawnie to zespół tak zrobi, np. my chcieliśmy szybkie i sprawne oczepiny i takie były (prowadził wokalista Krzysztof), chcieliśmy aby było mało bujania za stołem (czyli wtedy gdy gościom przygrywa akordeonista)i tak było. Reasumując stosunek jakość/cena oceniam bardzo pozytywnie. Poza tym zespół potrafi zaskoczyć młodą parę oraz gości czymś extra :)
 
 
Paulina_ 

Dołączyła: 25 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 10:20 pm   

W sierpniu oraz we wrześniu miałam przyjemność bawić się na weselach, na których grał zespół "Dexter" z Łodzi. Podczas pierwszego sierpniowego wesela wraz z partnerem bawiliśmy się doskonale słuchając piosenek w wykonaniu p.Krzysztofa Jankowskiego. Jest to osoba obdarzona niezwykłą łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością, w tym przypadku z gośćmi wesela. Zauważyć można doświadczenie i profesjonalizm w wykonywanej pracy. Zespół posiada bogaty repertuar i każda osoba będąca na sali mogła czuć się dobrze i swobodnie. Zespół trafnie dobierał piosenki do gości i sprawił, że czas na weselu mijał niezwykle przyjemnie. Nim się spostrzegłam przyszedł czas na oczepiny, tort i dalszą część zabawy. Z niecierpliwością nie mogłam doczekać się drugiego wesela, tego, które miało być we wrześniu. Zabawa była równie szalona,a prowadzenie imprezy profesjonalne tak jak i poprzednio. Wokalista posiada pewną bardzo ważną cechę, którą powinni mieć wszyscy, którzy chcą wykonywać ten fach, otóż potrafi rozbawić każdego. Nawet największych sztywniaków czy twardzieli. Bez problemu przeprowadził oczepiny i osoby, które zazwyczaj są poważne i niechętnie biorą udział w tego typu zabawach, uśmiechały się od ucha do ucha. Pan Krzysztof Jankowski sprawił, że goście poczuli się kimś bardzo ważnym podczas tego wesela. I również na tym weselu czas minął niezwykle szybko i przyjemnie.
Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem orkiestry.
 
 
pszem 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 9:30 pm   

Moi drodzy,
25 sierpnia zespół Dexter grał na moim weselu. Spokojnie mogę polecić ten zespół, za profesjonalizm, dobór repertuaru i świetne wykonanie.
Mnie się bardzo podobało, goście byli zachwyceni.
Wiadomo, jaka orkiestra, takie wesele. Moje było rewelacyjne.
Dexter dzięki... Pozdrowienie dla Elvisa!
_________________
Przemek
 
 
fionka 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 3:29 pm   

DEXTER....hhhmm
Po obejżeniu filmików na You Tube,miałam watpliwości
Jednak 6 października 2012 poznałam magię zespołu.Panowie są rewelacyjni.
Krzysztof ,Marcin i Tadeusz tworza wyjątkowy team,który rozrusza kazdego.
Repertuar mają tak różnorodny ,że czy się chce czy nie nogi same niosą na parkiet.
Wokalista ma fantastyczny głos i wielkie poczucie humoru ,czym od razu zdobywa sympatie gości.
Jeśli szukacie zespołu,który oczaruje Waszych gości ,który sprawi ,że przez tydzien po weselu bedą Was boleć nogi to zdecydowanie to ONI...
No i oczywiście zaproście Elvisa-Krzysztofie pełen szacunek za twe zaangażowanie i miłość do tego co robisz ....
Najważniejsze to pamiętać ,że wesele to specyficzna impreza i że goście mają różne gusta muzyczne...zespól DEXTER dobrze to wie ,więc z Nimi dobrze bawcie się!!!
:) DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ MUZYCZNĄ OPRAWĘ WESELA ...niestety więcej braci nie posiadam :D
_________________
fionka
 
 
mariower 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 6:37 pm   zespół DEXTER, z Krzysztofem Jankowskim

zespół DEXTER z Łodzi, z Krzysztofem Jankowskim szczerze polecam. Byłem nieco pesymistycznie nastawiony-wybrała go moja żonka,a ja obawiałem się braku kobiety i tak myślałem jak to będzie gdy śpiewa tylko facet. No cóż, czasem trzeba iść na ustępstwa i nie żałuję. Krzysiek ma głos rewelacyjny, wszystko można z nim ustalić więc jak ktoś pisze, że były za wolne czy za szybie piosenki to wina jest w tym, że nie ustaliło się co ma mniej więcej grać. Zresztą on sam pyta o swoje propozycje piosenek, zabaw, konkursów jakie mają być itp.
Dodam, że grali u Nas w październiku 2014 wszystko odbyło się zgodnie z umową, beż żadnych zmian, pomyłek, niedomówień także jeszcze raz polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl