Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czekoladowe fontanny
Autor Wiadomość
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 3:26 pm   

Ja również nie byłam na żadnym weselu, na którym były takie fontanny, ale w opowieściach nie słyszałam by było gdzieś brudno, znaczy kiedy zamawia się fontanny z firmy, która ma osobę sprawującą pieczę nad całym stolikiem z fontanną to chyba w ogóle nie powinno być o tym, mowy. Jesli ktoś samodzielnie się ubrudzi to już inna sprawa w końcu każdemu moze się zdarzyć i nie koniecznie tylko czekoladą.
My mamy już je zamówione, dwie małe jedna brązowa i biała czekolada i oczywiście osoba, która dba o to by niczego nie zabrakło i w okół był porządek, a kiedy sala nie bedzie dysponowała stolikiem to firma też go dostarczy- o to na sali nawet nie pytałam. Jedynie o to czy mogę takie fontanny wstawić.

A i dziewczyny zanim zamówicie takie fontanny to poszukajcie jakiejś z polecenia albo spróbujcie tej czekolady. Ja wcześniej o tym w ogóle nie myślałam, ale ostatnio na targach spróbowałam ich i tylko jedna z wystawionych firm miała na prawdę dobra czekoladę, reszta smakowały jak polewa na ciasto czyli kakao+masło+cukier. W jednej to nawet grudy pływały ohyda....ble
Ostatnio zmieniony przez Agata1234 Wto Sty 12, 2010 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 8:08 pm   

Agata1234, a ile placisz za fontanne? i ile czekolady i owocow jest? Placisz jeszcze dodatkowo za talerzyk na sali za ta obsluge fontanny?
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 7:55 pm   

Malena napisał/a:
czy któraś z Was się spotkała z tym, ze goście lub nie daj Boże panna młoda się ubrudzili?

Jak obsługiwałam taką fontannę na weselach, to dorośli raczej się nie brudzili, zawsze zwracałam im uwagę, żeby pod fontannę pchali tylko owoc, a nie cały talerzyk. Były kwiatki w postaci zalanego garniaka, ale to tylko dlatego, że pan wsadził owoc i jak go wyjmował i kładł na talerzyk, to talerzyk też zamoczył i klops. Częściej brudzą się dzieci, ale to też sporadycznie.
Agata1234 napisał/a:
dziewczyny zanim zamówicie takie fontanny to poszukajcie jakiejś z polecenia albo spróbujcie tej czekolady

Potwierdzam, czekolada powinna być smaczna i tylko taka specjalna do fontanny (w takich pastylkach do rozpuszczania). Te grudki to mogły być kawałki owoców, co niestety przy dużym natężeniu jest nie do uniknięcia...ale nie zmienia smaku i efektu :)
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:55 pm   

Ja kupiłam domową fontannę, taką mała, wypróbuję podczas imprezy. Przeczytałam, ze można kupić specjalna czekolade do fontann, ale może byc też zwykła..więc już sama nie wiem. Musze zapytać włascicieli naszej sali, jaką dają czekoladę.

jaki rodzaj czekolady wybrac?

Wg mnie gorzką, gdy jadłam takie owoce z mleczną ,było mi zdecydowanie za słodko....nie wspominając o wafelkach i piankach.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Lut 05, 2010 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 5:17 pm   

to świetna rzecz taka fontanna zwłaszcza jak się uwielbia czekoladę :)

malena możesz pokazać fotki jak taka domowa wygląda?
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 7:51 pm   

[quote="rkowa"]
monika_zyga napisał/a:
Agata1234, a ile placisz za fontanne? i ile czekolady i owocow jest? Placisz jeszcze dodatkowo za talerzyk na sali za ta obsluge fontanny?


Też jestem ciekawa. Czy jeśli zamawiacie fontannę oraz płacicie za osobę obsługującą, to ta osoba jest liczona do "talerzyka"? Czyli czy ona powinna usiąść z orkiestrą? Jak Wam się wydaje? Bo chyba jest troszę niezręcznie jak taka osoba nie ma się gdzie podziać?
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 8:20 pm   

Jak obsługiwałam taką fontannę to a każdym razem prosiliśmy, żeby Młodzi nie liczyli nas do talerzyka, a i tak zawsze dostałam miejsce przy stole (chociaż nie mogłam teoretycznie odejść od fontanny :) ). Zapytaj w firmie, od której wynajmujesz fontannę najlepiej. Często jest tak, że oferuje ona usługi w określonej liczbie godzin, np. do północy, więc po co liczyć ewentualne późniejsze dania dla obsługi fontanny?
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 1:37 am   

bazyl napisał/a:
malena możesz pokazać fotki jak taka domowa wygląda?


Jasne, oto ona, fotka z karnawałowej domówki:



najlepiej schodziły do niej winogrona, banany i slodkie pianki::)
Polecam, kosztowała 100zł, wszyscy byli zachwyceni. chodziła calą noc.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Lut 23, 2010 1:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 6:11 pm   

monika_zyga napisał/a:
Agata1234, a ile placisz za fontanne? i ile czekolady i owocow jest?

Płacimy 1100 za dwie fontanny. Czekolady i dodatków jest do oporu bez ograniczeń, a o talerzyku nawet nie pomyślałam. Kurcze teraz nie wiem ja w ogóle mogłabym z nich zrezygnowac, ale mój K bardzo chce je mieć

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 6:12 pm ]
Cytat:
(chociaż nie mogłam teoretycznie odejść od fontanny

u nas też tak jest a pracownik zostaje do końca wesela
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:00 pm   

no wygląda apetycznie :)
myślę że na prezencik dla wielbicielki czekolady będzie idealna :)
tylko czy da radę chodzić 24h... :P :P :wink:
 
 
 
reszka 

Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:37 pm   

super pomysł!
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 9:50 pm   

My myślimy o zakupie takiej własnej małej fontanny, podobnej do tej, co pokazała Malena, tylko podwójnej (z jednej strony leci jeden smak, a z drugiej inny) i postawienia jej gdzieś na stoliku jako taki dodatek. Rozważamy też taką małą fontannę alkoholową więc myślę, że mogłyby stać razem a po weselu i tak przydadzą się na jakieś imprezy..
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 9:57 am   

zakupienie jest dobrym pomysłem, może poszukamy takiej alkoholowej rzeczywiście:) czekoladowa działa długo, więc na pewno się sprawdzi:)
 
 
 
Agulek Belgia 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Pabianice/Belgia
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 12:38 pm   

Hej forumowiczki

Jesli macie swojego partnera z innej czesci Polski lub spoza Polski proponuje sie rozejrzec po lokalnym rynku slodyczy. Moj maz jest Belgiem i zakupilismy belgijskie czekoladki, z ktorych zrobilismy male prezenty dla gosci jak i czesc wylozylismy na slodkim stole przy ciastach. Czekoladki o roznych ksztaltach i smakach cieszyly sie duzym powodzeniemi bylo to tez cos innego. Uwazam ze takie slodycze moga byc alternatywa dla czekoladowej fontanny. Na pewno nikt sie nie ubrudzi i nie potrzebna jest do tego zadna osoba z obslugi.
 
 
Cola 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 8:18 pm   

Witam,

Myślę o wynajęciu fontanny czekoladowej na swoje wesele. Znalazłam fajną firmę PERFECT SERVICES. Za wynajem fontanny o wysokości 60cm trzeba zapłacić 550zł włącznie z czekoladą i jest ona na 90 osób natomiast koszt fontanny 80cm wynosi 670zł i jest ona na jest na 140 osób. Przybranie stołu + 50zł...Moje wesele będzie na ok 100 osób i mam dylemat, która zamówić. Co myślicie o cenach tej firmy?? Wypadało by wziąść tą mniejszą ale tamta druga robi super wrażenie... Pomocy :D :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
allbino 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 4:30 am   

Ja znalazłam taką fontannę jeszcze taniej za 300zł z podświetlanym podestem + cena czekolady. Firmia "figero" z Łodzi. fontanna ma wysokość 60cm, 4kg oryginalnej czekolady Callebaut = 160zł, razem wychodzi jakieś 460zł, firma dodatkowo wykonuje różne bajery jak "owocowe palmy" itp. ale to za dodatkową opłatą, Poszukaj w google "fontanna czekoladowa Łódź".

motyw_31.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 830 raz(y) 42.56 KB

Ostatnio zmieniony przez allbino Nie Lut 20, 2011 4:33 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:49 am   

U nas na weselu była fontanna czekoladowa wynajęta od firmy Figero. Wybraliśmy pakiet premium z obsługą i palmami owocowymi. Razem z gośćmi byliśmy pod dużym wrażeniem. Palmy wyglądały niesamowicie (poniżej zdjęcie pobrane ze strony firmowej). Czekolada pyszna, smak był mleczny, ale nie za słodki. Nawet mój dziadek, który nie jada słodyczy na codzień, spróbował i bardzo chwalił. Obsługująca pani-właścicielka przemiła i przeuprzejma. Wszystkie formalności (łącznie z umową) były załatwiane przez internet, więc dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu na spotkaniach. Z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę :smile:
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 11:03 am   

Spodobała mi się oferta tej firmy :) i chyba namówię na pakiet mini PM, większy nie jest nam potrzebny raczej.
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 11:44 am   

Nasza fontanna - na zdjęciu z dzieciakami zakochanymi w niej:) ale dorośli też chętnie podjadali:




[ Dodano: Pią Paź 07, 2011 12:44 pm ]
Justyss, ta palma wygląda świetnie!
 
 
 
gabi.kus 

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 6
Skąd: ..
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 5:39 pm   

Ja miałam fontannę czekoladową u siebie i wszyscy byli zadowoleni (łasuchy i wszystkie dzieci w szczególności :lol: )
edit: usunięty fragment nie na temat - reklamowy
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Lis 28, 2011 5:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 12:19 pm   

No to ja podziękuję za fontannę:

Niezły syf, a talerzyki leżą obok...

fontanna2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 641 raz(y) 56.86 KB

_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 1:02 pm   

U szwagierki, też obrus dookoła był pozalewany czekoladą :)
Nie wyglądało to ładnie
_________________

 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 2:02 pm   

U nas też była fontanna czekoladowa. My dopłaciliśmy do niej naszej dekoratorce, ale zabijcie mnie nie pamiętam ile. Chyba 600 zł ale sami kupowaliśmy owoce, paluszki i pianki do niej. Robiła furorę.
Malwina_łódź napisał/a:
Nie wyglądało to ładnie
u nas stolik i dekoracja zrobiona z materiału na którym stała fontanna również był pozalewany, może i ładnie to nie wygląda ale nie uniknie się takiej sytuacji, niestety. Dzieciaki nie zwracają na to uwagi, zresztą dorośli w większości również nie. Ale mimo wszystko była fajowa i pyyyycha :D
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 2:55 pm   

No pycha była, szczególnie pianki na wykałaczkach i maczane w czeko :)
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 11:42 pm   

No fajnie fajnie tylko przez pozalewany "obrusik" dziewczynka opierając się o niego właśnie sobie pobrudziła jasną sukienkę. Przez takie niespodzianki gość może mieć potem mniejszą radość z zabawy, bo będzie myślał o tym, że wygląda jak fleja :razz:
Każdy oczywiście robi wg swojego uznania, ja jednak pozostawię tę atrakcję na domówkę :wink:
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:48 pm   

I nasza fontanna czekoladowa z dodatkami - moim zdaniem świetna sprawa, duża atrakcja na weselu, nie tylko dla najmłodszych, dużo owoców no i przepyszna czekolada :D !
U nas nie było żadnego bałaganu, nikt tez się nie ubrudził - a jak widać i PM spróbowała i suknia pozostała biała :razz:
Zdecydowanie polecam :D !



_________________


 
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 3:09 pm   

My sie nie zdecydujemy, za duzo u nas bedzie dzieci i mlodziezy. Nie bede ryzykowac. Poza tym wydaje mi sie jakos, ze strasznie duzo jedzenia bedzie i chyba wystarczy atrakcji. :P Podpytam jeszcze malzonka, ale poki co jestem na nie mimo ze to fajnie wyglada.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 3:12 pm   

Będąc na targach spróbowałam czekolady z bananem. Było to na prawdę smaczne choć czekolada ciut za słodka, ale może dałoby się to uzgodnić. Problem jednak wciąż widzę w rozlewaniu/kapaniu czekolady. Musiałam stosunkowo długo odczekać zanim przestanie z polanego banana kapać czekolada. Aby coś pobrudzić wcale nie trzeba być niezdarą, dlatego jestem pewna z braku tego typu atrakcji na weselu. Oczywiście co innego gdyby nie trzeba było za to płacić (lub było w coś wliczone), wtedy bym wzięła pomimo syfu :P
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 11:04 pm   

Myślę że taka atrakcja sprawdza się na weselu, na którym są dzieci. A może nawet lepiej zainwestować w nią w poprawiny.
U nas nie będzie- raz, że nie ma dzieci, a dwa- nie jestem fanką takich atrakcji- klejące, brudzące, chociaż
M4rcysi4 napisał/a:
Oczywiście co innego gdyby nie trzeba było za to płacić (lub było w coś wliczone), wtedy bym wzięła pomimo syfu :P
_________________

 
 
choco83 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Ciechanów, Płock
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 10:06 pm   

Fontanna czekoladowa sprawdza się nie tylko tam, gdzie są dzieci :) Dorośli też lubią sobie posmakować czekolady. Polecam wybierać opcję z obsługą, nie musicie się wtedy o nic martwić. Poza tym zwracajcie uwagę na to, jaką czekoladę firma Wam dostarcza. Najlepszą czekoladą jest Barry Callebaut. Jest bardzo smaczna, ma znakomity aromat, który rozchodzi się wkoło, zachęca ten zapach do spróbowania czekolady.Tak na marginesie sprawdzajcie, czy firma przywozi czekoladę w oryginalnych opakowaniach Barry Callebaut, niektóre firmy dostarczają czekoladę włoską i mówią, że to Barry Callebaut. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie fontann piszcie. Chętnię udzielę fachowej pomocy :)
Ostatnio zmieniony przez choco83 Czw Mar 15, 2012 10:10 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2012 1:59 pm   

MadMar napisał/a:
Myślę że taka atrakcja sprawdza się na weselu, na którym są dzieci.
nie zgadzam się z tą opinią.
U mnie na weselu nie było dzieci a i tak dorośli chętnie zjadali z niej pyszności... Na poprawinach były dzieciaczki i również zajadały pyszności.
MadMar napisał/a:
klejące, brudzące,
cóż... przede wszystkim pyszne :D
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 5:08 pm   

Ja początkowo chciałam mieć na swoim weselu fontannę czekoladową. Do momentu w którym bawiłam się na weselu w Casa de fiori gdzie taka fontanna była. Jakoś mi nie smakowała czekolada i chyba nie tylko mnie bo zauważyłam, że po weselu zostało mnóstwo owoców w kawałkach i wszystko poszło do kosza.
Fontanny nie mieliśmy i wcale nie żałujemy :)
_________________
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:39 pm   

U nas nie będzie fontanny- nie podoba nam się. Byliśmy na takim weselu w Kruszowie i nie rajcowało ani nas ani większość gości.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 12:26 pm   

ojjjj, a my marzymy o fontannie ;) ale obowiązkowo musi w niej być gorzka czekolada ;)
_________________
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:10 pm   

Może często kształt tej fontanny odstrasza,ale tutaj na zdjęciu widzę,że nie jest tak źle. Fajna opcja dla dzieci,dla dorosłych na pewno też nowe doświadczenie. Poza tym są też fontanny alkoholowe,które również cieszą się nie małym powodzeniem.


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:23 pm   

E-kwiaty napisał/a:
Poza tym są też fontanny alkoholowe,które również cieszą się nie małym powodzeniem.
i dodatkowo baaardzo cieszą oko, bo są przepiękne :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 10:54 pm   

W 2008 :D na weselu kuzynki mój PM zakochał się w czekoladowej fontannie. Już wtedy stwierdził, że na naszym weselu też musi być fontanna... no i oczywiście będzie :razz:

Byłam na kilku weselach z fontanna. Zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 10:58 am   

podczas naszej TRZYNASTKOWEJ imprezy firma WEDDING STORY zaprezentuje nam swoją fontannę czekoladową wraz z przystawkami które można zamówić na swój ślub/wesele... zobaczymy jak smakuje :)
_________________
 
 
smileface 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 1:36 pm   

Czy ktoś ostatnio wynajmował fontanne na swoje wesele? Jak wrażenia?
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 8:03 am   

Stół wokół fontanny zawsze wygląda brudno, ale sama fontanna jest super!
_________________
 
 
aldonka111 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:26 am   

Ja fontanny bym do domu nie kupowała, ale na wesele uważam, że to strzał w dziesiątkę. Już mam zamówioną z czekoladerii, bo słyszałam, że są najlepsi.
 
 
Golderka 

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 05, 2015 4:32 pm   

tylko raz byłam na weselu, na którym była fontanna z czekolady. Nie polecam. Wszystko dookoła było ubrudzone i panie z obsługi musiały cały czas chodzić i sprzątać. ie wyglądało to fajnie. Dzieci brudziły siebie nawzajem i wszystko dookoła.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:30 pm   

Dziewczyny, a ja nie wiem, u nas sala może zaoferować fontannę z owocami za 500zł, ale ciągle rozmyślam, czy to dobry pomysł... nie chciałabym, żeby wszystko było zachlapane, ale z drugiej strony fajna atrakcja...
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 1:25 pm   

dorotka0603 napisał/a:
nie chciałabym, żeby wszystko było zachlapane, ale z drugiej strony fajna atrakcja...


aż żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia w ostatniego wesela w ubiegłą sobotę... cały "słodki stół" był okupywany przez dzieci i był zalany niemiłosiernie. Niestety ucierpiała również ściana, przy której stała fontanna :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 3:23 pm   

Sycylijka, no właśnie... nie chciałabym tego, ja byłam na weselu gdzie była tylko trójka dzieci i taka fontanna, miały po ok 10 lat i nie zachlapali ale jak taka "banda" dzieciaczkow tam by się zjawila to nie wiem czy by się się tak udało... chyba z tego zrezygnujemy..
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 03, 2015 9:54 am   

ja byłam na weselu, gdzie lekko upity wujek stwierdził że napije się prosto z fontanny... i tak spijał przez chwile, ta czekolada mu oblała pół twarzy, nieeeee jestem w stanie wymazać z pamięci obrazu ściekającej po wąsach czekolady...
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 03, 2015 3:58 pm   

Dorotka_ napisał/a:
nieeeee jestem w stanie wymazać z pamięci obrazu ściekającej po wąsach czekolady...


hahahaha rozbawiłaś mnie do łez [smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif] :graba:
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
kingalaskowska 

Dołączyła: 20 Sty 2016
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 20, 2016 5:44 pm   

Tylko, żeby nie było za słodkooo :) hehehe
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 1:47 pm   

Jak my organizowaliśmy swoje wesele (...), to tam w dodatkowych atrakcjach jest właśnie fontanna czekoladowa. I jest tyle smaków do wyboru, że nie mogliśmy się zdecydować ;d Zastanawialiśmy się nad karmelową, ale jednak padło na klasykę, i była czekolada mleczna :D Goście byli zachwyceni, szczególnie dzieciaki :D

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 10:04 pm   

Fontanna super sprawa, szkoda ze nie miałam ;( Teraz na pewno bym sie zdecydowala
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl