Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Apart
Autor Wiadomość
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:17 am   

Pamiętajmy ze są to sklepy sieciowe,wiec obojętnie do którego z salonów wpłyną pieniadze,zarobi na tym w końcu ta sama firma. Podejrzewam ze nie będzie żadnego problemu.
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 12:13 pm   

ale przynajmniej ceny mają wszędzie takie same :) i promocje
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 8:16 pm   

Otóż to, oszczędza to dużo biegania, porównywania cen, itp, czyli wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :)
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:43 pm   

co do trwałości obrączek Apart to nie są zbyt trwałe, moja już po 2 tygodniach ma pełno rys i jest zniszczona; zresztą w ogóle Apart to chyba najmniej elastyczny sklep jubilerski, niestety mają też największy wybór; dziwi mnie jednak to, że maja jakieś dziwne zasady - obrączki da się zwiększyć tylko o 1 rozmiar, a zmniejszyć się juz nie da - ogolnie to przez takie "zasady" mają gdzieś klienta, ale pewnie dlatego, że klient i tak tam kupi, bo mają największy wybór
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:44 pm   

Esmeralda napisał/a:
obrączki da się zwiększyć tylko o 1 rozmiar, a zmniejszyć się juz nie da
a może to przez brylant?
ja zaręczynowy miałam zmniejszany i żadnych tam problemów nie było
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 4:14 pm   

raczej przez łączenie białego złota z żółtym i różną ich "rozciągliwość"?
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 5:32 pm   

Zmniejszanie i zwiększanie obrączek/pierścionka zależy również od wzoru. Nie każdy da się bezproblemowo zmienić.

Jeśli chodzi o sam Apart to ja jestem zadowolona. Pierścionek noszę od ponad 8 miesięcy, nie zdejmuję go w ogóle i mi się nie niszczy. Koleżanka, której porysował się trochę pierścionek oddała do naprawy i bez problemu go wypolerowali (czy co tam innego robią). Mają duży wybór i ceny nie są aż tak złe, także polecam :)
_________________


 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 7:22 pm   

No mam mieszane uczucia co do Apartu niestety.... matowa obrączka mojej siostry z diamencikami, przestała byc matowa juz po tygodniu noszenia! Reklamacji nie przyjęli twierdząć, ze to normlane, ze się "wypolerował mat"... mogli uprzedzić przed zakupem...
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 11:27 am   

Ja jestem zadowolona i z pierścionka i obrączki Apartu. Dbam o nie, tak jak poinformowała mnie pani w salonie i wszystko ok. Wprawdzie mój się śmiał, że pani nam strzeliła niezły wykładzik , ale po tym co widzę warto było posłuchać i się zastosować :)
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 3:50 pm   

kingakama napisał/a:
Dbam o nie, tak jak poinformowała mnie pani w salonie i wszystko ok. Wprawdzie mój się śmiał, że pani nam strzeliła niezły wykładzik , ale po tym co widzę warto było posłuchać i się zastosować :)


A zdradzisz nam co Ci doradziła? :-) , bo sama też mam zamiar kupić obrączki w Aparcie, najbardziej mi się podobają i ceny nie są tak bardzo wygórowane.

Z tego co obserwuję u znajomych to np. białe błyszczące złoto rysuje się u większości niezależnie, w której firmie kupowali obrączki. (nie mam porównania z innym gatunkiem złota, bo wszyscy mają właśnie takie).
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:40 am   

roxy, pełne informacje masz tu :) nie będę się rozpisywać
http://www.apart.pl/pl/ek...bac-o-bizuterie
no i kupiliśmy też środki do pielęgnacji
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:19 pm   

Hej,

Ja tez mam zarówno pierścionek jak i obrączkę z Apartu. Co prawda trochę się porysowały, ale noszę na co dzień i nie zdejmuję ich w ogóle, więc nie ma co wymagać.

Ogólnie jestem zadowolona :)
_________________

 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 9:19 am   

Mój M. pracuje fizycznie i ma obrączkę codziennie przez 15 godzin i nie ma ani jednej rysy.Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni :)
_________________


 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 1:39 pm   

Apart solidnie wykonuje obrączki, dlatego nic się z nimi nie dzieje - u nas też
 
 
Emilka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 3:47 pm   

Apart to solidna firma, ale ceny prostych obrączek wprawiają w szok. Owszem obrączki nie są tanie bo złoto jest drogie, ale ich ceny to przegięcie.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 11:54 pm   

fakt ceny maja duże i powiem szczerze, że nic mnie nie urzekło jakoś specjalnie no ale może na koniec roku maja jakoś mniej wzorów bo może nowa kolekcja wchodzi w nowym roku... w każdym bądź razie mój pierścionek zaręczynowy z Apartu ma ponad 2 lata i niestety się odkształcił. Na palcu tego nie widać ale po zdjęciu - jajo ;(
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:40 am   

Teraz warto rozglądać się w sklepach internetowych-jeżeli ktoś planuje zakup obrączek,ponieważ z okazji zbliżających się świąt,można trafić na fajne rabaty oraz promocje.
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 11:52 am   

Emilka20 napisał/a:
Apart to solidna firma, ale ceny prostych obrączek wprawiają w szok. Owszem obrączki nie są tanie bo złoto jest drogie, ale ich ceny to przegięcie.


Emilka , ja jak coś tam kupuję np na prezent to jak są promocje, albo w ich sklepie internetowym.
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 6:03 pm   

Dokładnie, teraz sporo promocji przed swietami, my tak wlasnie kupiliśmy swoje obrączki ;)
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
Pit_20 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 12:46 pm   

niestety zgadzam się z poprzednikami
_________________
Kocham Wszystko w Tobie
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 12:25 pm   

w zeszły weekend była promocja minus 10% płacąc karta mBanku ale niestety za późno się zorientowaliśmy.. jak będziecie miały cynk na jakieś jeszcze promocje proszę dajcie znać.
pozdrawiam :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 3:57 pm   

Zuza12345 napisał/a:
w zeszły weekend była promocja minus 10% płacąc karta mBanku
stała znizka przy płaceniu kartą mbanku to 5%
http://www.mbank.pl/karty...atkowe/mrabaty/
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 4:13 pm   

:) dzięki :)
 
 
Julia89 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa/Kalisz
Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 5:51 pm   

Mi się bardzo podobają obrączki z palladu, przymierzaliśmy w Aparcie kilka wzorów. Podobno pallad jest bardzo trwały?
 
 
Mimius 


Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:05 pm   

Nosimy obrączki z APARTU z białego złota już ponad rok i na razie wyglądają OK. Trochę się porysowały i widać że trochę pożółkły, ale wszystko w granicach normy jak na moje oko.
_________________
 
 
ana88 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 6:20 pm   

Ja mam pierścionek zaręczynowy z tej firmy. Jest z 3 brylancikami, żółte i białe złoto. Piękny ale muszę na niego uważać bo bardzo się rysuje. No i w dodatku zaraz po zakupie przez mojego narzeczonego zmniejszany był o jakieś 4 rozmiary (model który mu się spodobał dostępny był tylko w 3 sklepach w całym kraju i w dodatku był w rozmiarze 13, a ja nosze 9 :P ) i przy zmniejszaniu ktoś niedokładnie pokrył białe złoto rodem i powstały zacieki na żółtym złocie. Niby taka znana marka a pozwolili sobie na taką fuszerke!!!!! Po zaręczynach reklamowaliśmy to i defekt bezpłatnie usunęli ale musiałam na swoją błyskotkę czekać miesiąc :( W Aparcie 2 lata od zakupu bezpłatnie polerowali, a potem trzeba zapłacić.. Zapłacić trzeba też przy zmianie rozmiaru więc ja nie polecam tej firmy :) Za taką kasę to mogliby już jaj nie robić :) Obrączki mamy z A&A i jesteśmy zdecydowanie bardziej zadowoleni :) ))))
_________________
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 6:21 pm   

Ja mam zaręczynowy z Apartu , już go pokazywałam więc nie będę powielać zdjęć i jestem bardzo z niego zadowolona.Obrączki też tam zamówiliśmy.Mam jeszcze trochę drobiazgów apartowych i nie narzekam :)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 7:54 pm   

my już daliśmy do polerowania obrączki(rok i 2 miesiące).. choć tak naprawdę pierwsze rysy były już po weselu.. ale nigdy nie było na to czasu

czas oczekiwania - miesiąc
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Pią Paź 11, 2013 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 1:33 pm   

Byliśmy ostatnio w Aparcie popatrzeć na modele obrączek i widzieliśmy ciekawe promocje :) Ale my jednak rezygnujemy z ich oferty ;D byliśmy tylko wzory obejrzeć :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 4:03 pm   

Mam pierścionek zaręczynowy z apartu białe złoto łączone ze złotym. Niestety pierścionek szybko się rysuje...
Ponadto po oddaniu do czyszczenia 'przemalowano' mi złoty element na biały. Musiałam ponownie im go oddać, żeby to naprawili.

Poza tym nie mam zastrzeżeń :)
_________________
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:24 pm   

Takie rzeczy się zdarzają,tez zależy konkretnie od rodzaju złota i danej kolekcji. Nie mniej jednak większość opinii na temat samej firmy jest pozytywnych,wiec chyba warto im zaufać.
 
 
AlanT 

Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 2:23 pm   Obrączki Apart

Po 3 tygodniach noszenia żony obrączka z matowej stała się błyszcząca a brylancik wypadł po4 tygodniach. Reklamacja nie uznana :cry: :?
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 2:34 pm   Re: Obrączki Apart

AlanT napisał/a:
Po 3 tygodniach noszenia żony obrączka z matowej stała się błyszcząca a brylancik wypadł po4 tygodniach. Reklamacja nie uznana :cry: :?

AlanT to gdzie w końcu kupiliście te obrączki? :roll: Bo tu wynika, że w Aparcie, a w innym poście, że u innego jubilera?
Kupiliście dwa komplety obrączek?
_________________
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:57 pm   

Ciekawa sprawa i również przyłączam się do powyższego pytania,gdzie w końcu kupiliście te obrączki oraz czy nie mieliście drugiego kompletu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl