Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łódź, cz.1 - Restauracje
Autor Wiadomość
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 4:34 pm   

Linka napisał/a:
"Siux" jest tuż obok "Quo Vadis"

przepraszam wszystkich bardzo ale Shiuksa do restauracji to ja bym nie zaliczyla
 
 
reszkov 

Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:11 am   

Ja osobiście polecam rozariosa na rekini/ Łódź

[ Dodano: Sro Cze 18, 2014 11:49 am ]
też serdecznie polecam Siouxa
Ostatnio zmieniony przez reszkov Pon Kwi 28, 2014 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pandora 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 8:43 am   

A coś z bardziej tradycyjnej kuchni ?
_________________
Unikalna dekoracja na Twoim stole weselnym - plastry dębowe z żywicą nadadzą niepowtarzalnego charakteru na Twoim weselu!
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 2:43 pm   

Polecam "Czeski Film".
Jedzenie dość ostre, co mnie zaskoczyło, bo nie kojarzę czeskiego jedzenia z ostrością potraw.
Karta jest w języku czeskim i angielskim.
A w tę niedzielę 3 muzyków grało utwory z starych filmów. Dla mnie to duży plus, ponieważ teraz rzadko spotyka się tego muzykę graną "na żywo".
Obsługa świetnie wyszkolona. Porcje spore. Do tego otoczenie loftów - super.
Jedyny minus - dość wysokie ceny.
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 7:38 pm   

Ze swojej strony polecam Gęsi Puch na Radwańskiej: mała karta dań ale konkretna (ceny również) ale jedzonko pyszne i pięknie podane :razz:
_________________
 
 
Indyjskiewesele 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 7:48 pm   

1. Zaraz Wracam bistro Piotrkowska 101 - nadal jestem w zalobie po ich zamknieciu
2. Ganesh w Manufakturze - to wlasnie tu odbylo sie moje wesele, zupelnie inne niz wszystkie
3. Lawash - Piotrkowska 69, restauracja ormianska
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 8:22 pm   

tylko i wylacznie Czarny Staw :)
_________________


 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 5:50 pm   

Pandora napisał/a:
A coś z bardziej tradycyjnej kuchni ?


to zdecydowanie Pod Jabłonką. Już są po fali tłumów - które były u nich po Rewolucjach Magdy Gessler. Chwilę czeka się na stolik w weekend ale jedzenie PYCHA!
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 11:08 am   

A ja mam trzy ulubione:
bawełna i La Vende (obie w Manufakturze) oraz nie ustająco i niezmiennie Czarny Staw
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 11:35 am   

Ostatnio odkryłam Galicję w Manufakturze. Super lokal. W sobotę grali w piwnicy na żywo., Z resztą świetne trio.
 
 
Dorota Rojek 
Firma


Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 9:04 pm   

izus38, ja do Twoich dodałabym jeszcze Grill Bar "Agat" - świetna alternatywa, gdy na dworze zimno a macie ochotę na coś z grilla :)
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna - Zapraszam :)
 
 
paciaciakowa 

Dołączyła: 30 Gru 2014
Posty: 2
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 12:07 am   

Czarny Staw jest bajeczny :)
_________________
buziaki! :)
 
 
kanta 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2015 11:15 am   

Moim faworytem jest Manekin! Super jedzenie w dobrej cenie i taka ilość, że nawet mój narzeczony się najada :)

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Sty 07, 2015 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 12:44 pm   

Witam, dziewczyny jaką restaurację jesteście mi w stanie polecić na wyjście z mężem na obiad/kolacje. Gdzie będzie coś innego niż kurczak coś co można spróbować a samemu się w domu nie robi. Mile widziany kącik dla dzieci ale to nie jest konieczne. co polecacie?
_________________




 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 2:54 pm   

Może restauracja Lavash? Kuchnia kaukaska? Zaraz obok jest bułgarska. Tutaj masz link do portalu gastronomicznego, są różne opisy restauracji, namnożyło się tego ostatnio trochę. Nie wiem czego dokładnie szukasz? Owoców morza? Orientu? Może kuchnia molekularna, tego w domu raczej sama nie zrobisz :)

http://jemywlodzi.pl/rece...azu-zobowiazuje
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 5:42 pm   

Ja też bardzo polecam lavash, coś zupełnie innego a ich wina...bajka, polecam białe pigwowe :)
_________________

 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 10:11 pm   

Zajrzyj na portal Gastronauci. Dzięki niemu znalazłam sporo świetnych lokali w innych miastach. W tym najlepszą węgierską restaurację w jakiej jadłam (w Katowicach).
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 9:16 pm   

Jeśli kuchnia węgierska to polecam Varoskę na Traugutta.
_________________


 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 11:39 am   

kapatka napisał/a:
Jeśli kuchnia węgierska to polecam Varoskę na Traugutta.


Bardzo dobra kuchnia, polecam pikantną zupę rybną :razz:
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
memkali 


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 8:55 pm   

pizzeria Pomodoro przy Piotrkowskiej - pyszna, prawdziwie włoska pizza, podawana z dodatkiem oliw smakowych, najlepsza jaką miałam okazję jeść do tej pory :)
_________________
miłego dnia :)
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 7:31 pm   

Tylko, że kucharz, który założył Pomodoro ma od jakiegoś czasu swoją restaurację - Italica na Kościuszki, także po tą prawdziwą "pomodorową" pizzę to już tylko pod nowy adres. Na Rewolucji włosi już nie gotują.
_________________

 
 
 
krysia.male 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 6:48 pm   

Mare e monti - moje ulubione ( włoskie)
_________________
rowerzystka z książką :)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 2:04 pm   

Ulubiona Restauracja moja i męża to Mexicana - zdecydowanie lepsza i bardziej klimatyczna ta na Piotrkowskiej, a na prawdziwą włoską pizzę chodzimy na Tamka do Boskiej Pizzy - polecam! :-)
_________________

 
 
majaturchan 

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 2:51 pm   

Julia_ja napisał/a:
Ulubiona Restauracja moja i męża to Mexicana - zdecydowanie lepsza i bardziej klimatyczna ta na Piotrkowskiej, a na prawdziwą włoską pizzę chodzimy na Tamka do Boskiej Pizzy - polecam! :-)


Byłam tam. Również polecam
 
 
Agusiab 

Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 11:35 am   Ulubiona,...

Hm.. ulubiona restauracja w Łodzi - na pewno drukarnia wina i chleba, potem chińczyk na offie, następnie pizza dwie dłonie :)
 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 1:49 pm   

Kultowo. Ja też lubię off, ale z pizzerii to wolę prawdziwie włoską na Kościuszki.
Ostatnio zmieniony przez Forever Pon Wrz 21, 2015 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:17 am   

Ja uwielbiam Ganesh na Piotrkowskiej :) pysznie i klimatycznie :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 9:33 am   

ja uwielbiam Varoskę, swojego czasu dobre było Montenegro ( dawno nie byłem ). Ostatnio byliśmy w LaVash i było nieźle.
Ciągle próbuję się dobić do Manekina, bo raz byłem i było ekstra, ale żeby być obiektywnym trzeba zjeść raz jeszcze, a to nie jest łatwe :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
michalina33 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:19 pm   

a znacie jakis fajny lokal ale taki bardziej żeby zabrac dzieci?
_________________
helooooo
 
 
irila 

Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Łódż
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 1:25 pm   

Tak, tesco bistro
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lis 22, 2015 5:57 pm   

My z Mężem kochamy Ato Sushi. Odkąd mieszkamy we Wrocławiu próbujemy znaleźć suszarnię chociaż podobną do nich, ale nie ma :( absolutne mistrzostwo świata!

Ganesh na Piotrkowskiej 69 - najlepszy :)

Lubimy też Bawełnę i Galicję w Manufakturze.

a na wyjątkowe okazje, wybieramy się do Nowej Łodzi, by spróbować czegoś mega wyszukanego :wink:
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2016 2:35 pm   

Trochę restauracji zwiedziliśmy i polecam:
1. Hot Spoon na rynku Manufaktury-dla wielbicieli kuchni tajskiej lub po prostu ostrej. Czasem trzeba poczekać na wolny stolik, ale warto. Jedzenie super, czas oczekiwania na danie krótki,obsługa miła, ceny przystępne(jak za takie dania). Polecam kaczkę-soczysta i fajnie przyprawiona.
2. Coś Dobrego, również w Manu. Lokal słynie z pierogów gotowanych, smażonych i pieczonych. Polecam te ostatnie. Oprócz tego są też dania kuchni polskiej, dobre domowe jedzonko w niskiej cenie. Czas oczekiwania nie jest długi.
3. Galicja, podobnie jak wyżej-w Manu. Nie ma może wielkiego wyboru dań, ale wszystko smaczne i porcje solidne. W zasadzie zaspokaja moje różne zachcianki; jak chcę się najeść-schabowy z ziemniakami, jak chcę coś lekkiego-pierś z kurczaka z fasolką, jak chcę zaszaleć-stek wołowy. Ceny ok,czas oczekiwania też.
4. Manekin-dla wielbicieli naleśników. To jak czasami trudno znaleźć wolny stolik o czymś świadczy :)

Poleciłabym jeszcze Bierhalle, ale chyba tylko jako piwiarnię, bo ostatnio byłam tam, będąc w końcówce ciąży i nie piłam. Zamówiłam frytki i surówkę, na co kelner zrobił zdziwioną minę,3razy się upewnił, że chcę surówkę do frytek, przynosząc zamówienie zapomniało niej i musiał donieść, a koniec końców smakowała, jakby była nieświeża.
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2016 6:08 pm   

My w ostatnim czasie też byliśmy w paru lokalach i najbardziej chyba smakowało mi wszystko co możliwe w Manekinie - po prostu raj dla podniebienia i tu polecam naprawdę lemoniadę - jest wyśmienita! :-)
Druga restauracja, która bardzo polecam jest Czeski FIlm na Tymienieckiego. Jedzenie świeże, pyszne, porcje olbrzymie (trzy czwarte swojej poprosiłam o zapakowanie na wynos i miałam jeszcze obiad N następny dzień). Pyszna kapusta zasmazana, nigdzie takiej nie jadłam, I wyborny gulasz :-) :-)
_________________

 
 
Blanka88 

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2016 9:40 am   

Zgadzam się :D jedzenie w manekinie jest pyszne! Często tam chodzimy.
_________________
Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2016 7:33 pm   

Czy znacie jakąś dobrą restaurację w Łodzi z kuchnią arabską? I nie chodzi mi tutaj o bary z kebabem :razz: Tylko miejsce gdzie skosztuję hummus, mahshi, moloheyie, massai, tameeyie itp. itd. :D Próbowałam znaleźć na necie ale nic nie znalazłam, a taka ochota mnie wzięła na te smaki :(
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 8:35 am   

Arabskiej żadnej nie spotkałam w Łodzi (pomijając paskudne kebaby w kioskach np. na Placu Wolności :D ). Wczoraj z okazji urodzin mojego narzeczonego poszliśmy do restauracji Senioritas. Miałam pewne wątpliwości, bo troszkę się zraziłam po Mexicanie (ostatnio jak bywaliśmy w tej restauracji, to ciągle mieliśmy odgrzewane albo mrożone jedzenie i już dwa razy oddawałam im jedzenie, zgłaszając to, że nie da się tego zjeść, bo raz mięso było niezbyt świeże. Ale tak to wcześniej nie narzekaliśmy właśnie na Mexicanę, nie wiem... Może trafiliśmy na taki dzień, ale się zraziłam). Jedzenie w Senioritas to po prostu poezja, bajka, taki orgazm smaków! Wszystko było pysznie skomponowane. Narzeczony zamówił sobie polędwiczkę z truflowymi ziemniaczkami - to było naprawdę przepyszne, szczególnie z tymi sosikami. Tak cudnie podane, że aż żal było jeść takie dzieło sztuki! Naprawdę byłam zachwycona tymi smakami. Ja się najadłam, ale mój narzeczony czuł niedosyt - takie uroki restauracji. I niestety będzie to dla nas restauracja okazjonalna przy jakiejś rocznicy albo urodzinach, itp., bo w końcu oszczędzamy na wesele, a wiadomo, że za przepyszne jedzenie też trzeba zapłacić (jest to różnica do 10zł od Mexicany, a te dwie restauracje są nie do porównania!).
I oczywiście nasz kochany Manekin! Jeszcze 3 lata temu, kiedy odkryłam tę naleśnikarnię nie było takich kolejek, jak w tej chwili, ale to o czymś świadczy! Uwielbiam te naleśniki. Za to nie jestem przekonana do naleśników z Pankejka... Ciągle coś jest z nimi nie tak.
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 6:26 pm   

Nasza ukochana restauracja to Manekin. Mój A. mógłby chodzić tylko tam, kocha te naleśniki :-P ostatnio z okazji Walentynek wybraliśmy się do Galicji na rynku Manu. Serwują kuchnię kresową i regionalną. Lokal ma fajny, ciepły wystrój, profesjonalną obsługę i pyyyszne jedzenie. Do tego porcje są naprawdę duże. Polecam!
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
medyczeprawo 

Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lut 2017
Posty: 5
Skąd: Poznania Łodzi
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 8:00 pm   

My lubbmy jeść pizze w pizzerii in centroo w Łodzi dobra, średnie ceny, ale zawsze pyszzznnnnaaa

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 17, 2017 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iryda 

Dołączyła: 24 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2017 12:13 pm   

My się zastanawiamy pomiedzy Varoską a Czeskim Filmem. Która bardziej warta uwagi??
 
 
insert.lodz 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2017 2:05 pm   

W Ceskym Filmie nie byłam, ale na pewno Varoska ma niepowtarzalny klimat :) Polecam również Quale Restaurant :)
_________________
Insert Łódź
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 2:10 pm   

A czy ktoś poleciłby dobrą restaurację - pierogarnię? W której był, próbował pierożków i stwierdził, że są naprawdę dobre? Bo ostatnio mamy wielką ochotę na pierogi, ale z polecenia żadnej nie znamy. Jest jakaś w Manufakturze, ale w sumie zawsze mało ludzi mają...
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 3:25 pm   

Sama nie byłam, ale ostatnio znajoma bardzo polecała mi pierogi na Piramowcza obok cerkwi. Ponoć pyszne. O ile dobrze kojarzę to knajpkę prowadzą repatrianci ze Wschodu.
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 3:56 pm   

kapatka napisał/a:
Sama nie byłam, ale ostatnio znajoma bardzo polecała mi pierogi na Piramowcza obok cerkwi. Ponoć pyszne. O ile dobrze kojarzę to knajpkę prowadzą repatrianci ze Wschodu.

To pierogarnia wschodnia"Termok" uwielbiamy <3 Znaleźliśmy knajpkę przypadkiem, kiedy zamawialiśmy tort weselny w "Babkarni", która mieści się zaraz obok. Jak dla mnie najlepsze to ich Hinkali Wiosna - pierożki gruzińskie wieprzowo-wołowe z ziołami, a mój R. bardzo lubi pielmieni.
Jeśli chodzi o pierogi pieczone w piecu, to najlepsze jadłam w Pozytywce, a dzisiaj robiłam właśnie takie na obiad :D
_________________

 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 4:27 pm   

Też słyszałam o Pozytywce, tyle że... jak w menu zobaczyłam sztuk 5 za 15zł, to stwierdziłam, że wolę iść na naleśnika do Manekina :D :D Ale sprawdzimy tę Termok. Super dziękuję! :smile:
_________________

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 6:11 pm   

Hachiko, polecam ci szczerze Coś Dobrego na rynku manufaktury. Mają pyszne pierogi, tradycyjne, z patelni, z pieca. Porcje takie, że wychodzi się najedzonym. Koszt ok 20-25 zł za osobę. Byliśmy tam z mężem kilka razy, a jak odwiedziła nas rodzina, to też ich tam zabraliśmy.

[ Dodano: Pią Paź 13, 2017 7:27 pm ]
A skoro tu jestem, to jeszcze skrobne opinię o restauracji pani Gessler, czyli Polce(manufaktura). Mąż mnie tam zabrał na obiad urodzinowy, bo już od dawna byłam ciekawa tego miejsca.
Wystrój przepiękny, wszystko czyste i zadbane, każdy detal dopasowany. Obsługa miła. Karta dań obfita, jest stale menu, do tego sezonowe potrawy i dania regionalne. Ceny są wysokie, ale standardowe, jak na ten poziom restauracji(danie za średnio 40 zł). Do rachunku automatycznie doliczany jest napiwek dla kelnerów, więc trzeba przygotować 10% więcej pieniędzy.
Jedzenie jest pyszne, pięknie podane, świeże, jest tylko jedno ale...za taką cenę spodziewałam się większej porcji. Zamówiłam sandacza, dostałam kawałeczek ryby 4x8 cm, 5 ziemniaczków wielkości złotówki i kleks puree z groszku. Za 48 zł. Plus napiwek. Było pyszne, ale trochę rozczarowujące. W Bawełnie za tę kwotę najadłam się do syta. No cóż, może to dla mnie zbyt ekskluzywne progi, albo muszę wybierać tańsze dania :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez herbatnik Pią Paź 13, 2017 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl