Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DEKORACJE SAL
Autor Wiadomość
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 4:07 pm   

slyszalam o jakiejs firmie dekoracyjnej z kleszczowa ma ktos moze na nich namiary ?
_________________
Ania
 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 4:37 pm   

czy ktoś się orientuje ile kosztuje dekoracja podświetlana sali czyli ,,,, scianka podświetlana + sufity tkaniny i podświetlenie LED ... mi dekoratorka zaproponowała kurtyne swietlną dużą 3mx5m + sufity z tkanin i podświetlenie za 1300 .... nie wiem czy to dużo ?? ?
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 7:11 pm   

Wydaje mi się, że nie jest to dużo. Obecnie w moich rejonach ceny samego ołtarzyku pary młodej (bez oświetlenia) wynoszą 700-800zł. Jeśli ty w cenie 1300 masz ołtarzyk,podświetlenie i tkaniny na sufit to chyba nie jest tak źle. No chyba, że trzeba jeszcze do tego doliczyć kwiaty na stół pary młodej,bukiety i tkaniny na stoły...to może się uzbierać.
_________________

 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 12:55 pm   

Dziewczyny czym najlepiej udekorować sufit sali? Przeglądam oferty na allegro i trafiłam na organzę, tiul, satynę. Co jest lepsze? Może macie inny pomysł? Gdzie w Łodzi (i okolicy) zakupiłabym tanio takie materiały?

W dekoracji przewagą będzie materiał, dodatkowo trochę balonów, kryształków i lampionów.

Tych materiałów jest tak dużo, że aż mnie głowa rozbolała :)
Pracowałam w kwiaciarni jakiś czas, więc jedynym materiałem jakim się posługiwałam była organza, która świetnie by się nadawała na dekorację stołów, krzeseł, ale czy sufitu (jak niektórzy piszą)???
 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 1:13 pm   

A nie lepiej , wynająć dekoratora .... ja mam sufity tkaniny + led podświetlenie , ściankę i podswietlenie , kryształki za 1300 zł :) i swięty spokój . A i jeszcze pompony tiulowe zamiast balonów
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 1:44 pm   

Mika10 napisał/a:
A nie lepiej , wynająć dekoratora ....


Zastanawiam się nad tym, ale prawdopodobnie będę miała dwie sale do udekorowania (na 170 osób) i boję się kosztów. Na same sufity z pewnością pójdzie duża ilość materiału. Wiadomo dekoracja z balonów jest tańsza a ja wolę postawić na sam materiał.
 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 2:32 pm   

balony zapewne tańsze ,ale efekt ?? ?????? Ja juz nie robiłabym dekoracji z balonów, ale to kwestia gustu :? ... Z tego co wiem, moja kolezanka miała też dwie sale u tej samej dekoratorki . Tkaniny + podświetlenie + pompony tiulowe i kryształki zapłaciła 1500 . Chyba nie drogo :o
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 5:51 pm   

agniesia0588 napisał/a:
Mika10 napisał/a:
A nie lepiej , wynająć dekoratora ....


Zastanawiam się nad tym, ale prawdopodobnie będę miała dwie sale do udekorowania (na 170 osób) i boję się kosztów. Na same sufity z pewnością pójdzie duża ilość materiału. Wiadomo dekoracja z balonów jest tańsza a ja wolę postawić na sam materiał.


agniesia058
8, moje dekoratorki wcale nie są drogie, a dekorują sufit na sali tkaninami (sala jest duża), wbrew pozorom balony nie są tanie - ale my ich nie chcemy :)

W cenie dekoracji mamy całą salę, stoły (żywe kwiaty), klatkę schodową na sali oraz ścianę za Parą Młodą i kościół.

Też zastanawiałam się nad samodzielnym wykonaniem dekoracji, ale kupiłabym niezliczone ilości materiału i po co mi on później? :)
Zapytaj kilku firm, które specjalizują się w dekoracjach, ile kosztowałoby udekorowanie sali wg Twojej koncepcji, a może się okazać, że Ci się to opłaci.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 6:18 pm   

agniesia0588, tylko pamiętaj przy spisywaniu umowy, żeby dekorator z wyszczególnieniem wpisał zakres usługi wraz z zastrzeżeniem kwoty do zapłaty, bo później wychodzą kwiatki :P

w Floral Deco zapytaj się, co prawda ja tylko zamawiam dekorację florystyczną, bez materiałów, ale wykonuję też dekoracje pełne sali :)
_________________
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 11:28 am   

ithanielle a skąd są Twoje dekoratorki? Masz jakąś ich stronę, żeby można było sobie obejrzeć ich dzieła? Tak czy tak będę musiała znaleźć kogoś do dekoracji kościoła...
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 4:42 pm   

agniesia0588 napisał/a:
ithanielle a skąd są Twoje dekoratorki? Masz jakąś ich stronę, żeby można było sobie obejrzeć ich dzieła? Tak czy tak będę musiała znaleźć kogoś do dekoracji kościoła...


Moje dekoratorki są z okolic Rzgowa :)

Strony chyba nie mają, ale jak ja do nich pisałam, podesłały mi masę zdjęć, zaraz wyślę Ci maila do nich w pw - najlepiej napisz jakie kolory Cię interesują i podeślą Ci zdjęcia swoich dekoracji.
Zaproponowały mi także spotkanie na dekorowanej przez nie sali i na żywo było jeszcze lepiej niż na zdjęciach, dlatego od razu się zdecydowałam.
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 5:30 pm   

agniesia0588 napisał/a:
Tak czy tak będę musiała znaleźć kogoś do dekoracji kościoła...
czesto kwiaciarnie zajmuja sie dekoracjami kosciolow.
_________________
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pią Lip 04, 2014 1:10 pm   

jeżeli ktoś poszukuje świetnej florystki to polecam https://www.facebook.com/PracowniaRoznosci ceny przystępne, dziewczyna ma naprawdę dużo pomysłów i współpraca z nią zawsze układa się bez problemu.
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 5:31 pm   

Jeszcze pochwalę się naszą dekoracją sali OSP - niestety, zdjęcia są kiepskie, bo słaby ze mnie fotograf:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Sro Wrz 17, 2014 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 8:27 pm   

ithanielle, bardzo ładna dekoracja :) też miałam taki parawan za młodymi :) jak będę mieć zdjęcia to wstawię ;)
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 9:11 pm   

I ja pochwalę się naszą dekoracją sali.
Pomysł i aranżacja Pani Monika z firmy MONA DECO (Bełchatów).
Zależało mi na lekkiej, delikatnej dekoracji...lepiej być nie mogło :)







Bardzo serdecznie polecam i strasznie żałuję, że już po moim ślubie :( ((
Ostatnio zmieniony przez karolina99 Pią Paź 03, 2014 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 9:18 pm   

karolina99, oniemiałam :smile: cudowna dekoracja!
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 8:57 pm   

Catylyn89 napisał/a:
karolina99, oniemiałam :smile: cudowna dekoracja!


uwierz mi ja też, już w piątek serce prawie mi wyskoczyło z zachwytu :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 11:36 am   

karolina99, aż zapiszę sobie nazwę tej firmy, bo cudowne dekoracje robi :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Paź 11, 2014 2:26 pm   

karolina99, śliczna dekoracja :serducho:
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 8:19 am   

karolina99 cudowna dekoracja!
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 11:42 am   

emi87, ZlotyTulipan
dzięki dziewczyny :) chociaż największe podziękowania należą się pani Monice z MONA DECO :smile:
znajdę chwilę czasu, to może założę dzienniczek poweselny i powstawiam więcej zdjęć i informacji z Naszego Dnia :)

Pozdrawiam!
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 3:40 pm   

karolina99, przede wszystkim podobają mi się te światła puszczone od dołu do góry (te niebieskie), sami mieliśmy listwę led, która oświetlała nam inicjały i co chwilę zmieniała kolor. Uwielbiam taką dekorację światłem, całą salę taneczną mieliśmy udekorowaną samymi kolorowymi światłami i cudnie to wyglądało :serce:

[ Dodano: Nie Paź 26, 2014 10:14 pm ]
Zdjęcia od fotografa są, więc dodam :)

Sala jadalna






z listwą led, która zmieniała kolor


W sali tanecznej pod ścianami ustawiono te same listwy led co przy naszym stole.
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 08, 2014 2:48 pm   

Hej dziewczyny. Znam młodą dziewczynę, która nie chciałaby już więcej tylko pomagać rodzinie i znajomym w dekorowaniu sal, ale wreszcie zajmować się tym zawodowo. W związku z tym zakupi materiały w kolorach, które tylko chcecie i weźmie za to sporo mniej niż znane firmy. Więc jeśli chcecie dużo tańszą dekorację wykonaną przez osobę, która dopiero buduje portfolio, piszcie do mnie na pw. Mi wykonywała kilka gadgetów weselnych (łyżki do tortu, kieliszki na stół i do tłuczenia, poduszkę na obrączki, robi też biżuterię sutasz). Ich zdjęcia mogę podesłać na pw.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 08, 2014 9:32 pm   

Terry napisał/a:
i weźmie za to sporo mniej niż znane firmy


jeśli to ta sama osoba, do której podsyłałaś mi kontakt to tak niestety nie jest...
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 12:33 pm   

Naprawdę? Wiem, że obniżała o 40% cenę innych firm, które wyceniały sale w jej okolicy. Przynajmniej jeśli chodzi o wystrój bez kwiatów. Dlatego teraz będzie ubierała jedną z sal OSP na sylwestra.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 1:35 pm   

Naprawdę. Podesłałam jej nawet zdjęcie mojej sali udekorowanej ze strony jednej z firm dekoratorskich i zapytałam ile kosztowałaby taka właśnie dekoracja. To samo pytanie wysłałam do owej firmy. Różnica była niestety na niekorzyść osoby o której mowa :kwasny: ale może komuś innemu zaproponuje coś korzystniejszego więc absolutnie nie zamierzam nikogo odwodzić od kontaktu z tą dziewczyną.
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 1:54 pm   

Może dopiero po twoim telefonie otrzeźwiała. Jeśli jeszcze któraś dziewczyna mi to napiszę, to usunę mój post.
 
 
Tiga 

Dołączyła: 12 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 12:47 pm   

Piekne dekoracje, niepowtarzalne kompozycje ze świeżych pachnących kwiatów, juz dziś sprawdź

edit: reklama
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Nie Cze 28, 2015 7:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sorores 

Dołączyła: 08 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Kwi 08, 2015 7:19 pm   

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana wyceną dekoracji ślubnej, piszcie: .....
Zajmujemy się kompleksową oprawą dekoratorską uroczystości ślubnych: sale, kościoły, wiązanki,auta, kosze dla Rodziców, posesje i inne dodatki.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt, wtedy udzielę bardziej szczegółowych informacji, łącznie z obejrzeniem zdjęć z naszych dotychczasowych realizacji.
Wycena nic nie kosztuje!!! Okolice Piotrkowa Tryb. :)


edit: reklama
_________________
sorores
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Nie Cze 28, 2015 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdusia30 

Dołączyła: 28 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Cze 28, 2015 3:03 pm   

Jeśli szuka ktoś dobrego dekoratora w okolicach Zduńskiej Woli i Sieradza, to polecam..... Ciekawe pomysły i rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Dekoracja sal, samochodów, kościołów w niezłej cenie, ustalanej przy każdym zleceniu indywidualnie.


edit: reklama
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Nie Cze 28, 2015 7:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 9:17 am   

Dziewczyny orientujecie się jakie są ceny organzy na naszej giełdzie kwiatowej? Zamawiam cały czas na allegro i nie wiem czy nie opłacało by się jechać tam na miejsce i kupić - chociaż mam strasznie daleko:/
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 9:44 am   

A może jedna z hurtowni na trasie do Rzgowa? Tyle jest tego po drodze. Na Kilińskiego w Łodzi jest też duża hurtownia Grażka.
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 11:06 am   

agniesia0588, 25 metrów organtyny o szerokości 12 cm w jednym z boksów kosztowało 9 zł. Z tego co patrzyłam to na allegro mają tylko krótsze rolki.
Przeglądałam też oferty organtyny w rolkach takich jak na firanki. Ale przeliczając wychodzi niewiele taniej niż te na szpulkach, a jeszcze trzeba pociąć je i dodatkowo nie będą obszyte - mogą się "strzępić"
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2015 12:13 pm   

Słuchajcie dziewczyny, jeżeli będziecie na Ptaku to koniecznie zajrzyjcie do "Kinga-Karolina", które znajdują się w Polrosie boxBC90. Jest to duży sklep z akcesoriami ślubnymi, z akcesoriami do włosów, biżuterią itp. Znajdziecie m.in. prezenty dla rodziców, świadków, dekoracje samochodu, kieliszków, butelek, księgi gości, dyplomy i wiele, wiele innych. Ceny np. organzy różnią się od cen na allegro o 1-2 zł. Są piękne kieliszki różnej wielkości, do szampana, wódeczki, wina... Wszystkie zdobione. Piórka, wstążki, organza, serwetki na stół, wianuszki do powieszenia, małe lampioniki... :)
_________________

 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 3:14 pm   

No to zajrzę, bo teraz wymyślam właśnie, co bym chciała mieć. Bo kolory wybrałam pastelowe i do tego wszystkie dodatki w tej samej tonacji. W bukiecie chcę gladiole albo frezje - tak romantycznie i dziewczęco. Do tego detale z pereł, bo ja kocham perły.
Ostatnio mnie się też podobają takie maleńkie perełki na żyłce, którymi można udekorować serwetniki, wazony na kwiaty, świeczki. To wygląda obłędnie, jeśli się je dobierze tak, żeby podobne były w bukiecie panny młodej. Pastele i delikatne perły to jest przecudne połączenie. Coś takiego jak tu:

Ostatnio zmieniony przez Forever Wto Wrz 22, 2015 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania2 

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 12:09 pm   

Ja mogę polecić dekoratorkę z Jadwinina HAPPY DAYS. Kobitki są miłe dbają o każdy detal w wystroju mają wiele pomysłów. Zaraz złapałyśmy wspólny język jak ma wyglądać sala i wyszła tak jak bym chciała. Szczerze mogę polecić :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 1:59 pm   

Też korzystałam z usług Happy Days. Pani Ania świetnie odczytała o co mi chodzi. W 100% zrealizowałam moją wizję.
 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Lis 02, 2015 9:09 pm   

W Sieradzu sale kiedyś stroiła mi tu była reklama mają świetne pomysł i normalne ceny, nie zapłaciłam wcale dużo, a miałam zamówioną dekorację sali, aa, kościoła i chciałam jeszcze mieć coś w domu przed wyjściem, wyszło super

kolejna kryptoreklama. Usunęłam link. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Lis 02, 2015 9:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2015 8:53 am   

A oto moja dekoracja:







Dekoracje wykonały Aga i Ewa - baaaaardzo polecam :-)
_________________

 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 9:53 pm   

karolina99 napisał/a:
I ja pochwalę się naszą dekoracją sali.
Pomysł i aranżacja Pani Monika z firmy MONA DECO (Bełchatów).
Zależało mi na lekkiej, delikatnej dekoracji...lepiej być nie mogło :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo serdecznie polecam i strasznie żałuję, że już po moim ślubie :( ((


Ja też polecam Panią Monike z firmy MONA DECO . Czyni cuda na salach. Ja widziałam dekoracje zwyklej sali OSP. Bajka !! !!! sala nie do poznania. Wszystko dopracowane, wyprasowane. Rewelacja
 
 
ewa1512 

Dołączyła: 25 Sie 2016
Posty: 7
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 7:58 am   

Hej :-)
Mam problem z kolorystyką sali. Cała sala jest w odcieniach bieli, ecru i złota (Pałacowa w Czarnym Stawie)

Moim zdaniem sali praktycznie nie trzeba ubierać, ale... muszę się zdecydować np na kolor kwiatów, a co za tym idzie w tej samej kolorystyce, bądź z akcentem w tym samym kolorze chciałabym dołożyć serwetki (do tych białych), winietki, podziękowania dla gości i tego typu rzeczy.
Stawiałabym raczej na jeden konkretny kolor, ale nie mam pomysłu jaki...
Co radzicie?
 
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 7:18 pm   

ewa1512, Ja będę miała wesele w Białym Pałacu, a więc wystrój sal jest niemalże identyczny. Ja stawiam na błękit z bielą, ale tak naprawdę do białego pasuje każdy kolor! Pomyśl w jakich barwach czujesz się najlepiej, albo który kolor najbardziej pasuje do Was ? Możliwości jest mnóstwo, a możesz nawet podejrzeć na stronie BP/CS, bo często tam są pokazane zdjęcia dekoracji.
Tu parę przykładów dekoracji z BP (znalezione na ich Facebooku)





Sama więc widzisz ile kolorów można dopasować do tych pięknych pałacowych wnętrz :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez oleczqa002 Czw Sie 25, 2016 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa1512 

Dołączyła: 25 Sie 2016
Posty: 7
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Sie 27, 2016 3:53 pm   

Hmmm... zawiesiłam oko na tych z fioletem... Chyba najbardziej mi pasują ;)
Dzięki Oleczqa008
 
 
 
mrx188 

Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 11:17 am   

Oddam w dobre ręce voucher do Deco4love (Łódź i okolice) na darmowe wykonanie bukietu ślubnego i butonierki oraz 20% zniżki na dekoracje (sala, kościół, samochód i co sobie wymarzysz). Pani z Deco4love jest bardzo elastyczna, więc nie trzeba brać wszystkiego co zaproponuje. Weźmiesz to co chcesz i masz na to 20% zniżki. Chcę za voucher tylko parę stówek. Dogadamy się ;)
 
 
prawopracy 

Wiek: 58
Dołączyła: 17 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: Poznania Łodzi
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 8:13 pm   

Achhh, jakie przepiękne dekoracje, aż mi się przypomina nasz ślub. Nas dekorowała Pani Wiśniewska z ABB WIśniewska. Za tą cenę zrobiła to bardzo dobrze

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 17, 2017 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilałusoń 

Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lut 26, 2017 2:28 pm   

Ja byłam ostatnio na weselu gdzie dekoracje robiła DAGA-DEKORACJE ze Starowej - Góry można spojrzeć na profil na FB
 
 
dekoracyjnie 

Dołączyła: 12 Mar 2017
Posty: 8
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 1:09 pm   

A co myślicie o kwiatach z krepiny jako dekoracja stołów ?
 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Wto Kwi 25, 2017 2:25 pm   


To jest fotka z portfolio amarantkwiaty , mi najbardziej podobają się dekoracje w takim stylu, dużo świec, dużo kwiatów. Wszystko w jednym stylu, bukiet panny młodej, świadkowej, sala, kościół i samochód, u mnie wszystko musi pasować do siebie.

bez linków prosimy :) Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Kwi 25, 2017 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Projekt deko 

Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 8:54 am   Nowa firma

Witam
Chciałam Państwa serdecznie zaprosić do zapoznania się z ofertą nowo powstałej firmy Projekt Deko. Tworzymy dekoracje z pasją, zawsze pod klienta. Oferujemy wszystkie style. Firma ta powstała w odpowiedzi na rynek. Sama jestem świeżo upieczoną mężatką, gdy poszukiwałam kogoś kto wykona dekoracje dla nas niestety nie znalazłam tego co chciałam, a jeżeli już to za bardzo wysokie pieniądze. Prace wykonane można obejrzeć na fb i instagramie firmy. W razie jakich kolwiek pytań zapraszamy do wysyłania wiadomości 😉
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl