Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrączki soczewkowe
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 1:23 am   Obrączki soczewkowe

Dziewczyny, czy tzw soczewkowe obrączki rzeczywiście są wygodniejsze? Przeczytałam, że rzadziej odparzają czy podrazniają skórę i mniej się je czuje. Macie lub rozwazacie takiego rodzaju obrączki? Będę wdzięczna za opinie o nich:)
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 8:58 am   

My mamy takie obrączki, ale jeszcze czekają w pudełeczku :) Ja czułam różnicę jak przymierzałam taką zwykłą i tą soczewkową. Soczewkowa o niebo lepsza. Moja koleżanka ma soczewkową i bardzo ją sobie chwali :)
Najlepiej idź do jubilera i przymierz zwykła i soczewkową :) Sama zobaczysz :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Elwirka1 Czw Sty 14, 2010 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 3:59 pm   

Dokładnie tak,dla jednych może być lepsza a innym nie będzie sie podobała. Chociaż generalnie te soczewkowe obrączki rzeczywiscie nie podrażniają skóry i są bardzo wygodne.
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 11:33 pm   

hmmmm a można je z każdego rodzaju metalu zamówić? i czy droższe są? bo ja się aktualnie w takich rzeczach wogóle nie orientuje puki co :(
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 1:19 am   

Właściwie to dostępna jest większośc metali,wszystko zależy od konkretnego jubilera i cena uzależniona jest oczywiscie od materiału.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 12:03 pm   

przymierzałam dziś obrączki soczewkowe w aparcie. no naprawde czuć roznicę, na korzysc soczewkowych oczywiscie. mam pytanie: czy któras z Was ma takie kupowane gdzies indziej niz w aparcie? czy mozna takie robic na zamowienie u jubilera? czy sa jakies ograniczenia w szerokosci obraczki?

Małgosia
_________________
 
 
SklepJubilerski 
Firma

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 3:28 pm   

Jeżeli dalej jesteś zainteresowana obrączkami soczewkowymi to podaj swój rozmiar,może wtedy coś doradzimy :)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 12:07 pm   

Polecam tego typu obrączki. Moja mama oglądała i przymierzała nasze obrączki. Oczywiście nie jest w temacie "technologii obrączkowej" :wink: i kiedy przymierzyła powiedziała, że są bardzo wygodne co ją zdziwiło bo są stosunkowo szerokie (6mm). Wtedy powiedziałam jej o soczewkowaniu/ wyobleniu wewnątrz i zrozumiała dlaczego są tak przyjemne w noszeniu.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 5:07 pm   

Warto byłoby wstawić ich zdjęcie,chociaż na stronie naszego sklepu również są dostępne,więc zapraszam. Teraz mamy dużo wzorów z różnych kolekcji do wyboru.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2014 8:22 pm   

Mógłby się wypowiedzieć jeszcze ktoś kto ma takie obrączki? Pytam bo miałam już okazję rozmawiać z kilkoma jubilerami i wszędzie o soczewkowych mówi się raczej dobrze, przede wszystkim że są wygodniejsze w noszeniu. Dziś natomiast usłyszałam, że tak naprawdę soczewkowe obrączki to trochę chwyt marketingowy. Ponoć takie obrączki łatwiej o coś zahaczyć, a co za tym idzie również uszkodzić, a wszystko to dlatego, że przez to wyoblenie w środku trochę odstają od palca (niby logiczne). Czy ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć? Najlepiej z własnego doświadczenia.
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 10:23 pm   

kapatka, co prawda ja już sie wypowiadałam, ale... większej bzdury nie slyszalam :D Usmialiśmy sie z mężem :smile:

Czym zachaczyć? Gładką powierzchnią? Odstają? Nie zauważyłam nic takiego, a nawet bedzie to 1mm to to nic nie zmienia.

Niepodważalna prawdą jest, że obraczki soczewkowe to tylko same + nie ma ŻADNYCH -.
_________________
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 11:30 am   

Ja tam bym się o to nie bała :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl