Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LEKSYKON z Pabianic
Autor Wiadomość
iwonka_p-ce 

Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Sob Sty 21, 2006 10:47 pm   LEKSYKON z Pabianic

Witam!

Zna może ktoś zespół z Pabianic "Leksykon"??? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o nich jak grają i czy są godni polecenia (czy potrafią zabawić ludzi?)

Prosze o opinie z góry dziękuje!

Iwonka_p-ce
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Lut 09, 2008 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rewela 

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 8:59 pm   

Czy ktos ma namiar na zespól leksykon??
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 6:24 pm   

W minioną sobotę byłam na weselu na którym grał zespół Leksykon! Grają i śpiewają świetnie!Wokalistka ma rewelacyjny głos!Potrafią poderwać gości do wspólnej zabawy!Naprawdę polecam!
_________________
Kasiak
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 2:44 pm   

Byłam na ostatnio na weselu gdzie grali, zabawa była super, ale sama nie wiem czy to zasługa zespołu czy gości którzy się świetnie bawili. Zespół mnie nie powalił, wokalistka głos miała ładny, ale jak dla mnie to trochę za rzadko śpiewała i miała minę jak księżniczka której zabrali księcia...sama nie wiem, nie wydała mi się sympatyczna. Reszta zespołu była bardziej otwarta na gości i dobrą zabawę. Przerwy mieli dość często, ale to dobrze bo nie było już siły na tańczenie, z kuchnią tez było wszystko dograne. Oczepiny raczej takie standardowe bez jakiś szokujących nie znanych zabaw czyli rura itp, ale i tak było śmiesznie :) czasami goście mieli takie pomysły, ze panowie z orkiestry nie wiedzieli jak mają zareagować :) biesiada przy stołach była raz jak goście zaczęli śpiewać, ale zespół od razu podłapał i wyszli z akordeonem. Generalnie ocena na 4-.
:)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 7:06 pm   

Zdecydowaliśmy się na ten zespół.. poszukiwania były ale udało się o orkiestrę z wolnym naszym terminem. Słyszeliśmy opinie znajomych no i zobaczymy. Grunt że orkiestra wybrana:)
Pozdrawiam Kasia.
 
 
csw123 

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 7:10 pm   Leksykon z Pabianic

a w 2010r. występował ten zespół u kogoś kto się może wypowiedzieć.
Możecie mi odpisać jak rozbawia gości ten zespół? i ogolnie jaki posiada repertuar ?
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 8:40 pm   

Zespól jest niezły. Pracowałam z nim 2 razy w tym roku. Ogólnie zabawa zależy od gości potafią zachecać do zabawy. Ocena 4/5
 
 
justynka 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 7:42 pm   

Witam! czy ma ktoś namiary na zespół LEKSYKON? jeśli tak to proszę o dane kontaktowe na priv
 
 
baca95 
Firma

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 12:53 am   

poszło na priv
 
 
 
justynka 

Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 12:31 pm   

Jeśli ktoś posiada nr. to bardzo bym prosiła o jego przesłanie nw PW. Ten co przysłał Baca jest z 2009 r i juz nie aktualny .
 
 
zainteresowana 

Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 10:04 pm   

Macie jakieś nowe doświadczenia z zespołem Leksykon? Być może ktos byś niedawno na weselu prowadzonym przez ten zespół, może podzielić sie uwagami, podpowiedzieć jak zespół zabawia gości, jaki mają repertuar?
 
 
maksym7 

Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 1:56 pm   

witam czy ktos moze mi przesłac nr tel na PW do Zespołu Leksykon z Pabianic.Dziekuje
Ostatnio zmieniony przez maksym7 Pon Sty 05, 2015 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl