Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Meble Różyccy z Sulejowa
Autor Wiadomość
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sty 18, 2015 7:26 pm   Meble Różyccy z Sulejowa

Meble "RÓŻYCCY" Sulejów UWAGA !!! To partacze, a nie żadna fachowa firma. Jestem właśnie po montażu kuchni przez tę firmę wynik to tragedia!! Niby meble na wymiar, pod zabudowę, a tak naprawdę nie są wartę ceny 6 tys. Pan Różycki przyjeżdżał do nas 5 razy aby zmontować kuchnię, dlaczego?! Źle docięte meble (wymiar się nie zgadzał), źle wycięty blat pod zlewozmywak i płytę gazową. Szuflady miały same się domykać bo zamocowaniu cokołów wynik - dwa dni przed wigilią podczas drugiej wizyty montażu która skończyła się o 2 w nocy Panowie zabierają szuflady bo są źle docięte. Nie ma nawet miesiąca a zawiasy w szafkach zaczynają się wyrywać (tyle razy je wkręcano i wykręcano, że śruby już się nie trzymają). Po prostu katastrofa!!! Trzeba było wszystkiego samemu pilnować bo inaczej nawet uchwyty by się nie trzymały. Montaż jednego frontu do małej szafki trwał prawie dwie godziny a i tak jest ona krzywa ponieważ cały słupek gdzie znajduje się piekarnik i mikrofala są źle złożone.Tyle nerwów ile przez tą firmę straciliśmy to masakra, nie mówiąc już o pieniądzach. Nikomu nie polecam, bynajmniej nie za takie pieniądze. Jest jeszcze tyle rzeczy, które zostały źle zrobione i poprawiane po pokazaniu palcem przez nas, że wypracowanie bym napisała!!
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 9:40 am   

turecik, współczuję :( a ktoś Wam tę firmę polecił czy sami są znaleźliście? Może mogłabyś jeszcze wkleić na forum kilka zdjęć pokazujących te błędy, żeby zobrazować to partactwo (może dzięki temu potencjalni klienci 2 razy się zastanowią zanim skorzystają z usług takich "profesjonalistów"...)
_________________


 
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 5:31 pm   

Firma ta była polecana przez znajomych.

Zdjęć nie robiłam (nawet o tym nie pomyślałam) bo wszystko na bieżąco poprawiali. Jednak kilka razy musiało iść na ""pani" mać" żeby zrobili coś porządnie. Meble same w sobie są ładne ale nigdy więcej nie chciałabym mieć do czynienia z takimi fachowcami. Tyle nerwów, łez. Nie powinno być tak żeby zamawiający meble musiał palcem pokazywać co jest źle zrobione i żeby montaż takich mebli trwał tyle czasu. Przyjeżdżali bez potrzebnych narzędzi, nie przygotowani.
_________________

 
 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 7:07 pm   

hmm u mnie robili do łazienki szafki 2 lata temu i mojej babci fotele i ławę chyba ze 4 lata temu i było ok
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 9:58 pm   

U znajomych też niby było ok. Nie wiem czy my akurat tak trafiliśmy, czy mieli dużo zamówień i robili wszystko na odwal się. Nie mam pojęcia.
_________________

 
 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2015 7:31 pm   

Chyba każdemu zdarzają się wpadki, ważne, żeby wyjść z tego z twarzą i z klasą.
!!Każdy chce mieć ładne mebelki, szczególnie jak już się porywamy na robienie pod wymiar i na nasze szczególne zamówienie!!!
Czasem wystarczy jedna osoba w takiej firmie ,która coś spierniczy, na przykład docinanie desek, a później już leci....
współczuję generalnie, ale tak jak mówię, my byliśmy i jesteśmy zadowoleni. A z doświadczenia nic nikomu już nie polecam :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl