Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję dobrej fryzjerki oraz kosmetyczki (poza salonem)
Autor Wiadomość
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 8:52 pm   Poszukuję dobrej fryzjerki oraz kosmetyczki (poza salonem)

Cześć dziewczyny. Może za wcześnie o tym myślę, ale trochę mnie dołuje myśl, że wszystkie salony dnia 15.08 (święto) będą pozamykane. Czy któraś z Was korzystała z usług dziewczyny, która np. w salonie nie pracuje a jest po szkole czy studiach fryzjerskich lub kosmetycznych? Wiem, że takie osoby chcą sobie dorobić i są dostępne czasowo. Albo może mi polecić Panią, która jednak będzie mogła zrobić mi fryzurę/makijaż w sobotę/w święto nie w salonie? Jeżeli temat już się powtórzył to poproszę o link do tematu. Pozdrowionka :)
_________________

 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:54 am   

Moim zdaniem powinnaś wziąć pod uwagę rozmowę ze znaną i zaufaną fryzjerką, kosmetyczką. Zapytaj wprost czy makijaż i fryzura mogłyby zostać wykonane u Ciebie w domu w tym dniu. Nie ryzykowałabym "nową współpracą".

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 6:50 pm   

Niestety nie chodzę do żadnej fryzjerki ani kosmetyczki, i w tm cały problem:/ Teraz musiałabym przynajmniej kilka razy w miesiącu umówić się do fryzjerki by ją sprawdzić a niestety nie mam na to czasu ani kasy:/ Sama z zawodu byłam kosmetyczką, więc pazurki sobie zrobię sama, ale jeżeli chodzi o makijaż to wolałabym gdyby już przyjechał ktoś i mnie dopieścił w tym ważnym dniu, to samo z fryzurą. Ufarbuję się sama, ale upięcia nie zrobię. Nie mam żadnej zaufanej osoby, która mogłaby się mną zająć tego dnia.
_________________

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 7:26 pm   

agniesia0588, jeśli chodzi o makijażystkę to polecam Annę Sokołowską - dojedzie do Ciebie do domu na pewno :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl