Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kupno butów w salonach
Autor Wiadomość
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:14 pm   

też jestem zdania zeby za dużo nie wydawać. nie widzi mi sie płacić za buty na jedną noc 150-200zł chyba ze wybiorę takie które by pasowały do innych strojów ale bardzo w to wątpie :?
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 11:24 pm   

marysia napisał/a:
chyba ze wybiorę takie które by pasowały do innych strojów ale bardzo w to wątpie :?


jeśli sukienka biała i buty białe to ja dalszego zastosowania dla nich nie widzę.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 7:51 am   

tak ale jak np będziesz miała eleganckie białe spodnie to można by było je założyć tylko no raczej buty musiały by być całe gładkie a nie z jakimiś mieniacymi sie dodatkami.
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:54 am   

ja kupilam buty Arte di Roma na wyprzedazy za 70 PLN (uwazam, ze sa warte znacznie wiecej, chociaz cena 300 PLN proponowana w salonach to gruba przesada), mimo ze sa biale, wygladaja tak, ze pewnie je jeszcze zaloze, albo do letnich sukienek, albo eleganckich jasnych spodni :))
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 10:40 am   

marysia napisał/a:
tak ale jak np będziesz miała eleganckie białe spodnie to można by było je założyć tylko no raczej buty musiały by być całe gładkie a nie z jakimiś mieniacymi sie dodatkami.


w mojej szafie dominuje czerń nawet latem, buty ślubne uważam za jednorazowe.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 11:38 am   

owieczka, z czerni sie wyrasta, mozesz mi wierzyc.. :))
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 2:54 pm   

555 napisał/a:
owieczka, z czerni sie wyrasta, mozesz mi wierzyc.. :) )


555, możesz mi uwierzyć... na szczęście nie każdy z czerni wyrasta.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
margolka 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 5:49 pm   

A ja moje buty na pewno założę jeszcze po ślubie, chociaż moje nie są białe więc pewnie będzie mi łatwiej i zapłaciłam za nie więcej niż 100 zł, a mimo to nie żałuję, że tyle wydałam.
_________________
margolka
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 4:06 pm   

jesli się ma sukienkę białą to nie ma rpoblemu z kupnem butów, do mojej sukienki nie mogłam sobie kupic jakichkolwiek butów gdyż nie jest to ani dokłądne ecru ani biel tylko coś takiego pomiędzy-conajmniej smiesznie wyglądałoby to gdyby buty odbijały od kiecki... dlatego zdecydowałam się na zakup butów w salonie w którym kupiłam suknię... i owszem to był spory wydatek,ale nie żałuję, bo mają one pasować do mojego stroju i jednocześnie mi się pdoobać (nic na siłę) a że to jeden jedyny dzien w moim zyciu to poświęciłam się na wydanie większej kwoty... nie żałuję...
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:28 pm   

555 weszłam na stronę Arte di Roma, ale oglądanie na stronie to jak lizanie lodów przez szybkę. A gdzie ty znalazłaś swoje (bo że na wyprzedaży to doczytałam :-) ?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:46 pm   

ja kupowalam u producenta na Dunskiej i udalo mi sie zaplacic ponizej 100 PLN.. polecam tam sie wybrac, moze akurat cos beda mieli :))

a to moje buty na mnie:

_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:55 am   

555 :)
śliczne te buciki-a w którym dokładnie miejscu znajduje sie ten producent ??Na Duńskiej czy może na terenie Agromy??
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 9:02 am   



a ja mialam 419 :)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 10:51 am   

Ja potrzebuje butów
:arrow: ecri
:arrow: rozmiar 40\41(sama nie wiem już bo co kupuje buty to inny rozmiar)
:arrow: na obcasie max 5cm
:arrow: zakryta pięta
:arrow: zaokrąglone zęby mi jeszcze bardziej stopy nie wydłużało :mrgreen:

wiecie gdzie takie mogę dostać???
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 10:58 am   

ja takie (tylko mniejsze) kupilam w Polrosie w Rzgowie. za 90zł
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 6:52 pm   

Audiolka napisał/a:
a w którym dokładnie miejscu znajduje sie ten producent ??Na Duńskiej czy może na terenie Agromy??

tutaj znajdziesz na nich namiary..
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 7:02 pm   

Ja chciałam zacząć od salonu Sławy, bo tam podobno były buty, które upatrzyłam sobie na stronie producenta. ostatecznie jednak pojechałam do Ptaka. Tak cenowo jak i jakościowo jestem zadowolona.
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 8:31 am   

ja sie przeszłam po salonach ale
:arrow: nie było koloru odpowiedniego
:arrow: ceny około 300 mnie przeraziły
:arrow: butki robione by były na zamówienie (bo nie było mojego rozmiaru), i czekania 3-4 tygodnie. a ja chciałam buty na już
:arrow: w Ptaku kupiłam takie, za 155 ale kolorkiem pasujące do kiecuni :smile: najtańsze nie są ale przynajmniej są :mrgreen:

http://www.lodz.mm.pl/~slawko/DSC08657.jpg
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 9:47 am   

w lipcu w zeszlym roku byla na dunskiej wyprzedaz, moze znowu bedzie. warto zadzwonic i zapytac. (ja tez podobnie, jak 555 zaplacilam ponizej 100)

a tak wygladaly na mnie
_________________
 
 
Rudziutka 

Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 7:52 pm   

Witam,
dziewczyna byłam na stronie tej firmy
i jest tam napisane że na Duńskiej jest fabryka nie ma sklepu czyli można kupić pojedyncze sztuki czy nie, bo juz sama nie wiem :zalamany:
pozdrawiam
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 27, 2008 7:33 pm   

karola8207 bardzo ładne butki :-)
moje też nie były drogie - 110zł
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 12:13 pm   

nie ma tam sklepu firmowego, ale czasem wyprzedaja buciki, np. po pokazach mody albo koncowki.. warto zadzwonic i sie zapytac..
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:57 am   

Jestem pewna, że jak będę kupować sukienkę w salonie, to panie będą mi chciały od razu dopasować welon i buty.. a jak wiemy buty w salonach mają ogromną marżę. Ale dziwnie byłoby powiedzieć : "nie, wie pani co pojadę do Ptaka bo tam taniej"..
Minus też taki, że nie porównam butów do sukienki, tylko będę musiała kupić "na pamięć". Co o tym myślicie?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 9:08 am   

Ja gdy kupowałam suienkę pani mi dała zarówno welon jak i buty, ale powiedziałam jej po prostu, że mi się nie podobają. I będę kupować buty na pamięć... Tym bardziej, że wypowiadały się tutaj osoby, że kupowały buty ecru do białej sukni i wyglądało to dobrze, więc się już tak bardzo nie przejmuje. ;)

Debussy, dlaczego "dziwnie"? Przecież kupowanie na ptaku nie jest wstydem. Jak powiedziałam paniom w salonie, że mi się te butki nie podobają, to kazały mi po prostu na pierwszą przymiarkę przynieść koniecznie buty i wszystkie dodatki jeśli już będę miała...
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 9:10 am   

Jasne, że nie wstydem. Zwłaszcza, że to jest spora różnica w cenie. W salonie buty za 170 zł, a w Ptaku czy innym sklepie nie będącym salonem ślubnym, np. 90 zł.
Faktycznie, nie powinnam mieć żadnych obiekcji. Masz 100% racji ;)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:41 am   

Zapytajcie w salonie w którym kupujecie suknię czy można dodać na bucikach akcent z sukni. Ja tak zrobiłam. Buty wyglądały jak komplet. Tylko, ze ja miałam buty kupione w salonie w którym kupowałam suknię i nie wiem czy te kupione w innym mniejscu tez można okleić koronką czy tam jakąs duperelką z sukni. :) Jeśli wam się uda macie buty z ptaka które będą idealnie pasowały do sukni. :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:36 am   

JA równiez kupiłam buty w salonie. Zapłaciłam 140 zł .Równiez był to mój pierwszy zakup , aby zobaczyć czy długośc sukni bedzię ok :)
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:53 am   

Ja również zamówiłam buty w salonie. Wprawdzie już kupiłam buty ale jak założyłam do sukni to mi jednak średnio pasowały (na upartego mogłyby być). Te w salonie spodobały mi się bardziej, mają idealny kolor- jedyny minus to cena 390 zł, ale i tak postanowiłam je kupić... Na szczęście za te pierwsze zapłaciłam 99 zł więc do przeżycia.
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:09 am   

Ja kupiłam buty w Ryłko, cena prawie jak w salonie, ale jakość dużo lepsza- skóra naturalna na zewnątrz i w środeczku, poza tym bardzo wygodne :smile:
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 11:38 am   

Ja się nie zdecydowałam na zakup z w salonie głównie dlatego, że praktycznie w żadnym salonie nie było butów w moim rozmiarze (36, które noszę normalnie nieraz jak już były w salonie to były na mnie za duże :o ), a nie wyobrażam sobie zamówić buty w ciemno, bo z doświadczenia wiem, że wiele butów pomimo, że jest dla mnie dobry rozmiar to są jakieś niewygodne. :?
_________________
 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 2:46 pm   

Witam!
Ja buty slubne kupilam w butiku slubnym Slawa Pilsudskiego 39 .Natychmiast odnalazlam buty , ktorych szukalam.Nie moglo byc inaczej przy tak duzym wyborze.nie znam drugiego takiego sklepu z taka iloscia butow slubnych.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 3:44 pm   

Łatwo wybierać jak się ma standardowy numer obuwia. Ja w Sławie nie mogłam zakupić nawet 1 pary, bo wszystkie były za duże. Taki mój los... jak się ma malutką stópkę.
_________________

 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 10:00 am   

Dziewczyny gdzie jest duży wybór butów ślubnych?? A i jakie wybieracie półbuty, odkryta pięta, sandały, czy np. odkryte palce?
_________________




 
 
izunia_zg 

Dołączyła: 02 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 6:44 pm   

ja swoje butki kupiłam w salonie Isabel, troszkę kosztowały, ale były bardzo wygodne, w ogóle nie było ich czuć na nodze, pieknę satynowe, ślicznie komponowały się z suknią
 
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 9:31 am   

czy ktoś wie gdzie teraz można kupić butki ślubne w dobrej cenie tzn takiej koło 100 zł?? mam na to dwa tygodnie i jeśli się nie uda to będzie trzeba jechać na Ptaka a wiadomo, że bliżej jest znacznie lepiej :) z tego co zauważyłam (byłam w trzech salonach) to ceny są około 160 zł a szkoda mi tyle wydać na buty na jeden raz :(
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 11:51 am   buty w Ptaku

Ja kupowałam buty w Ptaku i tam nie ma co liczyć na duży wybór i dobrą cenę - ja znalazłam tylko jedno stanowisko, gdzie Pan ma spory wybór, a ceny ok.150-160 zł. Tańszych nie znalazłam :-(
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 1:54 pm   

Ja sie nacielam w salonie slubnym... Moja wina, ale tez troche salonu. Kupujac suknie przymierzylam ich buty w rozmiarze 38. Byly minimalnie za duze, wiec zamowilam 37,5. Teraz wiem, ze 37,5 w ogole nie wejdzie mi na stope. Zalamka. Pani w salonie nie za bardzo podoba sie pomysl zwrocenia butkow, a ja bede w PL dopiero na przymiarce sukni. Powiedziano mi, ze sobie zaloze inne o tej samej wysokosci obcasa. No i fajnie, ale w takim razie jaki rozmiar mam zamowic? :?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 2:10 pm   

Gahanova, kup sobie wkładki do butów - na ślubie i tak ci się przydadzą i przymierz ten nieco większy but - może to rozwiąże problem :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 2:22 pm   

Masz racje Karola5, dzieki. :) Jak juz tam bede to dokladnie wybadam o ile te buty sa za duze i wkladka powinna pomoc.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 2:40 pm   

Mi dziś babka w salonie przy okazji kupna sukienki powiedziała,że dla niej bez sensu jest wydawać 250zł na buty w salonie- i na moim miejscu poszukałaby gdzie indziej, bo za 100zł można normalnie kupić- i szkoda pieniędzy.

Podzielam opinię :smile:
_________________
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 10:17 am   

zamówiłam buty w salonie więckowskiego/zachodnia (czy jakoś tak) , koszt 150 zł z satyny, najlepsze jakie znalazłam w salonach w centrum. Ale powiem szczerze że niektóre salony to ceny butów chyba z kosmosu biorą :?
 
 
joannamichał 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 2:32 pm   

Ja za swoje też zapłaciłam 150 zł. , ale myślę ze dlatego tyle kosztował bo ja mam rozmiar 35 więc sobie za takie małe nóżki liczą :) a miałam je tylko na ślubie, bo ja nie umiem chodzić na obcasie więc po przybyciu na salę poprostu je zdjęłam.
 
 
M i A 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 2:00 pm   

Witam :)
Czy ktoś mógłby polecić "miejsce" w którym można kupić ładne ślubne buty? Dzięki za info :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl