Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
STUDIO DEKORACJI "B&K" PERFECT DAY
Autor Wiadomość
Amelia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Rogóźno
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 3:37 pm   STUDIO DEKORACJI "B&K" PERFECT DAY

Poszukuję jakiś informacji na temat Studia B&K, jakie wrażenia macie po skorzystaniu z ich usług, widziałam ich stronę, mają też zdjęcia z sali którą ja mam i mi się podoba, zamierzam skorzystać, ale chodzi mi o opinie o tej firmie ??
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 6:52 pm   

gdzieś na forum chyba jest o nich jakiś wątek :)
moja koleżanka korzystała z ich usług i była zadowolona, ja również chciałam aby oni ubierali mi salę na wesele ale kompletnie nie mogłam się z nimi skontaktować :( nie odbierali telefonów, nie odpisywali na e-maila. Może Ty będziesz miała więcej szcześcia :)
_________________

 
 
 
Amelia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Rogóźno
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 4:34 pm   

Wystraszyłaś mnie, ale mi udało się bez problemu do nich dodzwonić, zaproszono nas na spotkanie w zgierzu, Pan pokazał nam jak miałaby wyglądać nasza sala, i powiem że się Nam podobało, bo już na ich stronie nam się podobało, a i cenowo jesteśmy zadowoleni. Póki co dostaliśmy rozpiskę co i jak, ale raczej się zdecydujemy na nich, myślałam też że uzyskam tu więcej opinii czy warto oddać im ręce dekorację sali.
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 5:05 pm   

Amelia.83, a powiedz mi co chciała byś za dekoracje na swojej sali... ja do nich pisałam i powiem ci ze jak usłyszałam cene to sie przeraziłam
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
Amelia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Rogóźno
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 10:37 am   

dawewe nie wiem ile tobie powiedzieli za dekorację ?? i za co ? My chcemy dekorację tkaninami, nasza sala to szczawin sala osp, my już kontaktowaliśmy się też z innymi firmami i niby było taniej ale jak się okazywało na spotkaniu u jednej pani która powiedziała nam 900zł okazło się że to cena za 12 tych szali przy suficie i jak zaczeliśmy dodawać tych tkanin i zakrycie ściany to wychodziło wiećej niż miało być. Tu w Studiu B&K pan rozpisał nam że koszt naszej dekoracji to 1300zł (w tym mamy dekorację szalami sufitu z dekoracją kulami kwiatowymi z ratenem, dodatkowo w tej cenie mamy zakrycie jednej całej ściany bo jest tam okropna tapeta Nasze tło za nami i nasz stół, do tego dają nam ubrany wózek pod tort) Więc wydaje mi się że nie jest to dużo a poza tym naprawdę podoba mi się dekoracja tej sali przez tą firmę. Dodatkowo myślimy aby wziąźć pokrowce bo mamy takie małe szkolne krzesełka a mi się to bardzo nie podoba, a cenę powiedzieli nam 5zł za ubranie krzesełka z obwiązaniem szarfą. a że mamy wesele na 100 os to wychodzi nam 500 zł (jak patrzyłam to takie ceny mają wszystkie firmy które obdzwoniłam). Zastanawiamy się też nad tym aby ubrali nam stoły gości, pan rozpisał nam że na naszych 100 gości kosztowało by nas to 500 zł (w tym mamy obrusy również na poprawiny na zmianę, sukienki do stołów, fale na stole, serwetki, szklane naczynia z piaskiem i grubą świecą, również na poprawiny i powiem że mocna się nad tym zastanawiamy czy nie weźmniemy bo nasze kucharki to jak rozmawialiśmy to tylko obrus rozkładają i talerze i to wszystko, a rodzicom się podoba a pozatym to nic nie musieli byśmy sami robić a nie chce mi się jeszcze jeździć i szukać i wypożyczać jakiś dekoracji na stoły. Więc myślę że nasza dekoracja 1300+500pokrowce i ewewntualnie 500 za stoły to jest zadaowalające nas, dodatkowo jeśli popiszemy umowę w styczniu do mamy dostać balon wybuchowy gratis, a to zawsze parę złotych w kieszeni. Udało mi się zrobić zrzut ekranu z ich strony ale nie wiem czy to bedzie czytelne, właśnie tak chcemy aby wyglądała nasza sala.

plik002.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 874 raz(y) 75.51 KB

 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 10:58 am   

Studio dekorowało naszą salę weselną-OSP. Za cenę ok.1300zł (o ile dobrze pamiętam, niestety pamięć bywa zawodna) mieliśmy dekorację materiałową(dwukolorową) dwóch sal, podświetlane tło za nami z sercami balonowymi-które mogliśmy sobie zabrać, ubranie krzeseł dla wszystkich przy naszym stole, jak również ubrany nasz stół(tymi falbanami). Na stołach gości były sztuczne kwiaty oraz organza. Do tego mieliśmy serwetki na wesele-z nadrukami obrączek, na poprawiny-standardowe oraz udekorowany wózek pod tort.Studio oczywiście polecam:)
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 1:35 pm   

no mi powiedzieli 2100zł za materialy, balony, krzesła i stoły... wiec to chyba sporo... nie pisze o pokrowcach na krzesła bo to mamy w cenie sali... a ze ja lubie się pobawić i mam znajomą po kursach ubioru sal na wesele to wole kupić 2 belki materiału i balony i sama ubrac salę... i wyjdzie mnie to zdecydowanie mniej niż z firmą b&k :)
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 5:58 pm   

2100 to niedużo, biorąc pod uwagę ceny innych firm. Ja też myślałam żeby samodzielnie przystroić, ale pytanie... kupisz materiał i co po weselu?... Sporo tego potrzeba, dobrze docięte, żeby ładnie upiąć to też nieproste. Podpisałam umowę z B&K i jestem zadowolona. Stoły przystroję sama i i tak sporo będzie przy tym roboty.
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 9:44 pm   

My mieliśmy zamówioną kompleksową dekorację sali, tj. dekoracja materiałowa pod sufitem, dekoracja sali tanecznej, tło za nszym stołem, dekoracja stołów, pokrowce na krzesła, dekoracja i naczynia na stół wiejski, no i jeszcze stół na tort i księgę gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu. Wszystko zostało zrobione w środę, w czwartek dojechały pokrowce na krzesła, a w sobotę dokonano ostatnich poprawek. W ramach ustalonej wcześniej ceny zostało zrobionych kilka dodatkowych rzeczy, które poprawiły wygląd sali, np zasłonieto kilka okien itp, albo były po prostu moją prośbą, jak np dekoracja stołu "słodkiego". Niby to nic, ale kilka firm, których ofertę rozważałam liczyła sobie za takie rzeczy ekstra dodatkową kasę. Co do kontaktu z firmą to my nie mieliśmy żadnych problemów, sprawy załatwialiśmy zarówno meilowo jak i przez telefon. Ja bardzo polecam i na pewno zdecydowałabym się na usługi tej firmy raz jeszcze:)

_________________

 
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 11, 2012 9:20 am   

Nam też ubierało studio dekoracji B&K.
Co prawda swoich zdjęć nie mam, ale pozwoliłam sobie wstawić fotki ze strony firmy. Zapłaciliśmy 2400 zł.
Dekorowali nam:
- dekoracja materiałowo-balonowa pod sufitem
- dekoracja stołów gości
- dekoracja stołu Młodych
- dekoracja tła za Młodymi
- łuk balonowy nad drzwiami wejścia na salę
- palma balonowa
- ubranie stołu pod fontannę czekoladową
- fontanna czekoladowa
- balon wybuchowy

Zarówno kontakt z Państwem jak i samo wykonanie bardzo nam się podobało.
Kontaktowaliśmy się w razie jakiś wątpliwości, bądź jeśli coś trzeba było ustalić i jak dla mnie wszystko super. Niczym się nie musiałam przejmować.
Więc ja również polecam :)

Fotki:



 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 3:43 pm   

Podbijam temat-u nas też będzie dekorować B&K. Póki co mogę powiedzieć, że cenowo wypadają naprawdę korzystnie w porównaniu do innych. I to co ja bardzo lubię: u nas dekoracja będzie skromna, a mimo to nie namawiano mnie na siłę na dodatkowe "atrakcje". Mam nadzieję, że po weselu będę równie zadowolona.

[ Dodano: Pią Lip 31, 2015 5:06 pm ]
Co prawda już ponad 3 miesiące po ślubie, ale lepiej późno niż wcale. Serdecznie polecam firmę B&K Dekoracje. Atrakcyjna cena (w porównaniu do niektórych firm u B&K jest bardzo atrakcyjna cena), solidne wykonanie, bezproblemowy kontakt - to tak w wielkim skrócie. Polecam gorąco!
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl