Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o opinie o zespole SZAFA GRAJĄCA z Bełchatowa, pilne
Autor Wiadomość
marta_lodz 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 105
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 11:31 am   Prosze o opinie o zespole SZAFA GRAJĄCA z Bełchatowa, pilne

czas ucieka maja wolny termin, moze ktoś widział ich na żywo??
 
 
AmeliaPule 


Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 8:44 pm   

Hej, miałąm przyjemność bawić się na weselu z Szafą Grającą. Mogę z czystym sumieniem ich polecić, bo z parkietu nie schodziliśmy. Młodzi są i widać, że chce im się grać.Pozdrawiam!
 
 
MASLANKA202 

Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 2:19 pm   

Szafa grająca z Bełchatowa Opinia o zespole nie będzie pozytywna i zgodzę się z użytkownikiem becool piszącym dwa posty wyżej.
Zespół grał u nas w czerwcu na weselu i z przykrością musimy stwierdzić, że nie był to wymarzony nasz dzień. Bardzo Długie przerwy, brak kultury dla gości, odegrali swoje i do widzenia zauważalne było to ,że grają z przymusu a nie z serca. Jeżeli chodzi o repertuar to nie jest jakiś szczególnie wybitny, wszystko oklepane, dużo pomyłek chociaż nie jestem specjalistą to dało się to zobaczyć i usłyszeć. Niestety nie Polecam !! !.
Wybierając Zespół Szafa Grająca musicie się państwo porządnie zastanowić aby nie popełnić takiego błędu jak my. Dodam tylko tyle, że państwo zapraszają na swoje próby i czarują rozmową ale to tylko mizerne czarowanie wszystko wychodzi jednak na Weselu
Pozdrawiam
 
 
jojek_jojek 

Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 8:15 am   

Szafa Grająca z Bełchatowa Opinie widzę niesłuszne. Szafa Grająca grała i Nas na weselu w czerwcu 2013r. Goście byli zachwyceni, twierdzili że już dawno się tak nie wybawili. Prawdą jest, że zapraszają na próbę, ale to akurat oceniam tylko na plus. Można się wtedy przekonać, że faktycznie grają na żywo, nie ma udawania. Długie przerwy to jakaś bzdura, idealnie współpracowali z kuchnią.
Nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie komentarze, (może to jedna i ta sama osoba, która dołączyła na forum dnia 20 grudnia 2013r i zapragnęła oczernić zespół Szafa Grająca) ja nie mogę się do niczego doczepić. A może MASLANKA202 miał wesele z Szafą tego samego dnia w czerwcu ?? ??

Polecam zespół Szafa Grająca z Bełchatowa, niech każdy umówi się na próbę, porozmawia i sam oceni.
Pozdrawiamy Magda i Piotrek 29 czerwca
 
 
MASLANKA202 

Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lut 03, 2015 11:20 pm   

Witam, Zajrzałem do tego tematu z czystej ciekawości aby zobaczy wypowiedzi innych użytkowników, czując rozczarowanie oraz nienawiść w charakterze podejścia do klienta tego zespołu. Być może tylko my tak mieliśmy... Za dużo się nie pojawiło a wręcz odwrotnie !! Widzę, że forum dobrze prosperuje z Zespołem Szafa Grająca z Bełchatowa. Pamięcią sięgam iż było trochę opinii negatywnych, które poniekąd zostały usunięte na prośbę zespołu. Nie pamiętam nazwy użytkownika ale zamieścił post tematu gdzie Pan Tomasz wypowiadał się na tematy gry na żywo... i ów taki znalazłem więc załączę do podglądu dla ludzi którzy chcą poznać choćby źdźbło prawdy.
Temat na tym forum ''Czy gracie na żywo''

Będę bacznie obserwował i dokumentował, czy temat zniknie...

Widocznie Fora są tylko od pozytywnych reklam a nie od relacji widzów

Bez tytułu 6.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 395 raz(y) 24.87 KB

Ostatnio zmieniony przez MASLANKA202 Wto Lut 03, 2015 11:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 7:26 am   

MASLANKA202, ale ten temat jest i istnieje,
proszę :)
http://forum.wesele-lodz....ghlight=#483744
_________________


 
 
MASLANKA202 

Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 2:47 pm   

Rozumiem , natomiast chodzi o posty które były pisane przez innych użytkowników wcześniej w '' tymże temacie " , no niestety zostały usunięte ..... wszystko wiadomo dlaczego...
 
 
cypion 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 1:42 pm   

Witam

Chciałbym się odnieść do MASLANKA202. Pozdrawiam Ciebie Jarku - nasz był perkusisto. W roku 2011, kiedy powstał mój wpis graliśmy częściowo na żywo, a częściowo z tzw "podkładu". Niestety było to spowodowane słabej jakości perkusistą... tak tak właśnie dlatego w roku 2013 podjęliśmy decyzję o wymianie naszego "perkusisty" na prawdziwego perkusistę, który potrafi zagrać nieskromnie mówiąc wszystko.

Zespół muzyczny SZAFA GRAJĄCA z Bełchatowa gra w 100% na żywo !! ! Powiem więcej, Szafa Grająca nie zagra z podkładów dopóki będzie istnieć !! ! Jeżeli ktoś potrafi udowodnić fakt, iż nie zagraliśmy któregoś utworu na żywo jestem skłonny oddać całe honorarium za daną imprezę.

Jeżeli natomiast ktoś chce nas pomawiać to musi się liczyć z odpowiedzialnością swoich wpisów. I na szczęści to forum pomaga w przestrzeganiu pewnych zasad.

Pozdrawiam
Tomek
Szafa Grająca

P.S. Jarku nasz był "perkusisto" - Szafa ma się bardzo dobrze. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich naszych klientów i gości

[ Dodano: Wto Lut 10, 2015 1:46 pm ]
Dla przypomnienia podam nick "becool". Jarku przecież pamiętasz ten nick. Podpowiem Ci, że można sprawdzić adres IP z jakiego pisze użytkownik MASLANKA202 i becool. Musisz się bardziej wysilić, np. przy pomocy innej osoby z innego komputera ?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl