Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
JDStyle - gorąco polecam!
Autor Wiadomość
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 4:45 pm   JDStyle - gorąco polecam!

Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z zamówionymi przeze mnie zaproszeniami od firmy JDStyle. Choć początkowo bałam się zamawiać zaproszenia przez internet (zwłaszcza, że najpierw ustala się szczegóły, potem przelewa całą kwotę i dopiero potem odbiera zaproszenia), jednak piękne zaproszenia mnie skusiły. Chciałam żeby były proste, ale eleganckie i wykonane z papieru dobrej jakości. Takie też są.

Pan, z którym się kontaktowałam był bardzo sympatyczny i cierpliwie znosił wszelkie moje uwagi i zmiany (typu: przecinek czy bez "r." w dacie). Niczego nie pomylił (choć zamawiałam zaproszenia na ślub, wesele- personalizowane i nie, koperty- personalizowane i nie). Zamówiłam też u nich księgę gości, która okazała się być dużo ładniejsza i większa niż na zdjęciu.

Paczka dotarła doskonale zabezpieczona (każde zaproszenie oddzielone kartką, a dżet na zaproszeniu zabezpieczony ligniną)- nic się nie pogniotło, nie odpadło.
Rozpakowanie całości i przejrzenie wszystkich zaproszeń zajęło mi 4 godziny!

Polecam firmę.

PS. My wybraliśmy model RO3 i pasującą so nich księgę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez pestka Wto Sty 04, 2011 4:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Missouri86 

Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2015 1:41 pm   

Bardzo polecam sklep JDStyle.

Kontakt ze sklepem od samego początku był bardzo dobry, właściciele spełniali w ostatniej chwili nasze prośby. Nawet podpowiadali pewne zmiany i rozwiązania. Realizacja zamówienia była bardzo szybka a samo wykonanie staranne i dobrej jakości. Zaproszenia były dobrze zabezpieczone w czasie transportu.

Sklep oferuje duży wybór wzorów i kolorów zaproszeń. Przy zamówieniu samemu decydujemy jaki ma być kolor papieru, rodzaj czcionki. Sami też wybraliśmy wierszyk do zaproszenia oraz treść, zdecydowaliśmy się również na wydruk nazwisk gości.

Osobiście uważam, że mają bardzo elegancje zaproszenia w swojej ofercie, do tego można dobrać zawieszki na alkohol, winietki, księgę gości itp.

Gorąco polecam! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl