Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PORTAMENTO Łódź
Autor Wiadomość
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 05, 2010 3:10 pm   PORTAMENTO Łódź

Czy ktoś słyszał coś o tym zespole? Znalazłam ich stronę www i skontaktowałam się z nimi. Wydają się profesjonalni i jest z nimi dobry kontakt. Mimo to chciałabym poznać opinię kogoś kto może słyszał ich na żywo lub nawet bawił się na weselu, na którym grali.

[ Dodano: Pią Paź 08, 2010 8:56 am ]
Widzę że chyba nikt na forum nie zna tego zespołu. W takim razie opiszę swoje wrażenia po spotkaniu. Członkowie zespołu to bardzo konkretni ludzie i, co dla mnie ważne, nie zachowują się jak wielcy artyści a całkiem normalnie i bardzo przystępnie. Jak dla mnie dobrze grają. W tej chwili jestem pod ich dużym, pozytywnym wrażeniem i chyba się na nich zdecyduję. Jakby ktoś coś wiedział na ich temat to z chęcią przeczytam opinię.

[ Dodano: Nie Paź 24, 2010 2:01 pm ]
Szkoda, że nikt nie wyraził swojej opinii. Mimo to dziś podpiszę z nimi umowę. Mam wrażenie że to mili i konkretni ludzie i że zależy im na "wykazaniu się". Widać że lubią swoją pracę i że starają się żeby wesele było udane, mam nadzieję że się sprawdzą i będę mogła napisać pozytywną opinię po weselu.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 2:46 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
anulajot 

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 11:22 am   portamento

witam :) przyłączam się do pytania o zespół portamento. Czy miał może ktoś okazję słuchać ich na żywo?jakieś opinie?
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 8:46 am   

Jeśli masz czas czekać to ja ci odpowiem po 21 maja, bo wtedy będą grali u mnie, choć nie wiem jak się sprawdzą, ale zobaczymy.
 
 
Aparatka 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 9:36 am   

magdellaa napisał/a:
Jeśli masz czas czekać to ja ci odpowiem po 21 maja, bo wtedy będą grali u mnie, choć nie wiem jak się sprawdzą, ale zobaczymy.



Witaj magdellaa! Czy możesz podzielić się wrażeniami jak sprawdził się zespół Portamento na Twoim weselu? Pozdrawiam serdecznie ;)
 
 
anulajot 

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 5:04 pm   ;o)

Widzę, że nie tylko ja czekam na relacje :) prosimy bardzo o opinię.
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 8:21 pm   

Cześć!

Dopiero wróciliśmy z podróży poślubnej i mogę spokojnie napisać że bardzo ich polecam. Wesele było super udane między innymi dzięki zespołowi, zabawy fajne, muzyka też (choć mało disco polo, ale to trochę nasz wina), kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, no i wszyscy są przesympatyczni. Bardzo gorąco ich polecam i pozdrawiam. Jak ochłonę to napiszę więcej.

Pozdrawiam.
 
 
anulajot 

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 10:17 am   :)

Bardzo się ciesze z takiej pozytywnej opinii ;) nie pozostaje nic innego jak spokojnie czekać na występ Portamento na moim weselu :)
 
 
chudy0283 

Wiek: 40
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 7:08 pm   

Witam,

Zastanawiamy się nad wyborem tego zespołu ale poza ich stroną internetową i kilkoma opiniami tutaj nie wiele o nich wiemy.. na pewno ładny głos. Czy potrafią rozkręcić wesele róznymi zabawami, biesiadą przy stołach?
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 6:15 pm   

W naszych poszukiwaniach też na tez zespół trafiliśmy. Głos wokalistki tak mnie urzekł że nie mogłam oderwać się od ekranu komputera. Delikatny, urzekający i magiczny! Po prostu rewelacja... Grają fajny repertuar i generalnie bardzo wiele rzeczy zdecydowanie na tak! Tylko po rozmowie okazało się że jak na 3-osobowy zespół sporo biorą za dwa dni i w dodatku Pan uznał że nie przepadają grać poprawin i mi odradzał urządzanie drugiego dnia... Po tym tekście skończyłam rozmowę :/ Jeśli kogoś nie przerażają ceny i robi jeden dzień to wydaje mi się że są do przemyślenia.
_________________
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 5:33 pm   

Witam

tonika napisał/a:
Jeśli kogoś nie przerażają ceny i robi jeden dzień to wydaje mi się że są do przemyślenia.


A możesz przesłać mi na PW jaką cenę podali?? Bardzo jestem ciekawa...
_________________
 
 
anulajot 

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 8:12 am   Portamento

W ten weekend zespół Poprtamento grał na naszym weselu. Jesteśmy mega zadowoleni! Wszyscy goście zachwalali poziom oprawy muzycznej, bawili się do białego rana przy rytmach muzyki :) Członkowie zespołu to ponadto wspaniali ludzie, mili, uprzejmi, kulturalni! Polecamy ten zespół! Dziękujemy raz jeszcze Portamento :)
 
 
vicky2252 

Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 8:23 am   

Bardzo profesjonalny zespół- grają naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo dobra oprawa muzyczna. Jesteśmy bardzo zadowoleni podobnie jak i nasi goście. Bardzo fajne zabawy, biesida i zabawa do białego rana:).Polecamy serdecznie Ania i Marcin 27.10.2012:)
Ostatnio zmieniony przez vicky2252 Pią Paź 04, 2013 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariczka 

Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2014 9:50 pm   Ślub i wesele 28.06.2014

Portamento grało na naszym weselu i z całą odpowiedzialnością możemy wystawić pozytywną ocenę - grali naprawdę fajnie, repertuar różnorodny, dopasowany do publiki, a głos Hani rewelacyjny! Polecamy!
_________________
I want to be Your first hello and harvest goodbye...
 
 
Insomnia 

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2015 10:04 pm   

Zespół Portamento zagrał na naszym weselu 4.10.2014 i sprostał w 200% naszym oczekiwaniom, zatem należy im się pozytywna opinia, którą obiecaliśmy wystawić :) ))

Orkiestrę wynajęliśmy w ciemno z internetu i szczerze możemy polecić współpracę z nimi! Wesele było poprowadzone na wysokim poziomie do samego rana a goście bawili się REWELACYJNIE! :) Zespół był elastyczny jeśli chodzi wszelkiego rodzaju ustalenia i pomysły z naszej strony, świetnie dobrali repertuar, bardzo dobrze i fajnie prowadzili biesiadę przy stołach, przerwy były krótkie i dopasowane do godzin posiłków, ponadto umowę mieliśmy podpisaną do godziny 4:00 a zespół bisował do 4:30 :D

Podsumowując szczerze polecamy wszystkim, którzy są na etapie poszukiwań zespołu na wesele, lub inną uroczystość.

Iga i Rafał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl