Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZESPÓŁ "SUPER IMPREZA" SKIERNIEWICE
Autor Wiadomość
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 11, 2015 8:57 am   ZESPÓŁ "SUPER IMPREZA" SKIERNIEWICE

HEJ :D

CZY KTOŚ Z WAS WIE COS NA TEMAT ZESPOŁU SUPER IMPREZA ZE SKIERNIEWIC? TO DOŚĆ WAŻNE DLA MNIE, BO MOCNO ZASTANAWIAM SIĘ NAD ICH WYBOREM, A NIESTETY NIE BYŁAM NIGDY NA ŻADNEJ IMPREZIE Z NIMI I BOJE PODJĄĆ SIĘ DECYZJI NA PODSTAWIE NAGRANIA W INTERNECIE. DAJCIE ZNAC :D
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 9:23 am   

O, coś na temat, na który się wypowiem :D
Zespół Super Impreza będzie grał na moim weselu w sierpniu tego roku i był to wybór prawie natychmiastowy. Byłam z narzeczonym kilka lat temu na ślubie, gdzie właśnie oni rozkręcali imprezę i bardzo nam się spodobali. Już wtedy myśleliśmy o ślubie w niedalekiej przyszłości i w przerwie pomiędzy tańcami podeszliśmy do ich stolika, wzięliśmy namiary, porozmawialiśmy. Bardzo mili, otwarci. Potem temat ślubu ucichł, ale po zaręczynach, kiedy zaczęliśmy szukać sali, zespołu itd nawet nie chciało mi się oglądać innych muzyków, od razu zadzwoniłam do Super Imprezy i umówiliśmy się na spotkanie.
W zespole są 3 osoby-2 panów i jedna pani. Wszyscy mają wykształcenie muzyczne, są nauczycielami muzyki w szkole. Grają piosenki typowe weselne-głównie disco polo, coś ze starego polskiego i zagranicznego rocka i trochę współczesnych kawałków,które aktualnie są ta topie. Grają dużo, przerw nie wydłużają, co jakiś czas biorą akordeon i podchodzą do stołów pośpiewać z gośćmi, co mnie się bardzo spodobało. Są otwarci w kwestii zabaw, robią niespodzianki dla młodych :) I mają bardzo dobrą cenę, za 2 dni grania
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

ogólnie polecam :) chociaż dokładnie wypowiem się po ślubie :)
_________________

 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 10:46 am   

Jak dzowniłąm do nich wspominali coś o wodzirejowaniu i fakt, widziałam na internecie jak latają w kolorowych spodniach w kropkach i czapkach. Powiedz"herbatnik" czy jak byłaś na weselu w ich wykonaiu , czy nie przesadzali za bardzo? boje się żeby nie zrobili cyrku z wesela. :D
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:07 am   

Z tego co pamiętam byli raczej spokojni, to chyba kwestia ustalenia, czego od nich oczekujesz. Jeśli poprosisz o wodzirejowanie, to będą się starać zabawiać. Na tym weselu, na którym byliśmy, oprócz standardowego śpiewania i grania przy gościach rozkręcali tylko gry i zabawy, które były ustalone wcześniej z młodymi.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 1:13 pm   

justynka25 napisał/a:
latają w kolorowych spodniach w kropkach i czapkach.

Łoł to musiało być bardzo wesoło :D
_________________


 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 3:13 pm   

Herbatnik powiedz mi jeszcze czy nie fałszowali?ładny ma głos ta dziewczyna?strasznie się miotam czy ich wybrać czy szukać kogoś innego? :lol:
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 3:32 pm   

justynka25, pamięć mnie trochę zawodzi :) ale raczej było w porządku, ładnie śpiewali i grali. Raczej bym pamiętała jakieś niedociągnięcia :)

[ Dodano: Sro Lis 04, 2015 1:37 pm ]
Już tyle czasu po weselu, a ja jeszcze nie napisałam recenzji zespołu :D Ogólnie-polecamy! a szczegóły już podaję:

Współpraca:
Bardzo dobry kontakt z liderem zespołu. Z racji tego, że my w Łodzi, oni w Skierniewicach, najczęściej kontaktowaliśmy się telefonicznie i mailowo. Widzieliśmy się raz przy podpisywaniu umowy. Mimo to wszystko było dopięte na ostatni guzik, wszelkie wątpliwości na bieżąco wyjaśniane, a ostatni mail z naszymi wytycznymi zespół miał podczas wesela przy sobie.

Muzyka:
Jest Pani śpiewaczka, Pan śpiewający i grający na klawiszach oraz Pan grający na bębnach. Repertuar jest typowo weselny, może nie każdy lubi, ale ja i mąż i nasi goście bawiliśmy się super przy disco polo i najnowszych hitach muzyki rozrywkowej. Oprócz tego są też utwory z innych gatunków muzycznych, a jeśli sobie ktoś zażyczy piosenkę, której nie mają w repertuarze, mogą ją puścić w oryginale. Jest koncert życzeń i karaoke na życzenie :) A bębny fajny pomysł, dodają piosenkom oryginalności.

Zabawy:
Zespół dobrze się czuje w zabawianiu gości weselnych. Miałam taki pomysł, żebyśmy sami powymyślali zabawy na oczepiny i inne atrakcje, ale mąż zaproponował, żebyśmy zaufali zespołowi i nie żałujemy. Dowiedzieliśmy się, co zazwyczaj prezentują i wybraliśmy, co chcielibyśmy u nas. Zarówno oczepiny, jak i pozostałe weselne zabawy były bardzo udane. Podczas poprawin również rozruszali gości :)

Polecamy zespół Super Impreza :) to dobra jakość w dobrej cenie :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl