Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biały krawat?
Autor Wiadomość
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2015 8:56 pm   Biały krawat?

Jeżeli Wasi narzeczeni decydują się na krawat - to jaki kolor wybierają?

My chcielibyśmy wziąć biały w jakieś wzorki.
Moja suknia jest biała (nie ecru), więc zarówno koszula jak i krawat powinny być śnieżnobiałe.
Dziś przymierzaliśmy parę krawatów i niestety efekt nie był satysfakcjonujący. Krawat miał zawsze inny odcień niż koszula, nie udało się dobrać idealnego.
Ekspedientka w sklepie powiedziała, że to nie szkodzi, bo to ma być po prostu zbliżona kolorystyka. Ja tam nie jestem przekonana...

A co Wy sądzicie? Jak było w Waszym przypadku?
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 15, 2015 7:27 pm   

Jakby był idealnie w tym samym kolorze, to zlałby się z koszulą. Na prawdę nie ma sensu szukać idealnego odcieniu. Pozwól narzeczonemu wybrać taki krawat jaki mu się podoba. W końcu to też jego dzień, nie tylko twój.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 8:47 am   

kamejka, jeśli oboje wybieracie biały krawat to ok, ale nie jest chyba konieczne, żeby każdy dodatek Pana Młodego był dostosowany do Twojej koloru sukni. Można je dobrać np. do koloru kwiatów w wiązance. Tak, jak napisała Terry-jak będzie w tym samym odcieniu, co koszula, zleje się z nią. Efekt też zależy od materiału, który może zmieniać odcień w zależności od światła.
Ja będę miała niebieskie dodatki(pas do sukni i wiązanka z hortensji), więc mój narzeczony pewnie wybierze krawat w tym kolorze :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 12:03 pm   

Wiązanka ma pasować do Młodej, nie Młodego. Wybieramy ją dla siebie. Młody może być indywidualnością. Z tobą lub wiązanką łączy go butonierka.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 12:48 pm   

Zgadzam się z Terry

Jeśli macie jeden kolor przewodni, to jeszcze można pokombinować, ale nic na siłę :)
_________________
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 5:40 pm   

Terry napisał/a:
Pozwól narzeczonemu wybrać taki krawat jaki mu się podoba. W końcu to też jego dzień, nie tylko twój.


Terry, nie rozumiem Twojego zarzutu, przecież razem wybieramy ten krawat :/

Zdecydowaliśmy się na biały, i tylko zastanawiamy się, czy odcień musi idealnie pasować do koszuli, czy może być trochę złamany, bo moim zdaniem taki złamany średnio pasuje. Ale nie mam porównania do idealnego odcienia bieli, bo takiego nie znalazłam.

Mamy kolor przewodni - bordowy, ale chcemy żeby krawat był biały, no taki ślubny :) Bordowy może założyć na każdą inną okazję.
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 8:07 pm   

Przepraszam, że poczułaś się urażona. Niestety większość dziewczyn nie zwraca uwagi na to co ich narzeczeni chcą. Kierują się swoją wizją tego dnia i zachowują się jakby tylko ta opcja była możliwa. Przyznam, że z przyzwyczajenia założyłam, że znów trafiłam na taki wpis. Dobrze, że nie jesteś jedną z nich.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 8:41 am   

kamejka, Kochana, pokażę Ci jak Mąż się prezentował na poprawinach. Koszule miał śnieżnobiałą krawat kremowy z delikatnym krateczkowym wzorkiem. Jak dla mnie nie gryzł się to bardzo, wyglądał tak do schrupania

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 10:26 am   

U nas wszystko było ecru. Po pewnych poszukiwaniach krawat też nam się udało dobrać w podobnym odcieniu, ale miał lekkie wzorki z bardziej błyszczących nitek więc aż tak nie zginął na tle koszuli. Niestety trzeba chodzić z koszulą i szukać i patrzeć co dobrze wygląda. Mój miał jeszcze drugi krawat - kolorowy, który założył po oczepinach i później na niego się też zdecydował na sesję zdjęciową.
_________________

 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:54 am   

Przecież to nie musi być od razu biały :) do jasne fajnie pasuje odcień różu, albo zielonego.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 10:46 am   

Biały krawat super, Narzeczony zdecydował się na białą muchę i jest w lekko tloczony wzorek, wiec nie będzie idealny odcień jak koszula a będzie się trochę to wyróżniać wiec jak dla mnie super ;) może też wybierzcie Krawat w jakiś delikatny wzorek?;) super to wygląda moim zdaniem;)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl