Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon ISABEL
Autor Wiadomość
marcinsz 

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 8:39 am   Salon ISABEL

Witam,

Poproszę o opinię na temat salonów ISABEL.
Podoba mi się bardzo suknia w salonie na sienkiewicza /obsługa miła i pomocna/ i jestem już neimal zdecydowana, ale Pani upiera się że teraz trzeba owszem zamóić ale szycie jest w 1 dzień na ok tydzień przed ślubem.
Jak chcę miec ok miesiąca to łumaczy, ze nie gdyż dziewczyny przed samym ślubem tracą dużo na wadze i późneij są same problemy i dlatego miarę ogólną zdejmują wczesniej a Panna Młoda musi byś na tydzień przed w 1 dzień do dyspozycji i wówczas całą suknię szyją dokładnie.

Co o tym sądzicie i jakie macie doświadczenia z tym salonem.

Pozdrawiam
Justyna
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Lis 07, 2010 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 12:31 pm   

Wpisz w wyszukiwarkę lub przeczytaj wątek Salony sukien ślubnych - nasze opinie - znajdziesz tam mnóstwo opinii.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
marcinsz 

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 3:24 pm   

Przepraszam, że marudzę albo Ja nie umiem szukać albo za bardzo nie ma opinii o salonie ISABEL na Sienkiewicza.
Znalazłam kilka opinii o ISABEL ale na Inflanckiej i to takie szczegółowe.

Jeśli ktoś może pomóc to będę wdzięczna:)

Justyś
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 3:26 pm   

W salonie ISABEL jakiś czas temu zamówiłam suknię :) na przymiarkę jestem umówiona dwa tygodnie przed ślubem, ponieważ tydzień wcześniej w moich przypadku nie jest to możliwe. Do tej przymiarki ma być gotowa suknia, ale tak że jeszcze wszelkie poprawki będą możliwe.
Marcinsz wydaje mi się, że Panie mają rację że nie ma potrzeby by odbierać suknię aż miesiąc wcześniej, tym bardziej że większość z nas jeszcze przed samym ślubem zmienia wagę, a zwłaszcza przy gorsecie - jeżeli na taki się zdecydujesz, ma to olbrzymie znaczenie.

Myślę że wszystko będzie w porządku, a dowiem się o tym za kilka miesięcy :]
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 8:44 pm   

Zamówiłam suknię na inflanckiej. Zamówiona na sienkiewicza i tak jest szyta na inflanckiej. Slub mam 7.06. a przymiarkę mam 25.05. Panie wytłumaczyły mi że suknia bedzie na przymiarce w kawałkach a na przymiarce będą ja zszywały w całośc przymierzając ja na mnie po to by była idealna. Nie masz się więc czym przejmować
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 12:46 pm   

witam!

ja właśnie wróciłam z salonu Isabel na Inflanckiej - ten salon na Sienkiewicza to jest chyba taki bardziej "poglądowy", a przymiarki i szycie są chyba na wszystkie i tak na Inflanckiej.
W każdym razie bardzo miła i pomocna obsługa, plus suknie naprawdę, jak dla mnie w dobrych cenach.
Suknię wybrałam praktycznie od razu - jest cudna, dokładnie taka jaką chciałam :)

ślub mam 25.10. a przymiarka 20.10. ze względu, jak już wspominałyście na wahania wagi przed ślubem
generalnie póki co polecam, po 20.10. będę wiedzieć jeszcze więcej :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 5:02 pm   

Hej, dziewczyny możecie napisać jakie są ceny za suknie z tego właśnie salonu? Na ich stronie suknie zapierają aż dech w piersiach, ale to samo słyszałam również o cenach...;-//
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:08 pm   

nie wiem niestety, jak ceny wyglądają obecnie, ale w 2008 roku były naprawdę całkiem normalne, moja suknia kosztowała 1800 zł więc naprawdę w granicach normy
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 10:39 pm   

Te które ja mierzyłam teraz w listopadzie były średnio za 2,5tys.
_________________

 
 
aniajaz 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 110
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 10:04 pm   

Moja suknia jest z tego salonu. Kosztowała pierwotnie 2400, ale dostałam zniżkę i płacę 2100:) Szyta na mnie niedługo przed ślubem. Nie martwi mnie to, wręcz przeciwnie- raz a dobrze uszyta i bez poprawek. Siostra M. brała od nich sukienkę i jego przyjaciółka też. Wszystko bardzo pozytywnie. Jak dla mnie osoba właścicielki salonu (można ją spotkać czasem na Inflanckiej) jest genialna. To ona projektuje te suknie. Są piękne i dopracowane. W dodatku jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o zmiany- można np. łączyć dwa modele, dołożyć/odjąć ramiączka, zmienić dekolt, coś dodać, coś odjąć i wasza suknia będzie niepowtarzalna i wymarzona. Moja jest jak dla mnie idealna. Bardzo mi się podoba. Będę miała do niej ramiączka, które są połączeniem pomysłów mojego i tej pani:)
Ze zmian, to jeszcze jak pisałam w innym miejscu, ta z przymiarki jest na mnie za duża i ecru, a moja będzie w sam raz i biała:)
Kolejnym atutem salonu na Inflanckiej jest estetyczny wystrój i czystość. Każda z sukien była nienaganna. Wbrew pozorom nie jest to powszechne.
Serdecznie polecam:)

Zdjęcie0042.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1268 raz(y) 40.59 KB

 
 
Evela0210 

Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: LODZ
Wysłany: Nie Gru 26, 2010 11:27 pm   

Witam,
A ja Polecam ten salon bo jest profesjonalny:)Krawcowa jednego dnia ma tylko czas dla ciebie i szyje jeden dzień suknie,dobra obsługa i suknia uszyta co do centymetra na ciebie(ani razu jej nie poprawiałam, bo nawet na chwile sie nie opuściła i dodam że mogłam oddychać i siadać normalnie) No i ważna rzecz aplikacje są naszywane :) !!! bo niestety dużo salonów je przykleja :? Salon Polecam:)
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:17 am   

Ja mam zamiar kupić swoją suknię właśnie w tym salonie, na ich stronie jest bardzo dużo sukni które mi się podobają, jednak nie wiem czy wyrobię z budżetem przeznaczonym na swoją kreację (2000 zł ;;;-((( )
_________________

 
 
Evela0210 

Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: LODZ
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 5:12 pm   

marlena1987 wydaje mi sie ze w tym salonie masz szanse kupic za tyle suknie w zalerzności jaka ci sie podoba ( bo jak jakas skormnijesza to napewno) jeżeli chodzi o ceny to tez myslałam ze ceny bedą duże ze wzgledu na jakoś wykonania a okazało sie że NIE jest drogo:)Najdroższa suknia jaką widziałam to ponad 3tys a najtańsza i bardzo ładnie wykonana ok1700 wiec nie jest to masakra cenowa:)
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:32 pm   

ja mam mieszane uczucia. Pani mnie skrzyczała, że mam za duży biust i sukienka mnie spłaszcza... nie miałam zadnych pretensji, nic nie mówiłam, ona sama z pretensją w głosie mówiła: "no bo przeciez to nie jest sukienka dla Pani, tu ma Pani 38 a tu rozmiar 40 no to jak to ma wyglądać?". ale i tak mam tam jedną sukienkę do ścisłego finału:)
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 6:45 pm   

ja również mam mieszane uczucia co do tego salonu, byłam tam dwa razy. Za pierwszym razem Pani w przelocie "rzuciła" mi katalog z sukniami i w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać. Odpowiadała na odczepne. Za drugim razem niestety zostałam całkiem zignorowana, nikt się mną nie zajął. Wielka szkoda bo byłam zdecydowana na jedną piękną suknię z tego salonu, jednak obsługa mnie odstraszyła.
Ostatnio zmieniony przez ni_kola Pią Lut 04, 2011 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 8:38 pm   

Właśnie tam zmówiłam swoją wymarzoną.Suknie w tym salonie są cudne i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o obsługę to nic szczególnego nie zauważyłam.Przymierzałam, to co chciałam i ile razy chciałam.Nie było żadnego kręcenia nosem. Zostałam obsłużona jak należy- to wszystko. Dziewczyny, przecież nie o to chodzi, żeby panie nam wciskały wszystko co mają w salonie i słodziły, że wyglądamy jak boginie! :roll:
Już nie mogę doczekać się dnia przymiarki. :smile: :smile: Na chwilę obecną mogę z czystym sumieniem polecić ten salon.
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:17 pm   

ja mam z tamtąd zamówioną suknie.. jest przecudna byłam juz nawet na przymiarce.. powiem że cena mnie troszke zaskoczyła 3,5 tys.. no ale na tez swój wymarzony i jedyny dzień mogę tyle poświęcić.. dodam że to model Mango :D
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
martus222 

Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 12:21 pm   

Ja w 100 % ODRADZAM ten salon!!!... więcej przeczytacie w moim poscie w temacie "Czarna lista salonów ślubnych". Rownież wcale nie jest tak tanio, suknia która mi się podobała kosztowała 3000zł do tego chciałam tren to Pani powiedziala ze to bedzie bardzo drogi do tej sukni spytałam się ile to niewiedziała co powiedzieć a po chwili powiedziała że ok 300 zł, więc patrząc na cenę sukni to chyba nie byłoby tak żle, ale po sytuacji która zaszła w salonie szyłam suknie w Strykowie gdzie mnie wyszła w sumie z welonem i odpinanym trenem 2600. Może i suknie ładne ale obsługa straszna...jak ktoś wie jaką chce suknie to radzę ją uszyć wychodzi o wiele taniej.
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2011 12:36 pm   

Już w listopadzie będzie dziewczyny nowa kolekcja w salonie przy ul. Inflanckiej :) już nie mogę się doczekać, bo to chyba mój ulubiony salon, choć jeszcze tam nie byłam :smile:
_________________
 
 
ustaborowicz 

Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 10:58 am   

Ja wybrałam swoją suknię we wtorek. Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na suknię w Isabel. Ale od początku. Mam nietypowe wymiary więc, jak się okazało, kupno sukni z katalogu i przeróbki nie wchodziło w grę. Dzięki poradom koleżanek wybrałam się do salonu Isabel. A tam - super. Początkowo zajęła się mną sprzedawczyni - a jak okazało się, że chcę szyć na miarę - krawcowa. Jestem wybredna i lubię rozmawiać z ludźmi, którzy znają się na swojej robocie. Pani krawcowa poświęciła mi poro czasu - pokazała w czym będę dobrze wyglądać a w czym nie. Ostatecznie zbudowałyśmy moją suknię z trzech różnych. Góra z jednej, środek z drugiej i dół z trzeciej. Dodatkowo jest możliwość szycia suknie na krótko przed ślubem, więc jeśli zamierzacie schudnąć to jest to idealne rozwiązanie. Jestem zachwycona obsługą w salonie Isabel. Dodatkowo sunie, które szyją, ą wysokiej jakości... świetnie uszyte z dobrych materiałów. Czego chcieć więcej.
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 9:14 pm   

Dzisiaj byłam w salonie i obsługa straszna.... bardzo negatywne wrażenie na mnie Panie zrobiły, może bardziej szefowa ;)
jedna suknia mi się nawet spodobała... ale nie wiem czy tam wrócę, ze względu na obsługę, muchy w nosie , łaskę i jakieś dziwne problemy......
_________________


 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 9:19 pm   

o o o to mnie zaniepokoiłaś dagii, szkoda, bo to strasznie zniechęca do kupna choćby nawet była tam ta jedyna suknia.
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 9:24 pm   

gosza, ale dla dziewczyny przede mną były mega miłe....... Może źle wygladałam , albo nie wiem co ...;P
_________________


 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 6:28 pm   

A ja mam takie pytanko. Już mam zamówioną tam suknie ślubną typu księzniczka. I teraz pytanie do dziewczyn ktore juz mialy szyta i dla tych ktore sie orientuja..
Czy jesli juz zdecydowałam sie na ten konkretny model sukni to w dniu szycia moge ingerowac np. zeby w sukni na dole z tylu nie bylo materialu tylko tiul? bo przod ma z tiulu.
I czy bedemogla odjac pare naszywanych aplikacji?
prosze o odpowiedz. dziekuje.
_________________
< ONT >
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 8:16 pm   

nataliakws, a jaki model zamówilaś w tym salonie
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 9:02 pm   

Zamówiłam identyczny model co Ty :) Mango
Tyle tylko ze nie moge tutaj wkleic linka bo za krotko jestem na forum:(

Chodzi mi mianowicie o trzy rzeczy.
Te rozlozyste falbanki ktore sa, o aplikacje ktore sa obok tych falbanek czy mozna usunac.
Oraz mam suknie zamowiona bez trenu i widzialam zdjecia dziewczyn w tej sukni bez trenu i z tylu jest tak "lyso" i mysle czy moze inaczej z tylu byc wykonana??

No i nie wiem czy dobrze wybralam suknie bo jestem niska osoba mam 159wz owszem dojdzie obcas 8cm ale mimo wszystko sama nie wiem..


(Dałam zdjecie sukni w zalaczniku ale nie wiem czy sie pokazuje)

540x405_przepiekna-suknia-sl-585074.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1006 raz(y) 19.94 KB

_________________
< ONT >
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 11:38 pm   

nataliakws, powiem ci ze ja nie myślałam wogóle nad zmianą czego kolwiek w tej sukni jest piekna i nie chciała bym jej zmieniac.. tren jak sie podepnie to fajnie sie układa z tyłu i nie jest tak łyso... ja bym nie kombinowała z tiulam ... a jezeli chcesz to popros o góre taka jak w tym modelu Mango a dół weź sobie cały tiulowy jak w tej sukni na ich stronce co ma wiązany gorset na kokardke... Ale jak sama wiesz ze ten materiał z tyłu jest razem z gorsetem zakładany, więc po co dodawać kolejna warstwe tiulu..
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 5:58 pm   

Byłam w tym salonie tydzień temu, bo bardzo spodobała mi się suknia ze strony internetowej. Niestety przymierzając ją stwierdziłam, że jest zupełnie nie w moim stylu - typowa choinka :) większość sukni z tego salonu tak właśnie wygląda - są mocno przesadzone, ale oczywiście każdy ma inny gust. Co do obsługi to skwaszona mina Pani w ogóle nie zachęca do kupna w tym salonie czegokolwiek. Bardzo powściągliwa i chyba zmęczona życiem kobieta :)
 
 
ziolo1c 

Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: koluszki
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:18 pm   super salon!!!!

W 2011 roku kupowałam w tym salonie na Inflanckiej suknie....została uszyta na tydzień przed ślubem..i była idealnie dopasowana!!!! a to jednak ważne aby w tym dniu nic nie spadało czy uwierało:) bardzo miła obsługa..pomoc przy wyborze idealnej sukni nieoceniona..również wszystkie dodatki można dobrać...obuwie nawet posiadają w ofercie...moja znajoma również tam kupowała suknie i też bardzo zadowolona..a w najbliższym czasie moja przyjaciółka też będzie szyła suknie...także bardzo polecam...a co do osób które piszą o niemiłej obsłudze to powiem tak...może po prostu miały panie gorszy dzień...przecież każda z nas ma taki dzień co jakiś czas..:)
 
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 5:00 pm   

No cóż ;D z całego serca salon odradzam ;D niestety, ale Pani zaszła za skórę zarówno mi jak i mojej mamie ;D a tej kobiety się nie denerwuje :P
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 9:38 pm   

Piękne suknie, zwłaszcza te modele z siateczkami. Jednak w większości są to sukienki princesski lub mocno ozdobione. Niestety nic nie znalazłam dla swojej figurki. Miła obsługa.
_________________
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 7:34 pm   

bambolea napisał/a:
Piękne suknie, zwłaszcza te modele z siateczkami. Jednak w większości są to sukienki princesski lub mocno ozdobione. Niestety nic nie znalazłam dla swojej figurki. Miła obsługa.


Niestety odradzam!
Obsluga bardzo niemila, suknie na ktora praktycznie bylam zdecydowana - powiedziano mi ze nie zostanie dla Mnie uszyta bo jest za malo czasu a bylo 6 miesiecy przed slubem! Na koniec na odczepne Pani powiedziala ze jak juz nigdzie nic nie znajde to moze mi ten model uszyje, tak jakby robila mi laske a to ja jestem klientem i powinnam zostac potraktowana profesjonalnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl