Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stół Sushi na weslu
Autor Wiadomość
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:46 pm   

Ważne aby przypadło gościom do gustu,jednak jeżeli mam być szczera: w naszej polskiej tradycji raczej się nie sprawdzi. Co innego stół wiejski czy alkoholowy- to jak najbardziej tak jednak sushi.. No z doświadczenia wiem,że tylko nieliczna garstka gości będzie zadowolona.
_________________

 
 
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 8:15 am   

ja też chciałam , moim zdaniem super pomysł... manager naszej sali odradza... że nikt nie jadł, dwa jest ciepło a sali i jak nie zejdzie nadaje się tylko do wyrzucenia :(
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 10:35 am   

razem z narzeczonym uwielbiamy sushi i ja chetnie bym sie na cos takiego zdecydowala, tylko, ze takie jedzenie nie moze za dlugo stac no i nigdy nie ma pewnosci czy goscie lubia badz beda chcieli sprobowac :(
_________________
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 2:55 pm   

Tutaj jest podobnie jak z daniami wegetariańskimi,mogą byc ale wcale nie muszą. Jeżeli większość gości przepada za sushi- wtedy tak,w innym przypadku bzie to strata pieniędzy.
 
 
Julka.a 

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 3:46 pm   

Dobry pomysł,ale pewnie musi być to bardzo kosztowne i faktycznie może się zmarnować.

Już widzę moją babcie wywijającą pałeczkami :) ))
 
 
getmarried 


Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 17
Skąd: Milanówek
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 4:56 pm   

Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł. Zawsze fajnie, jak dane wesele się czymś ciekawym wyróżnia. Najważniejsze, żeby nie przesadzić z innowacyjnymi pomysłami, bo może być sporo. Sushi może być świetne, jako przystawka. Jak nie zrobicie go za dużo to na pewno nie zostanie.
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 2:07 pm   

Fantastyczny pomysł !Ja bym się ustawiła pierwsza w kolejce po sushi:)
_________________
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:39 pm   

Byłby to dobry pomysł, pod wrunkiem świeżych produktów, już jedliśmy Suchi nie raz, które nie było zbyt dobre. Więc nie wiem czy byśmy zaryzykowali na Weselu :-)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:56 pm   

Sushi nadaje się na bankiet, ale na wesele? Chybiony pomysł, kolejne udziwnienie, żeby zaimponować gościom, a od Mlodych wyciągnąć kasę ;)
_________________


 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 10:39 am   

Dorotka_ napisał/a:
Sushi nadaje się na bankiet, ale na wesele? Chybiony pomysł, kolejne udziwnienie, żeby zaimponować gościom, a od Mlodych wyciągnąć kasę ;)


Właśnie niekoniecznie :) Jest to element zimnej płyty. Wygląda to na moje oko o wiele bardziej elegancko niż wiejski stół i ogólnie uważam,że jest to po prostu bomba. U mnie się sprawdziło. Próbowali praktycznie wszyscy goście. Była to dla wielu pierwsza okazja na spróbowanie. Myślałam,ze nie będzie smakowało starszym osobom ale się myliłam. Próbowali wszyscy a najbardziej się tym zajadał... mój dziadek ! Rocznik 35. Zamawiałam w Besuto : Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek. Jest to restauracja w Warszawie .
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 2:20 pm   

Kocham sushi, ale w moim przypadku nie widzę zbytnio jak ludzie piją wódkę i zagryzają sushi. Chyba w tym względzie jestem tradycjonalistką :-)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 2:55 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Sushi nadaje się na bankiet, ale na wesele? Chybiony pomysł, kolejne udziwnienie, żeby zaimponować gościom, a od Mlodych wyciągnąć kasę ;)


Zgadzam się... Sushi widziałam raz, na filmie z wesela tematycznego. Para wybrała Kraj Kwitnącej Wiśni, jako motyw przewodni :)
_________________
 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 3:20 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Sushi nadaje się na bankiet, ale na wesele? Chybiony pomysł, kolejne udziwnienie, żeby zaimponować gościom, a od Mlodych wyciągnąć kasę ;)

A dla mnie ok. Tyle udziwnień Młodzi wymyślają,że sushi to Pikus. Bylam na weselach z sushi i wszyscy najpierw lecieli tam aby spróbować. Wiele osób chce spróbować a jeśli jest okazja aby za darmo to myślę,że wiele osob poleci na to :-) . Jednak jesli już ktoś zdecyduje się na taką atrakcję trzeba pomyśleć o jakości i o ilości bo głupio to wygląda jak po godzinie stol pusty bo wszystko zjedzone.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 3:26 pm   

U nas co prawda nie było sushi, bo nie jestem wielbicielką tego typu jedzenia, ale byliśmy na weselu u naszych przyjaciół - tam podano sushi.

I nie zgadzam się z przedmówczyniami, wyglądało to naprawdę bardzo dobrze, co więcej - znalazło się naprawdę dużo chętnych na sushi. Tak więc wg mnie nie jest to zły pomysł, wręcz przeciwnie.
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 8:55 pm   

Spotkałam się też ze stołem rybnym. Nie nazwałabym tego sushi. Były wędzone ryby, raki, krewetki, ślimaki. Sporo osób się brzydziło niektórych rzeczy, ale inni chętnie próbowali, bo dla niektórych osób to pierwsza okazja. "Normalnie nie sięgają po robaki". Takie określenie słyszałam.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:26 pm   

Ja myślę, że sushi super, u nas będzie sushi na stołach obok z przekąskami itd, każdy kto będzie miał ochotę to sobie podejdzie i zje :) super sprawa, nie wymyśliliśmy tego sami, tylko tak mamy w menu, myślę, że gościom się spodoba :) Jak mówi sss_, to będzie nawet coś w formie atrakcji, bo ludzie będą chcieli spróbować, nie wszyscy mieli okazję jeść sushi :) u nas będzie zapewnione tyle, żeby nie brakowało, ale rzeczywiście jak się robi "na własną rękę" to może być kłopot z dostosowaniem ilości itd...
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl