Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 3:08 pm   

Rozmawiałam z koleżanką, która prowadzi solarium i poradziła mi, aby rozpocząć chodzenie do solarium ok. 2 miesięcy przed ślubem co tydzień na kilka minut... dzięki temu można uzyskać piękną trwałą opaleniznę :)
A dodatkowo tuż przed ślubem zapytać się w swoim solarium czy nie posiadają takich specjalnych kremów z dodatkiem błyszczących drobinek :) efekt genialny :) sama użyłam tego przed imprezą :) trzymało się ponad 24h :) i zostawiało u innych śladów :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 8:05 am   

dazima napisał/a:
Czy używacie jakiś kremów lub olejków przed pójściem do solarium??

tylko na nóżki...chyba to był ten preparat:
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:36 pm   

Czy takie kremy można kupić gdzieś w markecie, czy tylko w solarium?? I jak często trzeba chodzić do solarium, żeby ta opalenizna długo się trzymała?? I jaki czas przed ślubem zacząć chodzić do solarium, czy 2 miesiące przed, raz w tygodniu wystarczy??
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 8:28 am   

Jakie polecacie solarium na Teofilowie ? :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 10:30 pm   

ja znowu zaczęłam chodzić na solarium 8)
dobrze, że mam baaardzo blisko pracy 8)
_________________
 
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 10:16 pm   

Ja nie chodze bo sie boje....
_________________

 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 11:44 am   

Ja za czasów liceum chodziłam namiętnie na solarium, przynajmniej raz w tygodniu, zazwyczaj wracając z kursu językowego. Oczywiście dbałam o nawilżanie. Po maturze poszłam do kosmetyczki (dostałam bon do salony dr Eris) i pani przebadała mnie specjalnym urządzeniem aby sprawdzić stan mojej cery. Skala na aparacie miała pokazywała skórę tłustą, normalną, suchą i odwodnioną. Aparat wskazywał najwyższy stopień odwodnienia i aż pikał :o :o Od tego unikam opalania. Oczywiście raz na jakiś czas skocze na solarium przed jakąś okazją ale staram się zachować umiar aby nie doprowadzić już do podobnej sytuacji. :?
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 2:13 pm   

Ja czasami korzystam z solarium najczęściej na wiosnę i przed ważniejszymi imprezkami :)
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 10:52 am   

Ja nie wiem czemu ale jakoś mam przed tym opór.Może dla tego że napatrzyłam się na laski które przesadziły z solarium i są całe pomarańczowe. Na samą myśl mam przed tym zahamowania. :hmmm: Jakoś tak bardziej odpowiada mi naturalna opalenizna.Lubię latem poleżeć na słonku i to mi wystarcza aż do następnych wakacji :slonko:
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 7:36 pm   

nigdy nie byłam na solarium, czy tylko ja jestem do tego uprzedzona?
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 6:34 pm   

nie, nie tylko niem jesteś uprzedzona, wydaje mi się to bardzo sztuczne, okej, jeśli to był raz, czy dwa, ale pomarańczowa dziewczyna... straszy, po prostu straszy!
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 9:33 am   

Ja czasem chodzę na solarium.. Może nie ciągle.. Ale raz na jakiś czas lubię się wygrzać i żeby potem słońce szybciej chwytało.. Ale nie żeby być pomarańczowa... :/
_________________

 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 6:23 pm   

Ja jestem jak najbardziej za bo sama korzystam. Uważam, że jeśli ktoś korzysta z głową to nie ma przeciw wskazań. Sama chodzę na 10 minut raz na dwa tygodnie. Do tego stosuję zawsze jakiś krem przed i w domu po. A opalam się zawsze w majtkach.
_________________

 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:15 pm   

Poszukuję sprawdzonego solarium na Widzewie Wschodzie.
Za miesiąc idę na ślub kuzynki, a mam opalone ręce "do podkoszulki" i jak włożę sukienkę to będę bardzo śmiesznie wyglądać, dlatego chciałam wyrównać opaleniznę kilkoma wizytami w solarium :)
Polecicie jakieś ?
_________________

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 7:03 pm   

Mega Solar w pawilonie 502 tuż przy rondzie albo dalej Lermontowa 4 Big Sun w tych dwóch miejscach byłam i mogę je polecic.
_________________

 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 9:10 am   

martula_87, wielkie dzięki za info :)
Mieszkam przy Augustowie, więc przejdę się do Big Sun na Lermonową, mam bliżej :smile:
_________________

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 10:13 am   

alamakota, no to jesteśmy sąsiadkami :smile:
Ja mieszkam tuż przy solarium Big Sun i też tam częściej chodziłam.
_________________

 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 10:53 am   

martula_87, niestety dzieli nas Rokicińska, ja mieszkam na rogu Augustów - Służbowa, czyli po drugiej stronie ulicy :-) ale chodzę na pocztę na Twoje osiedle 8)
Teraz jak będę w solarium to może się tam spotkamy :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez alamakota Pią Cze 21, 2013 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 9:08 pm   

alamakota napisał/a:
Poszukuję sprawdzonego solarium na Widzewie Wschodzie.

Ja polecam Oasis na Bartoka 67a.
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 9:51 pm   

Był ktoś w solarium na Węgierskiej?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
revelinka 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: okolice
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 7:59 am   

też muszę iść ze 2-3 razy, bo jestem biała jak ściana, a urlop dopiero po ślubie :roll:
_________________
:)
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 8:02 am   

revelinka, ja skorzystałam z rady forumek i chodzę do Big Sun, na Lermontową 4 - Widzew Wschód. Polecam, jest w porządku :)
_________________

 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 12:50 pm   

Byłam raz na solarce i mówię stanowcze NIE! Byłam zaledwie 6 min i dostałam oparzeń na plecach :( Nie wiem czemu, bo z normlanym opalaniem nie mam problmeów. Opalam sie zawsze w lato na czekoladkę i nigdy nic sie nie dzieje, skóra nie schodzi, nie ma oparzeń i innych takich :)
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 1:49 pm   

:( A ja niestety nie wiem co zrobię...chyba bez solarium to się nie obejdzie, bo samoopalaczy to nie znoszę, bo zawsze coś nie tak wychodzi, tym bardziej, że moja skóra jest bardzo sucha i zawsze jakieś "niedoróbki" wychodzą - nawet przy balsamach lekko koloryzujących :/ ślub na koniec października, więc letniej opalenizny już na pewno nie będzie... Może macie jakieś godne polecenia w okolicach Kilińskiego/Tuwima albo Srebrzyńska/Kasprzaka :?:
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 10:25 am   

ja w sobote na jednym solarium bylam na 12 min na lozku brazujacym i nic mnie nie wzielo, a w drugim w pon bylam tez na brazujacym na 10 min i jestem spalona... drugi dzien robie sobie oklady zimnym recznikiem na brzuch, bo nie moge wyrobic z goraca... spie na przescieradle i kocu, bo samo przescieradlo za bardzo "drapie" mnie po plecach... nigdy jeszcze nie spalilam sie az tak na solarze :(
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 12:37 pm   

Sisska, bo pewnie mieli nowe, dobre lampy, albo złe filtry na nich...

Słuchajcie a znacie jakieś fajne sprawdzone solaria w okolicy Julianowa? Miałam wokół siebie kilka, ale wszystkie się pozamykały :/
_________________
 
 
EnEn 

Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 8:45 pm   

Moja pierwsza przygoda z solarium skończyła się zwolnieniem lekarskim... Zachciało mi się wyglądać fajnie w styczniu kilka lat temu i poszłam do solarium na 7 minut. Dostałam poparzenia słonecznego tak silnego, że przez trzy noce nie mogłam spać, bo nie miałam się jak ułożyć, żeby nie bolało. Potem wykombinowałam sobie taką ukośną konstrukcję z poduszek i spałam na niej na boku... Moja lekarka się śmiała okrutnie, ale ponieważ ją uwielbiam to jej wybaczyłam ;)
"To co pani Aniu, nie wpiszę pani poparzenia słonecznego, bo mamy styczeń, w ZUSie by pomyśleli, że oszalałam... poszukam jaki jest symbol zapalenia skóry i to pani wpiszę na zwolnieniu"... złota kobieta... a ja byłam tak czerwona, że ludzie patrzyli na mnie jak na głupka... Największą radochę miała moja mama gdy zaczęła mi schodzić skóra...siedziała przy mnie i "iskała" mnie godzinami ( baby to jednak mają coś z małp ;)
Teraz korzystam z solarium, bardzo rzadko, ale korzystam :) Oczywiście z umiarem i zaczynam od 5 minut, żeby nie powtórzyć sytuacji sprzed pięciu lat ;)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Paź 27, 2014 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiamango 

Dołączyła: 04 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: Opoczno
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 12:57 pm   

Bardzo rzadko ale się zdarza :)
 
 
MalinAAA 


Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 10:23 am   

Nie lubię solarium, ale przed ślubem chyba nie będę miała wyjścia :-? Chociaż może pomyślę o opalaniu natryskowym. Ktoś z Was korzystał?
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 7:32 pm   

MalinAAA, ja rok temu byłam na opalaniu natryskowym.

Ogólnie byłam zadowolona, ale "opalenizna" nierówno schodziła i to mnie strasznie denerwowało. Choć w przyszłym tygodniu wybieram się na wesele i skorzystam ponownie z opalania natryskowego, to nie wiem, czy na moje wesele też się zdecyduję... spróbuj, może przypadnie Ci do gustu :)
_________________

 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 5:06 pm   

wiosną byłam kilka razy na rogu Sienkiewicza/Tuwima. Kupiłam chyba na gruperze kupon na 60 minut i chodziłyśmy wymiennie z koleżankami (pamiętam że za minutę wyszły jakieś grosze, poniżej 40gr./min.). Jak dla mnie super, lampy mają dobrze ustawione, miła obsługa. Wiadomo, że z jasną karnacją nie można iść na 12 minut po zimie bo może to skończyć się tragicznie. Nie mam jasnej karnacji, więc zaczęłam od 8. Byłam kilka razy. Bardziej niż solarium wolę słoneczko, którego w tym roku nie brakowało :)
_________________


 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:54 am   

Nie jestem fanką takiego opalania. Od razu oczyma wyobraźni widzę, jak marszczy mi się skóra i jak tworzą się na niej przebarwienia ;)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 8:15 pm   

Podbijam temat. Ślub za niewiele ponad miesiąc, a ja (czego wcześniej zupełnie nie planowałam) chyba muszę się trochę opalić. Myślałam o natryskowym właśnie, bo samoopalacze i inne specyfiki nie wchodzą w grę bo nie używam więc pewnie wyszłoby bardzo nierówno. Zwykłe solarium raczej też odpada. A może znacie jeszcze inne sposoby na ładną, delikatną opaleniznę?
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 7:46 am   

kapatka, a czemu zwykłe odpada? Ja ostatnio przy okazji wizyty u kosmetyczki pytałam o natryskowe właśnie pod kontem ślubu i białej sukni i tu cytuję panią: "pewnie, że suknia może się ubrudzić, ale przecież zakłada ją się tylko raz w życiu"...i chyba mnie to zniechęciło :(
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 8:18 am   

Muszkowa, lepiej na zwykłe, po natryskowym wygląda się pomarańczowo to raz i nienawidzę zapachu skóry po takiej aplikacji, czuję się jakbym się wysmarowała kurczakiem z budki na zielonej :P
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 12:02 pm   

Muszkowa napisał/a:
kapatka, a czemu zwykłe odpada?

Nie wiem czy wyrobię czasowo bo został mi miesiąc, a moja skóra raczej kiepsko się opala. Chciałabym to zrobić jakoś rozsądnie, a czasu zostało niewiele...
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 12:14 pm   

kapatka, idealnie jest. Idź na 6 minut, za dwa dni 6 minut za 2 dni 7 minut :) stopniowo. Czasu jest sporo, idealnie właśnie teraz na kosmetykę :)
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 1:26 pm   

Jeśli masz bardzo delikatną skórę, to zacznij od 3 min.
Mam nadzieję, że sprawdziłaś przeciwwskazania. Jako dziecko leczyłam się na niedoczynność tarczycy i to wyklucza mi solarium do końca życia.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 1:36 pm   

Sprawdziłam chyba wzdłuż i wszerz, stąd mój wcześniejszy wpis, że chciałabym to zrobić z głową. Generalnie unikam sztucznego opalania (gwoli ścisłości zdarzyło mi się korzystać tylko raz) więc nie bardzo się palę do tego, ale chyba się zdecyduję.

[ Dodano: Sro Mar 18, 2015 2:07 pm ]
A ma ktoś jakieś sprawdzone miejsce najchętniej w okolicach marszałków? Ewentualnie Śródmieście, okolice Piotrkowskiej?
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 12:23 pm   

ja mogę polecić właściwie jedyne dobre solarium w Łodzi ale to Dąbrowa

na 12 minut to ja nigdy nawet nie byłam, najładniej można się opalić chodząc na max 8
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 6:16 pm   

kapatka, z mężem dwa tygodnie przed ślubem zaczęliśmy chodzić na solarium :) początkowo na 5 minut, a skończyliśmy na 10 minutach i 6-tych odwiedzinach, tyle nam wystarczyło :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Mar 20, 2015 6:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katnow 

Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2015 9:14 am   

Jeśli chcecie psuć sobie skórę to korzystajcie z solarium. Na starość tego gorzko pożałujecie :)
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2015 10:24 am   

katnow napisał/a:
Jeśli chcecie psuć sobie skórę to korzystajcie z solarium. Na starość tego gorzko pożałujecie :)


Nie wydaje mi się, że pożałuję korzystania z solarium przez dwa tygodnie, czy miesiąc przed ślubem :wink: nie popadajmy w przesadę, a biała panna młoda w białej sukni korzystnie nie wygląda :razz:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 2:27 pm   

ja też chodzę do tego na Kurczakach - lepszego nie znam, wszyscy zachwalają
_________________

 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2015 10:04 am   

Muszkowa napisał/a:
Nie wydaje mi się, że pożałuję korzystania z solarium przez dwa tygodnie, czy miesiąc przed ślubem :wink:


wychodzę z tego samego założenia i też zamierzam miesiąc przed ślubem się troszkę opalić :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Mar 31, 2015 11:21 am   

Sycylijka napisał/a:
wychodzę z tego samego założenia i też zamierzam miesiąc przed ślubem się troszkę opalić :)


ja tak samo, jak słoneczko nie wystarczy to trzeba będzie się "dosmażyć" :D

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2015 9:50 am ]
Dziewczyny, potrzebuję opinii o solarium w Studio urody 67, przy al. Wyszyńskiego 67/7. Mają teraz ciekawą ofertę karnetową i się zastanawiam :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl