Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kelnerzy na wesele
Autor Wiadomość
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 5:48 pm   Kelnerzy na wesele

Na naszym weselu o jedzonko zadba kucharka wraz z pomocnikami, ale nie mamy kelnerów, gdzie możemy ich znaleźć i na co zwracać uwagę. polecacie jakieś grupy kelnerów?
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:06 pm   

Jeżeli jesteś z Łodzi,to wystarczy przejrzeć całe forum i znajdziesz kilka fajnych ogłoszeń kelnerów. Często wynajmując salę w "pakiecie" jest już obsługa kelnerska,celuj właśnie w coś takiego.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:45 pm   

E-kwiaty, pozostaje mi przejrzeć forum, sala zaklepana bez kelnerów,
na ile osób powinien przypadać jeden kelner? Jak ja pracowałam na kelnerstwie w wakacje miałam na siebie 50 osob i dawałam rade ale to chyba za dużo.
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 10:48 am   

PaulinaPS, średnio liczy się 25-30 osób na kelnera.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:08 pm   

Ewelina caterin, powołam się na Twoje zdanie w negocjacjach z T. nie wiem dlaczego wymysliła ze mam szukac kelnerów aby 1 przypadał na 15 osób dla mnie za dużo, tez myslałam o około 1 na 30. Jakis znajomy T powiedzial jej ze 1 na 15 i polecił jej swoja grupe kelnerska, jak dla mnie chce z niej kase wyciągnąć.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:27 pm   

u nas na 95 osób było 4 kelnerów, czyli średnio 1 na 25 gości
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:42 pm   

Na weselu siostry wyszło 5 kelnerów na 150 osób i przyznam,że było trochę ciężko.. Brakowało jeszcze 3 tak aby obsługa była szybsza i bardziej efektywna,było z tym mnóstwo zamieszania.
_________________

 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 7:04 pm   

Prawda jest taka, że wszystko zależy od kelnerów, jak zgrani to by pewnie tych 5 starczyło a jak się dobrze pracą nie umieli podzielić to tak wychodzi, że i 10 będzie mało. Pytanie brzmi po czym takiego kelnera dobrego czy nie poznać. Byłam po 2 stronie barykady, bo sama przez kilka lat byłam kelnerką i chyba nie taką złą skoro wyrabiałam na siebie normę 50 osób na przyjęciu i nigdy nie słyszałam narzekań, a pracowałam z takimi, że po 10 minutach wylatywali z sali i nie wiem po czy ich odróżnić przed godziną zero
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:49 pm   

50 osób na przyjęciu to sporo,ale faktycznie masz tutaj rację odnośnie dobrego zorganizowania się i swojej pracy,wtedy taki kelner czy kelnerka jest w stanie to ogarnąć. Z reguły po prostu zanim zdecydujemy się zatrudnić danego kelnera,warto zapytać o doświadczenie,jeśli ma go mniej,wtedy wiadomo że może się nie wyrabiać z obsługą większej ilości gości.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 10:52 pm   

5 kelnerów na 74 osoby :) bardzo mi się podobało jak podawali dania do stolików 10-osobowych :) 5 kelnerów wychodziło z kuchni trzymając dwa talerze w rękach i ot cały stolik za jednym razem dostawał danie :) Później na zmianę chodzili z winem białym/czerwonym i dopytywali się każdego gościa czy chce, aby dolać mu trunku :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Mar 21, 2015 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 4:11 pm   

To zależy od ekipy takie wyniki nie dziwią kiedy naprawdę ludzie są ogarnięci i sobie nie przeszkadzają i każdy wie co ma robić. W łodzi ostatnio było pewnie z 10 kelnerek i w sumie wszędzie ich było pełno a swoje i tak trzeba było odczekać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl