Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
HERBATA

Jak? herbat? najbardziej lubicie?
czarn?
27%
 27%  [ 59 ]
zielon?
15%
 15%  [ 33 ]
czerwon?
7%
 7%  [ 17 ]
czarn? aromatyzowan?
13%
 13%  [ 28 ]
zielon? aromatyzowan?
11%
 11%  [ 25 ]
owocow? z hibiskusem
3%
 3%  [ 7 ]
zió?ka (mi?ta/rumianek itd)
4%
 4%  [ 10 ]
bia??
5%
 5%  [ 12 ]
owocow? inn?
10%
 10%  [ 23 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 214

Autor Wiadomość
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 12:07 pm   

gruszkowa Dilmah Pyszna :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 2:13 pm   

Zielona z owocem pigwy jest super albo z maliną i bławatkiem :drinkuje: właśnie skończyłam popijać:)
_________________
 
 
aga_z 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 3:11 pm   

ja uwielbiam "malinowy las"
czarna z owocami i liśćmi malin
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 7:44 pm   

Ja piję herbatę czarną, taka zwykła z torebki. Lubie także smakowe jak np truskawka z wanilią czy karmelowa. Pychotka :smile:
_________________
 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 8:36 am   

Najczęściej czerwona z cytryną :)
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:52 pm   

Przeważnie czarna z cytrynką :)
A z owocowych sagę lubię ale ja parzę w kubeczku z dwóch torebek wtedy jest taka mocna i owocowa... gościom też taką parzę i zawsze pytają co to za herbatka :D Nikt by nie powiedział, że to Saga taka pychotka ;D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 7:20 pm   

Klaudynka napisał/a:
Herbata zielona i Rooibos


A ten Rooibos to dobry jest? Czytałam o tej herbacie dużo dobrego i chyba ją wypróbuje.
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:28 pm   

Zazwyczaj czarną herbatkę z cytryną.Bardzo lubię też malinową lub różaną :P
A właściwie to herbatkę lubię pod każdą postacią,oprócz bawarki :x
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:43 pm   

Nie pije wcale czarnej herbaty. U mnie króluje zielona i ew. od czasu do czasu czerwona.
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 10:56 pm   

Ja pijam czarną z cytryną lub liściastą zieloną z żurawiną ;)
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 2:36 am   

PaulinaS, herbaty czarnej z cytryną nie powinno się pić ponieważ jest toksyczna dla organizmu. Uwalnia się glin.
_________________

 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 3:21 am   

randomgirl napisał/a:
herbaty czarnej z cytryną nie powinno się pić ponieważ jest toksyczna dla organizmu. Uwalnia się glin.


Faktycznie, słyszałam o tym. Ale to przyzwyczajenie :wink: U mnie każdy pije herbatę z cytryną...
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 12:02 pm   

randomgirl napisał/a:
herbaty czarnej z cytryną nie powinno się pić ponieważ jest toksyczna dla organizmu. Uwalnia się glin.


A ja z kolei słyszałam, że nie powinno się dodawać cytryny do herbaty jeśli w naczyniu z herbatą znajduje się torebka lub liście. Wtedy ponoć ten glin się uwalnia. Ponoć dodawanie cytryny do samego naparu już nie jest szkodliwe. Ale dopytam mamy chemiczki, może powie coś konkretniejszego na ten temat :P

U nas z kolei często gości na stole Earl Grey Liptona lub Tetley, waniliowo karmelowa Liptona i Teekanne World of Fruits Magic Moments. Czasami też inne owocowe np. gruszkowa :)
_________________

 
 
Verenica 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 12:11 pm   

My najczęściej delektujemy się zieloną z różnymi dodatkami: gruszką, brzoskwinią, opuncją figową itp

Uwielbiam też białą z kawałkami mandarynki mmmm pycha!!
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 2:00 pm   

Kupiłam dziś w Rossmannie herbatę Rooibos śmietankowo-karmelową, bardzo dobra ale i tak moją ulubioną herbatą jest Earl Grey, dziś kupiłam taką;



[ Dodano: Pon Lis 15, 2010 10:08 pm ]
Dziś mam dzień herbacianych nowości, jeszcze wypróbowałam taką, też bardzo smaczna

_________________
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 7:08 pm   

A dziś zakupiłam taką

jest przepyszna :super:
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 7:40 pm   

ewex napisał/a:
A dziś zakupiłam taką
Obrazek
jest przepyszna :super:


Z tej serii pyszna jest też : Malina z marakują, biała herbata i biała z granatem :buja w oblokach: :buja w oblokach: :buja w oblokach:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 11:43 pm   

dzisiaj u teściowej piłam herbatę


i tą waniliowo-malinową też posiadam- pycha :) szczególnie przed snem :)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 8:23 am   

Bian napisał/a:
randomgirl napisał/a:
herbaty czarnej z cytryną nie powinno się pić ponieważ jest toksyczna dla organizmu. Uwalnia się glin.


A ja z kolei słyszałam, że nie powinno się dodawać cytryny do herbaty jeśli w naczyniu z herbatą znajduje się torebka lub liście. Wtedy ponoć ten glin się uwalnia. Ponoć dodawanie cytryny do samego naparu już nie jest szkodliwe. Ale dopytam mamy chemiczki, może powie coś konkretniejszego na ten temat :P

I co Twoja mama powiedziała na ten temat? Bo faktycznie czytałam coś o szkodliwości czarnej herbaty z cytryną, ale słyszałam też, że jeśli doda się cytrynę już po osłodzieniu herbaty to jest ok, gorzej jesli kolejność jest odwrotna, tzn. najpierw włożymy cytrynę, a potem dodamy i rozmieszamy cukier :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Gru 16, 2010 12:14 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 11:31 am   

ava napisał/a:
że jeśli doda się cytrynę już po osłodzieniu herbaty to jest ok, gorzej jesli kolejność jest odwrotna, tzn. najpierw rozmieszamy cukier, a potem dodamy cytrynę
ava a czy to nie jest ta sama kolejność ? :)
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 12:15 pm   

misiao1983 napisał/a:
ava napisał/a:
że jeśli doda się cytrynę już po osłodzieniu herbaty to jest ok, gorzej jesli kolejność jest odwrotna, tzn. najpierw rozmieszamy cukier, a potem dodamy cytrynę
ava a czy to nie jest ta sama kolejność ? :)

No jasne, że tak, już poprawiłam, widocznie rano byłam nie do końca obudzona :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 12:24 pm   

ava napisał/a:
No jasne, że tak, już poprawiłam, widocznie rano byłam nie do końca obudzona :D
hehe, a ja już miałam podejrzenia że osłodzenie a rozmieszanie cukru to co innego :D :D :D
_________________


 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 6:00 pm   

U mnie niezmiennie od dłuższego czasu króluje:

zielona z pomarańczą i guaraną - mogę pić litrami :lol:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 6:26 pm   

Noooo... to temat, który utwierdził mnie w przekonaniu, że mam hrabiowskie podniebienie.
Oprócz czarnych herbat w "pampersach" nie pijam żadnych sklepowych. A i tak najgorszą jaką kupuję jest Tetley. Zazwyczaj sięgam po Dilmah. Piję głównie do posiłków, jako płyn - bez żadnych walorów smakowych.
Najbardziej lubię herbaty zielono-białe. Różne smaki. Kupowane zawsze w Five o'clock.
Nawet mojego męża nauczyłam pić inne herbaty niż czarna i teraz przy robieniu herbaty sięga głównie po nie. Nawet w sklepie czasami mówi, że ta mu się podoba zapachowo i chce spróbować :lol:
Oprócz tego mam małe zboczenie: jak robię białą w kubku, a nie w dzbanku, to wrzucam liście bezpośrednio do wody. Uwielbiam widok rozwijających się liści :)
Ulubione smaki:
- chai masala (czarna z przyprawami korzennymi)
- earl grey superior (earl grey z platkami bławatka)
- martynika (zielono-biała z ananasem, papają, płatkami słonecznika i wyciagu z brzoskwini)
- grenadina (zielono-biała z granatem, żurawiną i różą)
- china jasmine congou (zielona jaśminowa)

Zielone i białe pijam cały rok, zielono-białe na zimno, często z kostkami lodu, w lecie, czarne zimą.

Ile mam w tej chwili różnych odmian w domu? 20 na pewno. Nie chce mi się liczyć :wink:

A, przepraszam, skłamałam. Pijam jeszcze w "pampersie" rooibosa Dilmaha. I jest to jedyna herbata, którą zawsze będę piła w torebkach, bo taki sypany ma tendencję do przedostawania się przez dziurki w zaparzaczu i potem się pluje fusami :smile:
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 4:11 pm   

ava napisał/a:
I co Twoja mama powiedziała na ten temat? Bo faktycznie czytałam coś o szkodliwości czarnej herbaty z cytryną, ale słyszałam też, że jeśli doda się cytrynę już po osłodzieniu herbaty to jest ok, gorzej jesli kolejność jest odwrotna, tzn. najpierw włożymy cytrynę, a potem dodamy i rozmieszamy cukier


Z tego co się dowiedziałam, to cukier nie ma tu żadnego znaczenia. Cytryna wypłukuje glin z herbaty wtedy, gdy herbata liściasta lub w torebkach znajduje się w naczyniu. Dlatego zanim dodamy herbatę należy liście lub torebkę usunąć. Mama dodała też info, że herbata powinna mieć temp. ok. 50 stopni zanim dodamy cytrynę, bo jak jest cieplejsza, to zabijamy jej właściwości.

szara, no faktycznie masz wymagające podniebienie :)

Ja to z kolei w zimie uwielbiam wszelkiego rodzaju wyroby własne, tzn. do naparu z czarnej herbaty dodaję w różnej konfiguracji cytrynę, skórkę pomarańczy, goździki, cynamon i co tam mi wpadnie w ręce a wydaje się odpowiednie :D
_________________

 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 6:25 pm   

Nie bardzo wiem w jakim wątku o to spytać: moja mama jest zachwycona tą herbatą:

ale nigdzie jej nie ma. Kupiła ją raz w pobliskim sklepie, ale już jej nie mają i nie będą mieć. W Selgrosie ani w Realu, ani w Tesco jej nie ma, czasem spotykam czarną ale zieloną ciężko znaleźć. Może któraś z Was wie gdzie mogę ją kupić?
_________________


 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 4:38 pm   

ja tez uwielbiam próbować różne smaki herbat ;) Chociaż na razie to pijam głównie takie w torebkach. Bardzo smakowała mi biała z Lipton ;) pychota ;)
_________________

 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 11:57 am   

Ja podobnie jak Szara pijam różne herbatki. Zielone, czarne, białe, czerwone....
Najbardziej lubię zielone aromatyzowane a najmniej czarne aromatyzowane. Niestety, pomimo tego, że wiem, jak należy parzyć herbatkę zwykle zalewam ją wodą w kubeczku, bo lubię jak pływają fusy. Wyjątkiem jest herbatka z mieszanki mojej własnej roboty. Czarna herbata z cynamonem, kardamonem, imbirem i czasem czarnym pieprzem a do tego sok z grapefruita. Mmmm.... Pychotka:) Taką herbatę piję jak jest brzydka pogoda i chcę sobie poprawić humor. Nawet mój mąż ją uwielbia pomimo tego grapefruita:)
A co do rooibosa.... Te pływające fusy dodają mu uroku;)
Na śniadanie spijam gunpowder. Ale tylko liściasty. Kupiłam kiedyś liptona. Masakra! Jak można w ogóle nazwać to gunpowderem? To nawet koło siebie nie leżało.
Podobnie jak szara mam w domu wiele różnych herbatek. Nawet pampersowe są, ale to już jak ktoś przyjdzie i nie chce nic innego tylko najlepiej sage (mam tetleya).
A z owocowych przepadam za Pina Coladą. Jabłko z kokosem i hibiskusem. Pyszota ;P
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 12:28 pm   

Wczoraj kupiłam w Lidlu herbatę zieloną grejpfrutową, pyszotka. Nazywa się Sir Edward Tea, 40 torebek kosztuje 1,99 są jeszcze inne smaki:z cytryną, z trawą cytrynową, z opuncją. Jak się wypije tą grejpfrutową to jeszcze przez kilka minut czuje się w ustach taki grejpfrutowy smak, dla mnie rewelacja.

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 8:43 pm ]
Kolejny przykład,ze to co tanie może być też dobre - herbata zielona Feel Green do kupienia w Biedronce, jest zwykła zielona i aromatyzowana: cytrynowa, grejpfrutowa i -uwaga-ananasowa! Dziś kupiłam ananasową-pyszotka :) cytrynowa też bardzo dobra, lepsza do Lidlowej Sir Edward Tea, zapach i smak ma jak Lipton cytrynowy, rewelacja :) Feel Green ma 40 torebek, kosztuje 1.99.
_________________
 
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 11:28 am   

Ostatnio zakupiłam bardzo dobrą herbatę owocową Biofix z miodem i imbirem, super rozgrzewa w zimne dni.
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 11:42 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
Kolejny przykład,ze to co tanie może być też dobre - herbata zielona Feel Green do kupienia w Biedronce
Dokładnie tak, ja bardzo lubię cytrynową z tej serii. I jest jeszcze jedna "biedronkowa", Savanah - Rooibos z miodem i wanilią, cena podobna a smakuje super :)
Kolejnym przykładem są herbaty Lord Nelson z Lidla - Rooibosy - karmelowy i waniliowy - obie bardzo lubię :D Do moich ulubionych należy też Teekanne o smaku Irish Cream...
_________________
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 9:26 am   

Z Biedronkowych herbat smakowały mi tylko sypane liściaste 100g taki po ok 2,50 zł czarna Yunnan

Najgorzej wspominam zieloną o smaku melona w trawą cytrynową


Herbat marki Rossmann i Lidl nie cierpię.
Tetley i Lipton już od dawna nie to samo co kiedyś.

Moja ulubiona- Akbar - zarówno ekspresowa jak i liściasta.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 4:32 pm   

Niedaleko naszego domu jest mały sklepik z artykułami kolonialnymi, można tam kupić przede wszystkim przeróżne herbaty i kawy, większość z nich na wagę. Naszym zdecydowanym faworytem jest "Żar pustyni" - czarna herbata z kawałkami suszonych pomarańczy, grejpfrutów i cytryny oraz płatkami suszonych kwiatów. Genialna :D

A z kupnych na zimę ta jest naszą "the best":
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Czw Sty 02, 2014 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 1:48 pm   

Herbata to dla mnie coś strasznego, po prostu jej nie pijam :) Uraz od kiedy w przedszkolu bolał mnie brzuszek i dostałam taką mocną, gorzką... Od tamtej pory nie lubię herbaty :)

Ostatecznością jest herbata mrożona, ale to naprawdę musi być wyjątek :)
Jednak rodzice, czy M. jak jest u mnie to zawsze piją ...
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 3:13 pm   

strasznie dużo piję herbat, głównie ziołowych albo owocowych, no i zieloną.

ostatnio mam fazę na herbaty posti zielone bez goryczki. uwielbiam jaśminową i z mango, ananasem i grejpfrutem :) a i herbatka miętowa z jabłkiem z Biedronki rządzi ;)





a i moje ostatnie odkrycie - herbatka imbirowa z pigwą i truskawką:

_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 5:44 pm   

Ja W gorach pilam swierza miete mieszana z czarna herbata i cytryna Polecam!!!
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:09 pm   

Teraz zaczęłam pić chińską herbatę wiśniową z Five O'clock, wcześniej mi nie podchodziła, a teraz nie mogę bez niej przeżyć dnia...

Poza tym kocham mate :serce:

Herbat ekspresowych nie pijam, ze względu na ich słabą jakość.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Sty 07, 2014 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 12:04 am   

Ja sama komponuję herbaty. Jeśli kupuję to w sklepach ekologicznych herbaty liściaste tylko zielone lub białe, bo innej po prostu nie przełknę :)
Polecam herbatę:zieloną herbatę liściastą z dziką różą, suszoną czarną porzeczką i suszonymi malinami. Naprawdę rozpływa się w ustach :)
_________________

 
 
Tyber89 

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 9:40 am   

Julia_ja, dobry pomysł :) ponoć tak najlepiej mieszać sobie samemu i kupować w takich sklepach. Ja lubię wiele rodzajów począwszy od czarnej po wieloowocowe. Piję dużo częściej niż kawę.
_________________
jak założyć konto bankowe
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 4:09 pm   

A ja uwielbiam białą herbatę, która jest nazywana "eliksirem młodości" ponieważ zawiera polifenole, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami :) Więc Kobitki, polecam pić tę herbatkę! :)
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:14 pm   

dorotka0603, jakiej formy polecasz ? :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:32 pm   

o, znalazłam jeszcze stronkę, którą kiedyś zapisałam o właściwościach białej herbaty https://portal.abczdrowie.pl/wlasciwosci-bialej-herbaty

ogólnie to polecam sklep w manufakturze "Czas na herbatę" tam jest idealna biała herbata z Chin, ma delikatny smak... niestety drogie są tam te herbaty, więc nie zawsze tam kupuję, często w zwykłym markecie np Liptona, czy Bio-Active.
Ale warto spróbować tej prawdziwej z "Czas na herbatę" :) )

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2015 9:37 pm ]
Dodam, że dziś kupiłam sobie herbatę kwiatową i zamierzam wypróbować za moment :P Może okazać się dobra:)
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 9:36 am   

dorotka0603, przeczytałam ten artykuł. Dziś jadę do galerii bądź manu po białą herbatę ! :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 12:00 pm   

Sycylijka, polecam no to najzdrowsza i najsmaczniejsza herbatka :D
_________________


 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 4:58 pm   

Czarnej nie piję już od dawien dawna :) Długo piłam zieloną, ale "przejadła" mi się i teraz próbuję herbat owocowych. Do tej pory najbardziej smakowała mi waniliowo truskawkowa BioFixu i mandarynkowa ale nie pamiętam firmy, choć po pudełku bym poznała :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
zenon.glik 

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: gorzów
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:34 pm   

Ja lubię herbaty owocowe, zwłaszcza te kwaskowate. Bez słodzenia właśnie taka jest Idylla.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 5:54 am   

Jak mówiła, tak zrobiła :) zakupiłam białą herbatę w listkach i jestem nią zachwycona! Fakt, że do najtańszych nie należy, ale jest świetna! Było warto :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 7:43 am   

Białej nigdy nie piłam. Teraz odstawiłam czarną, na rzecz czerwonej.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 7:46 am   

Ja ostatnio rozsmakowałam się w herbacie Tetley białej z maliną.
_________________


 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 9:49 am   

Sycylijka, cieszę się ze jesteś zadowolona z zakupu! :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl