Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto Sawińscy
Autor Wiadomość
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:19 pm   Foto Sawińscy

Zakładam wątek zdjęć Państwa Sawińskich, ponieważ zdjęcia są warte, żeby o nich opowiadać, a przede wszystkim, żeby pomyśleć o nich na własny ślub.
W ostatniej chwili zobaczyłam link z ich stronką i zakochałam się w tych zdjęciach... Mają "TO COŚ", mają duszę!!! Uważam że robią świetne zdjęcia, na spotkaniu zrobili na nas bardzo dobre wrażenie. :)
Co sądzicie o zdjęciach Państwa Sawińskich? Może miał ktoś z Was robione u nich? Czekam na Wasze opinie...

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 5:22 pm ]
www.foto-sawinscy.pl
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Cze 28, 2017 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiri 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 4:15 am   

Witam,polecam skorzystanie z utrwalenia magicznych chwil przez sympatyczne małżeństwo-Państwa Sawińskich. Zdjęcia w ich wykonaniu oddają całe piękno danej chwili.My mieliśmy okazję utrwalić czas oczekiwania na naszą kruszynkę. Brzuszkowa sesja była dla nas wzruszającą i niezapomnianą chwilą.Wkejam jedno zdjęcie a na więcej zapraszam Was kochani na stronę autorów naszej magicznej sesji www.foto-sawinscy.pl

15 copy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1109 raz(y) 65.93 KB

_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 8:55 am   

kiri, sliczne zdjęcia, zwłaszcza te z bucikami i z wieżowcami w tle. Piekne:)
 
 
 
Foto-Sawinscy 
Firma

Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:15 pm   

Dzięki wielkie za te ciepłe słowa ;)

Pozdrawiamy serdecznie
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 1:57 pm   

Ciężko wybór...mnie też się zdjęcia bardzo podobają....a jaka jest cena za pełen pakiet?
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 6:31 pm   

Pakiet Bursztynowy
1. Ceremonia
2. Wesele do oczepin
- 200 obrobionych zdjęć na CD/DVD
- 60 zdjęć formatu 15x23 w albumie
- pokaz multimedialny na CD/DVD
- prywatna galeria na stronie www


Pakiet Perłowy
1. Przygotowania
2. Błogosławieństwo
3. Ceremonia
4. Wesele do oczepin
- 250 obrobionych zdjęć na CD/DVD
- 60 zdjęć formatu 15x23 w albumie
- pokaz multimedialny na CD/DVD
- prywatna galeria na stronie www


Pakiet Brylantowy
1. Ceremonia
2. Wesele do oczepin
3. Sesja plenerowa
- 250 obrobionych zdjęć na CD/DVD
- 60 zdjęć formatu 15x23 w albumie
- pokaz multimedialny na CD/DVD
- prywatna galeria na stronie www


Pakiet Diamentowy
1. Przygotowania
2. Błogosławieństwo
3. Ceremonia
4. Wesele do oczepin
5. Sesja plenerowa
- 300 obrobionych zdjęć na CD/DVD
- 60 zdjęć formatu 15x23 w albumie
- pokaz multimedialny na CD/DVD + 2 komplety dla rodziców
- prywatna galeria na stronie www


Z tego co pamietam. Cena jest warta tych magicznych i pieknych zdjec. Dla nas maja one dusze...


edit: wykasowane ceny - ceny podajemy na PW.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lis 17, 2011 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monia.p 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 7:53 pm   :-)

Witajcie...byłam ostatnio na weselu mojego brata gdzie fotki robili Państwo Sawińscy...przesympatyczne malżeństwo. Zaglądałam do nich na stronkę i fotki cuuuudne:-)...Zastanawiam się nad zdjęciami u nich. przeciez to jedyny taki dzien w zyciu więc fajnie mieć cudną pamiątkę???
_________________
monia
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:34 pm   

Witajcie:) cóż mogę powiedzieć w imieniu swoim i męża... Jesteśmy już 2 miesiące po ślubie. W tym ważnym dla nas dniu towarzyszyli nam Agnieszka i Wojtek Sawińscy. Jest to przesympatyczne małżeństwo, z którym rewelacyjnie się pracuje!!! Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Uchwycą najwspanialsze momenty, łzy szczęścia, radość wygibasy w tańcu, chowają się i cykają zdjęcia:) Podpisaliśmy z nimi umowę na największy pakiet. Były przygotowania Młodego i Młodej- a mieli nie lada wyzwanie:), ceremonia zaślubin, wesele, plener.
Wspominamy pracę z nimi rewelacyjnie!!! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, oczywiście bez wahania wybralibyśmy Agnieszkę i Wojtka:) - oczywiście bez żadnego słodzenia:)
_________________
 
 
alicja_g 

Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Gru 21, 2011 10:25 am   

Witam :) I Ja chciałabym zabrać głos jeśli chodzi o Agnieszkę i Wojtka Sawińskich. Po wielu próbach poszukiwań fotografa na swój ślub trafiłam na ich stronę.
Po obejrzeniu galerii byłam już pewna, że to jest dokładnie to czego szukałam - po spotkaniu utwierdziałam się tylko, że wybór jest właściwy i od razu podpisaliśmy umowę.
Jest to para fantastycznych ludzi :) , którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, a nie z obowiązku. W trakcie tego najważniejszego dnia stają się praktycznie niewidoczni, a zdjęcia pokazują, że zawsze byli tam gdzie coś się działo :)
Szczerze polecam Agnieszkę i Wojtka i przyznam, że choć minęło już 6 miesięcy od mojego ślubu to nadal z przyjemnością wchodzę na ich blog i oglądam kolejne prace :)
Gdybym miała wybierać raz jeszcze to i tak wybrałabym Agnieszkę i Wojtka :)
Z tego miejsca po raz kolejny bardzoooo Wam dziękujemy :)
_________________
/Alicja
 
 
 
karolinaF 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 11:54 am   warto!

podczas przygotowań do naszego ślubu, podjęliśmy z narzeczonym (aktualnie mężem :) ) decyzje, że nie będziemy zatrudniali żadnego fotografa.
poszliśmy na Targi Ślubne, zebraliśmy masę ulotek, między innymi pocztówkę foto Sawińscy. Na spokojnie w domu oglądaliśmy zebrane ulotki, odwiedzaliśmy strony internetowe i po obejrzeniu zdjęć Agnieszki i Wojtka, postanowiliśmy się z nimi spotkać i porozmawiać. po spotkaniu byliśmy stuprocentowo pewni, że będą robili nam zdjęcia...:)
towarzyszyli nam podczas ślubu (byli dyskretni i bardzo szybcy - oglądając zdjęcia wiem, że uchwycili wszystkie ważne i zabawne momenty) i w plenerze (tutaj po kilku rozmowach o tym na czym nam zależy i jakich zdjęć oczekujemy - dostaliśmy dokładnie to czego chcieliśmy: wyjątkowe i nietuzinkowe zdjęcia). Nie mogę powiedzieć, że "pracowaliśmy" z Agnieszką i Wojtkiem. My z nimi miło spędziliśmy czas i dodatkowo zrobiliśmy wspólnie rewelacyjne zdjęcia!
Czy warto wybrać Agnieszkę i WOjtka Sawińskich? TAK! ZDECYDOWANIE TAK!
ps. jestem pewna, że jeszcze się z nimi spotkamy przy innych rodzinnych okazjach do zdjęć.
 
 
Anders 

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 12:36 pm   

To będzie long story :)
Do fotografii ślubnej podchodziliśmy trzy razy. Za pierwszym razem spotkaliśmy się z fotografami w Piotrkowie. Wnioski? Kompletna masakra...jedynym plusem była cena bo jakości to tam praktycznie żadnej nie było. Dlatego szybko postanowiliśmy, że kwestia niskiej ceny zejdzie na drugi plan. Następnie spotkaliśmy się w Piotrkowie z Panem Cho... i tutaj znów masakra. Ceny rzecz jasna już z kosmosu, trzy fajne zdjęcia w wodzie a tupet i aroganacja człowieka...zero słuchania o tym czego my chcemy. Liczy się to co on chce i tak ma być i już. Tragedia...

postanowiłem poszukać mocniej w necie, żeby znowu się nie naciąć. Po co tracić czas na spotkaniu, z którego i tak nic nie wyniknie. Trafiłem na FPFS - Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. Wyszukałem województwo łódzkie i stronka po stronce szukałem idealnego rozwiązania. W pewnym momencie trafiłem na foto-sawinscy.pl Pomyślałem fajne fotki, trzeba zorganizować spotkanie. Okey, ktoś powie, że stron z ładnym zdjęciami ślubnymi jest w necie coraz więcej i oczywiście się zgodzę. Ale zdecydowaliśmy się na Agę i Wojtka ponieważ oczarowali nas na spotkaniu. Taktowani, sympatyczni, uśmiechnięci, życzliwi i w pełni profesjonalni. Po prostu cudni ludzie.

Nie będe rozpisywał się nad samą ceremonią. Powiem tylko, że wypadło idealnie. Lepszej imprezy i jej uwiecznienia chyba nie byliśmy sobie w stanie wyobrazić. Ale chce więcej powiedzieć o kulisach naszej współpracy. Dodam, że Aga i Wojtek mieszkają w Łodzi. Nasz śłub i wesele miało miejsce w Piotrkowie. Dojechali do nas bez chęci otrzymania dodatkowych kosztów. (duży plus) Największą frajdę nasz super foto team sprawił nam na plenerze i ogromna chwała im za to, że się nie poddali namawiając nas na jednodniowy wypad nad morzem (dodam, że z Piotrkowa na miejsce zbiórki mieliśmy 500 km w jedną stronę - z czego prawo jazdy posiadam tylko ja) Jeszcze tydzień przed planowym plenerem z Żoną byliśmy raczej na nie. Początkowo podobał nam się ten pomysł, ale doszliśmy do wniosku, że taki wypad będzie mocno męczący a i do pracy trzeba było uciekać zaraz po weekendzie. Na szczęście Aga oprócz talentu do fotografii posiada jeszcze dar przekonywania. Tak nam nasłodziła (mam nadzieje, że to sama prawda Aguś! :) , że uznaliśmy iż morski plener to coś w sam raz dla nas i nie ma sensu rozmyślać. A więc w piątek się spakowaliśmy. W sobotę rano wyjechaliśmy, w południe byliśmy na miejscu, po czym rozpoczęliśmy poszukiwnia noclegu (1.5h i wreszcie się udało). O 17:00 zaczęliśmy plener. Aga z Wojtkiem przyjechali po nas. 4h wariowaliśmy na plaży z zamoczeniem naszego ślubnego ekwipunku włącznie :) Dosłownie magia. Mieliśmy ogrom radochy, foto-team za dojazd nie chciał od nas dodatkowych kosztów. Fakt, nasi drodzy foto mistrzowie mieli wtedy swój urlop, ale są ludzie, którzy z chęcią obniżyli by sobie koszty takiej eskapady przesuwając je na swoich klientów. Państwo Sawińscy to nie ten styl ludzi. Ich cechuje rzadko spotykana obecnie życzliwość i takie zwykłe traktowanie swoich klientów jak znajomych, czasem wręcz przyjaciół, którzy nie patrzą na wszystko przez pryzmat pieniędzy. (ogromny plus)

Dodam, że morskie zdjęcia wyszły bajecznie. Mamy nawet obraz na ścianie z tego spontantu - także efekt pracy Państwa Sawińskich zostanie z nami na wiele lat.

Po plenerze przyszedł czas na oczekiwania na zdjęcia - nie powiem czekanie to była dla nas największa katorga na świecie. Każdy tydzień trwał tyle co miesiąc. Ale kiedy poprosiliśmy o kilka fotek dla zaspokojenia naszej ciekawości - mieliśmy je na mailu na drugi dzień. Słowo - droższe pieniędzy. Właśnie dzięki takim małym rzeczom zyskali naszą ogromną sympatie i podziw dla ich pracy.

Na albumy wybraliśmy foto-książki. No i się zaczęło. Dostaliśmy od naszych Mistrzów pierwszy projekt. Do śłubu na max obrotach przygotowywaliśmy się pół roku. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy za pierwszym razem zgodzili się na wszystko. Wysłaliśmy poprawki i kolejny plus. Aga stwierdziła, że szybciej będzie zrobić nowy projekt i niedługo potem na mailu mieliśmy kolejny. Znów coś tam nam nie grało i znów zabawa z kolejnym projektem. Aga trochę się z nami namęczyła bo byliśmy bardzo wybredni (dzięki, że to wytrzymałaś) Po kilku wymianach ciosów (poprawki - projekt, poprawki - projekt) wreszcie dotrwaliśmy do końca. Efekt - pioronujący!!! Foto-ksiązki powaliły nas na łopatki ( nie widzieliśmy ostatecznego projektu, żeby doznać szoku i sprawdzić czy Aga potrafi czytać w naszych myślach - zdała test na 6! :)

Dodatkowo od naszego foto-teamu dostaliśmy zdjęcie prezent w większym formacie - nie wiem czym zasłużyliśmy ale z tego miejsca jeszcze raz - ogromne dzięki!

Podsumowanie:
Na koniec jeszcze raz zdań (czytelników tego forum przepraszam, za taki wywód. Naszych Fotografów również bo są na tyle skromni, że pewnie się nieco zawstydzą). Zdjęcia to nasz skarb. Oglądaliśmy je już tyle razy, a ciągle nas zachwycają. Chcieliśmy mieć taką pamiątkę, która odda nasze uczucia i pokaże naszym dzieciom te emocje, które przeżywaliśmy w tej wyjątkowej chwili. Jesteśmy w 100% usatysfakcjonowani tym co dostaliśmy. Ale chce dodać jeszcze jedno. Nie tylko same zdjęcia nas zadzwiły. W ogromnym stopniu zadziwił nas styl przekazywania tego wszystkiego. Może nie mieliśmy wielkich oczekiwań co do przekazania fotek na cd (myśleliśmy, że będą same jpg i tyle). Nie wiem może to standard w obecnych czasach, ale prezentacja multimedialna, którą otrzymaliśmy to coś niebywałego. Zdjęcia wywołane otrzymaliśmy w pięknym retro pudełeczku ze stylizowanym logo. Wszystko pięknie obwiązane kokadrami. Albumy odzielnie pakowane w torby. Ta estetyka nas ujęła dodatkowo.

Jeśli nie macie jeszcze fotografów - polecam Państwo Sawińskich z pełnym przekonaniem. To fantastyczni ludzie, pełni ciepła, radości, uśmiechu, talentu i ogromnych umiejętności. A dodatkowo - spoglądając na rynek - ich oferta finansowa jest naprawdę do przejścia.

U nas mają zagwarantowaną każdą większą imprezę. Aha - mają też jedno zlecenie na 2014 r. Wtedy ślub biorą nasi przyjaciele, którzy też są oczarowani. :-)

p.s. mówiłem, że będzie long story :)
Link do bloga i prezentacje multimedialną mogę wysłać na priv - bo tutaj mi regulamin forum nie pozwala :(
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 6:46 pm   

To wlasnie fotografie i wspomnienia towarzysza nam od dnia naszego slubu. Sa to wyjatkowe fotografie. Wystarczy wejsc na ich bloga i tam zobaczycie te male arcydziela. Widzialam jak pracuja u mojego brata ciotecznego na slubie i weselu, byli niewidoczni, profesjonalni. Kiedy zobaczylam zdjecia ze slubu Asi i Adama wiedzialam, ze chce aby to wlasnie Panstwo Sawinscy robili nam zdjecia na naszym slubie. I tak tez zaczelismy ustalac termin slubu wlasnie od ich dyspozycji. Poniewaz marzył nam się maj, udalo nam sie zgrać rownież z Aga i Wojtkiem. Bardzo podobała mi sie mozliiwosc porozmawiania o naszej uroczystosci, zwroceniu uwagi na pewne elementy. Katedra w ktorej mielismy slub wyglada bajecznie, ma w sobie taka glebie. Mamy tez zdjecia z naszymi gosci przy stolach, nikt nie uszedl ich uwadze. Wszystko zostalo zarejestrowane. Rowniez sesja w plenerze byla omowiona wspolnie. My dalismy jakis pomysl, haslo i jakos poszlo. Byla to dla nas mila przygoda w Spale. Zdjecia sa piekne. Tak aprawde nie ma slow zeby je opisac. Dodatkowo piekny album, plyty z jpg i pokazem na dvd, adekwatnie wybrana muzyka i do tego bardzo ladne nadruki. Powiedzielismy sobie, ze na zdjeciach nie bedziemy oszczedzac i chociaz inni fotografowie proponuja sesje za tansze pieniadze to jednak wiem, ze Panstwo Sawinscy sa marka sama w sobie. Jakosc jest najlepsza ocena ich pracy, a raczej pasji bo to co robia, robia z sercem i to wlasnie widac na zdjeciach. Jeszcze raz dziekujemy za to, ze byliscie z nami razem.

Agnieszko i Wojtku wszystkiego najlepszego

Pozdrawiamy
Magdalena i Lukasz 28.05.2011
_________________
 
 
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 12:12 pm   

Też się zastanawiamy nad teamem Sawińscy bo ich zdjęcia maja to coś...taki pazurek:-).
Starannie podrasowane a pozy naturalne np. w plenerowych fotkach. Klimat bardzo nam sie podoba:-). Jeszcze myślimy żeby wybrać jakiś ciekawy plener, ale realizowac będą Sawińscy, nawet jesteśmy wstanie zapłacić więcej niz przecietnie (ale jest 2 fotografów to też plus).
_________________
Marti
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 1:38 pm   

Zdjęcia państwa Sawińskich zachwyciły mnie na targach ślubnych :) Następnie przez kilka dni zachwycałam się w domku oglądając galerie internetowe. W końcu się zdecydowaliśmy, umowa podpisana! Bardzo się cieszę, że będą z nami w Ten Dzień :)
Bardzo jestem też ciekawa sesji plenerowej...hmmm.... romantyczna, to jest to! ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
M i A 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2015 9:30 am   

My zdecydowaliśmy się na Państwa Sawińskich super małżeństwo bardzo kontaktowe i miłe :) , póki co czekamy na ten dzień :)
_________________

 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 8:30 pm   

Witam a jaki koszt slub i wesele?
 
 
Lasiaa 

Dołączyła: 21 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 5:48 am   

Witajcie :) jeśli ktoś byłby zainteresowany usługami państwa Sawińskich w terminie 11.07.2015r to mam do odstąpienia właśnie ten termin. Więcej informacji na pw.

Pozdrawiam; )
Asia
Ostatnio zmieniony przez Lasiaa Wto Kwi 28, 2015 5:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl