Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzka-transport
Autor Wiadomość
witaminkam 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 22
Skąd: LDZ/P-NICE/B-TÓW
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:43 pm   Przeprowadzka-transport

już za miesiąc przeprowadzam się mam nadzieję po raz ostatni w swoim życiu :) po 4 latach wynajmowania mieszkania mamy nareszcie swoje :) tylko jak tu zachomikowane łóżko, meblościanki, stoły, krzesła, pralki etc. przewieźć ;) może ma ktoś namiary na w miarę solidny transport i w miarę tani :) interesuje mnie trasa Pabianice - Bełchatów :)
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 3:37 pm   Re: Przeprowadzka-transport

www.przeprowadzki.lodz.pl
www.kurak.pl
_________________

 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 5:22 pm   

my ostatnio korzystaliśmy z przewozu, był niedrogi, strony www nie ma, podaje wiec nr tel. 502 073 510
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 8:01 am   

Odradzam firme AUTOR-poniszczyli nam meble.Naprawili na swoj koszt,ale juz nie wygladaja jak 100% oryginal.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 5:47 pm   

Blue napisał/a:
Odradzam firme AUTOR-poniszczyli nam meble


Trochę mnie przestraszyłaś. Właśnie z nimi mam się jutro umawiać na transport mebli. :?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Sro Lis 06, 2013 5:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 6:13 pm   

odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.
moze wam sie uda,chyba nie kazdemu rozwalaja meble,bo pewnie wtedy byloby o nich glosno :smile: ;)
ale poziom uslugi jest fatalny,bo wiem od znajomej porownujac relacje z przeprowadzki
dokonanej przez zlotnickiego.
Ostatnio zmieniony przez Blue Sro Lis 06, 2013 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 2:28 pm   

Jednak zaryzykowaliśmy (a właściwie to moi rodzice zaryzykowali) z firmą Autor.
Nie byłam obecna przy przeprowadzce. Rodzice są zadowoleni. Powiedzieli, że wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Meble dotarły w idealnym stanie. Uff :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
atrix11 

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 10:04 am   

na co zwracacie szczegolną uwagę w trakcie przeprowadzki? samo zamówienie firmy to przecież nie wszystko, to skomplikowana operacja, jak się do tego przygotować żeby poszło sprawnie z firmą transportową jak i bez jej udziału? Jak zabezpieczyliście sprzęt przed znoszeniem?
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 8:26 pm   

ja na szczescie nie mialam takich problemów, "zatrudnilam" tate i jego przyczepke, wszystko pospinał ładnie, no i przewiózł :) chyba z trzy rundy były, ale pralka lodówka komody łóżka dotarły bez zniszczeń :)
_________________


 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 3:57 pm   

Też właśnie szukam firmy z Łodzi która pomogłaby mi przeprowadzić się do nowego mieszkania. Największy problem do wnoszenie i znoszenie łóżek i innych ciężkich przedmiotów.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 4:16 pm   

Masz tutaj namiar do sprawnej ekipy: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Kilku panów, poradzili u nas sobie nawet z tymi najcięższymi przedmiotami jak łóżka, szafy, komody itd. A przecież to było 2 piętro i później trzeba było wnieść na 3 piętro. Sami nie dalibyśmy rady.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl