Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Materiały do własnej produkcji zaproszeń
Autor Wiadomość
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 12:04 pm   

alekul89, nie wiem, czy pomogę-ja zamawiałam koperty(i inne rzeczy papiernicze do zaproszeń)przez internet u użytkownika dekor_art_papier. Odbiór osobisty mają w Łodzi przy ul. Wersalskiej. Mieli kwadratowe koperty o tych wymiarach, i takie zwykłe, tańsze i takie grubsze perłowe, droższe.
_________________

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 3:29 pm   

W a4 są też koperty. A jeżeli masz standardowy rozmiar to możesz spytać o zrobienie na zamówienie. Bo mnie pan z A4 proponował.
_________________
Tosinka
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 11:54 am   

Pan w a4 jest super przemiły i zawsze doradzi, ja zaniosłam mu moje zaproszenia i zaproponował mi ciekawe rozwiązania :) Warto się tam wybrać!
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 11:55 am   

Wybieram się dzisiaj :)
_________________


 
 
malinka87 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2015 5:40 pm   

Ja również, jak herbatnik, kupowałam wszelkie materiały u użytkownika dekor_art_papier. Duży wybór zarówno papierów, kopert, wstążek. Wczoraj kleiłam kokardy z tych wstążek i są naprawdę dobrej jakości - na 32 mb żadnej skazy :)
 
 
kasiulec90 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 12:15 pm   

ja rzeczy do zaproszeń kupowałam w gustpolu i polimexie a dziurkacz z wzorkami pożyczyłam od dziecka koleżanki :razz: koperty zamowiłam w internecie i ozdobiłam je dziurkaczem i naklejanymi dżetami :)
 
 
Sofia 

Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 1:38 pm   

Jaki papier wybrać?
 
 
muffinka 

Dołączyła: 22 Cze 2017
Posty: 9
Skąd: Ornontowice
Wysłany: Czw Cze 22, 2017 1:36 pm   Re: Materiały do własnej produkcji zaproszeń

Asia napisał/a:
Dziewczyny, gdzie kupić papier na zaproszenia ślubne?
Byłam w firmie "Jakon", ale tam trzeba kupić min. 10 arkuszy A-1 (arkusz A-1 kosztuje troszkę ponad 5 zł + VAT).
Tyle arkuszy to dla mnie zbyt dużo, bo już trochę papieru mam. Znacie moze inne miejsca, gdzie jest papier na zaproszenia?
Pozdrawiam.


To faktycznie trochę drogo :/
 
 
Daniela77 

Dołączyła: 29 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 10:52 am   

My właśnie przymierzamy się do projektowania zaproszeń, jak już napisałam w innym wątku, planujemy ślub w pierwszej połowie przyszłego roku i chyba zdecydujemy się na papier z Paper Cast przy Stokowskiej 34A. Na stronie ich produkty wyglądają świetnie - ktoś może coś o nich powiedzieć? Pozdrawiam :)
 
 
Staviori 

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Gru 15, 2017 10:25 am   

Na pewno w wielu sklepach papierniczych, nie są to skomplikowane i wielkie rzeczy więc na pewno będzie łatwo znaleźć, wystarczy się przejść trochę dłużej po mieście i poszukać.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Gru 15, 2017 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adam1974 

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 2:46 pm   

Ręcznie wykonane zaproszenia mają większą wartość niż zamówienie gotowych choć przy dużej ilości gości weselnych naprawdę wymaga to wiele wysiłku.
 
 
kozera1 

Dołączyła: 02 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lip 02, 2018 10:50 am   

Na początku też myślałam o tym, żeby zrobić samemu zaproszenia. Jednak po podliczeniu kosztów materiałów i dużo poświęconego na to czasu poddałam się. Dlatego kupiliśmy gotowe zaproszenia, ale też są bardzo piękne i dobrze wykonane.
 
 
rick 

Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2019 9:06 pm   

Materiały kupisz w dobrym lepszym sklepie papierniczym. Sama się w to bawiłam i nie wyszło takie złe. Owszem trzeba było włożyć dużo pracy ale efekt wyszedł całkiem zadowalający.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl