Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DESAT z Ozorkowa
Autor Wiadomość
Marta85 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: lask
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 10:20 am   DESAT z Ozorkowa

hej slyszeliscie cos o tym zespole a moze ktos korzystal z ich uslug ?? ?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 31, 2008 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 8:25 pm   

Byliśmy na weselu gdzie grał właśnie ten zespół. Składa się on z dwóch Panów (klawisze-głos i gitara-głos) i jednej Pani (głos).
Bardzo podobały mi się przyśpiewki przy stole. Na parkiecie też było fajnie ale za dużo było nowości i miałam wrażenie że średnie pokolenie czuło się nieswojo. Ale może taki repertuar życzyli sobie młodzi. Nie wiem.
Oczepiny fajnie przeprowadzone. Ogólnie bardzo sympatyczni ludzie, nie było problemu z zamówieniem dedykacji. Głosy też nie złe szczególnie Pani parę razy mnie pozytywnie zadziwiła :D
_________________
 
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:32 pm   

Ja byłam na 2 weselach z nimi. Bardzo fajnie grają. Kiedyś śpiewała z nimi inna dziewczyna, chyba lepiej nawet od tej obecnej, ale ogólnie są ok. Polecam:)
_________________
ria
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 7:51 am   

Bawiłam się z tym zespołem dwa razy - na weselu znajomej i na sylwestrze. I o ile na weselu bardzo nam się podobali - fajne przyśpiewki, umieli rozkręcić imprezę - to na sylwestrze byli już trochę nudni i wyglądali jakby byli tam za karę. Ogólnie bardzo sympatyczni ludzie, oceniam na plus, ale powtarza im się repertuar.
_________________


 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:20 am   

Jeśli chodzi o granie to oglądając płytę super, ale my mieliśmy z nimi bardzo niemiłe doświadczenie. Pan z zespołu jest mało poważny i dziś nawet cieszę się, że jednak to nie oni będą grać na naszym weselu - po prostu nie wiedziałabym czego się można spodziewać. Nieodpowiedzialny człowiek i tyle.
_________________
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:32 am   

jeju... a o co poszło? Napisz bo może to ważna informacja dla chcących ich zamówić.
_________________
ria
 
 
asia2909 

Wiek: 37
Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 1:11 pm   

Jestem właśnie po własnym weselu 23.05 .2015 Zespół DeSat polecili nam znajomi. I mogę powiedzieć tylko jedno. Wybranie sali weselnej hotel skarpa i wybranie zespołu DeSat było dwoma najlepszymi decyzjami odnośnie całego naszego wesela. Każdy z gości podczas wesela dopytywał się skąd taki zespół, że świetnie grają, że przerwy tylko na gorące posiłki, że świetne przyśpiewki przy stole, było wiele momentów, że przy stole (94gości) były tylko dwie osoby - moja babcia 89lat o lasce i ciocia ze stwardnieniem rozsianym o kulach reszta na parkiecie świetnie się bawiła. Gorąco polecam zespół, a zespołowi bardzo bardzo serdecznie dziękuję! Asia i Mariusz
Ostatnio zmieniony przez asia2909 Sob Maj 30, 2015 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl