Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizor na regale czy zawieszony na ścianie?
Autor Wiadomość
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 5:56 am   Telewizor na regale czy zawieszony na ścianie?

Zastanawiamy się co będzie lepszą opcją. Postawienie telewizora (42 cale, więc nie jest mały) na regale czy powieszenie go na ścianie?
Czy powieszenie na ścianie nie jest przypadkiem uciążliwe? Wiszące kable czy problemy z podłączeniem np jakiegoż przewodu ?
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 8:33 am   

Zdecydowanie na ścianie. U naz mąż zrobił półeczki pod tv i kable są schowane. Przy dziecku tv na regale ciężka sprawa bo ciągle włącza przynajmniej nasz maluch tak ma.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 9:38 am   

Zdecydowanie zawieszony na ścianie właśnie ze względu na małe dzieci. Oprócz tego, że Maluch szybko łapie, jak się włącza i wyłącza telewizor (mam dokładnie tak, jak Szczęsliwa M), dochodzi jeszcze sprawa bezpieczeństwa - taki telewizor dziecko może bardzo łatwo ściągnąć z regału i nieszczęście gotowe, w najlepszym wypadku będzie po telewizorze
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 12:06 pm   

Też tak uważam, tv zawieszone na ścianie jest najzwyczajniej w świecie praktyczniejsze. A kable możesz przecież zamaskować. Jest przecież wiele sposobów na to aby to jakoś ukryć (sama nie lubię ciągnących się kabli). Tutaj masz duży wybór uchwytów Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ masz zarówno te stacjonarne jak i z możliwością regulacji poziomu położenia, nachylenia itd.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 12:12 pm   

Ja mam 50 cali na "regale". Nie ma możliwości, żeby dziecko włączyło/wyłączyło, bo wszystko "robi się" pilotem - na plazmie nie ma żadnych przycisków. W moim przypadku niemożliwe jest, żeby małe dziecko ściągnęło, przesunęło tv, bo nawet ja pewnie miałabym z tym problem :wink: , biorąc pod uwagę wagę i ROZMIAR telewizora. :smile:
Ale poprzednią plazmę miałam na ścianie i też było w porządku, więc jak dla mnie obie opcje tak samo dobre. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lut 25, 2015 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 2:26 pm   

ja mam od jakiegoś czasu na ścianie (40 cali) i wolę ta opcję - m.in. dlatego, że tv jest zamontowany na takim "wysięgniku" dzięki czemu mogę go odsunąć od ściany na max. 50 cm i skręcić w prawo lub lewo, co u mnie akurat często sie sprawdza, kiedy chcemy coś obejrzeć siedząc przy stole czy na tarasie.
_________________


 
 
 
karollubus 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: gorzów
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 5:52 pm   

Fajnie jest mieć tv na ścianie. Niestety gdy chcemy zmienić miejsce położenia telewizora to w ścianie zostają dziury. Dwa, że ciężko cokolwiek podłączyć do telewizora, to jest to kłopotliwe.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2015 5:38 pm   

Mi na ścianie wizualnie nie podoba się jak wisi.
 
 
koszelek 

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Skąd: PL
Wysłany: Sob Maj 16, 2015 11:07 am   

Też mam na ścianie a kable są schowane w peszlu, który wkuty jest w ścianę :) Wszystko jest praktyczne i schowane. Ścieranie kurzu i porządki są łatwiejsze.
 
 
kasiama 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 5:15 pm   

Jeśli jest możliwość to na ścianie. Fajnie wygląda i sprawdza się na przykład kiedy w domu są dzieci lub zwierzęta (brak możliwości zrzucenia go;p)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 10:47 am   

Zdecydowanie powieszony na ścianie, ze względu na organizację wolnego miejsca :) W naszym nowym mieszkanku będzie zamontowany na wysięgniku, co umożliwi przekręcanie go na boki.
_________________
 
 
rembran 

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 13, 2018 1:27 pm   

My za to mamy postawiony na regale i w naszym przypadku bardziej się sprawdza bo często robimy przemeblowania :) A taki telewizor na ścianie jednak ograniczałby ruchy. Mi osobiście nawet bardziej podoba się wersja z powieszonym telewizorem ale jednak względy praktyczne przeważyły :)
 
 
betti 

Dołączyła: 14 Mar 2018
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 1:18 pm   

Mi się bardziej podoba wiszący na ścianie i też z tej wysokości lepiej się ogląda.
 
 
stronawesela 

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Trzciana
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 10:06 am   

na regale, można ustawiać lepiej niż na ścianie :)
 
 
engii5 

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2018 8:52 am   

Mi bardziej się podoba zawieszony na ścianie, ale... boje się, że źle go przymocujemy i że spadnie
 
 
weronikamostal 

Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 4
Skąd: łódz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Gru 04, 2018 4:45 pm   

Kable można ładnie zamaskować, a wysięgnik na ścianie regulować w każdą stronę.
 
 
ktrantow 


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 01, 2023 6:20 pm   

Poszukiwania idealnego telewizora nigdy nie są łatwe. Ogromny wybór dostępnych na rynku modeli i konieczność wyboru pomiędzy telewizorami LCD, OLED czy QLED mogą przytłoczyć. Czy lepiej zdecydować się na idealne kolory i głęboką czerń, jaką oferują telewizory OLED, czy może wybrać wysoką żywotność matryc LCD?
_________________
Nowe rozwiązanie na rynku telewizorów — poznaj technologię Mini LED
 
 
cleopatraa 

Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 09, 2023 5:27 pm   

Najlepiej sobie kupić szafkę pod tv.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl