Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzotycznie
Autor Wiadomość
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 4:30 pm   

ola88 tam generalnie cały rok może być burzowo, poza tym jest bardzo wysoka wilgotność, co jest niestety odczywalne. Niemniej jednak burza trawa czasem 10 minut i śladu po niej nie widać. My przylecieliśmy i lało i błyskało i mówiliśmy z mężem, że ekstra tyle kasy, a tam taka pogoda, no zaraz byly po burzy. :)
_________________
aga22666

 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 4:35 pm   

ola88w listopadzie powinno byc ok , my bylismy w czerwcu gdzie niby zaczyna sie pora deszczowa - padalo 20 min w ciagu 2 tyg ...najabrzdiej niebezpieczny wedlug mnie (z tego co wyczytal przed nasza podróza) jest sierpien i wrzesnien bo wtedy moga wystepowac huragany
_________________
 
 
Karyna 


Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 5:44 pm   

Jak będą huragany, to przynajmniej podróż będzie niezapomniana do końca życia :)
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Cze 18, 2015 8:57 am   

Dziewczyny a wiecie,że samodzielne zorganizowanie takich egzotycznych wakacji wcale nie musi być bardzo dużym wydatkiem? Obecnie bardzo wiele linii lotniczych oferuje tanie loty. I to nie z last minute ale normalne liniowe.
Zobaczcie sobie na przykład jakie niedrogie kierunki ma w ofercie linia lotnicza KLM:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Obecnie z Warszawy do wielu egzotycznych krajów można polecić za niewiele ponad 2000 zl. Na przykład do Bangkoku w Tajlandii .Cena 2100 zł a na miejscu jest bardzo bezpiecznie oraz jest wiele ciekawych wycieczek dla turystów.

Ja byłam rok temu i wydałam na całe 4 tygodnie jedynie 3000 zł a wcale nie oszczędzałam ! Plus jeszcze bilet lotniczy.Jest o wiele taniej niż z biurem podrózy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl