Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Łóżko
Autor Wiadomość
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lis 17, 2006 9:44 am   Łóżko

Jak już pisałam rozstajemy się ostatecznie z dotychczasowym łóżkiem. Potrzebujemy w miarę pilnie zakupić nowe. Bo mieć sypialnie i nie móc z niej nie korzystać to głupota :niedowiarek:

Mamy porządny materac i stelaże. Potrzebujemy tylko solidnej ramy. Czy możecie coś polecić? Jakąś firmę. Bądź na co zwrócić szczególną uwagę. :padam:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 9:55 am   

Nie wiem Kotku, ile chcecie wydać na łóżko, ale na średniej półce cenowej polecam Ikeę.
Mamy jedno od trzech lat i jest w porządku. Na początku po kilku tygodniach zaczeło trzeszczeć, ale przyjechali mili Panowie i wymienili na nowe :D

Teraz zastanawiamy się nad zakupem tego łóżka:

_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 10:03 am   

Myślałam o Ikei. Chociaż przyznam szczerze, że wolałabym wybrać coś tu na miejscu w Łodzi.

Alma_, a jak wyglada to łóżko, kóre masz teraz? Chodzi mi o to na czym dokładnie mocuje się stelaż z materacem. Czy po środku jest jakiś nóżka podtrzymująca ? :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 10:25 am   

Teraz mam bez ramy - materac na stelażu i dokręcane nóżki.
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 11:35 am   

Kotek,a nei zerkaliscie w BRW?? ostatnio oglądałam tam sypialnie i mają całkeim przyzwoite łóżka, za cenę porównywalna z IKEA.

O tym samym łóżku Alma myslimy, tylko.. tam jest taki rant do okoła materaca i obawiam się, ze przy w stawaniu może on byc kłopotliwy:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 11:48 am   

Mnie się ten rant właśnie podoba ;)
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 11:55 am   

podobac, to on mnie się też podoba;) ale mniej będą mi się podobać poobcierane łydki i siniaki na nich;))) jestem strasznie praktyczna nieraz, aż sie sama sobie dziwię;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 11:57 am   

Mnie jezeli chdzi o BRW podobaja sie te dwa:





bez tytułu1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1659 raz(y) 12.82 KB

bez tytułu.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1673 raz(y) 9.43 KB

_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
Ostatnio zmieniony przez dzarusia Pią Lis 17, 2006 12:01 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:41 pm   

Ja słyszałam i czytałam w necie wiele niezbyt dobrych opinii o meblach do salonu i do sypialni z BRW. Boję się, że to będą kolejne wyrzucone pieniądze :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:44 pm   

Oj dobrze, ze mówisz, bo ja własnie zastanawiałam się nad przekonywaniem Łukasza do zakupu łóżka z BRW..
A co do mebli do salonu - moi rodzice mają - dopiero jakeiś pół roku, ale jak do tej pory neinarzekali.. fakt, ze szafki dosć ciezko się otwiera, ale wykonanie tych mebli jest bardzo dobre.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:47 pm   

Ja mam w salonie meble Forte, ale te z tańszej półki, i wiem już napewno -NIGDY WI?CEJ!!!! Stół niszczy się od samego patrzenia na niego. To są meble - patrz na mnie i nie dotykaj. Nie wiem czy BRW też ma taki podział z różnych półek cenowych, bo jeśli tak to też się zastanowię.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:52 pm   

ja ogolnie do mebli z takich sklepow podchodze raczej z doza ostroznosci ... u mnie w rodzinie raczej sie tak nie kupuje ... na lozku kiedys sie przejechalismy i obenca sofe u rodzicow przywozilismy z Wielunia bo wiedzielismy ze tam dobrze robia (od jakis takich mniejszych firm) .... tak samo z kuchnia ... byla zamawiana u prywatnego goscia co przyjezdza do domu ... robi projekt kuchni a nestepnie wybieramy jakie chcemy meble itp i zamaiwa ... pozniej przyjezdza montowac .... kuchnia jest giciarska ... moglabym w niej spac :hyhy: .... moze jak bedzie wysprzatane to zrobie zdjecie ale to juz nie w tym watku :wink:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 12:55 pm   

moi mają jakies ze sredniej półki. bardzo ładne swoja drogą. My obstawiamy ikeę - łukasz bardzo lubi a i mnie siępodobają..ale uważam, ze ceny czasami mają za wysokie :roll: daltego wolałam rozejrzeć sie za łóżkiem gdzie indziej... ale jak mowicie,z e takie fatalne...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 1:27 pm   

Kocie ja z mężem kupiliśmy łóżko sosnowe w Tignum- może tam spróbuj. Łóżko sprawdza sie znakomicie :)
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 4:10 pm   

Mamy łóżko i szafki z drugiego zdjęcia, z postu Dżarusi. Jestem zadowolona, chociaż czasami troszkę skrzypi.[/list]
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 4:34 pm   

to drugie łóżko BRW jest śliczne (to chyba komplet dream... Strasznie mi sie podoba) tyle ze tez czytałam sporo niezbyt dobrych opinii :( Nie wiem co doradzić bo mnie oprócz mebli BRW i Ikei mało się podoba i wiem że jak mnie kiedyś będzie stac na nowe meble to pewnie będę miała duzy problem z kupnem...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 1:48 pm   

Remont mamy dawno skończony i ostatnią rzeczą jaką nam pozostało kupić jest łóżko właśnie.
Szukamy takiego, co by miało półkę na wezgłowiu, bo nie mamy miejsca na stoliki nocne.
Na razie udało mi się znaleźć tylko takie w Vox Meble:

Niestety nie można go obejrzeć w żadnym salonie a trochę boję się kupować w ciemno (chociaż strrrasznie mi się podoba).
Może widziałyście w innym salonie coś w podobie?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 3:14 pm   


Carrera led
lub

Cezar

Można zamówić w Sleeping Expert na Inflanckiej 8 ;)
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 5:09 am   

justine81, w Ikea można kupić też takie z półkami. Nie mam teraz czasu szukać, ale były na pewno.
_________________

 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 2:04 pm   

niesia2708, faktycznie są ale nie łóżka tylko osobno wezgłowia, muszę się przejechać do Ikei i zobaczyć to na żywo :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 11:32 am   

Dziewczyny, ostatnio widziałam ciekawe łóżo - jestem ciekawa co sądzicie:

http://www.meble.vox.pl/k...-regalem,13790/



nie jestem przekonana do tego regału z tylu - jest opcja bez (ale fajne rozwiązanie do małego wnętrza - poniżej razem z biurem). ale bardzo podoba mi się idea kina domowego:)

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 2:34 pm   

Malena napisał/a:
ale bardzo podoba mi się idea kina domowego:)


czyli tv wisiałby na wprost (1 zdjęcie), a głośniki byłyby z tyłu, w tym regale, tak?

Ja powiem tak - dla malutkich przestrzeni (typu ikeowych mieszkanek) pewnie rozwiązanie ciekawe, ale mnie jakoś nie przekonuje :wink: Chyba zamiast wypoczywać, czułabym się osaczona zewsząd jakimiś bibelotami, no i a nóż, coś by mi spadło na głowę :razz:

A co do oglądania tv w sypialni - kiedyś nie wyobrażałam sobie bez niego życia :razz: A odkąd tv mam w salonie i drugi mniejszy wylądował w kuchni (zamiast w sypialni właśnie) stwierdzam, ze zdecydowanie lepiej wypoczywam, wysypiam się i mniej oglądam :)
_________________


 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 4:53 pm   

Malena, fajnie wizualnie wygląda to łóżko, ale nie wyobrażam sobie sprzątania kurzu. No i podobnie jak paulinkaaMU czułabym się nieco osaczona. Ciekawa jestem tylko czy to wiszące to jest dla dziecka?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 6:03 pm   

hehe, zgadzam się z tym "osaczeniem" - bałabym się spać pod takim regałem! Jeśli już, to fajna jest opcja bez regału, tylko z półeczkami, można sobie dołożyć drabinki:


do mojego pomysly sypialni chyba trochę byt sterylne, ale wydało mi się ciekawe, zwłaszcza przez ten ekran wysuwany, widać to na filmiku w linku.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Paź 30, 2012 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 7:46 pm   

Malena, wiesz po zastanowieniu - mnie by jeszcze przeszkadzały te słupki w nogach, bo niestety polskie sypialnie są wąskie i nie byłoby mi wygodnie je omijać. poza tym z mężem pewnie mielibyśmy sporo siniaków od nich, a szczególnie ja bo wierzgam w nocy ;P
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 8:35 pm   

No właśnie, baldachim jakikolwiek by nie był, jest dobry do dużej sypialni. Szkoda zabierać przestrzeń.
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 31, 2012 12:07 pm   

Jak dla mnie łóżko bardziej dla dziecka niż dla dorosłych. Sypialnia dla nas powinna być raczej swego rodzaju azylem, a dla dzieci pokój powinien rozwijać kreatywność i wyobraźnię, więcraczej tu je widzę :wink:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 1:36 am   

może to jakieś zboczenie- ale dla mnie taki baldachim to żerowisko kurzu, roztoczy i bakterii- jak to umyć/wyprać??
Nie powiem- pomysł i funkcjonalność łóżka mi zaimponowały, ale tv w sypialni...
nie, to nie dla mnie. Sypialnia jest od spania i odpoczywania, a jak chemy obejrzeć film to można to zrobić na dobrym tv w salonie lub w kinie:)
_________________

 
 
Julia89 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Warszawa/Kalisz
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 5:44 pm   

Mi się podobają łóżka z tapicerowanym wezgłowiem.Od baldachimu chyba bym klaustrofobii dostała :)
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 10:09 pm   

Odkurzam dawno nieodwiedzany wątek. Jakie sklepy polecacie? Na ramę chcę przeznaczyć ok500zł, na materac ok 1000zł. Da rade? Omijam Ikeę i BRW.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sob Cze 20, 2015 8:32 am   

Widzę,że wiele z Was zamawiało meble sypialniane w Black Red White ( Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ ).Sama również zdecydowałam się na zakupy w tym sklepie.Zależało mi na w miarę niedrogim komplecie mebli do sypialni bo sam remont i tak bardzo dużo nas kosztował.
I w końcu zamówiliśmy sobie ten komplecik:


Ontario.Meble nowoczesne ale mamy całe mieszkanie w takim właśnie stylu . Nie były takie drogie a wykonane są naprawdę porządnie.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl