Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gotowy domek letniskowy
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:38 pm   gotowy domek letniskowy

Dziewczyny szukam i szukam gotowych domków letniskowych, mała powierzchnia ( 2 pokoiki, kuchnia, wc ) , tylko na sezon wiosna-lato. Chodzi mi o domek który kupuje, stawiam i jest :)
Macie pomysły ?? Oczywiście za rozsądną cenę :)
_________________
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:44 pm   

Tu przykład :) http://allegro.pl/listing...domki+drewniane
Jak jeszcze miałam działkę to się zastanawialiśmy nad zakupem takiego domku. W łódzkim jest jakiś wybór, ale konkretnych namiarów nie mam :-) Wujek google na pewno pomoże :)
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:57 pm   

jak użyłam dr googla to ceny mnie powaliły dom 2x2 m cena 20000 :)
powiedzcie mi na działce pracowniczej dom może miec powierzchnie max 25 m??
_________________
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:58 pm   

Może to co napiszę to oczywistość, ale pamiętajcie żeby najlepiej kupować domek już zaimpregnowany, bo z tego co widzę w tych ogłoszeniach część jest niepomalowana, albo mi się zdaje. No chyba, że zaimpregnujecie sami, z tym że to trzeba zrobić kilka razy żeby drewno było dobrze chronione.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:01 pm   

Oj chyba jednak taniej było by samemu zrobić projekt i znaleśc wykonawcę, te co były na allegro sa malutkie, jedno przeszczepieniowe i cholernie drogie
_________________
 
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:08 pm   

Pierwsze co skojarzyło mi się po przeczytaniu twojego posta to "reklama", która stoi przy drodze z Łodzi do Brzezin - mniej więcej za Nowo Solną. Stoi tam właśnie taki domek o którym mówisz i jest napisane, że jest on do sprzedania (bądź można taki domek zamówić) - kiedyś w tym miejscu było więcej takich domków - firma reklamowała się chyba w ten sposób. Niestety nie przyglądałam się nigdy dokładnie treści ogłoszenia - ale jeśli przejeżdżałabyś tamtędy to może warto zatrzymać się i doczytać dokładnie informację.
Ostatnio zmieniony przez e_linka2 Pią Cze 15, 2012 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:10 pm   

Coraz więcej osób kupuje domki holenderskie . To są całkiem spore przyczepy kempingowe, które posiadają salon z kuchnią, łazienkę i w zależności od wielkości jedną lub więcej sypialni. Przyzwoity można kupić za około 10 tys.
Ich plusem (tak słyszałam) jest też to, że jeśli będzie stał na kołach to nie będzie traktowany jako budynek więc nie płaci się za niego podatku ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez gohnia Pią Cze 15, 2012 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mjinhu 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Racibórz
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 11:36 am   

Najlepiej poszukać firm, które oferują domki letniskowe np. holidaysport.pl a przed zakupem warto taki domek dokładnie obejrzeć i sprawdzić jego stan oraz czy nie czuć w środku charakterystycznego zapachu wilgoci.
 
 
leśniewska 

Dołączyła: 23 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 12:10 am   domek letniskowy na działkę

2 x 2 m i cena 20.000 zł? To rzeczywiście porażająca kwota... :roll: :!: :-?
Bardzo fajne domki można znaleźć w serwisie Letniskowo.pl. I na pewno nie w takiej cenie :) :lol: :) . To są domki holenderskie, ale te "nowszej generacji", że tak to ujmę. Są mniej tandetne, w całości z drewna wykonane, oczywiście zaimpregnowanego i zabezpieczonego odpowiednio. Domki są całoroczne, bo ocieplone, można wybrać odpowiadającą nam powierzchnię i wymiary, np. 3 x 7m, 3 x 8m, 3 x 9m, itd. Są dwa warianty - domek umeblowany, oddawany w stanie pod klucz oraz domek do samodzielnego urządzenia - i wtedy cena za mkw. spada z 1400 do 1150 złotych. Zajrzyjcie sobie na stronkę i popatrzcie - są tam nawet filmiki, na których jest pokazane dokładnie wnętrze domku, rozkład pomieszczeń itd.
 
 
kasiamango 

Dołączyła: 04 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: Opoczno
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 12:57 pm   

Rudawka Rymanowska - sama mam w dzierżawie :)
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 6:55 am   

Ja ostatnio stawiałam domek letniskowy.Na początku zastanawiałam się nad tym aby kupić domek gotowy ale doszliśmy do wniosku z męzem,że postawimy niewielki domek całoroczny bo czasami jeździ się nad jezioro wiosną albo jesienią a nocami potrafi być tam bardzo zimno.
Zdecydowaliśmy się na ten projekt od Archetonu:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Projekt Ziarko. Niecałe 40 m2 ale bardzo sensownie zaprojektowane . Jest tam wszystko czego nam potrzeba czyli salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pokój.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl