Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Centrum handlowe - Ptak
Autor Wiadomość
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:27 pm   Centrum handlowe - Ptak

Czy któraś z Was była może ostatnio w Ptaku. Wybieram się tam w weekend na poszukiwanie sukni na poprawiny, ale ostatnio doszły mnie słuchy, że nie ma nic ciekawego.

Będę ogromnie wdzięczna za jakieś informacje.
_________________


 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:05 pm   

Jouliettka, ja myślę, że warto się przejechać i zobaczyć na własne oczy. Jak by nie było określenie że " nie ma nic ciekawego" nie jest zbyt obiektywne....Może coś co dla kogoś innego jest nie ciekawe, Tobie akurat przypadnie do gustu.
Ja też wybieram się niedługo po buciki ślubne :smile:
_________________
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:08 pm   

Pewnie, że jedź. Zobaczysz sobie co tam mają a nóż na coś fajnego trafisz. Życzę Ci udanych zakupów :wink:
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 7:33 pm   

Ja ostatnio byłam i powiem szczerze,że nawet jedna sukienka nie wpadła mi w oko (szukałam na panieński ale też ogólnie przyglądałam się wszystkim)... Ale tak jak piszą dziewczyny- jedź, bo może Tobie się coś spodoba i znajdziesz fajną sukienkę:)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 5:42 pm   

Ja też niedługo będę jechać po sukienkę na wesele, zawsze na tego typu okazję zaopatruję się w Ptaku i powiem szczerze, że zawsze coś prędzej czy później się tam wybierze.
Jeżeli chodzi o takie zakupy ubraniowe do chodzenia na codzień to często mi się zdarzało obejść wszystkie hale i nic ciekawego nie znaleźć :wink:
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 5:51 pm   

Mam nadzieję, że coś uda się znaleźć, sukienkę albo butki do ślubu. A jak mi się nie uda to może mam coś dla siebie znajdzie.

Dam znać czy było coś ciekawego. Liczę na to, że może coś będzie bo niedługo komunie się zaczynają :]
_________________


 
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:09 am   

Stokrotka812 napisał/a:
Ja też niedługo będę jechać po sukienkę na wesele, zawsze na tego typu okazję zaopatruję się w Ptaku i powiem szczerze, że zawsze coś prędzej czy później się tam wybierze.


Ja z siostrą i mamą zawsze jeździmy do Ptaka jak musimy kupić sukienkę na wesele czy jakąś inną imprezę. Wprawdzie czasami się denerwuję, że prawie na każdym stoisku są takie same sukienki, ale i tak prędzej czy później znajduję coś 'innego'. Miesiąc temu sukienkę na wesele kupiła sobie tam moja siostra, a ja byłam tam dwa tygodnie temu i też udało mi się znaleźć super kieckę, którą mam nadzieję założyć też na moich poprawinach. Obie kupiłyśmy je na stoisku w hali H sek. E-3a "Marzena” (bardzo fajna kobitka tam sprzedaje). Obok niej jest też drugie stoisko z sukienkami.
Najlepiej jechać osobiście i ocenić samemu. Po buty ślubne też się tam wybieram a i suknię ślubną zamówiłam w Ptaku w salonie Karina.

Jouliettka owocnych poszukiwań :)
_________________

 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:03 pm   

Ja też byłam ostatnio w Ptaku i kupiłam sobie sukienkę na poprawiny, duży wybór, ceny w miare ok i myślę, że każdy napewno znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem było bardzo dużo ludzi co prowadziło do przepychanek i w niektórych sklepach nie można było "dobić się" do przymierzalni ale myślę, że to dlatego, że czeka nas długi weeken i raczej wszystko będoie pozamykane. Myślę, że warto się przejechać, nic się nie traci a może wpadnie coś ciekawego do oka ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 3:02 pm   

Byłam w Ptaku i kupiłam sobie sukienkę, ale taką na co dzień :wink: Nie mogłam się powstrzymać, gdy zobaczyłam satynę :wink: Na poprawiny nic nie znalazłam dla siebie, ale wybór jest bardzo duży
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:20 pm   

Owszem wybór jest duży, ale w zasadzie w każdym sklepie jest to samo. Nie znalazłam nic dla siebie, nic mi się tam nie podobało.
_________________


 
 
 
Evela0210 

Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: LODZ
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:36 pm   

A ja byłam w Ptaku w ostatnią sobotę rozejrzeć się za butami ślubnymi i jak patrzyłam(tzn jak coś dojrzałam z poza tłumu)to buty niczym się nie zmieniły jak 10 lat temu,żadnych nowości butowych :? Aż tu nagle wracając już przez Polros patrze cała "ściana" butów ślubnych z napisem wielkim "nie dotykać" :o ale buty extra jak na ślubne i z niedowierzaniem kupiłam buty :jupi: :jupi: I rzeczywiście pan miał racje nie do dotykać bo strasznie brudzi się taki piękny biały butek.A o ciuchy weselne jeśli chodzi to idzie się "zabić" tyle tego jest :lol:
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:27 pm   

Mam pytanie do osób, które niedawno odwiedziły centrum handlowe Ptak, znalazłam na allegro taką oto sukieneczkę stąd moje pytanie - czy znajdę taką w Ptaku? bo wolałabym jednak przymierzyć, niż wybrać rozmiar na allegro. Może ktoś akurat takową widział... (na allegro jest też w czerni, czerwieni i bieli).
_________________


Ostatnio zmieniony przez misiao1983 Pon Cze 21, 2010 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:33 pm   

Misiao ja ostatnio byłam i chyba widziałam podobne w tym najnowszym polrosie, na manekinie jakimś. Niestety nie wiem jak układają się na człowieku, a z tym w ptaku trzeba uważać, bo niektóre sukienki są po prostu "krzywe"... :wink:
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 2:06 pm   

misiao1983 napisał/a:
Obrazek


Sukienka ok., ale fotografowi, makijażyście czy tam styliście należałoby dożywotnio zakazać wykonywania zawodu. Jak można jakikolwiek produkt reklamować kimś tak tandetnie wyglądającym! Zostałam skutecznie zniechęcona do zakupu. Zresztą ta "modelka" jest popularna na Allegro (zwana przez allegrowych forumowiczów borsukiem) , zwłaszcza wśród producentów i sprzedawców mało wykwintnych ubrań.

Taki mały off-top
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 11:32 am   

Jeśli chodzi o Ptaka to polecam salon Wenus w hali A-Bis.Pani bardzo miła,można wszystko przymierzać.Aktualne ceny od 800 do 2500.Można modyfikować,zmieniać nieco wzór danej sukni.Pracownia Wenus znajduje się też na Piotrkowskiej 50,w bramie.Suknie są szyte na miarę klientki,śliczne!!!Także według własnych pomysłów!!! :P
_________________
 
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 10:06 am   

Rzeczywiście salon Wenus w Ptaku godny polecenia..natomiast ja ostatnio odwiedziłam ten na Piotrkowskiej....i tu troszeczkę byłam rozczarowana....obsługa można powiedzieć żadna natomiast moja największą wątpliwość wzbudziły materiały i zrezygnowałam z pomysłu szycia sukni z katalogu mimo atrakcyjnej ceny.
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 10:02 pm   

ja bylam w zeszla sobote niestety bylo dosyc pozno i nie weszlam do wszystkich sklepow. z tego co widzialam to w pasazach bylo kilka sklepow z sukniami slubnymi. Ja polecam sklep firmy Focus w pasazu wschodnim. Obsluga byla bardzo mila i cierpliwa, a przymierzylam chyba wszystkie sukienki koloru ekri :) ceny byly umiarkowane i tak do 2000 zl mozna juz bylo cos wybrac. na plus stawiam to, ze suknie te szyja w Lodzi, a wiec na przymiarki nie trzeba jezdzic do Ptaka
i maja swoja strone internetowa
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Cze 10, 2011 10:42 pm   Zakup sukni ślubnej w Ptaku...

Czy polecacie kupić suknię śłubną w Ptaku??
Któraś z Was kupowała?
Jaka jest jakość takiej sukni??
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 9:12 am   

All-me, takie normalne salony w Ptaku wydaje mi sie, ze sa ok. Sa to najczesciej producenci polscy, ktorzy maja swoja pracownie w okolicach Lodzi i potem sprzedaja suknie w Ptaku. Kilka z nich ma tez swoje salony w Lodzi.
Za to przestrzegam Cie przed kupowaniem sukien w Ptaku, ktore sa sprowadzane z Chin. Sa one tanie (tak do 1000 zl), ale maja bardzo kiepska jakosc. Przymierzalam kilka takich sukien, ale material w nich bardzo sie gniotl i zle sie ukladal. Ale to tylko moje wrazenia :)
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 10:21 am   

W takim razie chyba nie będę ryzykować kupnem sukni u Ptaka :)
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 11:38 am   

All-me; nie zniechecaj sie. Przeczytaj watek o sukniach w Ptaku. Jest tam wiele ciekawych salonow, gdzie suknie mozna kupic za ok 2 tys zl. Ja bylam zadowolona z salonu Fokus, Wenus i jeszcze byl taki jeden w hali srodkowej (chyba H albo G)
Ja tylko przestrzegam przed typowo chinskimi sukniami, na ktore niestety tez tam mozna trafic. Ale takie to od razu sama poznasz :) (no i takich sukni nie dopasowuje sie w salonie tylko kupuje taki rozmiar jaki jest)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 7:50 pm   

Ja będę jechała do ptaka po buty, sukienkę. Myślę, że znajdę jakąś prostą białą lub ecri nie koniecznie z napisem ślubna. Moja siostra kupiła tak sukienkę na ślub i wyglądała szałowo za niecałe 200 zł. Wzorów jest tyle, że naprawdę warto się tam wybrać. Ostatnio za dwie sukienki zapłaciłam tyle co za jedną na rynku. Więc chyba warto :) Jak któraś coś kupi to piszcie gdzie i w jakiej hali. To ułatwi sprawę wszystkim w szukaniu.
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 3:37 pm   

Dopisuję się do Gomigo, w lipcu jadę szukać tam sukienki na poprawiny. Piszcie dziewczyny do której hali warto jest się wybrać, żeby nie chodzić po wszystkich.
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 6:48 pm   

Ja kupiłam sukienkę na poprawiny w tym sklepie.
http://emo-online.pl/kontakt.html
O ile mnie pamięć nie myli to w sklepie w Polrosie.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl